Рішення сьома сесія п’ятого скликання від 01. 03. 07 №126 Про затвердження Програми розвитку фізичної культури І спорту у місті Ново - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Звіт про хід виконання заходів програми розвитку фізичної культури... 1 243.38kb.
Рішення від 12. 12. 2012 року смт Краснопілля Про виконання районної... 1 380.86kb.
Рішення двадцять першої сесії Нетішинської міської ради VІ скликання. 1 68.35kb.
Рішення від 2012 року № м. Стаханов Про виконання Програми розвитку... 1 121.72kb.
Рішення від 29 листопада 2011 року №149 м. Долинська Про виконання... 1 22.08kb.
Інформація про виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту... 1 52.67kb.
Рішення XI сесія VI скликання від 28. 03. 2012 р. №146 Про затвердження... 1 264.29kb.
Рішення від. № сесія скликання смт к азанка Про затвердження Програми... 1 200.66kb.
Рішення від "27 " жовтня 2011 р. №247-11-06 Про виконання районної... 1 243.2kb.
Інформаціяпро виконання районної Програми розвитку фізичної культури... 1 55.22kb.
Рішення сокирянської районної ради 1 242.03kb.
Про проведення Херсонської обласної спартакіади серед збірних команд... 1 114.75kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення сьома сесія п’ятого скликання від 01. 03. 07 №126 Про затвердження Програми - сторінка №1/1УКРАЇНА


НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІРІШЕННЯ
сьома сесія

п’ятого скликання

від 01.03.07 №126

Про затвердження Програми
розвитку фізичної культури і спорту
у місті Новограді-Волинському
на 2007-2011 роки
Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.06 № 1594 “Про затвердження Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки”, розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 04.11.06 № 389 “Про стан та перспективи реалізації в області державної політики у сфері фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки”, заслухавши доповідь начальника відділу з питань розвитку фізичної культури і спорту міської ради В. М. Гамми про впровадження у місті основних принципів реалізації Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Доповідь начальника відділу з питань розвитку фізичної культури і спорту міської ради В. М. Гамми про перспективи реалізації у місті Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки взяти до відома.

2.Затвердити Програму розвитку фізичної культури і спорту у місті Новограді – Волинському на 2007-2011 роки (додається).

3.Відділу з питань розвитку фізичної культури і спорту міської ради (В. М. Гамма) при підготовці проектів бюджетних запитів до бюджету міста на наступні роки врахувати потребу у коштах для фінансування Програми розвитку фізичної культури і спорту.

4.Фінансовому управлінню міської ради (Г.К.Смажук) при підготовці питання щодо уточнення бюджету міста за результатами перевиконання плану доходів і його розподілу, передбачити 10 тисяч гривень на розвиток фізичної культури і спорту.

5.Відділу з питань розвитку фізичної культури і спорту міської ради (В. М. Гамма) звітувати перед виконавчим комітетом міської ради про хід виконання міської Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки один раз на два роки.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, спорту та туризму (О.В.Ільяхова).

Міський голова М. П. Боровець


ДОДАТОК

до рішення міської ради

від 01.03.07 р. №126

ПРОГРАМА
розвитку фізичної культури і спорту

м. Новограда-Волинського

на 2007-2011 роки

м. Новоград-Волинський

2007 рік


МІСЬКА ПРОГРАМА

розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки
І.Стан та проблеми реалізації в місті державної політики

у сфері фізичної культури і спорту

Реалізація державної політики у сфері фізичної культури і спорту протягом останніх років обумовила ряд позитивних змін. Закріплено позитивні тенденції з окремих напрямків фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності.

В місті збережено ефективну систему проведення спортивних заходів, перед усім комплексних та багатоступеневих змагань, збережено мережу дитячо-юнацьких спортивних шкіл, зростає кількість громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, активізується олімпійський та неолімпійський спортивний рух міста.

У місті плідно працюють ДЮСШ /Мінмолодьспорт/ - 733 учнів, ДЮКФП /МОН/ - 539 учнів, КДЮСШ “Спартак” – 525 учнів та відділення вільної боротьби /філіали СДЮСШОР 237 учнів та ДЮСШ “Гарт”/ - 457 учнів.

Загальна кількість дітей у віці 6-18 років, охоплених заняттями у дитячо-юнацьких спортивних школах, складає 2449 учня – це 35,9 % від загальної кількості дітей у місті / 8828 дітей/.

Проте досягнутий рівень розвитку фізичної культури і спорту в місті не забезпечує оптимальної рухової активності кожної людини впродовж усього життя, поліпшення стану здоров’я, профілактики захворювань та фізичної реабілітації. Тільки 6% населення міста залучено до занять фізичною культурою і спортом.

