Рішення від 29 квітня 2011 року №112 м. Долинська Про Почесну грамоту Долинської районної державної адміністрації І Долинської район - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення від 1 березня 2013 року №269 м. Долинська Про відзнаку Долинської... 1 52.49kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 03. 1 31.76kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 03. 1 17.55kb.
Розпорядження 12. 11. 2013 №367/А-2013 Про нагородження Почесною... 1 87.5kb.
Рішення від 25 травня 2012 року №208 м. Долинська. Про затвердження... 1 75.79kb.
Рішення від 03. 02. 2011 №57-5/2011 м. Долина Про Положення про Подяку... 1 29.65kb.
Про заохочення Почесною грамотою Гагарінської районної державної... 1 15.85kb.
Про порушення клопотання щодо нагородження Почесною грамотою та Грамотою... 1 23.55kb.
Про порушення клопотання щодо нагородження Почесною грамотою та Грамотою... 1 22.58kb.
Рішення від 26 липня 2013 року №292 м. Долинська Про затвердження... 1 333.39kb.
Рішення від 01. 10. 2010. №2002-48/2010 м. Долина Про комітет з конкурсних... 1 87.93kb.
1. Проблема, яка потребує розв’язання 1 103.3kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення від 29 квітня 2011 року №112 м. Долинська Про Почесну грамоту Долинської - сторінка №1/1


УКРАЇНА

ДОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П’ЯТА СЕСІЯ ДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

від 29 квітня 2011 року № 112

м. Долинська
Про Почесну грамоту Долинської районної державної адміністрації

і Долинської районної ради, Грамоту Долинської

районної державної адміністрації і Долинської районної ради,

Грамоту Долинської районної ради, Подяку Долинської районної ради


Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою заохочення колективів, працівників підприємств, організацій, установ району, які своєю працею забезпечили вагомий внесок у соціальний та економічний розвиток району, досягли значних успіхів у виробничій та іншій діяльності, за високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність,

районна рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Положення про Почесну грамоту Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 25 квітня 2003 року № 131 «Про Почесну Грамоту Долинської районної державної адміністрації та Долинської районної ради» та викласти його в новій редакції (додаток 1).

2. Внести зміни до Положення про Грамоту Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 25 квітня 2003 року № 132 «Про Грамоту Долинської районної державної адміністрації та Долинської районної ради» та викласти його в новій редакції (додаток 2).

3. Заснувати відзнаку: Грамоту Долинської районної ради.

4. Затвердити Положення про Грамоту Долинської районної ради (додаток 3).

5. Затвердити опис Грамоти Долинської районної ради (додаток 4).

6. Заснувати відзнаку: Подяку Долинської районної ради.

7. Затвердити Положення про Подяку Долинської районної ради (додаток 5).

8. Затвердити опис Подяки Долинської районної ради (додаток 6).

9. Затвердити Порядок представлення до нагородження відзнаками (додаток 7).

10. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації передбачити кошти в районному бюджеті для матеріального заохочення осіб, нагороджених Почесною грамотою Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради.

11. Виконавчому апарату районної ради забезпечити виготовлення необхідної кількості бланків Почесної грамоти Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради, Грамоти Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради, Грамоти Долинської районної ради, Подяки Долинської районної ради за рахунок коштів, виділених районній раді з районного бюджету.

12. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань прав людини, діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, діяльності рухів, об’єднань громадян та адміністративно – територіального устрою.

Голова районної ради Г.Данилюк

Додаток 1

до рішення районної ради

від 29 квітня 2011 року № 112Положення

про Почесну грамоту Долинської районної державної адміністрації

і Долинської районної ради

1.Почесна грамота Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради є заохоченням за особливі заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, здійсненні ефективної діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність.

2.Почесною грамотою Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради нагороджуються:

- громадяни України, які відомі завдяки особистій активній участі у сфері питань діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення;

- посадові особи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутати місцевих рад.

