Рішення №30/11 від 27. 03. 08 (п’яте скликання тридцята сесія) - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення №12/12 від 25. 01. 07 (п’яте скликання дванадцята сесія) 1 11.25kb.
Рішення №7/8 від 28. 09. 06 (п’яте скликання сьома сесія) " Про передачу... 1 27.92kb.
Рішення №22/34 від 27. 09. 07 (п’яте скликання двадцять друга сесія) 1 22.63kb.
Рішення №9/10 від 02. 11. 06 (п’яте скликання дев’ята сесія) 1 92.93kb.
Рішення коростишівської міської ради ( тридцята сесія шостого скликання ) 1 76.98kb.
Рішення №22/18 від 27. 09. 07 (п’яте скликання двадцять друга сесія) 1 20.86kb.
Рішення №22/46 від 27. 09. 07 (п’яте скликання двадцять друга сесія) 1 108.21kb.
Рішення №17/15 від 26. 04. 07 (п’яте скликання сімнадцята сесія) 1 144.7kb.
Рішення №21/29 від 23. 08. 07 (п'яте скликання двадцять перша сесія ) 1 42.22kb.
Рішення №2/3 від 04. 05. 06 (п’яте скликання друга сесія) 1 249.27kb.
Рішення №27/2 від 12. 01. 2008 р. (п'яте скликання двадцять сьома... 1 117.8kb.
Розпорядження 20 травня 2013 року Харків №190 Про призначення щорічних... 1 56.01kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення №30/11 від 27. 03. 08 (п’яте скликання тридцята сесія) - сторінка №1/1
Рішення № 30/11 від 27.03.08

(п’яте скликання – тридцята сесія)

«Про хід виконання міської цільової комплексної програми “Фізичне

виховання – здоров’я жителів міста Алчевська на 2005-2012 роки»

Заслухавши і обговоривши інформацію начальника відділу фізичної культури та спорту Мартинюка В.А. “Про хід виконання міської цільової комплексної програми “Фізичне виховання – здоров’я жителів міста Алчевська на 2005-2012 роки”, згідно з планом роботи Алчевської міської ради п’ятого скликання на перший квартал 2008 року (рішення міської ради від 27.12.07 №26/31 ), міська рада відзначає, що відділами та управліннями міської ради, виконавчим комітетом виконується конкретна робота щодо реалізації основних напрямів цієї програми.

Сьогодні спортивна база міста складається з таких спортивних споруд: стадіонів - два, басейнів - три, спортзалів – 37, спортмайданчиків - 111, футбольних полів - 15. Активно впроваджуються ефективні форми позакласної і позашкільної спортивно-масової роботи з молоддю, що навчається в усіх типах навчально-виховних закладів. Організовано проведення спартакіад серед ВТУЗів та шкіл. У дошкільних закладах міста функціонують два центри фізичного розвитку. Щорічно проводиться понад 100 міських спортивно-масових заходів. Наші спортсмени беруть участь в обласних, республіканських і міжнародних змаганнях, в яких вони займають призові місця. Міські команди приймають участь в Клубних чемпіонатах України: футбол – перша ліга, баскетбол – вища ліга, настільний теніс – супер-ліга. За 2007 рік два спортсмени виконали норматив «Майстер спорту України», шість спортсменів – «Кандидат в майстри спорту України», 25 спортсменів – перший розряд . Вдосконалюється робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в яких сьогодні займаються близько 1400 дітей з 14 видів спорту. При футбольному клубі "Сталь" діє футбольна школа, що налічує понад 300 спортсменів. В ході реалізації програми вдалося не допустити зниження кількості жителів міста, охоплених всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи, в 2007 році - 18463 чоловік.

Щорічно проводиться спартакіада міста серед інвалідів різних нозологій і віків. Спортсмени - інваліди за результатами участі у спартакіаді області 2007 року зайняли друге місце.

Міською радою постійно вирішувались питання про часткове фінансування клубних команд міста, утримання ДЮСШ ВАТ “АМК” та на спортивно-масові заходи.

Разом з цим не виконуються такі заходи програми:

- не вдалося здійснити практичні заходи щодо введення третього уроку фізкультури в тиждень в професійно-технічних закладах;

- не відновлені спортивні майданчики за місцем проживання;

- не укріплена матеріальна база ДЮКів спортінвентарем та обладнанням;

- не введено до штату відділу охорони здоров’я спеціаліста з проведення постійного медичного обстеження спортсменів міста;

- не вирішено питання передачі до комунальної власності спортивно-побутового комплексу ВПУ №40 (вул. Ленінградська).

