Рішення засіданняколегі ї сахновщинської районної державної адміністрації від 28 грудня 2011 року Інформація про хід виконання Прогр - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення від 12. 12. 2012 року смт Краснопілля Про виконання районної... 1 380.86kb.
Рішення від 29 листопада 2011 року №149 м. Долинська Про виконання... 1 22.08kb.
Рішення від "27 " жовтня 2011 р. №247-11-06 Про виконання районної... 1 243.2kb.
Рішення від. № сесія скликання смт к азанка Про затвердження Програми... 1 200.66kb.
Рішення від 29. 03. 2012 №621 Про хід виконання міської комплексної... 1 103.32kb.
Рішення сокирянської районної ради 1 242.03kb.
Інформація про виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту... 1 52.67kb.
Інформаціяпро виконання районної Програми розвитку фізичної культури... 1 55.22kb.
Рішення сьома сесія п’ятого скликання від 01. 03. 07 №126 Про затвердження... 1 163.92kb.
Додаток 1 до рішення районної ради шостого скликання від 26. 1 363.56kb.
Додаток до рішення восьмої сесії районної ради від 22 грудня 2011... 1 56.53kb.
Мистецтво жити в громаді 1 42.12kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Рішення засіданняколегі ї сахновщинської районної державної адміністрації від 28 - сторінка №1/1
ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

З А С І Д А Н Н Я К О Л Е Г І Ї

САХНОВЩИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 28 грудня 2011 року

Інформація

про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сахновщинському районі на 2007-2011 рр.
У Сахновщинському районі фізкультурно-оздоровчою, спортивною діяльністю охоплено 11,4% населення. Хоча це не високий показник, однак він перевищує загальнодержавний (6 %). Досягнутий рівень не забезпечує оптимальної рухової активності мешканців району, поліпшення стану здоров’я, профілактики захворювання та фізичної реабілітації. Особливо турбує поліпшення здоров’я дітей та підлітків шкільного віку, значна кількість яких мають суттєві відхилення у фізичному розвитку та стані здоров’я.

За час дії програми вирішено ряд існуючих проблем, пов’язаних з необхідністю збереження спортивних споруд: відремонтовано спортивні зали Тавежнянської, Огіївської, Новоолександрівської, Аполлонівської, Катеринівської шкіл, Сахновщинської ЗОШ № 2. Збудовано спортивний зал у Жовтневій ЗОШ І-ІІІ ст., майданчик із синтетичним покриттям у Сахновщинській гімназії. Разом з тим, потребують капітального ремонту огорожа районного стадіону «Колос», спортивні зали в Лебедівській та Шевченківській ЗОШ. У школах обмаль інвентарю та обладнання для проведення уроків, позакласних заходів.

Суттєвих недоліком є обсяг функціонування підготовки та участі збірних команд району в обласних та Всеукраїнських змаганнях.

Докладно зупинюсь на напрямах виконання Програми:Фізичне виховання, фізкультурно-оздоровча і спортивна

робота в навчальних закладах

У загальноосвітніх школах виконуються нормативно-правові, програмно-методичні, організаційні, кадрові, фінансові умови для оздоровчої рухової активності учнів. Діють 14 гуртків з баскетболу, футболу, ЗФП, туризму, охоплено 212 учнів. Проводяться змагання «Веселі старти», за програмою «Шкіряного м’яча», тижні ігрових видів спорту, бігуна, стрибуна, метальника, олімпійський урок, «Ігри чемпіонів», Малі олімпійські ігри. До участі у шкільних, районної спартакіади «Спорт протягом життя», естафетах долучається шкільна молодь середніх та спортивних класів. Всього забезпечується 5-6 годин рухової активності на тиждень 59% учнівської молоді. Динаміка введення 3-го уроку фізичної культури зросла із 52,8 % у 2007 році до 71,2% – у 2011 році.

Учні 1-6 класів забезпечені підручниками з фізичної культури на 63%, 7-11 класів – взагалі не забезпечені підручниками.

З 2009-2010 навчального року у закладах освіти після проведення поглибленого медичного огляду учнів здійснюється моніторинг стану здоров’я дітей.

Закладами освіти розроблені заходи щодо навчання учнів плаванню в оздоровчий період.

Вчителі фізичної культури систематично проходять курси підвищення кваліфікації протягом навчального року. У 2009 році підвищили фаховий рівень 5 вчителів фізичної культури.

У 20 загальноосвітніх навчальних закладах функціонують спортивні спілки учнівської молоді на громадських засадах.
Фізкультурно-оздоровча, спортивно-масова робота за місцем роботи громадян у виробничій сфері та масовий спорт серед сільського населення.

В районі запроваджується система моніторингу рівня охоплення населення масовим спортом. Різноманітними видами спорту та фізкультурно-оздоровчими заходами охоплено понад 980 чол. різних вікових груп. Розроблені заходи з організації активного сімейного дозвілля. Це і туристичні походи, сімейні старти з елементами спортивних, рухливих ігор, естафет.

Облаштовано у с.Огіївка, Лебедівка, Великі Бучки у місцях масового відпочинку необхідні умови для організації навчання плаванню.

Ведеться певна робота з вдосконалення фізичної підготовленості призовної молоді. Проведено районну спартакіаду, охоплено 122 допризовників.

В районі ведеться робота по створенню центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У сільській місцевості створено та функціонують на громадських засадах 5 фізкультурно-спортивних клубів «Колос»: Аполлонівський, Огіївський, Лебедівській, Дубовогрядський, Лигівський. Клуби проводять спортивно-оздоровчу роботу зі спортивного багатоборства, ігрових видів спорту та нараховують 134 члени.

Проведено вивчення необхідного рівня забезпечення сільських населених пунктів спортивними спорудами з урахуванням кількості населення. У кожній сільській раді є, як мінімум 1 спортивний зал або приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять, футбольне поле, ігрові та комплексні майданчики. У 61 населеному пункті району розміщено 124 спортивних споруд, що становить 8,6 м2 на одного сільського мешканця. Проведені заходи по облаштуванню споруд. Відремонтовано 19 площинних споруд з нестандартним обладнанням за рахунок позабюджетних коштів.

Ведеться робота щодо механізмів введення до штатного розпису сільських та Сахновщинської селищної ради посад організаторів фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи. Але на сьогодні питання позитивно не вирішуються із-за відсутності необхідних коштів місцевих рад.

В районі проводяться змагання за програмою Всеукраїнських сільських спортивних ігор з видів спорту: футбол, баскетбол, настільний теніс, гирьовий спорт, футзал, багатоборство легкоатлетичне, охоплено понад 740 чол.

У районному бюджеті щорічно передбачається фінансування районної організації ВФСТ «Колос», утримання спортивних споруд, а також кошти по фізкультурно-оздоровчі, спортивні заходи.

Для після трудового відновлення, профілактичних, спортивних занять у виробничій сфері широко використовуються основні спортивні бази району та власні споруди на виробництві. У районі працюють 4 штатних інструктори з фізичної культури та 6 працівників на громадських засадах. Проводяться системна робота з вдосконалення загальної, професійно орієнтованої та спеціальної фізичної підготовки із застосуванням професійних навичок, необхідних для виконання завдань у правоохоронних органах, МНС, ДПА. Систематично проводяться районні Спартакіади даних структур з участю працівників районної державної адміністрації, депутатів районної ради, охоплено понад 130 учасників. Щорічно проводиться Спартакіада працівників закладів освіти з волейболу, настільного тенісу, футзалу, баскетболу.

Фізкультурно-оздоровча та реабілітаційна робота серед інвалідів.

Для фізкультурно-оздоровчої та реабілітаційної роботи серед інвалідів використовуються спортивні споруди безоплатно, доступ осіб з обмеженими фізичними можливостями забезпечено.

Проведено І етап Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів. У змагання з шашок, настільного тенісу, шахів, легкоатлетичних вправ залучилось 46 осіб.

Розвиток дитячо-юнацького спорту, спорту вищих досягнень

та спорту ветеранів.

Навчально-спортивна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл базується на реалізації завдань програм з видів спорту. Навчально-тренувальні заняття проводяться згідно календарного планування. Забезпечується функціонування ДЮСШ та поетапність підготовки юних спортсменів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 р. №993 «Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу» у групах початкової та попередньої базової підготовки займаються 612 учні.

Складено опис матеріально-технічного забезпечення ДЮСШ, та необхідного інвентарю, обладнання для сталого функціонування спортивних шкіл. Мережа відділень ДЮСШ розміщена у 11 населених пунктах району.

Налагоджена співпраця спортивних шкіл з Харківським державним вищим училищем фізичної культури №1, Сахновщинським спортивним клубом «Колос». Подальше навчання та вдосконалення спортивної майстерності проходять 16 вихованців спортивних шкіл.

Навчально-тренувальний процес продовжується у період шкільних канікул. Це і змагання вихідного дня, участь у обласних змаганнях, першості району з футболу, малих Олімпійських іграх, турнірах, туристичних походах. Всього охоплено різними формами роботи – 611 учнів.

Разом з відділом освіти забезпечується контроль та моніторинг діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Це і відвідування навчально-тренувальних занять, спортивних змагань та фінансово-господарської діяльності. Надаються відповідні рекомендації щодо підвищення ефективності роботи закладів.

Забезпечується участь вихованців ДЮСШ в першості області з футболу (2011 р.– 1 місце) легкоатлетичних змаганнях. На 3-му етапі Всеукраїнських змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» команди Дубовогрядської та Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст.. займали призові місця.

У районі функціонує Сахновщинський спортивний клуб «Колос», який проводить системну роботу з розвитку футболу в районі, є учасником чемпіонату області з футболу у вищій лізі та нараховує 48 працівники та спортсмени.

Ветеранський спорт в районі нараховує 8 осередків. Проводяться змагання з шахів, футболу, пляжного волейболу, фут залу,настільного тенісу, дартсу. Проведено 11 заходів та залучено 108 учасники.

Збірні команди змагались в розіграші кубка області з футзалу серед учасників 35 та 45 років, ставали переможцями та призерами змагань. У розіграші кубка області з футболу 2010 року районна команда стала переможцем змагань.Система забезпечення розвитку фізичної культури і спорту

В районі визначено перелік спортивних споруд, що є базовими для проведення районних та обласних змагань: районний стадіон «Колос», спортивні залі дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти, Огіївської ЗОШ І-ІІІ ст.. проведено поточний ремонт 18 спортивних залів, 16 майданчиків. Ведуться ремонті роботи роздягалень та душової кімнати районного стадіону «Колос».

Обсяги фінансування закладів галузі з районного бюджету для виконання Програми здійснювались в таких показниках:

2007 рік – 43,0 тис. грн.;

2008 рік – 57,4 тис. грн.;

2009 рік – 53,1 тис. грн.;

2010 рік – 69,7 тис. грн.;

2011 рік – 96,7 тис. грн.

Це давало можливість забезпечити проведення заходів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, фінансової підтримки діяльності районної організації ВФСТ «Колос», заходів відділу з питань фізичної культури і спорту. Залучаються певні кошти з фондів підприємств та організацій. На оплату праці 4 і інструкторів-методистів та проведення заходів сільськогосподарськими підприємствами витрачено 382,1 тис.грн.

У штатний розпис ДЮСШ введено посаду медичного працівника. Спортивні змагання та масові заходи проводяться з обов’язковим медичним супроводом. Для лікувальних та профілактичних цілей придбано медичних препаратів на суму 5,7 тис.грн.

Забезпечується висвітлення спортивних подій з олімпійських, не олімпійських видів спорту, районних змагань. Систематично публікувались матеріали на спортивну тематику.

Виготовлялись програмки футбольних матчів обласних змагань, методичні посібники для вчителів фізичного виховання.

Джерела фінансування: позабюджетні кошти – 0,8 тис.грн.
З метою забезпечення виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сахновщинському районі на 2007-2011 рр., колегія районної державної адміністрації вважає за необхідне:

1. Відділу освіти Сахновщинської районної державної адміністрації (Мостова Г.М.) продовжити роботу по:

1.1. Забезпеченню умов для щотижневої рухової активності учнівської молоді в обсязі 5-6 годин.

1.2. Сприянню придбанню підручників з фізичної культури для учнів загальноосвітніх навчальних закладів;

1.3. Продовженню роботи з розвитку мережі дітей ДЮСШ

2. Сахновщинській районній організації ВФСТ «Колос» АПК України (Мідному В.М.)

2.1. Сприяти створенню та функціонуванню фізкультурно-оздоровчих, спортивних клубів у виробничих колективах та сільській місцевості;

2.2. Забезпечити проведення районних спортивно-масових заходів серед сільського населення та виробничих колективів;

2.3. Здійснити заходи щодо обслуговування та ремонту спортивних споруд у сільській місцевості та районного стадіону «Колос».

3. Відділу з питань фізичної культури та спорту районної державної адміністрації (Волошин П.О.):

3.1. Забезпечувати проведення районних заходів згідно календаря фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів;

3.2. Підготувати документи по створенню районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

3.3. Забезпечувати участь районних команд в обласних спартакіада з видів спорту, масових видів спорту, обласних, всеукраїнських змаганнях серед ветеранів спорту.

4. Селищному та сільським головам рекомендувати:

4.1. Забезпечити проведення спортивно-масових заходів серед населення;

4.2. Забезпечити придбання необхідного спортивного інвентаря та обладнання;

4.3. Опрацювати питання щодо механізмів введення до штату сільських та селищної рад посад організаторів фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;

4.4. Сприяти створенню та функціонуванню фізкультурно-спортивних клубів всіх форм власності на території селищної та сільських рад.5. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Комочкіна І.О

Комочкін І.О._________________

Волошин П.О.________________

Дудка С.В. ___________________

Роденко Ю.В. ________________

Грамарецька Л.І._____________

Чуйкевич Т.В.________________

Мокляк М.О._________________