Розпорядження голови обласної державної адміністрації - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1сторінка 2
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19. 1 52.96kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 03. 10. 1 114.94kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 12. 1 90.98kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 14. 11. 1 113.83kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26 1 137.92kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 01. 09. 1 507.72kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 12. 3 853.61kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 12. 2 740.6kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15. 1 39.4kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14. 3 387.09kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 12. 3 429.92kb.
Розпорядження голови львівської обласної державної адміністрації... 1 50.51kb.
Основні показники економічного і соціального розвитку міста за підсумками... 1 79.84kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження голови обласної державної адміністрації - сторінка №1/2


СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

22.04.2011 м. Суми № 296


Про затвердження переліку власників відходів, яким необхідно одержати ліміти на утворення та розміщення відходів на 2012 рік, та змін до лімітів на утворення та розміщення відходів на 2011 рік



Відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту к частини першої статті 20, статті 31 Закону України «Про відходи», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 р. № 1218 «Про затвердження Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів», з метою запобігання неконтрольованого забруднення територій, зменшення обсягів утворення відходів, посилення контролю за екологічним станом місць видалення відходів, оцінки їх впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я людини:

1. Затвердити перелік власників відходів, яким необхідно одержати ліміти на утворення та розміщення відходів на 2012 рік.

2. Затвердити зміни до лімітів на утворення та розміщення відходів на 2011 рік, затверджених розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 25.11.2010 № 795 (додаються).



Голова Сумської обласної

державної адміністрації Ю.П. Чмирь

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

Сумської обласної

державної адміністрації

22.04.2011 № 296

Перелік

власників відходів, яким необхідно одержати ліміти на

утворення та розміщення відходів на 2012 рік
Білопільський район
1. Відкрите акціонерне товариство «Вирівське хлібоприймальне підприємство»

2. Цех електрозв’язку № 32 центру технічної експлуатації №3 філії спеціалізованого електрозв’язку відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»

3. Товариство з обмеженою відповідальністю агрофірма «Вікторія»

4. Закрите акціонерне товариство «Ворожбянський комбінат хлібопродуктів»

5. Вагонне депо «Ворожба»

6. Білопільський цех газового господарства публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

7. Комунальне підприємство «Комунсервіс Білопілля»

8. Цех телекомунікаційних послуг № 1 м. Білопілля Сумської філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»

9. Білопільський район електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Сумиобленерго»

10. Товариство з обмеженою відповідальністю «Білопільський елеватор»

11. Філія «Хлібна база» державного підприємства «Охтирський комбінат хлібопродуктів»

12. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ульяновский зернокомплекс»

13. Філія «Білопільський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»
Буринський район
1. Буринський приймальний пункт публічного акціонерного товариства «Бель Шостка Україна»

2. Комунальне підприємство «Буринь-Аква»

3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Буринський цегельний завод»

4. Буринська районна центральна лікарня

5. Товариство з обмеженою відповідальністю «Суми – Петрол»

6. Товариство з обмеженою відповідальністю «ГЕД Холдінгз»

7. Підприємство Буринської райспоживспілки «Хлібокомбінат»

8. Комунальне підприємство «Буринь-теплосервіс»

9. Цех № 5 центру електрозв’язку № 3 Сумської філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»

10. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ритуальник»

11. Приватний підприємець Подольчак В.В.

12. Приватний підприємець Мельник В.О.

13. Приватний підприємець Анохін В.О.

14. Приватний підприємець Зікратий О.В.

15. Приватний підприємець Марченко М.М.

16. Приватний підприємець Бабіч М.М.