Керуючись пунктом 11 частини першої статті 26, частиною другою статті 54, частиною першою статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,


міська рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу фізичної культури та спорту Мартинюка В.А. “Про хід виконання міської цільової комплексної програми “Фізичне виховання – здоров’я жителів міста Алчевська на 2005-2012 роки” прийняти до відома.

2. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Капральський В.М. та управлінню економіки, ринкових відносин та інвестицій (Кочеткова Л.О.) прискорити роботи з питання передачі спортивно-побутового комплексу ВПУ № 40 (вул.Ленінградська) до комунальної власності міста.

3. Управлінню житлово-комунального господарства (Погребняк А.М.), відділу фізичної культури та спорту (Мартинюк В.А.) до 01 серпня поточного року розробити план та виконати розрахунки щодо відновлення спортивних майданчиків за місцем проживання, які необхідно відремонтувати в першу чергу.

4. Відділу охорони здоров’я (Віннікова Л.М.) до 01 серпня поточного року надати пропозиції виконавчому комітету міської ради щодо введення до штату спеціаліста з проведення постійного медичного обстеження спортсменів міста.

5. Відділу фізичної культури та спорту (Мартинюк В.А.), управлінню освіти (Колосовська О.М.) продовжити роботу щодо виконання заходів цієї програми в повному обсязі.

6. Постійній комісії з питань освіти, молоді і спорту (Прутков Г.І) та управлінню фінансів (Шмигленко С.К.) при розробленні бюджету міста на 2009 рік врахувати кошти які необхідні для виконання цієї програми.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, молоді, культури та спорту (Прутков Г.І.), координація - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Капральського В.М.


Міський голова В.Є.Чуб


ІНФОРМАЦІЯ
“Про хід виконання міської цільової комплексної програми “Фізичне виховання – здоров’я жителів міста Алчевська на 2005-2012 роки”
За звітний період відділами і управліннями міської ради виконувалась конкретна робота з реалізації основних напрямів «Міської цільової комплексної програми «Фізичне виховання – здоров'я жителів міста Алчевська на 2005-2012 роки».
1. Фізичне виховання і фізкультурно-оздоровча робота в навчальній сфері

Відповідно до цього розділу програми міським управлінням освіти, керівниками установ освіти розроблені і послідовно реалізуються конкретні заходи щодо вдосконалення навчальної і позакласної роботи з фізичного виховання учнів.

Активно впроваджуються ефективні форми позакласної і позашкільної спортивно-масової роботи з молоддю у всіх типах навчально-виховних закладів. Проводяться спортивні заходи: «Веселі старти», «Старти надій», «Козацькі забави»», «Дні здоров'я». Організовано проведення спартакіад серед ВТУЗів і технікуму, шкіл. З метою активізації позакласної спортивно-масової роботи і спортивного суперництва міська спартакіада школярів проводиться у двох лігах. Окрім цього проводяться міські змагання з різних видів спорту: міні-футболу (у 3-х вікових групах), шашкам, шахам, плаванню, настільному тенісу; змагання допризовної молоді з фізпідготовки та інші. В цих заходах щорічно приймають участь більше 10000 дітей.

У дошкільних установах міста функціонують два центри фізичного розвитку. В повному обсязі проводиться військово-спортивна гра «Блискавиця».

Проводиться планомірна робота з керівниками навчальних закладів щодо активізації впровадження фізкультурно-оздоровчої роботи в режимі навчального дня. Оновлюються засоби наочної агітації фізкультури та спорту в навчальних закладах.

Щорічно з міського бюджету планується виділення коштів необхідних для забезпечення навчального процесу спортінвентарем в загальноосвітніх школах, дитячо - юнацьких спортивних школах. Проте, ці заходи явно недостатні для забезпечення нормального проведення навчальних занять.

Не вдалося здійснити практичні заходи щодо введення третього уроку фізкультури на тиждень в професійно-технічних закладах і чотирьох годин - у вищих навчальних закладах через відсутність фінансування з бюджетів відповідних рівнів.
2. Спортивна діяльність.

Відповідно до програми в місті організовано проведення міської комплексної спартакіади серед колективів фізичної культури і спортивних клубів. Втілено в практику щорічне проведення чемпіонатів і змагань на кубок міста з футболу, баскетболу, настільному тенісу, шах, легкої атлетики, волейболу та інших видів спорту. Щорічно проводиться понад 100 міських спортивно-масових заходів. Наші спортсмени беруть участь в обласних, республіканських і міжнародних змаганнях, в яких вони займають призові місця.

За минулий рік два спортсмена виконали норматив «Майстер спорту України» (2006р.-2), шість спортсменів – «Кандидат в майстри спорту України» (2006р.-5), 25 спортсменів – перший розряд (2006р.-19).