3.Почесною грамотою Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради можуть бути нагороджені громадяни інших держав, трудові колективи підприємств, установ і організацій усіх форм власності, а також територіальні громади міста, селища та сіл району.

4.Висунення кандидатур для відзначення Почесною грамотою Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради здійснюється гласно за ініціативою органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, господарських структур, громадських організацій, трудових колективів тощо.

5.Подання про нагородження Почесною грамотою Долинської районної адміністрації і Долинської районної ради вноситься до районної державної адміністрації та районної ради керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій, головами постійних комісій районної ради, міським, селищним та сільськими головами.

6.Подання на особу, яка представляється до нагородження Почесною грамотою, оформляється за формою (додаток 7).

До подання додаються оформлені в установленому порядку:

- відомості про виробничі, творчі, наукові та інші досягнення особи, колективу, які представляються до нагородження (7.2);

- біографічна довідка за формою (7.3);

- довідка про особу (7.4);

- завірена в установленому порядку копія паспорта (стор. 1,2, домашня адреса);

- довідка про присвоєння ідентифікаційного номера особи, яка нагороджується.

7.Подання про відзначення Почесною грамотою Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради надсилаються до районної державної адміністрації та районної ради не пізніше як за 10 днів до дня вручення нагороди.

8.Про нагородження Почесною грамотою Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради видається спільне розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради.

9.Облік і реєстрація Почесних грамот Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради здійснюється відділом кадрової роботи та з питань державної служби апарату райдержадміністрації та виконавчим апаратом районної ради.

10.Особам, нагородженим Почесною грамотою Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради вручається грошова винагорода в розмірі 15 неоподатковуваних мінімумів.

11.Особи, які відзначені Почесною грамотою, можуть бути представлені до нагородження нею повторно не раніше як через 3 роки.


12.Вручення Почесної грамоти Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради нагородженим здійснюється головою районної державної адміністрації та головою районної ради.

За рішенням голови районної державної адміністрації та голови районної ради вручення може проводиться в іншому порядку.


Заступник голови районної ради В.Валантир

Додаток 2

до рішення районної ради

від 29 квітня 2011 року №112

Положення

про Грамоту Долинської районної державної адміністрації

і Долинської районної ради

1. Грамота Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради є заохоченням за особливі заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, здійсненні ефективної діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність.

2. Грамотою Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради нагороджуються:

- громадяни України, які відомі завдяки особистій активній участі у сфері питань діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення;

- депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування та державної влади.

3. Грамотою Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради можуть бути нагороджені трудові колективи підприємств, установ і організацій усіх форм власності, а також територіальні громади міста, селища та сіл району.

4. Висунення кандидатур для відзначення Грамотою Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради здійснюється гласно за ініціативою органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, господарських структур, громадських організацій, трудових колективів тощо.

5. Подання про нагородження Грамотою Долинської районної адміністрації і Долинської районної ради вноситься керівниками підприємств, установ, організацій, головами постійних комісій районної ради, міським, селищним та сільськими головами.

6.Подання на особу, яка представляється до нагородження Грамотою, оформляється за формою (додаток 7).

До подання додаються оформлені в установленому порядку:

- відомості про виробничі, творчі, наукові та інші досягнення особи, колективу, які представляються до нагородження (7.2);

- біографічна довідка за формою (додаток 7.3).

7. Подання про відзначення Грамотою Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради надсилаються до районної державної адміністрації та районної ради не пізніше як за 10 днів до дня вручення нагороди.

8. Про нагородження Грамотою Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради видається спільне розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради.

9. Облік і реєстрація Грамот Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради здійснюється відділом кадрової роботи та з питань державної служби апарату райдержадміністрації та виконавчим апаратом районної ради.

10. Особи, які відзначені Грамотою, можуть бути представлені до нагородження нею повторно не раніше як через 2 роки.

11. Вручення Грамоти Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради нагородженим здійснюється головою районної державної адміністрації та головою районної ради.

