Розпорядження голови обласної державної адміністрації 03. 10. 2011 м. Суми №650 Про нагородження знаком По-чесної відзнаки, Почесною - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 14. 11. 1 113.83kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 12. 1 90.98kb.
Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11. 1 90.88kb.
Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11. 1 54.17kb.
Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11. 1 117.76kb.
Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11. 1 92.53kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 12. 2 740.6kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 24. 06. 1 372.1kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 23. 09. 2 475.7kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 12. 1 445.81kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 12. 3 853.61kb.
Рішення 17 серпня 2011 року №313 "Про план роботи міськвиконкому... 1 31.56kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження голови обласної державної адміністрації 03. 10. 2011 м. Суми №650 Про - сторінка №1/1




СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

03.10.2011 м. Суми № 650

Про нагородження знаком По-чесної відзнаки, Почесною гра-мотою та відзначення Подякою голови Сумської обласної дер-жавної адміністрації

На підставі розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11.12.2000 № 426 «Про запровадження заохочувальних відзнак голови Сумської обласної державної адміністрації» (зі змінами):

1. Нагородити:
знаком Почесної відзнаки голови Сумської обласної державної адміністрації
за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу захисту населення від надзвичайних ситуацій



Біляєва

Сергія Васильовича



-

начальника 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування Оперативно-рятувальної Служби цивільного захисту МНС України

Почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації:


за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий осо-бистий внесок у виконання робіт з підготовки до пуску поїзда №117/118
«Іван Кожедуб» сполученням Харків-Суми-Москва:


Сєвєріна

Євгена Анатолійовича




-

слюсара-електрика з ремонту електроустатку- вання Сумської вагонної дільниці статутного територіально-галузевого об’єднання «Півден-на залізниця»


Гавриленко

Інгу Анатоліївну



-

начальника вокзалу «Суми» статутного тери- торіально-галузевого об’єднання «Південна залізниця»

за значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху на Сумщині, активну благодійну діяльність:




Змисля

Сергія Петровича




-

учасника ветеранського руху Конотопського району

Кривошея


Віталія Михайловича

-

члена Сумської міської громадської орга-нізації (Афган-Інва)

Скоробагатька

Ігоря Володимировича



-

голову Сумської міської громадської організації (Афган-Інва)

за багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість своїй справі та з нагоди 60-річчя від дня народження


Рубанця

Миколу Миколайовича



-

лікаря-трансфузіолога відділення анестезіо- логії з ліжками для інтенсивної терапії комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна лікарня»


за значний внесок у розвиток молодіжного руху області, всебічну допомогу в підтримці та розвитку молодих талантів Сумщини

Отрощенка

Миколу Петровича



-

завідувача науково-дослідною лабораторією птахівництва кафедри спеціальної зоотехнії Сумського національного аграрного універ-ситету


за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, сумлінну працю, високий професіоналізм:

Лук’янова

Миколу Івановича



-

директора Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Охтирської районної ради


Нездіймишапку

Тетяну Миколаївну



-

директора Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради


Родителєву

Тетяну Володимирівну




-

директора Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ямпільської районної ради


Фролова

Сергія Михайловича



-

професора кафедри фінансів Сумського державного університету


Фролову

Тетяну Іванівну



-

директора Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лебединської міської ради


за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня підприємця

Мельника

Сергія Анатолійовича



-

приватного підприємця, місто Конотоп

за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, сумлінну плідну працю та з нагоди Дня фізичної культури і спорту:



Безверхого

Миколу Володимировича




-

начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації


Гудима

Миколу Павловича





-

старшого викладача кафедри олімпійського
та професійного спорту Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка


Дорошенка

Олексія Михайловича




-

завідувача відділу спорту Сумської обласної суспільно-ділової газети «Ваш шанс»


Доценка

Андрія Володимировича




-

завідувача сектору з фізичної культури і спорту Шосткинської міської ради


Лозового

Анатолія Леонідовича




-

тренера-викладача з карате вищої категорії дитячо-юнацької спортивної школи «Аван-гард», місто Суми


Москаленка

Олександра Миколайовича



-

заслуженого тренера України, тренера-викладача з біатлону обласного комунального закладу Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Гарт»


за якісне та вчасне виконання робіт на об’єкті «Виставковий центр «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати, сумлінну працю, високий професіоналізм:

Садовського

Володимира Павловича




-

директора ТОВ «Сумбудмонтаж-1» публічного акціонерного товариства «Сумбуд»

Шеремета

Василя Івановича




-

майстра ТОВ «Сумбудмонтаж-1» публічного акціонерного товариства «Сумбуд»


за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості:


Колпака

Віктора Вікторовича




-

електрогазозварника 5 розряду Роменського управління по експлуатації газового госпо- дарства


Олійника

Сергія Валерійовича




-

бурильника капітального ремонту свердло- вин, цеху капітального та підземного ремонту свердловин публічного акціонерного товарист-ва «Укрнафта» нафтогазовидобувного управ-ління «Охтирканафтогаз»


за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 80-річчя від дня заснування державного підприємства:




Гончаренка

Олександра Васильовича





-

заступника директора з питань охорони праці державного підприємства Міністерства оборо-ни України «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон»


Порохню

Наталію Михайлівну




-

заступника головного бухгалтера державного підприємства Міністерства оборони України «Конотопський авіаремонтний завод «Авіа-кон»


за вагомий особистий внесок у розбудову мережі автомобільних доріг України, високу професійну майстерність та з нагоди введення в експлуатацію ділянки міжнародної автомобільної дороги державного значення Кіпті-Глухів-Бачівськ:


Вербовика

Анатолія Миколайовича




-

начальника служби автомобільних доріг у Сумській області


Мездріна

Миколу Геннадійовича




-

першого заступника голови Державного агентства автомобільних доріг України


Філатова

Миколу Володимировича




-

директора будівельної компанії ТОВ «Юніко-буд»


Челяба–Заде

Юсіфа Узеіровича




-

засновника будівельної компанії ТОВ «Юніко-буд»


за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди 50-річчя від дня народження


Терентьєва

Олега Георгійовича



-

головного спеціаліста головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації


за вагомий внесок у відродження національної культури, високу професійну майстерність та з нагоди фестивалю мистецтв «Свята моя земля, велична Україна!», присвяченого 20-річчю незалежності України:


Давидову

Світлану Миколаївну




-

начальника відділу культури і туризму Путивльської районної державної адміністра- ції


Кравчука

Андроніка Ярославовича




-

керівника зразкової дитячої вокальної студії «Самоцвіти Конотопщини» районного будинку культури


Матвієнко

Тетяну Михайлівну




-

начальника відділу народної творчості кому-нального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв»

Перетятька

Володимира Івановича




-

начальника відділу культури і туризму Трос- тянецької районної державної адміністрації


народну аматорську капелу бандуристів Кролевецького районного будинку культури (керівник Лариса Овчар)


самодіяльний народний хор «Червона калина» Буринського районного будинку культури (керівник Петро Борщенко)


народний ансамбль танцю «Світанок» Шосткинського інституту Сумського державного університету (керівники Тетяна та Олег Демиді)


за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток лісового господарства та з нагоди Дня працівника лісу:


Лавренка

Василя Івановича




-

майстра лісу ДП «Кролевецький агролісгосп»


Костюченка

Петра Петровича



-

директора дочірнього агролісогосподарського підприємства «Шосткинський агролісгосп»


Парамошкіна

Олександра Тимофійовича



-

директора ДП «Середино-Будський агроліс-госп»


Черевищенка

Олександра Володимировича



-

лісника обходу № 12 ДП «Кролевецький агролісгосп»


за сумлінну плідну працю, значний особистий внесок у розвиток і підви- щення ефективності лісогосподарського виробництва та з нагоди Дня працівника лісу:


Гуріна

Івана Михайловича




-

директора державного підприємства «Лебе-динське лісове господарство» Сумського обласного управління лісового та мисливсь- кого господарства


Урусову

Ганну Михайлівну




-

головного спеціаліста відділу обліку та контро-лю Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства


Хоменка

Михайла Івановича




-

головного інженера державного підприємства «Кролевецьке лісомисливське господарство» Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства


Гольця

Олександра Івановича




-

водія-навантажувача цеху переробки дереви- ни державного підприємства «Охтирське лісове господарство»


за вагомий особистий внесок у літературне життя краю, популяризацію фольклору Слобожанщини та з нагоди 75-річчя від дня народження


Корнющенка

Івана Пилиповича




-

члена Спілки письменників України

за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу лікарського забезпечення населення області, надання гуманітарної допомоги та з нагоди Дня фармацевтичного працівника



Раджива Гупту


-

генерального директора товариства з обмеже-ною відповідальністю «Кусум Фарм»


за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконан-ня службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника:


Драченка

Володимира Олександровича




-

командира відділення 14 самостійної держав- ної пожежної частини, місто Охтирка


Помазана

Романа Володимировича




-

заступника начальника групи – начальника відділення спеціальних водолазних робіт групи спеціальних та водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятува- льного загону 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування Оперативно-ряту-вальної служби цивільного захисту МНС України


2. Відзначити Подякою голови Сумської обласної державної адміністрації:



Карпенко

Ганну Анатоліївну



-

начальника цеху харчування пасажирів Сумсь-кої вагонної дільниці статутного територіаль-но-галузевого об’єднання «Південна заліз-ниця»


за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості:


Купленого

Олександра Дмитровича




-

водія автотранспортної дільниці, місто Коно- топ


Мамченка

Дмитра Олександровича




-

оператора з добування нафти й газу цеху по видобутку нафти й газу № 4 публічного акціо-нерного товариства «Укрнафта» нафтогазо-видобувного управління «Охтирканафтогаз»


за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у виконання робіт з підготовки до пуску поїзда №117/118 «Іван Кожедуб» сполученням Харків-Суми-Москва


Дегтяренко

Інну Миколаївну



-

заступника начальника вокзалу «Суми» статутного територіально-галузевого об’єднан-ня «Південна залізниця»


Карпенко

Ганну Анатоліївну



-

начальника цеху харчування пасажирів Сумсь-кої вагонної дільниці статутного територіаль-но-галузевого об’єднання «Південна залізни-ця»

за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу лікарського забезпечення населення та лікувально-профілакти- чних закладів та з нагоди Дня фармацевтичного працівника:



Жогло

Ірину Феліксівну




-

директора Сумської філії ТОВ «Мед-сервіс Харків»


Міняйло

Віру Іванівну




-

фармацевта комунального підприємства «Аптека 113», місто Суми


за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток лісового господарства та з нагоди Дня працівника лісу


Ященка

Віктора Філоновича




-

директора Конотопського дочірнього агролі- господарського підприємства «Конотопський агролісгосп»


за сумлінну плідну працю в органах державної виконавчої влади, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя від дня народження



Колонтаєвську

Лідію Іванівну



-

головного спеціаліста відділу кошторисно-договірних відносин та капітального будівниц-тва управління капітального будівництва головного управління економіки Сумської об- ласної державної адміністрації


Голова Сумської обласної

державної адміністрації Ю.П.Чмирь