Удосконалюється робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в яких сьогодні займаються близько 1400 дітей з 14 видів спорту. При футбольному клубі "Сталь" діє футбольна школа, що налічує понад 300 спортсменів і охоплює всі вікові групи. В місті створена і діє єдина система підготовки спортсменів, починаючи з дошкільних закладів і закінчуючи професійними командами.

Результатом роботи, що проводиться, є такі досягнення спортсменів міста:

- Скорик Олена - чемпіон Європи та срібний призер чемпіонату Світу з армспорту, володар Кубку Світа;

- вихованці тренера Серопяна Е.Ш. з парусного спорту (віндсерфінг): Бурмистренко Владислав (ЗОШ №22), Постоловська Тетяна (АССШ 1), Брежнєв Дмитро (ССФМШ № 22) переможці чемпіонату України серед юнаків в м. Севастополь;

- вихованці тренера з парусного спорту Осипова А.С. Чичерова А. та Єгорова Д. (ДонГТУ) чемпіонки та призери України в класі 470, члени збірної команди України з вітрильного спорту;

- вихованці тренерів Глебова А.Г. та Баліна С.А.: Андриєвська Марина (ЗОШ №11) срібний призер чемпіонату України з боротьби дзюдо, Коваленко Павло (ДонДТУ) призер чемпіонату України з боротьби самбо;

- вихованка тренера Логвиненко С.А. Стоколос А.А. (ЗОШ №13) успішно виступила на чемпіонаті України з боротьби самбо, де зайняла друге місце;

- вихованці тренера з плавання Середи І.А. Василенко Ольга переможниця відкритого чемпіонату України серед юніорів в м.Євпаторія;

- вихованці тренера з боксу Павленко В.І.: Кузовов Станіслав (ЗОШ №11) та Старченко Богдан (ЗОШ №7) переможці першості України;  • юнацькі збірні команди міста з футболу успішно виступають у
    першості області, першості України (вища ліга);

  • юні баскетболісти міста, вихованці спортивного класу, виступають у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі;

  • футбольний клуб "Сталь" грає в клубному чемпіонаті України з футболу (перша ліга);

  • міські жіночі команди з настільного тенісу успішно
    виступають в клубному чемпіонаті України: "Донбасс-ШВСМ" (супер-ліга) неодноразова чемпіонка України, «Металург» у 2007 році бронзові призери клубного чемпіонату України;

- в клубному чемпіонаті України (вища ліга) виступає міська чоловіча баскетбольна команда «Коксохім – Сталь».

Для міських фізкультурних організацій визначені пріоритетні види спорту відповідно до клубних команд, що є в місті, а також види спорту, в яких спортсмени міста можуть добитися високих спортивних досягнень.

За підсумками роботи м. Алчевськ щорічно займає призові місця серед міст області з питань розвитку фізичної культури і спорту.
3. Фізкультурно-оздоровча робота у виробництві

і соціально-побутовій сферах.

В ході реалізації програми вдалося не допустити зниження кількості жителів міста охоплених усіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи, в 2007 році це 18463 чоловік.

Керівникам підприємств, що мають на балансі матеріально - технічну базу фізкультури і спорту рекомендовано забезпечити, при зміні форми власності, всі необхідні заходи щодо недопущення використання її не за призначенням.

На містоутворюючих підприємствах створюються всі умови щодо проведення реабілітаційних і професіонально-прикладних занять в режимі дня, профілактичних занять фізкультурно-спортивної спрямованості.

Вдосконалюється спартакіада "Юність", що проводиться серед дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання. В традиційних змаганнях з футболу на приз "Шкіряний м'яч" щорічно приймає участь понад 400 хлопчаків. При кожному ДЮКі є свої футбольні команди. Переможці міських змагань постійно займають призові місця в області.

У дитячо-юнацькому клубі «Юний дзюдоїст» функціонує дитяча суспільна організація «Юний дзюдоїст». У дитячо-юнацького клубі «Іскра» працює водно - спортивний клуб «Вітрило».

Налагоджена тісна взаємодія з профспілками міста з питань організації та проведені фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів. Відділ фізичної культури і спорту надає їм необхідну практичну і методичну допомогу.

Здійснюється практична допомога ветеранам спорту в наданні спортивної бази для проведення учбово-тренувального процесу, а також в залученні державних і комерційних структур для забезпечення життєдіяльності і розвитку ветеранського спорту.

Так, працівник ВАТ "Алчевській металургійний комбінат" Авілов А.І. - взяв участь в чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед ветеранів, які були проведені в Італії. У 2007 році збірна ветеранів міста з футболу зайняла друге місце в обласних змаганнях.
4. Фізкультурно-оздоровча, реабілітаційна і

спортивна діяльність серед інвалідів.

