Розпорядження 26. 10. 2011 №386-р Про розроблення проекту Програми економічного І соціального розвитку м. Козятина на 2012 рік - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження від 24 жовтня 2011 року №322 Про розроблення проекту... 1 149.82kb.
Розпорядження від „ 19 вересня 2012 року Козятин №462 Про розроблення... 1 178.63kb.
Доповідь на 3 сесії міської ради 6 скликання про виконання Програми... 1 68.65kb.
Розпорядження від жовтня 2013 року № Про розроблення проекту програми... 1 34.37kb.
Розпорядження від 16 вересня 2011 року №349 м. Корюківка Про розроблення... 1 115.53kb.
Рішення від 6 січня 2012 року №411/2 м. Стаханов Про виконання Програми... 6 1963.41kb.
Розпорядження від 5 вересня 2011 року №363 Про розроблення проекту... 1 107.21kb.
Розпорядження " 31 " 08 2011 р. №567-р Про формування Програми економічного... 8 761.94kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 24. 10. 3 471.73kb.
Про розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку... 4 450.83kb.
Розпорядження " 03 " 08 2012 р. №507-р Про формування Програми економічного... 8 982.74kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 23. 07. 1 118.78kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження 26. 10. 2011 №386-р Про розроблення проекту Програми економічного І - сторінка №1/1

КОЗЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

26.10.2011__№_386-р

Про розроблення проекту Програми

економічного і соціального розвитку м. Козятина

на 2012 рік
Відповідно до Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України” та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06 жовтня 2011 року № 546 „Про розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку області на 2012 рік”, з метою своєчасного складання проекту міського бюджету та розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Козятина на 2012 рік:
1.Затвердити такі, що додаються:
1.1. Структуру проекту Програми економічного і соціального розвитку м. Козятина на 2012 рік.
1.2. Рекомендації щодо розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку м. Козятина на 2012 рік.
2. Відділу економіки фінансово - економічного управління міської ради (Малащуку О.) разом з управліннями, іншими структурними підрозділами міської ради, місцевими органами виконавчої влади, міськими установами та організаціями розробити до 15 грудня 2011 року проект Програми економічного і соціального розвитку міста на 2012 рік (далі - Програма).

3. Запропонувати районному відділу статистики (Сліпчук К.О.) оперативно забезпечувати управління, інші структурні підрозділи міської ради, місцеві органи виконавчої влади відповідними інформаційно-статистичними матеріалами, необхідними для розроблення проекту Програми.

4. Управлінням, іншим структурним підрозділам міської ради, місцевим органам виконавчої влади, міським установам та організаціям розробити і подати до 15 листопада 2010 року управлінню економіки міської ради відповідні розділи проекту Програми.

5. Відділу економіки фінансово – економічного управління міської ради (Малащук О.) внести підготовлений проект Програми економічного і соціального розвитку м. Козятина на 2012 рік міський раді для розгляду і затвердження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Лівшиця І.


Міський голова О.Гвелесіані

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядженням міського голови

від 26 жовтня 2011 р. № 386-р


РЕКОМЕНДАЦІЇ

щодо розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку м. Козятина на 2012 рік

1. Проект Програми економічного і соціального розвитку м. Козятина на 2012 рік ( далі – проект Програми) розробляється за її структурою.


Структурні підрозділи міської ради та інші виконавці, що беруть участь у розробленні Програми, готують матеріали щодо напрямків державної політики, розвитку галузей галузей економіки або сфер діяльності по колу підприємств усіх форм власності, що входять до відповідальної сфери діяльності.

Інформація подається у вигляді максимально конкретного опису тих позитивних змін, на які спрямована діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування.


