Рішення від 21 червня 2013 року № Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення №34/1534 від 5 липня 2013 року м. Боярка Про затвердження... 1 37.78kb.
Рішення від 14 березня 2013 року. №37 Про залучення безробітних громадян... 1 24.21kb.
Рішення 22. 02. 2013 №18 Про затвердження Програми організації оплачуваних... 1 120.72kb.
Про проведення оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення... 1 50.25kb.
Рішення ХLІV сесії VІ скликання від 27 грудня 2012 року №722-vі про... 1 13.63kb.
Рішення «14» грудня 2011 року №483 місто Буча Про затвердження програми... 1 106.88kb.
Розпорядження смт. Фрунзівка «11» 12 2012 №752/А 2012 Про організацію... 1 80.15kb.
Рішення про затвердження переліку об’єктів та види громадських робіт... 1 20.26kb.
Про затвердження Програми з організації та проведення громадських... 1 99.29kb.
Рішення №843 від 25 червня 2013 року 1 104.31kb.
Розпорядження голови Хустської районної державної адміністрації 25. 1 84.49kb.
Про затвердження Положення про резервний фонд міського бюджету Обухівської... 1 20.72kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення від 21 червня 2013 року № Про затвердження Програми організації та проведення - сторінка №1/1


УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

РАДИВИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА
(шосте скликання) проект

РІШЕННЯ
від 21 червня 2013 року № _____
Про затвердження Програми організації

та проведення  громадських робіт

КП «Радивилівтеплосервіс»  на території сільських рад (Бугаївської, Крупецької, Михайлівської, Пустоіваннівської, Ситненської, Козинської,Дружбівської, Іващуківської, Жовтневої та Підзамчівської)

на 2013 рік
Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 31 Закону України “Про зайнятість населення”, Порядку організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №175, з метою забезпечення тимчасової зайнятості населення, передусім осіб, зареєстрованих як безробітні,-

в и р і ш и л а :

1.Затвердити Програму організації та проведення  громадських робіт КП «Радивилівтеплосервіс» на території сільських рад (Бугаївської, Крупецької, Михайлівської, Пустоіваннівської, Ситненської, Козинської, Дружбівської, Іващуківської, Жовтневої та Підзамчівської) на 2013 рік (додається).

2.Фінансове забезпечення здійснювати за рахунок коштів Фонду загальнообов"язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та коштів КП «Радивилівтеплосервіс» .

3. Виконавцям Програми:

- забезпечити організацію та виконання Програми;

- передбачити відповідні кошти на виконання Програми в межах наявних фінансових ресурсів;

- про результати виконання Програми інформувати районну раду до 25 січня 2014 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань та комунальної власності, розвитку підприємництва та залучення інвестицій (Лемещук В.В.).


Голова ради О.Пастух
ПРОГРАМА
 організації та проведення  громадських робіт КП «Радивилівтеплосервіс»
 на території сільських рад (Бугаївської, Крупецької, Михайлівської, Пустоіваннівської, Ситненської, Козинської, Дружбівської, Іващуківської, Жовтневої та Підзамчівської)


на 2013 рік
І. Загальні положення Програми

Програма  організації та проведення   громадських робіт на території сільських рад (Бугаївської, Крупецької, Михайлівської, Пустоіваннівської, Ситненської, Козинської, Дружбівської, Іващуківської, Жовтневої та Підзамчівської ) на 2013 рік  (далі - Програма) є складовою частиною та механізмом реалізації Програми реформування і розвитку сільського комунального господарства Радивилівського району на 2011-2015 роки .

Програма розроблена відповідно до положень Законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.
ІІ. Мета програми

Програма передбачає комплекс заходів щодо забезпечення тимчасової зайнятості населення (передусім осіб, незайнятих трудовою діяльністю) шляхом направлення їх на  громадські роботи, які мають суспільно - корисну спрямованість, відповідають потребам громади  і сприяють  соціальному розвитку. Програма передбачає можливість створення тимчасових робочих місць та вирішення проблеми дефіциту робочої сили під час здійснення заходів з благоустрою сільських рад, забезпечення встановлення зон санітарної охорони джерел питної води та об’єктів централізованого водопостачання, будівництво під навісів для роздільного збору зберігання ТПВ, а також створення умов для безпечного проживання жителів населеного пункту інші види трудової діяльності, які мають суспільно - корисну спрямованість, відповідають потребам громади та сприяють її соціальному розвитку.


ІІІ. Фінансування Програми

тис.грн.


№п/п

Зміст заходу

Обсяг фінансування

Виконавець

1.

Будівництво огорожі санітарної зони

130,0

КП «Радивилівтеплосервіс»

1.1.Будівництво огорожі санітарної зони

130,0

2.

Санітарна очистка територій, в тому числі

15,42.1. Комплексної інноваційної системи збору ПЕТ-пляшки.

5,4

2.2. Впорядкування територій та площадок по роздільному збору ТПВ облаштування сміттєперевантажувальних майданчиків методом народної будови.

10,0

Всього: 145,4

В тому числі: кошти для оплати праці осіб залучених

до громадських робіт 75,4 тис. грн.

з яких: кошти підприємства становлять 37,7 тис. грн.

кошти Фонду загальнообов"язкового державного

соціального страхування на випадок безробіття 37,7 тис.грн.
IV. Організаційне забезпечення виконання Програми

  4.1. Забезпечувати оперативне вирішення першочергових організаційних і матеріально-технічних проблем щодо організації і проведення  громадських  робіт,  залучаючи  до  їх  виконання,  перш  за  все,  громадян,  які незайняті трудовою діяльністю, безробітних громадян, учнівську  та  студентську  молодь  у  вільний  від  навчання  час, пенсіонерів та інвалідів.Виконавці: КП «Радивилівтеплосервіс».

Термін: протягом 2013 року.

4.2.  Керівнику КП «Радивилівтеплосервіс», на базі якого буде проводитися громадські роботи, призначити відповідальних осіб за організацію цих робіт для ведення необхідної документації та своєчасного обміну інформацією. Виконавці: КП «Радивилівтеплосервіс».

Термін:       протягом 2013 року.

  4.3.  Надавати консультативно-методичну допомогу з організаційних і нормативно-правових питань працівникам,  відповідальним за організацію та проведення громадських робіт на підприємстві.Виконавці: КП «Радивилівтеплосервіс».

Термін:       протягом 2013 року.

   


Директор КП «Радивилівтеплосервіс» Чуздюк О.І.