За рішенням голови районної державної адміністрації та голови районної ради вручення може проводиться в іншому порядку.


Заступник голови районної ради В.Валантир
Додаток 3

до рішення районної ради

від 29 квітня 2011 року №112
Положення

про Грамоту Долинської районної ради

1. Грамота Долинської районної ради є заохоченням за особливі заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, здійсненні ефективної діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність.

2. Грамота Долинської районної ради є відзнакою вищого рівня стосовно Подяки Долинської районної ради.

3. Грамотою Долинської районної ради нагороджуються:

- громадяни України, які відомі завдяки особистій активній участі у сфері питань діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення;

- депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування та державної влади.

4. Грамотою Долинської районної ради можуть бути нагороджені трудові колективи підприємств, установ і організацій усіх форм власності, а також територіальні громади міста, селища та сіл району.

5. Висунення кандидатур для відзначення Грамотою Долинської районної ради здійснюється гласно за ініціативою органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, господарських структур, громадських організацій, трудових колективів тощо.

6. Подання про нагородження Грамотою Долинської районної ради вноситься керівниками підприємств, установ, організацій, головами постійних комісій районної ради, міським, селищним та сільськими головами.

7. Подання на особу, яка представляється до нагородження Грамотою, оформляється за формою (додаток 7).

До подання додаються оформлені в установленому порядку:

- відомості про виробничі, творчі, наукові та інші досягнення особи, колективу, які представляються до нагородження (7.2);

- біографічна довідка за формою (7.3).

8. Подання про відзначення Грамотою Долинської районної ради надсилаються до районної ради не пізніше як за 10 днів до дня вручення нагороди.

9. Про нагородження Грамотою Долинської районної ради видається розпорядження голови районної ради.

10. Облік, реєстрація, оформлення Грамот Долинської районної ради здійснюється виконавчим апаратом районної ради.

11. Особи, які відзначені Грамотою, можуть бути представлені до нагородження нею повторно не раніше як через 2 роки.

12. Вручення Грамоти Долинської районної ради нагородженим здійснюється головою районної ради.

За рішенням голови районної ради вручення може проводиться в іншому порядку.
Заступник голови районної ради В.Валантир

Додаток 4

до рішення районної ради

від 29 квітня 2011 року №112Опис Грамоти Долинської районної ради

Грамота Долинської районної ради являє собою лист прямокутної форми розміром 296 х 210 мм, прикрашений декоративним орнаментом.

У центрі верхньої частини рамки зображений кольоровий герб Долинського району. Нижче герба напис «Грамота Долинської районної ради». Текст вдруковується окремо перед врученням. Зображення Герба Долинського району, напис «Грамота Долинської районної ради», слово «нагороджується» та місце для тексту розміщується на жовто-блакитному фоні.

Заступник голови районної ради В.Валантир


Додаток 5

до рішення районної ради

від 29 квітня 2011 року №112

Положення про Подяку Долинської районної ради

1. Подяка Долинської районної ради є заохоченням за особливі заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, здійсненні ефективної діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність.

2. Подякою Долинської районної ради нагороджуються:

- громадяни України, які відомі завдяки особистій активній участі у сфері питань діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення;

- депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування та державної влади.

3. Подякою Долинської районної ради можуть бути нагороджені трудові колективи підприємств, установ і організацій усіх форм власності, а також територіальні громади міста, селища та сіл району.

4. Висунення кандидатур для відзначення Подякою Долинської районної ради здійснюється гласно за ініціативою органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, господарських структур, громадських організацій, трудових колективів тощо.

5. Подання про нагородження Подякою Долинської районної ради вноситься керівниками підприємств, установ, організацій, головами постійних комісій районної ради, міським, селищним та сільськими головами.

6. Подання на особу, яка представляється до нагородження Подякою, оформляється за формою (додаток 6).