17. Філія відкритого акціонерного товариства «Вімм-Білль-Данн Україна» «Буринський завод сухого молока»

18. Дочірнє підприємство державної акціонерної компанії «Хліб України» Буринський елеватор

19. Фермерське господарство «Едельвейс-2007»

20. Конотопська дистанція сигналізації та зв’язку державного територіально-галузевого об’єднання «Південно – Західна залізниця»

21. Буринська дільниця дочірнього підприємства «Газовик» публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

22. Буринський цех Конотопського управління по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

23. Буринський район електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Сумиобленерго»
Великописарівський район
1. Філія «Великописарівський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

2. Великописарівський район електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Сумиобленерго»

3. Відкрите акціонерне товариство «Кириківське хлібоприймальне підприємство»

4. Великописарівська селищна рада

5. Цех № 8 центру електрозв’язку № 5 Сумської філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»

6. Дочірнє підприємство «Великописарівський агролісгосп»

7. Товариство з обмеженою відповідальністю «Великописарівський масло-завод-1»
місто Глухів
1. Відкрите акціонерне товариство «Глухівський хлібокомбінат»

2. Відкрите акціонерне товариство «Глухівтехволокно»

3. Глухівський район електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Сумиобленерго»

4. Філія «Глухівський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

5. Філія «Глухівська дорожньо – експлуатаційна дільниця» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

6. Агротехнічний коледж Сумського національного аграрного університету

7. Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка

8. Приватний підприємець Довгаль В.М.

9. Приватний підприємець Деркач С.О.

10. Глухівське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство

11. Товариство з обмеженою відповідальністю «Лада»

12. Товариство з обмеженою відповідальністю «Корпорація Гумотекс»

13. Товариство з обмеженою відповідальністю «Велетень»

14. Державне підприємство «Глухівське лісове господарство»

15. Дочірнє підприємство «Глухівський агролісгосп»

16. Публічне акціонерне товариство «Глухівський завод «Електропанель»

17. Глухівське комунальне виробниче управління водогінно-каналізаційного господарства

18. Комунальне підприємство «Глухівський тепловий район»

19. Товариство з обмеженою відповідальністю «Глухівнафтопродукт»

20. Філія «Глухівський маслосирзавод» товариства з обмеженою відпові-дальністю «МалКА-Транс»

21. Глухівська філія науково-виробничої фірми «Модуль»

22. Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська машинобудівна компанія «Салверст»

23. Товариство з обмеженою відповідальністю «Глухівський елеватор»

24. Товариство з обмеженою відповідальністю «Драйв-1»

25. Товариство з обмеженою відповідальністю «Северо-Восток Ресурс»

26. Товариство з обмеженою відповідальністю «УкрРосс»

27. Інститут луб’яних культур Української академії аграрних наук України
Глухівський район
1. Дочірнє підприємство відкритого акціонерного товариства «ЗАлК» Глухівський кар’єр кварцитів

2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Глухівагроінвест»

3. Відкрите акціонерне товариство «Сумиагропромбуд»

4. Відкрите акціонерне товариство «Червоне ремонтне підприємство»

5. Приватний підприємець Скопенко В.В.

6. Товариство з обмеженою відповідальністю «Голландська аграрна компанія»

7. Товариство з обмеженою відповідальністю «Глухівагро»

8. Фізична особа-підприємець Парасочка В.В.

9. Фізична особа-підприємець Шулік С.М.

10. Фізична особа-підприємець Смичок П.М.

11. Фізична особа-підприємець Кривонос О.А.

12. Фізична особа-підприємець Сова А.М.

13. Фізична особа-підприємець Самойленко О.А.

14. Фізична особа-підприємець Панченко І.Р.

15. Приватний підприємець-фізична особа Чубун А.І.

16. Товариство з обмеженою відповідальністю «Яструбщанське»

17. Приватний підприємець-фізична особа Сачко О.О.

18. Приватний підприємець-фізична особа Пугач Є.І.

19. Приватний підприємець-фізична особа Солом’яний М.В.

20. Приватний підприємець-фізична особа Алхімов І.Ю.

21. Приватний підприємець-фізична особа Шулік Ю.М.

22. Приватний підприємець-фізична особа Ткачев М.А.

23. Товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма ім. Чапаєва

24. Товариство з обмеженою відповідальністю «Еліфібр»

25. Фермерське господарство «Відродження»

26. Товариство з обмеженою відповідальністю «Агрозем»

27. Товариство з обмеженою відповідальністю «Агропервомайськ»

28. Приватне підприємство «Лан»


місто Конотоп
1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Конотопський завод по ремонту дизель-потягів»

2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Мотордеталь-Конотоп»

3. Нафтобаза № 3, місто Конотоп, філії № 15 «Сумська» товариства з обмеженою відповідальністю «НК «Альфа-Нафта»

4. Товариство з обмеженою відповідальністю Конотопське підприємство «Флора»

5. Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об’єднання «Червоний металіст»

6. Філія «Конотопський молочний завод» товариства з обмеженою відповідальністю «МалКА-Транс»

7. Відкрите акціонерне товариство «Конотопський арматурний завод»

8. Відкрите акціонерне товариство «Конотопм’ясо»

9. Конотопський механічний завод Харківського державного виробничого підприємства

10. Державне підприємство Міністерства оборони України «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон»

11. Вагонне депо Конотоп

12. Локомотивне депо Конотоп

13. Будівельно-монтажне експлуатаційне управління-5

14. Конотопський територіальний відділ матеріально-технічного забезпечення державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»

15. Конотопське управління по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

16. Конотопський виправний центр – 130

17. Конотопська дистанція колій

18. Конотопська дільниця дочірнього підприємства «Газовик» публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

19. Цех електрозв’язку № 3 Сумської філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»

20. Рибний цех «Конотоп» відкритого акціонерного товариства «Сумирибгосп»

21. Конотопський район електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Сумиобленерго»

22. Товариство з обмеженою відповідальністю «Конотопське підприємство хлібопродуктів»

23. Конотопська дистанція сигналізації та зв’язку державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»

24. Акціонерне товариство закритого типу «Сігмус»

25. Учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих

26. Приватне підприємство «Корунд-С»

27. Відкрите акціонерне товариство «Конотопавтотранс-15961»
Конотопський район
1. Державне підприємство «Дубов’язівський спиртовий завод»

2. Державне підприємство «Конотопський лісгосп»

3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Агробудмат»

4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Дубов’язівський елеватор»

5. Філія «Конотопський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

6. Дочірнє агролісогосподарське підприємство «Конотопський агролісгосп»

7. Державне підприємство «Попівський експериментальний завод»

8. Приватне підприємство «Хлібзавод Дубов’язівський»


Краснопільський район
1. Державне підприємство «Наумівський спиртовий завод»

2. Філія «Краснопільський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

3. Державне підприємство «Краснопільський лісгосп»

4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Михайлівські вогнетриви»


Кролевецький район
1. Дочірнє підприємство державної акціонерної компанії «Хліб України» Кролевецький комбінат хлібопродуктів

2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрсанліт»

3. Товариство з обмеженою відповідальністю «АрмаПром»

4. Філія «Кролевецький райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

5. Державне підприємство «Кролевецьке лісомисливське господарство»

6. Кролевецька дільниця дочірнього підприємства «Газовик» публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

7. Кролевецький цех Шосткинського управління по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

8. Приватне акціонерне товариство «Кролевецький хлібозавод»

9. Товариство з обмеженою відповідальністю «Лоранто»

10. Товариство з обмеженою відповідальністю «Екфіла»

11. Кролевецький район електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Сумиобленерго»

12. Дочірнє підприємство «Кролевецький агролісгосп»

13. Виробничо-комерційне підприємство товариство з обмеженою відповідальністю «Торгсервіс»

14. Кролевецьке міське комунальне підприємство «Ремдільниця»

15. Приватне підприємство «Кролевецький завод силікатної цегли»

17. Нафтобаза № 5, місто Кролевець, філії № 15 «Сумська» товариства з обмеженою відповідальністю «НК «Альфа-Нафта»


