Рішення засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування „ Асоціації міст України м. Київ 7 листопада 2 - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення чергового засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів... 1 107.1kb.
Рішення розширеного засідання Правління Всеукраїнської асоціації... 1 244.01kb.
Про прийом у члени Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування... 1 195.62kb.
Рішення президії Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого... 1 201.61kb.
Рішення загальних зборів від 1 грудня 2007 року Про порядок денний... 1 364.38kb.
Рішення розширеного засідання Правління Асоціації міст України 17... 5 461.73kb.
Рішення засідання Правління Асоціації міст України 14 лютого 2001... 4 523.46kb.
Рішення Загальних зборів Асоціації міст України та громад 5 грудня... 1 257.8kb.
Рішення загальних зборів (конференції) уповноважених представників... 2 382.92kb.
Про Дніпропетровську регіональну дорадчу раду з питань взаємодії... 1 34.15kb.
Рішення засідання Національної Ради (Загальних Зборів) Асоціації... 1 25.97kb.
Рішення № /13 Про звернення депутатів Чернівецької обласної ради... 1 30.86kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування - сторінка №1/1
РІШЕННЯ

засідання Правління

Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування

Асоціації міст України”


м. Київ 7 листопада 2012 року

Порядок денний:


1. Про зміну порядку проведення реєстрації громадських об’єднань

2. Про проведення Конференції делегатів уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів АМУ

3. Про стан бюджетного забезпечення та казначейського обслуговування місцевих бюджетів на кінець 2012 року

4. Про роботу комунальних підприємств теплопостачання в осінньо-зимовий період 2012-2013 років

5. Про проект Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

6. Про обрання постійного представника Асоціації міст України у Верховній Раді України

7. Про формування депутатської групи з метою представлення інтересів місцевого самоврядування у Верховній Раді України VII скликання

8. Про фінансовий стан Кіровоградського РВ АМУ


Про зміну порядку проведення реєстрації громадських об’єднань

Заслухавши інформацію Директора Департаменту легалізації об’єднань громадян, державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств Державної реєстраційної служби України О.М. Семьоркіної щодо зміни порядку проведення реєстрації громадських об’єднань, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Директора Департаменту легалізації об’єднань громадян, державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств Державної реєстраційної служби України О.М. Семьоркіної щодо зміни порядку проведення реєстрації громадських об’єднань взяти до відома.

2. Доручити Виконавчій дирекції АМУ інформувати органи місцевого самоврядування – членів Асоціації міст України щодо зміни порядку проведення реєстрації громадських об’єднань.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування – членам АМУ сприяти виконанню пункту 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про громадські об’єднання» в частині передачі уповноваженому органу з питань реєстрації відомостей щодо громадських організацій, зареєстрованих (легалізованих) відповідними виконавчими органами на день набрання чинності цим Законом.
Про проведення Загальних зборів (Конференції) уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів АМУ

Заслухавши інформацію Президента Асоціації міст України, Дніпропетровського міського голови І.І. Куліченка щодо необхідності визначення формату чергових зборів АМУ, дати та місця їх проведення та здійснення організаційних заходів, Правління Асоціації вирішило:

1. Скликати Загальні збори (Конференцію) уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів АМУ 4 грудня 2012 року в м. Києві з представництвом 50% від загальної кількості місцевих рад - членів АМУ станом на дату проведення засідання Правління АМУ (276 делегатів) з квотою для областей – 50% від кількості органів місцевого самоврядування – членів АМУ у відповідній області.

2. Регіональним відділенням АМУ сформувати делегації від областей на Загальні збори (Конференцію) АМУ відповідно до визначених квот.

3. Доручити Виконавчій дирекції АМУ підготувати проект порядку денного та проекти рішень Загальних зборів (Конференції) АМУ, звіт про роботу Правління та Виконавчої дирекції у 2012 році, фінансово-господарський звіт Правління АМУ за 2012 рік, проект основних напрямів діяльності АМУ на 2013 – 2014 роки та винести на розгляд чергового засідання Правління АМУ перед проведенням Загальних зборів (Конференції) АМУ.