Недостатня рухова активність громадян у повсякденній діяльності негативно впливає на стан здоров’я населення, що у свою чергу позначається на погіршенні демографічної ситуації у місті. За інтегральним показником здоров’я населення, Україна посідає одне з останніх місць в Європі.

Наявна в місті база фізичного виховання, фізичної культури і спорту не зовсім задовольняє потреби населення. Кількість осіб на одну капітальну спортивну споруду майже 2000 чоловік.

За останні два роки /2005-2006/ збудовано на території міста три спортивних майданчики із штучним покриттям та два тренажерних майданчики, але з дев’ятнадцяти спортивних залів міста 20% потребують капітального ремонту та 30% - поточного ремонту.

Спостерігається недостатнє фінансування сфери фізичної культури і спорту у місті в цілому. На одного мешканця міста в рік витрачається 6,4грн при обласному показнику 8,7грн, а загальнодержавному 13,9 грн..

Недостатньо фінансуються дитячо-юнацькі спортивні школи міста по придбанню спортобладнання та спортивної форми. Не виділяються кошти на проведення учбово-спортивної роботи.

80% дітей мають відхилення у фізичному розвитку та стані здоров’я. У підростаючого покоління різко прогресують хронічні хвороби серця, неврози, артрити, сколіози, ожиріння тощо. Ситуація загострюється через зростаючу популярність у дитячому та молодіжному середовищі привабливих видів нефізичної діяльності /ігрові автомати, комп’ютерні ігри тощо/, зростає кількість дітей, що курять, зловживають алкоголем, вживають наркотичні засоби, відповідно загострюється криміногенна ситуація.

Враховуючи стан розвитку в місті фізичної культури і спорту, програмою передбачається створення необхідних соціально-економічних, організаційно-технічних умов щодо підвищення життєдіяльності сфери фізичної культури і спорту, її реформування в умовах адаптації до сучасних вимог.

П.Мета Програми

Метою Програми є визначення та забезпечення реалізації першочергових та перспективних заходів для задоволення потреб кожного громадянина міста у зміцненні здоров’я, фізичному та духовному розвитку, розвитку спорту вищих досягнень.Ш.Шляхи реалізації Програми

Роз’яснення існуючих проблем можливо шляхом:

- забезпечення об’єднання зусиль щодо розвитку фізичної культури і спорту органів місцевого самоврядування, громадських організацій, фізичних та юридичних осіб, широких верств населення;

- удосконалення форм залучення різних груп населення до регулярних та повноцінних занять фізичною культурою і спортом за місцем їх проживання, навчання, роботи та у місцях масового відпочинку;

- проведення фізкультурно-оздоровчої роботи в усіх навчальних закладах, за місцем проживання, роботи та у місцях масового відпочинку громадян, а також фізкультурно-оздоровчої та реабілітаційної роботи серед інвалідів;

- забезпечення розвитку олімпійських та не олімпійських видів спорту шляхом підтримки дитячого, дитячо-юнацького, резервного спорту, спорту вищих досягнень, спорту ветеранів;

-поліпшення нормативно-правового, кадрового, медичного, інформаційного забезпечення сфери фізичної культури і спорту;

- підвищення ролі засобів масової інформації у формуванні здорового способу життя.ІV.Фінансове забезпечення Програми

Програма виконується за рахунок коштів місцевого бюджету, передбачених на утримання відповідних галузей, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.V.Очікувані результати виконання програми

Виконання програми дасть можливість:

-підвищити рівень охоплення громадян фізкультурно-оздоровчою та спортивною роботою;

-підвищити результати виступів збірних команд міста та окремих спортсменів у обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, чемпіонатах світу та Європи.

-впровадити доступні та ефективні види послуг /оздоровчі, рекреаційні, реабілітаційні і спортивні/ для різних груп населення;

-сформувати систему підготовки спортивних резервів для збірних команд області і України;

-підвищити рівень забезпечення населення фізкультурно-спортивними спорудами різного типу;

-створити належні матеріально-технічні та фінансові умови для розвитку пріоритетних видів спорту;

-підвищити якість трудових ресурсів, посилити здатність працюючих і адаптуватись до зростаючих вимог сучасного виробництва, зменшити витрати, пов’язані з тимчасовою втратою працездатності, лікуванням та перебуванням у стаціонарних лікувальних медичних закладах;

-створити додаткову кількість робочих місць у сфері фізичної культури і спорту, підвищити престижність відповідних професій та удосконалити систему підготовки та підвищення кваліфікації фахівців.VІ.Заходи щодо реалізації Програми

Фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова роботаФізичне виховання, фізкультурно-оздоровча

і спортивна робота в навчальних закладах

1.Забезпечити матеріально-технічні, кадрові та фінансові умови з метою впровадження фізичного виховання і масового спорту в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах в обсязі не менше 5-6 годин рухової активності на тиждень.