місто Лебедин
1. Державне підприємство «Лебединське лісове господарство»

2. Відкрите акціонерне товариство «Лебединський хлібозавод»

3. Відкрите акціонерне товариство «Лебединський завод поршневих кілець»

4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Лебединський райагробуд»

5. Товариство з обмеженою відповідальністю «Укртранспневматика»

6. Товариство з обмеженою відповідальністю «Лебединський нафтомас-лозавод»

7. Філія «Лебединський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

8. Дочірнє підприємство «Лебединський моторобудівний завод» відкритого акціонерного товариства «Мотор Січ»

9. Відкрите акціонерне товариство «Лебединський машинобудівний дослідно-експериментальний завод «Темп»

10. Дочірнє підприємство «Лебединський агролісгосп»

11. Відкрите акціонерне товариство «Лебединська швейна фабрика»

12. Філія «Дорбудсервіс» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

13. Відкрите акціонерне товариство «Лебединське хлібоприймальне підприємство»

14. Комунальне підприємство «Комбінат благоустрою»

15. Товариство з обмеженою відповідальністю «Лебединський м’ясокомбінат»

16. Лебединська дільниця дочірнього підприємства «Газовик» публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

17. Лебединський район електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Сумиобленерго»

18. Лебединський цех газового господарства публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

19. Товариство з обмеженою відповідальністю «Крук»

20. Дочірнє підприємство будівельно-монтажне підприємство «Лебединпром-буд» відкритого акціонерного товариства «Сумбуд»


Лебединський район
1. Закрите акціонерне товариство «Еко-Енергія»

2. Державне підприємство «Лебединський ветсанзавод»


Липоводолинський район
1. Філія «Роменський молочний комбінат» приватного підприємства «Рось»

2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Східний геологічний союз»

3. Госпрозрахункове відокремлене підприємство «Комунпослуга»

4. Філія «Липоводолинський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

5. Українсько-німецьке товариство з обмеженою відповідальністю «Флігель»
Недригайлівський район
1. Філія «Недригайлівський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

2. Недригайлівська виробнича дільниця філії «Роменський молочний комбінат» приватного підприємства «Рось»

3. Недригайлівський сирцех філії «Роменський молочний комбінат» приватного підприємства «Рось»

4. Комунальне підприємство «Недригайлівводосервіс»

5. Недригайлівське дочірнє агролісогосподарське підприємство «Недригай-лівський агролісгосп»

6. Цех телекомунікаційних послуг № 10 Сумської філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»

7. Недригайлівський район електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Сумиобленерго»

8. Товариство з обмеженою відповідальністю «Тайм-2002»

9. Приватний підприємець Придуха О.М. (Комбікормовий завод)

10. Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма «Вільшанські ковбаси»

11. Недригайлівське лісництво державного підприємства «Роменський лісгосп» 12. Недригайлівський цех Роменського управління по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства «Сумигаз»
місто Охтирка
1. Нафтогазовидобувне управління «Охтирканафтогаз» відкритого акціонер-ного товариства «Укрнафта»

2. Відкрите акціонерне товариство «Нафтопроммаш»

3. Відкрите акціонерне товариство «Охтирсільмаш»

4. Відкрите акціонерне товариство «Охтирська швейна фабрика»

5. Відкрите акціонерне товариство «Охтирський пивоварний завод»

6. Відкрите акціонерне товариство «Охтирський хлібокомбінат»

7. Охтирська філія товариства з обмеженою відповідальністю «Брок-Енергія»

8. Філія «Охтирський сиркомбінат» приватного підприємства «Рось»

9. Охтирське управління бурових робіт відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»

10. Товариство з обмеженою відповідальністю «Водоторгприлад»

11. Дочірнє підприємство «Водоочистка» товариства з обмеженою відповідальністю «Водоторгприлад»

12. Дочірнє підприємство «Верп» товариства з обмеженою відповідальністю «Водоторгприлад»