4. Згідно з підпунктом 8 пункту 5.6.4 статті 5 Статуту Асоціації міст України доручити Президенту АМУ, Дніпропетровському міському голові І.І. Куліченку відзвітувати про роботу Правління та Виконавчої дирекції АМУ у 2012 році перед Загальними зборами (Конференцією) делегатів уповноважених представників органів місцевого самоврядування - членів АМУ.


Про стан бюджетного забезпечення та казначейського обслуговування місцевих бюджетів на кінець 2012 року

Заслухавши інформацію Віце-президента Асоціації міст України з питань бюджетної політики, Черкаського міського голови С.О. Одарича, експерта з моніторингу законодавства з бюджетних питань О.В. Слобожана щодо стану бюджетного забезпечення та казначейського обслуговування місцевих бюджетів на кінець 2012 року, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію Віце-президента Асоціації міст України з питань бюджетної політики, Черкаського міського голови С.О. Одарича, експерта з моніторингу законодавства з бюджетних питань О.В. Слобожана щодо стану бюджетного забезпечення та казначейського обслуговування місцевих бюджетів на кінець 2012 року взяти до відома.

2. Враховуючи, що звернення АМУ щодо забезпечення належного порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів не отримали належного реагування, ініціювати проведення зустрічі представників АМУ з керівництвом Уряду з метою вирішення вищезазначеної проблеми у складі:

- Віце-президента АМУ з питань бюджетної політики, Черкаського міського голови С.О. Одарича;

- Хмельницького міського голови С.І. Мельника;

- Українського міського голови П.Г. Козирєва.

3. Схвалити Звернення Правління АМУ до Прем’єр-міністра України М.Я. Азарова щодо стану бюджетного забезпечення та казначейського обслуговування місцевих бюджетів (додається).


Прем’єр-міністру України

Азарову М.Я.
Вельмишановний Миколо Яновичу!
Органи місцевого самоврядування вдячні, що Уряд дослухався до їх проблем та прийняв рішення про виділення коштів у розмірі 1 млрд. грн. на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ.

Однак, на кінець року залишається значний дефіцит коштів місцевих бюджетів на захищені статті витрат (із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, розрахунків за комунальні послуги та енергоносії), при тому, що внутрішні резерви органів місцевого самоврядування вже вичерпані. На сьогоднішній день, цей дефіцит складає майже 3 млрд. грн.

Крім того, проблеми бюджетного забезпечення територіальних громад поглиблюються внаслідок фактичного блокування платежів органів місцевого самоврядування за незахищеними статтями видатків місцевих бюджетів. Сьогодні в усіх регіонах країни, внаслідок дій Державної казначейської служби, склалася парадоксальна ситуація, коли органи місцевого самоврядування при наявності коштів на своїх рахунках не можуть профінансувати видатки на житлово-комунальне господарство, транспорт, утримання установ бюджетної сфери та соціальної інфраструктури, здійснювати повноцінне забезпечення дорожнього господарства та сфери благоустрою тощо. Обсяг заблокованих коштів місцевих бюджетів становить майже 1 млрд. грн.

Враховуючи вищезазначене, Асоціація міст України звертається до Вас з проханням підтримати такі пропозиції органів місцевого самоврядування:

- виділити з державного бюджету додатковий трансферт на заробітну плату і розрахунки за енергоносії в межах незабезпеченої потреби місцевих бюджетів (в сумі не менше 3 млрд. грн.);

- здійснити розблокування Державною казначейською службою України проведення платежів органів місцевого самоврядування за незахищеними статтями видатків місцевих бюджетів;

- до моменту здійснення повного розблокування проведення Державною казначейською службою України платежів органів місцевого самоврядування за незахищеними статтями видатків місцевих бюджетів місцевим органам державної казначейської служби щоденно: здійснювати фінансування не менше 10% від зареєстрованих фінансових зобов’язань по незахищеним статтям видатків місцевих бюджетів; погоджувати платежі з головною посадовою особою територіальної громади;