2. У першому розділі проекту Програми „Оцінка соціального та економічного розвитку міста (стан, проблеми, причини)” поточний стан відповідної галузі економіки чи сфери діяльності у звітному періоді та реалізації політики, що проводилась, аналізується за наступними напрямками:

завдання, що ставилися перед галуззю (сфера діяльності) у 2011 році;

загальна характеристика галузі (сфери діяльності) та державної політики, яка проводилась у даній галузі (сфері діяльності), а також стан її реалізації;

аналіз існуючої динаміки, тенденцій, пропозицій розвитку та чинників, що їх обумовлюють у звітному періоді;

аналіз проблем та заходів щодо їх подолання;

аналіз виконання програмних заходів щодо розвитку галузі (сфери діяльності);

характеристика змін у нормативно-правовій базі, яка відбулась протягом останнього року і набере чинності з 2012 року або вже чинна, та їх наслідки, що будуть впливати на ситуацію в місті протягом 2012 року;

основні ризики та проблеми, пов’язані із застосуванням Бюджетного кодексу України (нова редакція).

Також проводиться аналіз проблемних галузей (сфер діяльності) з точки зору виконання основних показників міської Програми економічного і соціального розвитку міста на 2011 рік.
3. У другому розділі проекту Програми „Цілі та завдання на 2012 рік” насамперед зазначаються першочергові завдання, які направлені на вирішення соціальних проблем та підвищення рівня життя населення.
4. У третьому розділі проекту Програми „ Пріоритетні напрямки економічного і соціального розвитку міста на 2012 рік” зазначаються основні напрямки у сфері: соціально-гуманітарній, економічній, екологічного захисту та техногенної безпеки, розвитку громадського суспільства.

У разі потреби пріоритети можуть бути скореговані відповідно до наданого обґрунтування.


5. У четвертому розділі проекту Програми „Шляхи розв’язання” головних проблем та досягнення поставлених цілей” до кожного із запропонованих пріоритетів надаються заходи у вигляді максимально стислого та конкретного опису тих позитивних змін, на які вони спрямовані, а також необхідно показати очікуваний результат (на основі регулятивного показника).
6. У п’ятому розділі проекту Програми „Ризики та можливі перешкоди” викладаються можливі виклики та загрози сталому економічному зростанню у 2012 році, що розділяються на зовнішні перешкоди та ризики, внутрішні чинники, які можуть привести до перешкод у розвитку економіки, а також особливості розвитку економіки міста, що можуть породжувати специфічні для міста внутрішні ризики та перешкоди.
7. Матеріали до проекту Програми подаються у відділ економіки фінансово – економічного управління міської ради у вигляді повністю підготовлених розділів за структурою, на паперових та електронних носіях.

Керуючий справами виконкому П. Ясний


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядженням міського головивід 26 жовтня 2011 р. № 386-р
Структура


проекту Програми економічного і соціального розвитку м. Козятина на 2012 рік.


з/п

Найменування розділу

ВиконавціВступ

1.

Оцінка соціального та економічного розвитку міста ( стан, проблеми, причини).


Відділ економіки

2.

Цілі та завдання на 2012 рік
3.

Пріоритетні напрямки економічного і соціального розвитку міста на 2012 рік:
4.

Шляхи розв’язання головних проблем та досягнення поставлених цілей
4.1.

В соціально-гуманітарній сфері

4.1.1

Пріоритет 1. Гарантований соціальний захист та пенсійне забезпечення населення міста

Управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, міськрайонний центр зайнятості, виконком міської ради

4.1.2

Пріоритет 2. Розбудова та модернізація соціальної інфраструктури, в тому числі закладів та установ, що надають соціальні послуги

Управління житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій, відділ культури та туризму, управління освіти, управління містобудування та архітектури, виконком міської ради

4.1.3

Пріоритет 3. Подолання дитячої безпритульності і бездоглядності, запобігання сирітству, створення умов для всебічного розвитку та виховання дітей, покращення якості життя дітей соціально вразливих груп.


Управління освіти сім’ї та молоді, служба у справах дітей, виконком міської ради

4.1.4

Пріоритет 4. Забезпечення високих стандартів навчання, активізації співпраці у сфері освіти і науки


Управління освіти, виконком міської ради

4.1.5

Пріоритет 5 Створення сучасних навчальних програм та подальше покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, реалізація програми „Вчитель”


Управління освіти, виконком міської ради

4.1.6

Пріоритет 6. Поліпшення матеріально-технічної бази охорони здоров’я та забезпечення виконання заходів відповідно до прийнятих програм щодо покращення стану здоров’я нації.


