Рішення правління від 7 лютого 2006 року Про прийом в дійсні та асоційовані члени Асоціації міст України та громад У - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення засідання Правління Асоціації міст України 14 лютого 2001... 4 523.46kb.
Рішення розширеного засідання Правління Асоціації міст України 17... 5 461.73kb.
Про прийом у члени Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування... 1 195.62kb.
Рішення Загальних зборів Асоціації міст України та громад 5 грудня... 1 257.8kb.
Рішення загальних зборів від 1 грудня 2007 року Про порядок денний... 1 364.38kb.
Звіт про роботу Правління Асоціації міст України та громад у 2005... 6 1644.22kb.
Заява про прийом в асоційовані члени «Асоціації українських виробників... 1 34.6kb.
Рішення чергового засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів... 1 107.1kb.
Звіт про роботу Правління Асоціації міст України та громад у 2003-2004... 5 1309.05kb.
Рішення засідання правління асоціації міст України та громад 22 лютого... 1 337.99kb.
Звіт про роботу Правління Асоціації міст України та громад у 2007... 15 3575.81kb.
Інформація за станом на 1 серпня 2011 р щодо рекомендування до зарахування... 1 106.06kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення правління від 7 лютого 2006 року Про прийом в дійсні та асоційовані члени - сторінка №1/3

РІШЕННЯ ПРАВЛІННЯ від 7 лютого 2006 року
Про прийом в дійсні та асоційовані члени


Асоціації міст України та громад
У відповідності до пункту 4.7. статті 4 Статуту Асоціації і на підставі рішення Трипільської сільської ради Обухівського району Київської області та заяв Товариства з обмеженою відповідальністю „Спортивний магазин „Інтер Атлетика” і Всеукраїнської громадської організації Український громадсько-політичний фонд народної підтримки президентства, парламентаризму та демократичних виборів „Суспільний прогрес ХХІ сторіччя” про вступ до Асоціації міст України та громад, Правління Асоціації вирішило:

1. Прийняти Трипільську сільську раду Обухівського району Київської області дійсним, а Товариство з обмеженою відповідальністю „Спортивний магазин „Інтер Атлетика” і Всеукраїнську громадську організацію Український громадсько-політичний фонд народної підтримки президентства, парламентаризму та демократичних виборів „Суспільний прогрес ХХІ сторіччя” асоційованими членами Асоціації міст України та громад.

2. Трипільській сільській раді Обухівського району Київської області та Товариству з обмеженою відповідальністю „Спортивний магазин „Інтер Атлетика” і Всеукраїнській громадській організації Український громадсько-політичний фонд народної підтримки президентства, парламентаризму та демократичних виборів „Суспільний прогрес ХХІ сторіччя” відповідно до порядку, встановленого Загальними зборами Асоціації, перерахувати до чергових Загальних зборів АМУ вступні (членські) внески на розрахунковий рахунок Асоціації міст України та громад (р/р №26005031073881 у Старокиївському відділенні Київської міської філії АКБ “Укрсоцбанк”, м. Київ, МФО 322012, код ЗКПО 20069689).

3. Дане рішення подати в установленому порядку на затвердження Загальних зборів Асоціації.


Про ситуацію, що склалася

у м. Алчевську Луганської області
Заслухавши та обговоривши інформацію Міністра будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства П.С. Качура та члена Правління АМУ Донецького міського голови О.О. Лук’янченка щодо ситуації, яка склалася у м. Алчевську Луганської області, Правління Асоціації вирішило:

1. Рекомендувати Загальним зборам Асоціації звільнити Алчевську міську раду Луганської області від сплати членських внесків до Асоціації міст України та громад на 2006 рік.

2. Спільно з Міністерством будівництва, архітектури та житло-комунального господарства створити робочу групу для детального аналізу стану тепло-водопостачання міст-членів АМУ з метою розробки пропозицій до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з метою попередження можливих аварій, подібній Алчевській, у житлово-комунальному господарстві.

3. Виконавчій дирекції АМУ звернутися до членів Асоціації з проханням надати матеріальну та фінансову допомогу Алчевській міській раді Луганської області з метою прискорення ліквідації аварії в системі теплозабезпечення міста.

4. Доручити Виконавчій дирекції підготувати Звернення до Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалась у житлово-комунальному господарстві українських міст.

Звернення

Асоціації міст України та громад до Верховної Ради України

щодо стану житлово-комунального господарства України
Шановні народні депутати України!
Асоціація міст України та громад, сільські, селищні, міські голови неодноразово висловлювали занепокоєність, що при переході до ринкових умов господарювання жоден сектор економіки держави не піддається такому політичному втручанню у господарську діяльність та процеси ціноутворення як житлово-комунальний комплекс.

