Рішення засідання Правління Асоціації міст України 14 лютого 2001 року Про прийом в дійсні члени Асоціації міст України У - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення розширеного засідання Правління Асоціації міст України 17... 5 461.73kb.
Про прийом у члени Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування... 1 195.62kb.
Рішення правління від 7 лютого 2006 року Про прийом в дійсні та асоційовані... 3 387.75kb.
Рішення чергового засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів... 1 107.1kb.
Рішення Загальних зборів Асоціації міст України та громад 5 грудня... 1 257.8kb.
Рішення засідання Національної Ради (Загальних Зборів) Асоціації... 1 25.97kb.
Рішення розширеного засідання Правління Всеукраїнської асоціації... 1 244.01kb.
Рішення загальних зборів від 1 грудня 2007 року Про порядок денний... 1 364.38kb.
Рішення засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого... 1 80.57kb.
«Вивчення потреб малих міст в підтримці українсько-швейцарського... 1 21.45kb.
Рішення засідання правління асоціації міст України та громад 22 лютого... 1 337.99kb.
Постанова №223-ві про накладення санкції за правопорушення 1 28.98kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення засідання Правління Асоціації міст України 14 лютого 2001 року Про прийом - сторінка №1/4Рішення засідання

Правління Асоціації міст України

14 лютого 2001 року
Про прийом в дійсні члени

Асоціації міст України
У відповідності до ст. 3.1 та 3.4 Статуту Асоціації і на підставі рішення відповідних рад про вступ до Асоціації міст України

Правління АсоціаціїВирішило:

Прийняти м.Борзна (Чернігівської обл.), смт. Волівець (Закарпатської обл.), м.Волочиськ (Хмельницької обл.)., м.Городок (Хмельницької обл.), м.Гола Пристань (Херсонської обл.), смт.Дунаївці (Хмельницької обл.), м.Дніпрорудне (Запорізької обл.), м.Іршава (Закарпатської обл.), м.Лужани (Чернівецької обл.), смт. Міжгір‘я (Закарпатської обл.), смт. Перечин (Закарпатської обл.) та м.Сіверськ (Донецької обл.) дійсними членами Асоціації міст України.

Міським головам міст Борзна, Волочиськ, Городок, Гола Пристань, Дніпрорудне, Іршава, Лужани, Сіверськ та селищним головам смт. Волівець, Дунаївці, Міжгір‘я, Перечин перерахувати на розрахунковий рахунок Асоціації міст України (р/р №26001750 в Старокиївській філії АКБ “Укрсобанк” м.Києва, МФО 322045, код 20069689) вступні та членські внески в порядку, встановленому Національною Радою Асоціації.

Про прийом в асоційовані члени

Асоціації міст України
У відповідності до ст. 3.2 та 3.4 Статуту Асоціації і на підставі листа Української ліги споживачів і виробників “Українська якість” від 12.01.2001р. про вступ до Асоціації міст України

Правління АсоціаціїВирішило:

 1. Прийняти Українську лігу споживачів і виробників “Українська якість” асоційованим членом Асоціації міст України.

 2. Голові Правління Української ліги споживачів і виробників “Українська якість” перерахувати на розрахунковий рахунок Асоціації міст України (р/р №26001750 в Старокиївській філії АКБ “Укрсоцбанк” м. Києва МФО 322045, код 20069689) вступні та членські внески в розмірі 5940,0 грн.


Про прийом в асоційовані члени

Асоціації міст України
У відповідності до ст. 3.2 та 3.4 Статуту Асоціації і на підставі листа ЗАТ “Васильківський керамік” від 08.02.2001р. № 19 про вступ до Асоціації міст України

Правління АсоціаціїВирішило:

 1. Прийняти ЗАТ “Васильківський керамік” асоційованим членом Асоціації міст України.

 2. Генеральному директору ЗАТ “Васильківський керамік” перерахувати на розрахунковий рахунок Асоціації міст України (р/р №26001750 в Старокиївській філії АКБ “Укрсоцбанк” м. Києва МФО 322045, код 20069689) вступні та членські внески в розмірі 5940,0 грн.


Про формування місцевих

бюджетів на 2001рік
Заслухавши інформацію керівника консультативно-аналітичної групи Асоціації міст України по впровадженню бюджетної реформи Мельника Сергія Івановича,
Правління Асоціації

В и р і ш и л о:

 1. Зазначити, що впровадження Порядку розрахунку обсягу міжбюджетних трансфертів (дотацій вирівнювання, субвенцій та коштів, що передаються до бюджету вищого рівня) та нормативів відрахувань від загальнодержавних податків і зборів на 2001 рік, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2000р. № 1932, є першим кроком до створення прозорого і справедливого механізму формування та розподілу публічних фінансів, уникнення суб"єктивного підходу при розподілі бюджетних коштів, забезпечення реальної збалансованості місцевих бюджетів.

 2. Схвалити пропозиції по внесенню змін і доповнень до Порядку (додаток 1); вдосконаленню засад методології формування і розподілу міжбюджетних трансфертів на 2002р. (додаток 2); збільшенню надходжень та ефективності використання бюджетних коштів (додаток 3).

 3. Дане рішення направити до Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України.

 4. Доручити Виконавчій дирекції Асоціації міст України проінформувати міста про пропозиції АМУ.

 5. Консультативно-аналітичній групі АМУ продовжити роботу по збору та узагальненню пропозицій по впровадженню нормативного підходу при формуванні місцевих бюджетів на 2001р. для врахування їх в бюджетному процесі 2002р.