Управління праці та соціального захисту населення, відділ з питань фізичної культури і спорту, виконком міської ради

4.1.7

Пріоритет 7. Сприяння повній, продуктивній зайнятості населення


Управління праці та соціального захисту населення, Козятинський міськрайонний центр зайнятості виконком міської ради

4.1.8

Пріоритет 8. Розвиток туристично-рекреаційної сфери, збереження культурної спадщини та сприяння розвитку культури і мистецтва


Відділ культури і туризму, організаційний відділ, виконком міської ради

4.1.9

Пріоритет 9. Реалізація обласної Програми „Власний дім” в частині забезпечення житлом населення міста, підвищення якості надання житлово-комунальних послуг.


Управління житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій, управління містобудування і архітектури, виконком міської ради4.2

В економічній сфері

4.2.1

Пріоритет 1. Розвиток промислового комплексу міста з метою насичення ринку конкурентноспроможними промисловими товарами


Відділ економіки виконком міської ради

4.2.2

Пріоритет 2. Впровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій в системі життєзабезпечення населених пунктів


Управління житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій, виконком міської ради

4.2.3

Пріоритет 3. Подальше формування позитивного інвестиційного іміджу міста


Відділ економіки, виконком міської ради

4.2.4

Пріоритет 4. Здійснення структурних перетворень в сфері торгівлі та послуг, направлених на підвищення якості обслуговування


Відділ економіки, виконком міської ради

4.2.5

Пріоритет 5. Усунення зайвих регуляторних бар’єрів - як мотивація для подальшого розвитку малого та середнього бізнесу


Юридичний відділ, відділ економіки, виконком міської ради

4.2.6

Пріоритет 6. Продовження політики стабільності та прозорості на засадах, визначених Бюджетним кодексом України, розширення податкової бази, посилення платіжної дисципліни щодо виконання податкових зобов’язань


Фінансове управління, об”єднана державна податкова інспекція у Козятинському районі

4.2.7

Пріоритет 7. Розвиток комерційної, соціальної та транспортної інфраструктури


Управління житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій, виконком міської ради4.3

В сфері природокористування та безпеки життєдіяльності людини

4.3.1

Пріоритет 1. Забезпечення екологічної безпеки та використання рекреаційного потенціалу міста


Відділ майнових ресурсів, виконком міської ради

4.3.2

Пріоритет 2. Реалізація державної політики у сфері захисту населення і територій міста від можливих надзвичайних ситуацій


Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, виконком міської ради4.4

В сфері розвитку громадського суспільства

4.4.1

Пріоритет 1. Забезпечення підвищення якості державного управління, прозорості, відкритості в діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, подальший розвиток свободи слова і думки


Організаційний відділ, юридичний відділ, виконком міської ради

4.4.2

Пріоритет 2. Реалізація державної молодіжної політики та підтримка сім’ї, як основи суспільства


Відділ у справах сім’ї і молоді, виконком міської ради

4.4.3

Пріоритет 3. Зміцнення законності та правопорядку, належне забезпечення конституційних прав та інтересів громадян і держави.


Відділ з питань діяльності правоохоронних органів та оборонно-мобілізаційної роботи, юридичний відділ, виконком міської ради

4.4.4

Пріоритет 4. Проведення економічного та статистичного аналізу ефективного виконання програм


Районний відділ статистики

4.4.5

Пріоритет 5. Залучення територіальних громад до розробки програм з комплексного розвитку територій , які реалізуються за рахунок обласного і державного бюджетів та завдяки міжнародній допомозі


Відділ економіки, виконком міської ради5.

Ризики та можливі перешкоди


Структурні підрозділи міської ради6.

ДодаткиОсновні показники економічного і соціального розвитку міста Козятина на 2012 рік


Управління економіки, фінансове управлінняПерелік міських програм, які будуть реалізовуватись у 2012 році


Структурні підрозділи міської ради


Керуючий справами виконкому П.Ясний