Нещодавно Верховна Рада України прийняла Закон України ”Про мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію”. Запровадження мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги при постійному підвищенні цін на енергоносії, збільшенні мінімального рівня заробітної плати призводить до фінансового краху підприємств житлово-комунального господарства та соціальної напруги у суспільстві.

Ще одним чинником кризової ситуації, що має місце у житлово-комунальному господарстві України, є невпорядкованість та законодавче розширення переліку категорій громадян, яким надаються пільги. На сьогодні надання пільг передбачено вже понад 25 законами України, але тільки в чотирьох із них визначені джерела фінансування цих пільг. При цьому комунальні підприємства змушені надавати житлово-комунальні послуги вищезазначеним категоріям громадян за зниженими тарифами.

Враховуючи також технічний та фінансовий стан галузі, а це в житловому фонді кожен третій будинок потребує капітального або поточного ремонту, більше 10 тис. ліфтів відпрацювали 25 років і потребують заміни. У водопровідно-каналізаційному господарстві четверта частина водопровідних очисних споруд та кожна п’ята насосна станція відпрацювали проектний термін експлуатації. Значна кількість теплових мереж та теплових пунктів перебувають в аварійному стані. Збитки підприємств складають понад 1 млрд. грн., борги по заробітній платі працівникам житлово-комунального господарства досягли 132 млн. грн., податкова заборгованість зросла до 405 млн. грн.

На цьому фоні цьогорічні аварії в Алчевську та в інших містах України – це реальна закономірність, а не виняток. А загалом стан житлово-комунального господарства в Україні сьогодні набув статусу, що загрожує національній безпеці держави. Тому звертаємось до Вас, шановні народні депутати, з проханням законодавчо забезпечити державну підтримку сталого функціонування цієї життєвоважливої для населення України галузі, передбачивши для цього відповідні фінансові ресурси, або зняти тягар фінансового навантаження, який лягає на галузь через непродуману систему оподаткування, ріст цін на енергоносії та збільшення пільгових категорій.
Звернення прийнято на засіданні

Правління Асоціації міст України та громад

7 лютого 2006 року, м. Київ
Про затвердження

Плану роботи Правління та

виконавчої дирекції АМУ на 2006 рік
Заслухавши інформацію віце-президента Асоціації міст України та громад з виконавчої роботи М.В. Пітцика про План роботи Правління та виконавчої дирекції АМУ на 2006 рік, Правління Асоціації вирішило:

1. Затвердити План роботи Правління та виконавчої дирекції АМУ на 2006 рік (додається).


Про внесення змін до Бюджетного

Кодексу України в частині покращення

формування та управління

коштами місцевих бюджетів

Заслухавши та обговоривши інформацію експерта Асоціації міст України та громад з питань бюджету Ю.І. Ганущака щодо розробленого проекту Закону України „Про внесення змін до Бюджетного кодексу України”, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію експерта Асоціації з питань бюджету Ю.І. Ганущака взяти до відома.

2. Виконавчій дирекції Асоціації міст України та громад:

- забезпечити доопрацювання зазначеного законопроекту, врахувавши зауваження та пропозиції членів Правління Асоціації;

- організувати внесення даного законопроекту до Верховної Ради України.

3. Членам Правління та виконавчій дирекції Асоціації міст України та громад залучити до участі у процесі лобіювання зазначеного законопроекту народних депутатів України, лідерів депутатських фракцій, організувати його широку інформаційну підтримку в центральних та місцевих ЗМІ з метою забезпечення його прийняття на 9 сесії Верховної Ради України ІVскликання.
Про звернення Правління

Асоціації міст України та громад

до територіальних громад міст,

селищ, сіл України

Заслухавши та обговоривши інформацію Віце-президента Асоціації з виконавчої роботи М. В. Пітцика щодо Звернення Правління АМУ до територіальних громад міст, селищ, сіл України, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Віце-президента Асоціації з виконавчої роботи М. В. Пітцика взяти до відома.

2. Затвердити текст Звернення до територіальних громад міст, селищ, сіл України (додається).


Звернення

Правління Асоціації міст України та громад

до територіальної громади м._____________
Шановні виборці!
Україна знову стоїть на перехресті доль, надій і сподівань.

26 березня 2006 року нам належить виконати свій громадський обов’язок і обрати до влади людей, яким небайдужа наша держава, ваше місто і ваші родини.

Вибори до місцевих органів влади в нинішньому році будуть не простими. Вони проходитимуть за новою виборчою системою і несуть в собі багато невідомого. Громади були і є основою держави, тож питання управління місцевими справами стає питанням національної безпеки. Органи місцевого самоврядування неодноразово доводили, що в часи випробувань саме вони ставали гарантом стабільності і життєздатності своїх громад та загалом і держави.