До подання додаються оформлені в установленому порядку:

- відомості про виробничі, творчі, наукові та інші досягнення особи, колективу, які представляються до нагородження (6.2);

- біографічна довідка за формою (6.3);

7. Подання про відзначення Подякою Долинської районної ради надсилаються до районної ради не пізніше як за 10 днів до дня вручення нагороди.

8. Про нагородження Подякою Долинської районної ради видається розпорядження голови районної ради.

9. Облік, реєстрація і оформлення Подяк Долинської районної ради здійснюється виконавчим апаратом районної ради.

10. Особи, які відзначені Подякою, можуть бути представлені до нагородження нею повторно не раніше як через 2 роки.

11. Вручення Подяки Долинської районної ради нагородженим здійснюється головою районної ради.

За рішенням голови районної ради вручення може проводиться в іншому порядку.


Заступник голови районної ради В.Валантир

Додаток 6

до рішення районної ради

від 29 квітня 2011 року №112

ОПИС

Подяки Долинської районної ради

Подяка Долинської районної ради являє собою лист прямокутної форми розміром 296 х 210 мм, прикрашений декоративним орнаментом.

У центрі верхньої частини рамки зображений кольоровий герб Долинського району. Нижче герба напис «Подяка Долинської районної ради». Текст вдруковується окремо перед врученням. Зображення Герба Долинського району, напис «Подяка Долинської районної ради», слово «нагороджується» та місце для тексту розміщується на жовто-блакитному фоні.

Заступник голови районної ради В.Валантир

Додаток 7

до рішення районної ради

від 29 квітня 2011 року №112

7.1 Зразок

змісту подання для представлення до нагородження

Почесною грамотою Долинської районної державної адміністрації

і Долинської районної ради
Голові Долинської

районної державної адміністрації

Голові Долинської районної ради

Про нагородження


Шановний ____________________________

Шановний ____________________________


Іванівська сільська рада порушує клопотання про нагородження Почесною грамотою Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради (прізвище, ім’я, по батькові особи, посада відповідно до штатного розпису) за заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району (далі – по змісту відповідно до професійної діяльності) з нагоди Дня працівників сільського господарства.

(коротка характеристика 2 – 3 речення)


Сільський голова _________ _________________________

(підпис) (ініціали імені, прізвище)7.2 Зразок

змісту відомостей про виробничі, творчі, наукові та інші досягнення особи, яка представляється до нагородження Почесною грамотою Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради

В І Д О М О С Т І

Про досягнення Іванова Івана Івановича – головного лікаря

Іванівської центральної лікарні


Коротка характеристика, заслуги.
Керівник кадрової служби __________ ________________________

(підпис) (ініціали імені, прізвище)7.3 Зразок

біографічної довідки для представлення до нагородження Почесною грамотою

Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради

Б І О Г Р А Ф І Ч Н А Д О В І Д К А
Іванов Іван Іванович
Працює головний лікар Іванівської центральної районної лікарні

Громадянство громадянин України

Число, місяць і рік народження 21.11.1957

Місце народження Україна, Сумська обл., Путивлівський р-н, с.Веселе

Освіта вища, Одеський медичний інститут, 1987 р., лікар

Нагороди, почесне звання Почесна грамота Кабінету Міністрів України

Депутат ради депутат Іванівської районної ради


Трудова діяльність

(трудова діяльність особи, яка представляється до нагородження)


Керівник кадрової служби __________ ________________________

(підпис) (ініціали імені, прізвище)


7. 4 ЗРАЗОК

довідки на особу,яка представляється до нагородження Почесною грамотою

Долинської районної державної адміністрації і Долинської районної ради

Іванов Іван Іванович

Проживає за адресою : 28600

Кіровоградська область

Іванівський район

с.Байраки


Паспорт серія ЕА 815150 виданий

Іванівським РВ УМВС

10.08.2001 року
Ідентифікаційний код 15127630
Довідка видана Долинській районній раді
Керівник кадрової служби __________ ______________________

(підпис) (ініціали імені, прізвище)
Заступник голови районної ради В.Валантир