Управління освіти і науки міської ради

2008-2011 роки

2.Запровадити у навчальних закладах систему контролю за станом фізичного розвитку та здоров’я вихованців, учнів та студентів на основі державних стандартів.

Управління освіти і науки міської ради

2007-2008 роки

3.Здійснювати атестацію вчителів та викладачів фізичного виховання, тренерів-викладачів з видів спорту відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників. Запровадити атестацію у ДЮКФП.

Управління освіти і науки, відділ з питань

розвитку фізичної культи і спорту міської ради

2008 рік

4.Забезпечити створення та функціонування спортивних клубів у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах.

Управління освіти і науки, відділ з питань

розвитку фізичної культи і спорту міської ради

2008-2011 роки

5.Залучати до занять фізичною культурою і спортом дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених сімей, дітей схильних до правопорушень.

Управління освіти і науки, відділ з питань

розвитку фізичної культи і спорту міської ради

2007-2011 роки

6.Спільно з ПШМ, ТВЦДЮ, ТСОУ сприяти розвитку прикладних видів спорту (кульова стрільба, туризм, спортивне орієнтування).

Управління освіти і науки, відділ з питань

розвитку фізичної культи і спорту міської ради

2008-2009 роки

Спорт для всіх за місцем проживання

та у місцях масового відпочинку населення

7.Запровадити систему моніторингу рівня охоплення дітей та дорослого населення масовим спортом.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради,

2008-2011 роки

8.Розробити та затвердити фізкультурно-оздоровчий комплекс тестування населення різних вікових груп “Крок до здоров’я”.

Відділ з питань розвитку фізичної культи і

спорту міської ради

2007 рік

9.Забезпечити створення та функціонування центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” у місті.

Виконавчий комітет міської ради.

2008 рік


10.Розширити мережу фізкультурно-спортивних клубів за місцем

проживання. Відновити дитячі ігрові майданчики на території у дворах багатоповерхових будинків.

Відділи з питань розвитку фізичної культури і

спорту, у справах сім’ї, дітей та молоді міської

ради, управління житлово-комунального

господарства та комунальної власності

2007-2011 роки

11.Сприяти створенню, у тому числі із залученням інвесторів, мережі сучасних спортивних споруд, центрів та клубів різних організаційно-правових норм, які надаватимуть доступні та якісні фізкультурно-оздоровчі послуги за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення.

Відділи з питань розвитку фізичної культури і

спорту, житлово-комунального господарства

міської ради

2007-2011 роки

12.Сприяти у ліцензуванні суб’єктів господарювання недержавної форми власності, які впроваджують фізкультурно-оздоровчу та спортивну діяльність.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради

2007 рік


13.Створювати умови щодо підвищення фізичної підготовленості призовної молоді для проходження служби у Збройних силах України, щорічно проводити спартакіаду допризовної молоді.

Міський військовий комісаріат, управління освіти

і науки, відділ з питань розвитку фізичної культури

і спорту міської ради, ЦСССДМ

2007-2011 роки

14.Створити клуб любителів футболу (фанклуб).

Федерація футболу, ДЮКФП

2007 рік
Фізкультурно-оздоровча діяльність у виробничій сфері

15.Створювати умови для проведення на підприємствах, установах, організаціях профілактичних занять фізкультурно-спортивного спрямування, у тому числі організації спортивно-масових заходів.

Керівники підприємств, установ, організацій

2007-2011 роки

16.Відновити традиційні національні види спорту у місті. Включити у перелік видів студентських спортивних ігор.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради

2008 рік

17.Включити питання оздоровлення працівників, членів їх сімей засобами фізичної культури і спорту до планів соціально-економічного розвитку міста та рекомендувати трудовим колективам включати такі питання до колективних договорів, тарифних угод.

Керівники підприємств, установ, організацій,

міські галузеві профспілки

/за згодою/

2007-2011 роки

18.Щорічно проводити галузеві спартакіади.