 6. Рекомендувати міським головам, які не мають у міськвиконкомі власної електронної адреси, для оперативного обміну інформацією між містами і АМУ, вирішити питання надання можливості використання електронної адреси банківської установи, що обслуговує відповідний бюджет та повідомити про це Виконавчу дирекцію.

Додаток 1

до Рішення Правління АМУ

від 14 лютого 2001р.
Пропозиції Асоціації міст України

по внесенню змін і доповнень до Порядку розрахунку обсягу міжбюджетних трансфертів (дотацій вирівнювання, субвенцій та коштів, що передаються до бюджету вищого рівня) та нормативів відрахувань від загальнодержавних податків і зборів на 2001 рік, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2000 р. №1932
 1. Переглянути корегуючий коефіцієнт видатків на освіту на одного учня в розрізі міст, селищ та сіл.

 2. Переглянути норматив видатків на утримання органів управління.

 3. Для міст - обласних центрів застосовувати поправочний коефіцієнт, що враховує також витрати, пов’язані з додатковим навантаженням на інфраструктуру міст (наприклад, витрати на утримання інфраструктури, перевезення пільгових категорій громадян, охорону здоров"я), а для міст - обласних центрів та обласного значення, наприклад, по пільгах і субсидіях (питома вага яких значно більша ніж у сільській місцевості).

 4. Змінити методологію розрахунку субсидій, яка б враховувала нормативні затрати, що формують тарифи, рівень бідності населення по регіонах та сезонність виплат (наприклад, по газу та електроенергії).

 5. Віднести до видатків, які здійснюються з районних бюджетів, фінансування видатків на заробітну плату та забезпечення навчального процесу загальноосвітніх шкіл, а до видатків, які здійснюються з міського, селищного, сільського бюджетів – утримання бюджетних установ.

 6. Врегулювати питання розподілу повноважень не шляхом передачі власності, а шляхом надання цільових субвенцій.

 7. При розрахунку обсягу видатків на капітальний ремонт житлового фонду повинна враховуватися загальна площа житлового фонду місцевих рад, тобто без вилучення приватизованого житла, при цьому потребує врегулювання питання кооперативного житла.

 8. При розрахунку обсягу видатків на житлово-комунальне господарство потребує врегулювання питання фінансування рятувальних станцій на воді та утримання зоопарків.

 9. Міністерству фінансів України вжити заходів по забезпеченню дотримання Порядку в процесі проведення перевірок обласних фінансових управлінь щодо правильності розрахунків обсягів міжбюджетних трансфертів та нормативів відрахувань від загальнодержавних податків і зборів на 2001р.

Додаток 2

до Рішення Правління АМУ

від 14 лютого 2001р.
Пропозиції Асоціації міст України

по вдосконаленню засад методології формуванняі розподілу міжбюджетних трансфертів на 2002р.

 1. При розрахунку видатків на дошкільну освіту застосувати чисельність наявної кількості дітей віком від 3 до 6 років.

 2. Коефіцієнт Up повинен враховувати всіх дітей-сиріт.

 3. При розрахунку асигнувань на благоустрій додатково враховувати такі параметри як загальна площа міст, селищ, при цьому необхідно збільшити норматив витрат коштів на благоустрій, включаючи витрати на озеленення, освітлення, санітарну очистку, благоустрій кладовищ, парків, озер.

Додаток 3

до Рішення Правління АМУ

від 14 лютого 2001р.

Пропозиції Асоціації міст України

по збільшенню надходжень та ефективності використаннябюджетних коштів

 1. Врегулювати розмежування права власності на земельні ділянки несільськогосподарського призначення між державою і територіальними громадами міст, селищ, сіл.

 2. Запровадити адресну грошову компенсацію пільг пільговим категоріям громадян .

 3. Привести у відповідність плани мобілізації доходів Державної податкової адміністрації з розрахунковими показниками Мінфіну України та підпорядкувати Державну податкову адміністрацію Мінфіну України.

 4. З метою ефективного використання бюджетних коштів Державного бюджету провести моніторинг необхідної кількості фахівців робочих професій, оптимізації мережі професійно-технічної освіти.

 5. Прискорити прийняття Закону України "Про реструктуризацію міжбюджетної взаємозаборгованості".

 6. Необхідно спростити та автоматизувати діючу форму звітності.


Про проект Бюджетного Кодексу,

підготовленого до розгляду

Верховною Радою України

в третьому читанні
Заслухавши інформацію керівника консультативно-аналітичної групи АМУ по впровадженню бюджетної реформи Мельника Сергія Івановича,

Правління Асоціації міст УкраїниВ и р і ш и л о:

 1. Схвалити в цілому проект Бюджетного Кодексу України, підготовленого до розгляду Верховною Радою України в третьому читанні.

 2. Схвалити наступні пропозиції АМУ до проекту Бюджетного Кодексу України:

 • законодавчо закріпити обсяг чистого трансферту до місцевих бюджетів, як частки доходів Державного бюджету, в розмірі 18%;

 • зафіксувати відповідальність Державного казначейства України за належне виконання своїх обов"язків в частині обслуговування місцевих бюджетів;

 • законодавчо визначити пріоритетність Закону України "Про Державний бюджет України" на відповідний рік перед іншими законами України та нормативними актами, указами Президента України, які вимагають збільшення видаткової частини місцевих бюджетів.

 1. Звернутися з проханням до народних депутатів України, міських голів підтримати проект Бюджетного Кодексу України, підготовленого до розгляду Верховною Радою України в третьому читанні.

наступна сторінка >>