13. Товариство з обмеженою відповідальністю «Классік»
Охтирський район
1. Державне підприємство «Охтирський лісгосп»

2. Дочірнє підприємство «Охтирський агролісгосп»

3. Управління механізації будівництва № 23

4. Акціонерне товариство «Тепличний комбінат»

5. Качанівський газопереробний завод відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»

6. Охтирське управління бурових робіт відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»

7. Філія «Климентівська дорожньо-експлуатаційна дільниця» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

8. Філія «Охтирський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

9. Івано-Франківська експедиція Прикарпатського управління бурових робіт відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»

10. Нафтогазовидобувне управління «Охтирканафтогаз» відкритого акціонер-ного товариства «Укрнафта»

11. Полтавське тампонажне управління відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»

12. Автозаправочна станція товариства з обмеженою відповідальністю «АЖК»

13. Автозаправочна станція «Маршал»

14. Автозаправочна станція №1 «Ліга»

15. Автозаправочна станція виробничого підприємства «Надежда»
Путивльський район
1. Приватне виробниче підприємство «Сейм»

2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Путивльський хлібозавод»

3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Колос»

4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Путивль-хліб»

5. Дочірнє підприємство «Путивльський агролісгосп»

6. Товариство з обмеженою відповідальністю «Арго»

7. Філія «Путивльський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

8. Комунальне підприємство «Путивльміськводоканал»

9. Комунальне підприємство «Путивльська житлово – експлуатаційна контора»

10. Комунальне підприємство Путивльське районне підприємство міжгосподарського сільськогосподарського комунального підприємства «Райсількомунгосп»

11. Путивльський цех Конотопського управління по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

12. Філія «Сумська дорожньо-експлуатаційна дільниця» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

13. Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтеграл»

14. Товариство з обмеженою відповідальністю «Птахопродукт – 2007»

15. Путивльський район електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Сумиобленерго»
місто Ромни
1. Відкрите акціонерне товариство «Роменський завод «Тракторозапчастина»

2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Таланпром»

3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фірма «Роменська гардинно-тюлева фабрика ЛТД»

4. Дочірнє підприємство державної акціонерної компанії «Хліб України» «Роменський комбінат хлібопродуктів»

5. Відкрите акціонерне товариство «Роменське підприємство «Агротехсервіс»

6. Державне підприємство «Роменський лісгосп»

7. Спільне підприємство «Роменський завод будівельних деталей і матеріалів»

8. Відкрите акціонерне товариство «Сумбуд» дочірнє підприємство будівельно-монтажне підприємство «Ромнипромбуд»

9. Філія «Роменський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

10. Локомотивне депо Ромни

11. Роменська нафтогазорозвідувальна експедиція дочірнього підприємства «Чернігівнафтогазгеологія» національної акціонерної компанії «Надра України»

12. Відкрите акціонерне товариство «Геотехніка»

13. Роменське управління по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

14. Філія № 15 «Сумська» товариства з обмеженою відповідальністю «НК Альфа-Нафта»

15. Приватне підприємство «Еліпс»

16. Товариство з обмеженою відповідальністю «Роменський завод продтоварів»

17. Роменський район електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Сумиобленерго»

18. Виробнича фірма «Будрезерв»

19. Цех № 5 Полтавського тампонажного управління відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»

20. Роменська дільниця дочірнього підприємства «Газовик» публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

21. Цех телекомунікаційних послуг № 13 Сумської філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»

22. Дочірнє агролісогосподарське підприємство «Роменський агролісгосп»


Роменський район
1. Філія «Роменський молочний комбінат» приватного підприємства «Рось»

2. Відкрите акціонерне товариство «Біловодський комбінат хлібопродуктів»

3. Філія закритого акціонерного товариства з іноземними інвестиціями «Слобожанська Будівельна Кераміка» у м. Ромни

4. Охтирське управління бурових робіт відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»