Спортивні товариства, міські галузеві профспілки

/за згодою/

2007-2011 роки

19.Сприяти введенню до штатних розписів підприємств, установ та організацій усіх форм власності, посад інструкторів з фізичної культури.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради, міські галузеві профспілки

/за згодою/

2007-2011 роки

20.Створювати умови для впровадження у режим трудового дня ефективних форм виробничої гімнастики, активного відпочинку та після трудового відновлення, профілактичних занять фізкультурно-спортивного спрямування у виробничій сфері.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради, міські галузеві профспілки

/за згодою/

2007-2011 роки

21.Розробити та затвердити в установленому порядку критерії оцінки ефективності розвитку фізичної культури і спорту у виробничій сфері та проводити щорічно визначення кращих підприємств, організацій, установ усіх форм власності.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради, міське фізкультурно-спортивне

товариство “Спартак”

/за згодою/

2007-2011 роки

22.Підвищувати ефективність загальної професійно-орієнтовної та спеціальної фізичної підготовки, оволодіння професійними і прикладними навичками, необхідними для виконання службових завдань у Збройних силах, інших військових формуваннях та у правоохоронних органах.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради, управління УМВС, ДПА, СБУ

в Житомирській області, міська рада фізкультурно-

спортивного товариства “Динамо” /за згодою/

2007-2011 рокиФізкультурно-оздоровча та реабілітаційна робота

23.Забезпечити ефективну роботу ЦСССДМ , передбачити відповідне фінансування діяльності цього центру з міського бюджету.

Міське фінансове управління, ЦСССДМ

2007-2011 роки

24.Сприяти наданню на пільгових умовах спортивних споруд незалежно від форм власності для фізкультурно-оздоровчої та реабілітаційної роботи серед інвалідів, обладнанню цих споруд спеціальним інвентарем та забезпечити доступ до них осіб з обмеженими фізичними можливостями.

ЦСССДМ, відділ з питань розвитку фізичної культури

і спорту міської ради

Постійно


25.Забезпечити участь у обласній спартакіади “Повір у себе” серед дітей-інвалідів.

ЦСССДМ


2007-2011 роки

Дитячо-юнацький спорт

26. Створити навчально-методичне об’єднання тренерів, керівників гуртків позашкільних спортивних закладів міста..

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту, управління освіти і науки міської ради

квітень 2007 року

27.Забезпечити на базі дитячо-юнацьких спортивних шкіл роботу спортивно-оздоровчих таборів з денним перебуванням з метою організації дозвілля та проводження навчально-тренувальної роботи під час літніх шкільних канікул.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту, управління освіти і науки міської ради

Щороку

28.Створити банк даних на учнів, які відвідують секції та гуртки в усіх позашкільних закладах спортивного спрямування, провести аналіз дотримання принципу наступності.Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту, управління освіти і науки міської ради

жовтень 2007 року

29.Забезпечити участь збірних команд міста в обласній спартакіаді школярів та молодіжних іграх з видів спорту, передбачених Положенням про їх проведення, створити умови для ефективної підготовки.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту, управління освіти і науки міської ради

Постійно

30.Скласти загальний розклад занять для проведення навчально-тренувальних занять позашкільними спортивними закладами з метою ефективного використання наявних спортивних баз міста на зимовий та осінньо-весняний період.

Заступники директорів шкіл, відділ з питань

розвитку фізичної культури і спорту,

жовтень кожного навчального року

31.Створити відділення спорту, які користуються попитом у молоді: ДЮКФП – шейпінг, КДЮСШ - гандбол.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту, управління освіти і науки міської ради

2008 рік

32.Проводити визначення стану фізичного розвитку учнів загальноосвітніх шкіл. Розробити критерії та параметри оцінки.

Управління освіти і науки міської ради

2007-2008 роки

33.Створити комбіновані спортивні класи фізкультурно-оздоровчого спрямування у колегіумі та загальноосвітній школі № 4.

Управління освіти і науки міської ради

2007-2008 роки

34.У 1-4 класах започаткувати 3 уроки фізичного виховання на свіжому повітрі та суворо контролювати його проведення.

Управління освіти і науки міської ради

2007-2011 роки

35.Передати уроки фізичного виховання у початковій школі фахівцям з вищою педагогічною освітою.

Управління освіти і науки міської ради

ЗОШ № 2,3,6 - 2007 рік

ЗОШ № 8 - 2008 рік

36.Обладнати тренажерний зал у ЗОШ № 4 “Школа сприяння здоров’ю”.