Для координації цієї діяльності у місті створений і функціонує спортивний клуб інвалідів "Інваск-03". Практично розв'язуються питання з надання спортивної бази щодо організації і проведення реабілітаційної, фізкультурно-оздоровчої роботи з цим контингентом.

Щорічно проводиться спартакіада міста серед інвалідів різних нозологій і віків. Спортсмени - інваліди за результатами участі у спартакіаді області 2007 року зайняли друге місце.
5. Розвиток футболу.

Постійно проводиться робота з сприяння залученню позабюджетних коштів з метою укріплення матеріально - технічної бази футболу.

Залучаються до занять футболом на пільгових умовах діти-сироти, діти-інваліди, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей. Створені умови інвалідам для занять футболом та забезпечено їх участь в змаганнях різного рівня.

Постійно проводяться міські змагання з футболу серед учнів загальноосвітніх шкіл, студентів учбових закладів різного рівня акредитації, колективів фізкультури, ветеранів, аматорських команд.

Міські команди приймають участь у всіх обласних змаганнях.

6. Матеріально-технічне забезпечення.

Проведена паспортизація діючих спортивних споруд міста. Спортивна база міста складається з таких спортивних споруд: стадіонів - 2, басейнів - 3, спортзалів – 37, спортмайданчиків - 111, футбольних полів - 15.

Регулярно проводяться рейди-перевірки готовності спортивних споруд до занять в осінньо-зимовий і весенньо-літній періоди. Для цього рішенням міськвиконкому від 13.02.07 № 75 утворена комісія з контролю за станом спортивних споруд і інших спеціально відведених місць для проведення спортивно масових і культурно-видовищних заходів.

У 2008 році планується завершити капітальний ремонт спортивного комплексу ДЮСШ №2. На стадіоні ДЮСШ №2, за кошти корпорації ІСД, встановлено штучне покриття. На території ЗОШ №15 планується завершити встановлення міні-футбольного поля з штучним покриттям. За кошти „Фонду розвитку м. Алчевськ” у 2007 році були придбанні два татамі, боксерський ринг, спортивна форма для збірних команд міста, спортивний інвентар для відділення боксу. У спортивних залах ССФМШ та АІТГ за рахунок ОАО „Алчевськкокс” була проведена заміна вікон та дверей.

Вирішується питання капітального ремонту басейну АІТГ.

Разом з цим, через недостатнє фінансування, немає можливості привести у відповідність до вимог спортивні майданчики ДЮСШ №2, ДЮСШ №1, комплексні майданчики в мікрорайонах міста, а також обладнати у трьох дитячо-юнацьких клубах за місцем проживання тренажерні кімнати. Забезпечити ДЮСШ і загальноосвітні школи спортивною формою та спортивним інвентарем.7. Медико-біологічне забезпечення.

Відповідно до заходів програми організовано систематичне проведення медичного обстеження спортсменів, які входять до складу клубних команд, збірних міста, області.

Проводяться профілактичні і реабілітаційні заходи щодо наслідків захворювань і спортивного травматизму.

Усі спортивні заходи, що проводяться в місті, проводяться з обов'язковим медичним забезпеченням.

Здійснюється постійний контроль за санітарно-епідеміологічним станом спортивних споруд, місцями проведення змагань і навчально-тренувальних зборів.

Разом з цим не введено до штату відділу охорони здоров’я спеціаліста з проведення постійного медичного обстеження спортсменів міста.


8. Фінансове забезпечення.
Міською радою постійно вирішується питання про часткове фінансування клубних команд міста, ДЮСШ ВАТ “АМК” та спортивно-масових заходів. Визначено порядок пільгових відвідувань спортивних видовищних заходів, фізкультурно-оздоровчих установ інвалідами, дітьми з малозабезпечених і неповних сімей, дітьми-сиротами.

На виконання делегованих повноважень та виконання заходів міської програми з бюджету міста виділялись такі кошти по роках:тис. грн

Рік

Загальний обсяг видатків міського бюджету

Витрати на виконання заходів ЦКП

% від загального обсягу

2005

76602,2

763,0

1,0

2006

89389,76

594,741

0,7

2007

97610,00

602,327

0,6

2008

136155,30

733,105

0,54


Нажаль, при такому фінансуванні, неможливо забезпечити якісну підготовку та участь спортсменів міста в змаганнях різного рівня, що значно зменшує можливість досягнення високих спортивних результатів.


Начальник відділу


фізичної культури та спорту В.А. Мартинюк

Заступник міського голови з


питань діяльності виконавчих

органів ради В.Н. Капральський