Рішення міської ради від 05 жовтня 2011 року № Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Додаток 3 до рішення міської ради від 25. 02. 2011 № vi/5-182 Положення... 1 59.28kb.
З 1 липня 2012 року запроваджується податок на нерухоме майно, відмінне... 1 101.9kb.
Рішення міської ради № положення про податок на нерухоме майно, відмінне... 1 80.75kb.
Рішення Лоцкинської сільської ради від 29 листопада 2011 року №5... 1 72.62kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Сєверної селищної ради... 1 11.58kb.
Хто і коли має платити податок на нерухомість 1 20.49kb.
З 1 січня 2013 року вступає в дію податок на нерухоме майно 1 19.19kb.
Рішення №71 від 12 серпня 2011 року Про податок на нерухоме майно... 1 28.76kb.
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 1 44.67kb.
Декларацію з податку на нерухоме майно юридичним особам треба подати... 1 8.64kb.
Рішення від 20 червня 2012 р. №503 с. Добрівляни Про податок на нерухоме... 1 63.72kb.
Рішення про використання майна, що належить до спільної власності... 1 24.28kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення міської ради від 05 жовтня 2011 року № Податок на нерухоме майно, відмінне - сторінка №1/1
Додаток 1.1.до проекту рішення міської ради

від 05 жовтня 2011 року №


Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
Платники податку
Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості.

Визначення платників податку в разі перебування об’єктів житлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

а) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;

б) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

в) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.
Об’єкт оподаткування
Об’єктом оподаткування є об’єкт житлової нерухомості.

Не є об’єктом оподаткування:

а) об’єкти житлової нерухомості, які перебувають у власності держави або територіальних громад (їх спільній власності);

б) об’єкти житлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, визначені законом;

в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

г) садовий або дачний будинок, але не більше одного такого об’єкта на одного платника податку;

ґ) об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним сім’ям та прийомним сім’ям, у яких виховується троє та більше дітей, але не більше одного такого об’єкта на сім’ю;

д) гуртожитки.


База оподаткування
Базою оподаткування є житлова площа об’єкта житлової нерухомості.

База оподаткування об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється органом державної податкової служби на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно.

База оподаткування об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи з житлової площі об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об’єкт.

У разі наявності у платника податку кількох об’єктів оподаткування база оподаткування обчислюється окремо за кожним з таких об’єктів.Пільги із сплати податку

База оподаткування об’єкта житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичної особи - платника податку, зменшується:а) для квартири - на 120 кв. метрів;

б) для житлового будинку - на 250 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за базовий податковий (звітний) період і застосовується до об’єкта житлової нерухомості, у якій фізична особа - платник податку зареєстрована в установленому законом порядку, або за вибором такого платника до будь-якого іншого об’єкта житлової нерухомості, який перебуває в його власності.


Ставка податку
Ставки податку встановлена в розмірі за 1 кв. метр житлової площі об’єкта житлової нерухомості:

- для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів, ставки податку встановлена у розмірі одного відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;

- для квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 кв. метрів, ставка податку встановлена у розмір 2,7 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.
Податковий період
Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року та

обчислюється у відповідності до пункту 265.7, 265.8 статті 265, розділу Х11. Місцеві податки і збори, Податкового кодексу України.


Порядок сплати податку
Податок сплачується з об’єкта оподаткування, який розташований на території міста Здолбунів та зараховується до міського бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.
Строки сплати податку

Податкове зобов’язання за звітний рік з податку сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.
Секретар міської ради В.В.Капітула