Управління освіти і науки міської ради

2007 рік

37.Обладнати майданчики з штучним покриттям у загальноосвітніх школах № 4,2 та колегіумі.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту, управління освіти і науки міської ради

2007-2011 роки

38.Придбати апаратуру для озвучення під час проведення змагань, свят та загальноміських спортивних заходів.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради

2007 рік

Резервний спорт

39.Провести міські молодіжні спортивні ігри з олімпійських та не олімпійських видів спорту та забезпечити участь спортсменів міста у обласних та Всеукраїнських молодіжних іграх.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту, управління освіти і науки міської ради

2007-2011 роки

40.Проводити Універсіади серед навчальних закладів 1-2, 3-4 рівнів акредитації та забезпечити участь спортсменів міста в Універсіаді України.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту, управління освіти і науки міської ради

Щороку

41.Створювати умови для функціонування у загальноосвітніх школах спеціалізованих класів спортивного профілю для підготовки спортивних резервів.Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту, управління освіти і науки міської ради

2007-2011 роки

42.Формувати склад збірних команд та резервний склад команд міста з видів спорту, забезпечити їх ефективну підготовку до обласних, Всеукраїнських та міжнародних змагань.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради

2007-2011 роки

Спорт вищих досягнень

43.Запровадити щорічний регіональний рейтинг серед спортсменів, тренерів, спортивних організацій за результатами участі в обласних, Всеукраїнських та офіційних міжнародних змаганнях.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради, міська рада фізкультурно -

спортивного товариства “Спартак”

Щороку


44.Забезпечити спортивні бази з пріоритетних видів спорту сучасним обладнанням та інвентарем, створювати належні умови для проведення змагань міського, обласного , державного та міжнародного рівнів.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради, обласна рада фізкультурно-

спортивного товариства “Спартак”

2007-2011 роки

45.Установити нормативи матеріальної винагороди спортсменам міста за результатами участі в офіційних обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради, обласна рада фізкультурно-

спортивного товариства “Спартак”

Спорт ветеранів

46.Проводити міські спортивні змагання серед ветеранів спорту.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради

2007-2011 роки

47.Сприяти підготовці та забезпечувати участь збірних команд міста, окремих спортсменів у обласних, Всеукраїнських та міжнародних спортивних іграх ветеранів спорту.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради

2007-2011 роки

48.Активізувати роботу обраної ради ветеранів спорту, популяризувати результати їх спортивних досягнень.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради

2007-2011 роки

Матеріально-технічне забезпечення

49.Здійснювати заходи щодо облаштування сучасних спортивних майданчиків за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення за рахунок кооперації коштів місцевого бюджету та інших джерел.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради

2007-2011 роки

50.Провести паспортизацію діючих спортивних споруд міста для визначення їх технічного стану для проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організовувати місячники по облаштуванню спортивних споруд.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради

2007-2011 роки

51.Реконструювати міський стадіон “Авангард”.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту, відділ будівельної політики,

містобудування та архітектури міської ради

2007 рік


52.Продовжити роботу по будівництву в місті спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради

2007-2011 роки.

53.Вивчити питання про розміщення спортивних відділень ДЮСШ (дитячо-юнацькій спортивній школі) за адресою вул. Ушакова,42.

Виконавчий комітет міської ради

2007 рік

54.Передбачитит у місті будівництво Палацу спорту.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради

2010-2011 роки.

Фінансове забезпечення

55.Сприяти збільшенню обсягів видатків на програми та заходи з фізичної культури і спорту з міського бюджету та здійснювати заходи щодо залучення в межах чинного законодавства позабюджетних коштів на вказану мету.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради

Постійно

56.Розширити перелік та збільшити обсяг надання платних послуг установами та закладами фізичної культури і спорту різних форм власності.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради, обласна рада фізкультурно-

спортивного товариства “Спартак”

2007-2008 роки.

57.Організувати пункт прокату спортивного інвентарю.

Рятувальна станція, ПП спортмагазинів

2008 рік

Інформаційно-пропагандистське забезпечення

58.Удосконалити систему інформування населення через засоби масової інформації про позитивний вплив на людину оптимальної рухової активності, у тому числі шляхом проведення соціальної реклами масового спорту як важливого чинника здорового способу життя з метою залучення широких верств населення до регулярних фізкультурно-оздоровчих занять.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради, відділ інформації та зв’язків з

громадськістю

59.Започатковувати та здійснювати випуск тематичних телевізійних програм, конкурсів з пропаганди фізичної культури та масового спорту.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради, відділ інформації та зв’язків з

громадськістю

з 2007 року

60.Налагодити випуск щомісячного календаря спортивно-масових заходів, змагань, турнірів, які проходять у місті.

Відділ з питань розвитку фізичної культури і

спорту міської ради

квітень 2007 року, постійно


Секретар міської ради В. Г. Федорчук