Розпорядження 2013 р. Козятин № Про надання пільг населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою у 2013 році - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Про затвердження натуральних норм для надання пільг населенню на... 1 24.85kb.
Розпорядження 16. 07. 2012 №845 Про надання населенню Овідіопольського 1 29.92kb.
Затверджено наказ Державного комітету статистики України 1 35.55kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 11. 04. 1 28.69kb.
Рішення 13. 02. 2013р. №57 Про вартість, норми та порядок надання... 1 34.89kb.
Про затвердження норм твердого палива і скрапленого газу для надання... 1 30.31kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 07. 11. 1 27.25kb.
Розпорядження від 26 жовтня 2011р. №617 м. Чернігів Про визначення... 1 24.2kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20. 1 49.14kb.
Постанова від 31 січня 2007 р. N 77 Київ Про затвердження Порядку... 1 112.78kb.
Рішення районної ради від 29 грудня 2011 року №3 «Про районний бюджет... 1 26.86kb.
Рішення 17. 05. 2013 с. Мойсівка №27 Про роботу виконавчого комітету... 1 24.84kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження 2013 р. Козятин № Про надання пільг населенню на придбання твердого - сторінка №1/1

Проект


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

________________ 2013 р. Козятин № _____Про надання пільг

населенню на придбання

твердого палива та

скрапленого газу

готівкою у 2013 році

Відповідно до частини другої статті 102 Бюджетного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 356 “Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам” та від 27 червня 2012 № 608 «Про забезпечення твердим пічним побутовим паливом осіб, які мають право на його отримання згідно із статтею 48 Гірничого закону України», розпорядження першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації від 18 лютого 2013 року № 67 “Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим і скрапленим газом, згідно з якими у 2013 році населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам” та на підставі статей 6, 23, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:  1. Затвердити Порядок надання пільг населенню на придбання скрапленого газу у грошовій формі, що додається, відповідно до якого управлінню соціального захисту населення Козятинської районної державної адміністрації (Гнатюк В.М.) здійснювати надання окремим категоріям громадян пільги на тверде паливо і скраплений балонний газ у 2013 році.
  1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Вельгус С.Ц.) фінансування видатків для надання пільг населенню на тверде паливо та скраплений балонний газ проводити відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 р. № 256 “Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій із державного бюджету” із внесеними змінами та доповненнями.
  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 06 серпня 2012 року № 366 "Про надання пільг населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою у 2012 році" зареєстрованого в Козятинському міськрайонному управлінні юстиції у Вінницькій області 10 серпня 2012 року № 7/126.

4. Юридичному відділу Козятинської райдержадміністрації подати це розпорядження державну реєстрацію в Козятинське міськрайонне управління юстиції.


5. Це розпорядження набирає чинності з дня офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Джуса І.В.

Голова районної

державної адміністрації О.І.Лавренюк

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

від «___» _______ 2013 року № ____

Порядок

надання пільг населенню на придбання твердого і

скрапленого газу у грошовій формі
1. Даний порядок передбачає здійснення грошових виплат на придбання твердого палива і скрапленого газу громадянам відповідно до частини другої статті 102 Бюджетного кодексу України.

2. Фінансування видатків на здійснення грошових виплат ветеранам війни; особам, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; жертвам нацистських переслідувань; ветеранам військової служби; ветеранам органів внутрішніх справ; ветеранам податкової міліції; ветеранам державної пожежної охорони; ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби; ветеранам служби цивільного захисту; ветеранам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; звільненим зі служби за віком, у зв'язку з хворобою або за вислугою років працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, державної пожежної охорони; дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, державної пожежної охорони, загиблих або померлих у зв'язку з виконанням службових обов'язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні; громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою; пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин відповідно до частини четвертої статті 20 Закону України "Про захист рослин"; громадянам відповідно до пункту "ї" частини першої статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров'я, частини четвертої статті 29 Основ законодавства України про культуру, частини другої статті 30 Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу", абзацу першого частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту"; багатодітним сім'ям; особам, які мають таке право згідно із статтею 48 Гірничого закону України; компенсації особам, які згідно із статтями 43 і 48 Гірничого закону Українимають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках, що мають центральне опалення на придбання твердого і скрапленого газу здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Головним розпорядником бюджетних коштів державного бюджету на здійснення грошових компенсацій на придбання твердого і скрапленого газу пільговим категоріям громадян, які проживають на території району, є управління соціального захисту населення райдержадміністрації (далі - управління).

3. Сільські, селищні ради на підставі заяв громадян, що бажають отримати грошову компенсацію на тверде паливо і скраплений газ складають списки осіб окремо за кожною пільговою категорією населення та видом послуги (далі - списки).

З метою попередження подвійних грошових виплат у випадку, коли y житловому приміщенні проживає двоє або більше громадян, які мають право на пільги, в списки вносяться громадяни, які мають більший розмір пільг.

Списки, підписані сільським, селищним головою і завірені печаткою, подаються управлінню для звіряння з інформацією, внесеною до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

Звірені списки затверджується керівником управління та є підставою для формування платіжних відомостей на виплату коштів готівкою для придбання твердого палива і скрапленого газу.

4. Сільські, селищні ради щомісяця до другого числа наступного періоду інформують управління про зміни стосовно особи (реєстрація місця проживання, підключення житла до системи газо, електропостачання, смерть).

5. Пільги у грошовій формі надаються виходячи з розрахунку граничних показників вартості однієї тонни твердого палива, а особам які мають таке право згідно із статтею 48 Гірничого закону України – із розрахунку вартості 5,9 тонни вугілля на побутові потреби з граничним показником вартості 995,6 грн. та одного балону скрапленого газу з граничним показником 127,73 грн. за один балон на домогосподарство на рік.

6. По мірі надходження коштів управління проводить виплату пільговим категоріям громадян на придбання твердого палива і скрапленого газу через установи банків або поштові відділення за місцем реєстрації або проживання пільговика.

7. При набутті пільгового статусу громадяни мають право на отримання грошової компенсації на придбання твердого і скрапленого газу після звернення в управління.

8. При переїзді в іншу місцевість пільговику надаються відомості про виплату чи невиплату грошової компенсації для придбання твердого палива і скрапленого газу.9. Виконавчі комітети селищних, сільських рад несуть персональну відповідальність за своєчасність та достовірність поданої управлінню інформації про осіб, які користуються пільгами відповідно до чинного законодавства.

Начальник

управління соціального

захисту населення

Козятинської райдержадміністрації В.ГНАТЮК