Після обрання місцевих рад за пропорційною системою та нового міського голови ситуація у вашому місті може набути складного та не прогнозованого характеру. Вибори за пропорційною системою призведуть до значної політичної поляризації органів місцевого самоврядування та конфронтації між представницькими і виконавчими органами. Безумовно, це не сприятиме стабільній роботі влади у вашому місті.

Правління Асоціації міст України та громад висловлює щиру подяку міському голові вашого міста за значний внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну позицію при відстоюванні інтересів своєї громади. Тож звертаємося до вас заради стабільної роботи виконавчої влади і спокою в громаді підтримати кандидатуру ___________________________________на виборах міського голови 26 березня 2006 р.

Шановні виборці! Я вірю, що у цей доленосний березневий день, обираючи лідерів своєї громади, ви керуватиметеся мудрістю, поміркованістю і зваженістю. Саме ці риси були і залишаються нашою духовною суттю.

Бажаю вашій дружній міській родині злагоди і процвітання, а вашим сім‘ям – щастя і благополуччя!

Сильна громада – сильна держава! Пам’ятаймо, що Україна у нас одна


З повагою
Президент

Асоціації міст України та громад,

Київський міський голова Олександр Омельченко
Про ресурсне забезпечення

діяльності виконавчої дирекції АМУ

(оренда приміщення, фінансування РВ АМУ)
Заслухавши та обговоривши інформацію Віце-президента Асоціації з виконавчої роботи М. В. Пітцика щодо ресурсного забезпечення діяльності виконавчої дирекції АМУ, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Віце-президента Асоціації з виконавчої роботи М. В. Пітцика взяти до відома.

2. Доручити Президенту АМУ, Київському міському голові О.О. Омельченку здійснити невідкладні заходи щодо прискорення виконання рішення Київської міської ради про надання Асоціації міст України та громад в оренду нежилого приміщення за адресою вул. Софіївська 2-А для розміщення виконавчої дирекції АМУ та її структурних підрозділів.

3. Доручити члену Правління АМУ Одеському міському голові Е. Й. Гурвіцу до 01. 03. 2006 р. внести Правлінню АМУ пропозиції щодо розміщення виконавчої дирекції Одеського РВ АМУ.

4. Доручити Віце-президенту Асоціації міст України та громад з виконавчої роботи М. В. Пітцику забезпечити фінансування виконавчих дирекцій РВ АМУ в обсязі, необхідному для виконання делегованих їм повноважень.

5. Доручити Головам Регіональних відділень Асоціації міст України та громад здійснити невідкладні заходи щодо покращення матеріально-технічного забезпечення Регіональних відділень АМУ та їх виконавчих дирекцій.


Про проведення засідання

Національних асоціацій

країн-членів Ради Європи

(23-24 лютого 2006 р. м. Страсбург)

Заслухавши інформацію віце-президента Асоціації міст України та громад з виконавчої роботи М.В. Пітцика про проведення 23-24 лютого у м. Страсбурзі засідання Національних асоціацій країн-членів Ради Європи Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Віце-президента Асоціації М. В. Пітцика взяти до відома.

2. Доручити Дніпропетровському міському голові І.І. Куліченку, Запорізькому міському голові Є.Г. Карташову представляти Асоціацію міст України та громад на засіданні Національних асоціацій країн-членів Ради Європи.Про засідання Генеральної

Асамблеї Ради Європейських

муніципалітетів і регіонів

(10 – 12 травня 2006 р. Інсбрук, Австрія)

Заслухавши інформацію віце-президента Асоціації міст України та громад з виконавчої роботи М.В. Пітцика про засідання 10-12 травня 2006 р. у м. Інсбрук Генеральної Асамблеї Ради Європейських муніципалітетів і регіонів, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Віце-президента Асоціації М. В. Пітцика взяти до відома.

2. Сформувати делегацію офіційних представників Асоціації міст України та громад у складі 8 чоловік.Про створення Науково-методичної ради


Асоціації міст України та громад

Заслухавши інформацію першого заступника виконавчого директора АМУ В.В. Кравченка щодо створення Науково-методичної ради Асоціації міст України та громад, Правління Асоціації вирішило:


1. Відповідно до Концепції законопроектної діяльності АМУ, затвердженої рішенням Правління АМУ від 2 грудня 2005 року, створити Науково-методичну раду Асоціації міст України та громад і затвердити її персональний склад (додається).

2. Організаційно-методичне забезпечення роботи Науково-методичної ради покласти на виконавчу дирекцію Асоціації міст України та громад.

наступна сторінка >>