5. Прилуцьке управління бурових робіт відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»

6. Прикарпатське управління бурових робіт відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»

7. Роменська нафтогазорозвідувальна експедиція дочірнього підприємства «Чернігівнафтогазгеологія» національної акціонерної компанії «Надра України»

8. Полтавське тампонажне управління відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»

9. Підприємство «Андріяшівський хлібзавод» Роменської райспоживспілки

10. Державне підприємство дослідне господарство «Агрофірма «Надія» Національної академії аграрних наук України

11. Агрофірма «Лан»

12. Охтирське управління бурових робіт відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»

13. Нафтогазовидобувне управління «Полтаванафтогаз» відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»


Середино-Будський район
1. Філія «Середино-Будський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

2. Державне підприємство «Середино-Будське лісове господарство»

3. Дочірнє підприємство «Середино-Будський агролісгосп»

4. Середино-Будська дільниця Шосткинського управління по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

5. Середино-Будська житлова ремонтно-експлуатаційна дільниця

6. Середино-Будський цех електрозв’язку № 1 Сумської філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»

7. Приватний підприємець Плужніков А.В.

8. Товариство з обмеженою відповідальністю «Рембудмонтаж»

9. Приватний підприємець Дієсперов В.А.

10. Приватний підприємець Жуков В.К.

11. Приватний підприємець Добринін М.Г.

12. Приватний підприємець Кулібабін О.Є.

13. Приватний підприємець Левченко Д.Д.

14. Приватний підприємець Шако І.В.

15. Приватний підприємець Кобеляцький А.Л.

16. Приватний підприємець Маруха О.М.

17. Приватний підприємець Агєєв М.С.

18. Приватний підприємець Будник Є.М.

19. Приватний підприємець Грибенік В.Д.

20. Приватний підприємець Грицай Н.А.

21. Приватний підприємець Жуков С.О.

22. Приватний підприємець Кобеляцька О.В.

23. Приватний підприємець Корнаков С.В.

24. Приватний підприємець П’ятниця Н.М.

25. Приватний підприємець Павлюченко О.В.

26. Приватний підприємець Шупік А.В.


місто Суми
1. Закрите акціонерне товариство «Технологія»

2. Акціонерне товариство науково-виробниче підприємство «Промтрансенерго»

3. Відкрите акціонерне товариство виробничо-енергетична компанія «Сумигазмаш»

4. Дочірнє підприємство «Завод обважнених бурильних та ведучих труб»

5. Закрите акціонерне товариство «Гідромашбуд»

6. Відкрите акціонерне товариство «Сумихімпром»

7. Товариство з обмеженою відповідальністю «Сумський завод гумотехнічних виробів»

8. Закрите акціонерне товариство «Енмаліт»

9. Товариство з обмеженою відповідальністю «Імпульс»

10. Товариство з обмеженою відповідальністю «Сілікатобетон»

11. Закрите акціонерне товариство «Сумський фарфоровий завод»

12. Товариство з обмеженою відповідальністю «Горобина»

13. Відкрите акціонерне товариство «Деревообробка»

14. Відкрите акціонерне товариство «Сумська обласна друкарня»

15. Закрите акціонерне товариство «Іса-Інтерпапір»

16. Публічне акціонерне товариство «Сумигаз»

17. Філія закритого акціонерного товариства «Торговий дім «Укртатнафта» в місті Суми

18. Дочірнє підприємство «Газовик» публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

19. Відкрите акціонерне товариство «Сумиобленерго»

20. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фрунзе-авто»

21. Комунальне підприємство «Електроавтотранс» Сумської міської ради

22. Державне комунальне підприємство по ремонту, будівництву та експлуатації автошляхів «Шляхрембуд»

23. Обласне комунальне підприємство «Аеропорт Суми»

24. Товариство з обмеженою відповідальністю «Машдеталь»

25. Відкрите акціонерне товариство Сумська автобаза № 1

26. