Розпорядження 19 березня 2013 року м. Мена №66 Про виплату стипендій Менської районної державної адміністрації та заохочувальних пре - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 29. 12. 1 32.66kb.
Розпорядження кегичівка 21 грудня 2012 року №408 Про затвердження... 9 1621.57kb.
Розпорядження 07. 06. 2013 №149/А-2013 Про затвердження Положення... 1 105.91kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 28. 03. 1 224.82kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 березня... 1 35.89kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 20 червня 2013... 1 240.47kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 березня... 1 23.63kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 21. 01. 1 32.65kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 березня... 1 62.95kb.
Розпорядження кегичівка 04 лютого 2013 року №28 Про затвердження... 1 116.19kb.
Рішення від 14. 06. 2013 №18/15 смт Любешів Про щорічну Премію районної... 1 20.86kb.
Положення про обласний конкурс професійної майстерності практичних... 1 60.25kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження 19 березня 2013 року м. Мена №66 Про виплату стипендій Менської районної - сторінка №1/1

УКРАЇНА




МЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ




19 березня 2013 року м.Мена №66__



Про виплату стипендій Менської

районної державної адміністрації

та заохочувальних премій
Відповідно до Положення про стипендії Менської районної державної адміністрації для переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін та переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України і заохочувальні премії для вчителів, які підготували переможців, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 13 січня 2011 року № 15 із змінами та з метою морального стимулювання та матеріального заохочення обдарованих учнів загальноосвітніх навчальних закладів району до інтелектуально-творчої діяльності:


  1. Виплатити стипендії Менської районної державної адміністрації переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін та переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України і заохочувальні премії вчителям, які підготували переможців згідно з додатком.




  1. Відділу освіти райдержадміністрації забезпечити вручення стипендій та премій під час проведення свята вшанування обдарованої учнівської молоді.




  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Мисника О.П.


Голова районної

державної адміністрації А.В. Соломко

Подання:
Відділ освіти

райдержадміністрації


Начальник відділу Л.В. Литовченко

____________



Погоджено :

Заступник голови

райдержадміністрації О.П. Мисник

____________


Начальник фінансового управління

райдержадміністрації О.М. Булавка

____________
Керівник апарату районної

державної адміністрації В.В. Неруш

____________
Начальник юридичного відділу

апарату райдержадміністрації Т.І. Марцева

____________
Начальник загального відділу

апарату райдержадміністрації Н.М. Носовець

____________


Надіслати:
Відділ освіти РДА

Додаток


до розпорядження голови

райдержадміністрації



19 березня 2013 року №_66__
Список переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України для виплати стипендії Менської районної державної адміністрації у 2013 році
Диплом ІІ ступеня

  1. Губенко Владислава Володимирівна, учениця 11 класу Менської районної гімназії (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій).


Диплом ІІІ ступеня

1. Заборовська Ольга Юріївна, учениця 8 класу Волосківської ЗОШ І-ІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури);



  1. Примак Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури);

  2. Білець Марина Сергіївна, учениця 11 класу Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії);

  3. Русіянова Аліна Вадимівна, учениця 9 класу Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії);

  4. Щербата Аліна Володимирівна, учениця 8 класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії);

  5. Шаповаленко Наталія Олегівна, учениця 8 класу Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології);

  6. Архипенко Анна Олександрівна, учениця 9 класу Менської районної гімназії (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ правознавства);

  7. Шестозуб Альона Юріївна, учениця 10 класу Менської районної гімназії (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови);

  8. Гудков Артур Олегович, учень 9 класу Бірківської ЗОШ І-ІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання);

  9. Лях Наталія Василівна, учениця 11 класу Блистівської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології);

  10. Черток Тетяна Валеріївна, учениця 11 класу Менської районної гімназії (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту);

  11. Валентій Олександр Олександрович , учень 11 класу Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту);

  12. Юла Тетяна Андріївна, учениця 8 класу Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови);

  13. Белашко Наталія Олександрівна, учениця 9 класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови);

  14. Сєрик Анастасія Віталіївна, учениця 10 класу Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка (ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови);

  15. Шекунова Ірина Анатоліївна, учениця 10 класу Менської районної гімназії (ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення хімії та біології);

  16. Титовська Анна Миколаївна, учениця 10 класу Менської районної гімназії (ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення філософії та суспільствознавства).


Учні, що здобули кілька дипломів

  1. Шаповаленко Катерина Олегівна, учениця 9 класу Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст. ( диплом ІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології; диплом ІІІ ступеня ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії; диплом ІІ ступеня у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення екології та аграрних наук);

  2. Лупинос Надія Вікторівна , учениця 8 класу Менської районної гімназії (диплом ІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології; диплом ІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури).


Список учителів

учні яких є переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України для виплати заохочувальних премій у 2013 році

  1. Гальчук Наталія Володимирівна, , вчитель української мови та літератури Менської районної гімназії;

  2. Картель Наталія Сергіївна, вчитель української мови та літератури Волосківської ЗОШ І-ІІ ст.;

  3. Петрик Галина Іванівна, вчитель української мови та літератури Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка;

  4. Ємець Світлана Борисівна, вчитель історії Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка;

  5. Леонтієва Людмила Василівна, вчитель історії Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст. ;

  6. Шаповаленко Олена Володимирівна, вчитель біології Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст.;

  7. Мекенченко Олена Іванівна, вчитель біології Менської районної гімназії;

  8. Жидкова Наталія Миколаївна, вчитель історії Менської районної гімназії;

  9. Богдан Тетяна Станіславівна, вчитель географії Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст.;

10. Пономаренко Галина Михайлівна, вчитель німецької мови Менської районної гімназії;

11. Літус Іван Іванович, вчитель трудового навчання Бірківської ЗОШ І-ІІ ст.;

12. Лисиця Валентина Володимирівна, вчитель біології Блистівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

13. Маслова Олена Олегівна, вчитель фізичної культури Менської районної гімназії;

14. Труба Сергій Михайлович, вчитель фізичної культури Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст.

15. Голуб Олександра Борисівна, вчитель російської мови та літератури Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

16. Ячна Тамара Володимирівна, вчитель російської мови та літератури Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка;

17. Маніло Людмила Олексіївна, вчитель російської мови та літератури Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка;

18. Іллєнко Володимир Миколайович, вчитель інформатики Менської районної гімназії;

19. Вовченко Ірина Олександрівна, вчитель біології Менської районної гімназії;



20. Макуха Любов Олексіївна, вчитель української мови та літератури Менської районної гімназії.


Керівник апарату

райдержадміністрації В.В. Неруш