- забезпечити реєстрацію в органах Державної казначейської служби кредиторської заборгованості в повному обсязі по капітальним видаткам за рахунок субвенцій місцевим бюджетам з державного бюджету в межах бюджетних призначень;

- створити робочу групу на базі Міністерства фінансів України за участю представників місцевого самоврядування для розробки пропозицій щодо покращення казначейського обслуговування місцевих бюджетів;

- провести консультації з представниками всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування щодо проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» відповідно до статей 19-20 Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування».


Звернення прийняте на засіданні Правління Асоціації міст України,

7 листопада 2012 року, м. Київ.
Про роботу комунальних підприємств теплопостачання в осінньо-зимовий період 2012-2013 років

Заслухавши інформацію аналітика Аналітичного центру Асоціації міст України Я.О. Рабошука щодо проблемних питань роботи комунальних підприємств теплопостачання в осінньо-зимовий період 2012 – 2013 років, Правління Асоціації вирішило:

1. Інформацію аналітика Аналітичного центру Асоціації міст України Я.О. Рабошука щодо проблемних питань роботи комунальних підприємств теплопостачання в осінньо-зимовий період 2012 – 2013 років взяти до відома.

2. З метою забезпечення стабільного проходження опалювального сезону 2012 – 2013 року та враховуючи, що звернення АМУ щодо списання заборгованості комунальних підприємств теплопостачання за енергоносії, необхідності невідкладного виділення їм лімітів та укладання договорів на постачання природного газу не отримали належного реагування, ініціювати проведення зустрічі представників АМУ з керівництвом Уряду з метою вирішення вищезазначеної проблеми у складі:

- Віце-президента АМУ з питань житлово-комунального господарства, Вінницького міського голови В.Б. Гройсмана;

- Запорізького міського голови О.Ч. Сіна;

- Рівненського міського голови В.Є. Хомка.
Про проект Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

Заслухавши інформацію директора Центру правової допомоги містам АМУ В.В. Кравченка щодо основних проблемних питань, що потребують врегулювання в проекті Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Правління Асоціації вирішило:  1. Інформацію директора Центру правової допомоги містам АМУ В.В. Кравченка щодо основних проблемних питань, що потребують врегулювання в проекті Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» взяти до відома.

2. За результатами обговорення основних проблемних питань схвалити концептуальні засади проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (додаються).
Про обрання постійного представника Асоціації міст України у Верховній Раді України

Обговоривши пропозицію Президента АМУ, Дніпропетровського міського голови І.І. Куліченка щодо кандидатури постійного представника Асоціації міст України у парламенті та з метою представлення інтересів місцевого самоврядування у Верховній Раді України VII скликання, Правління Асоціації вирішило:

Обрати постійним представником Асоціації міст України у Верховній Раді України VII скликання народного депутата України Карташова Євгена Григоровича.
Про формування депутатської групи з метою представлення інтересів місцевого самоврядування у Верховній Раді України VII скликання

Заслухавши інформацію Президента Асоціації міст України, Дніпропетровського міського голови І.І. Куліченка щодо необхідності формування депутатської групи на підтримку місцевого самоврядування у Верховній Раді України VII скликання, Правління Асоціації вирішило:1. Інформацію Президента Асоціації міст України, Дніпропетровського міського голови І.І. Куліченка щодо необхідності формування депутатської групи на підтримку місцевого самоврядування у Верховній Раді України VII скликання взяти до відома.

2. Доручити Виконавчій дирекції АМУ та постійному представнику АМУ у Верховній Раді України після проведення першого пленарного засідання Верховної Ради України VII скликання організувати зустріч із народними депутатами України, які раніше обіймали посади в органах місцевого самоврядування, з метою формування депутатської групи на підтримку місцевого самоврядування та сформувати відповідний план дій на чергову сесію парламенту.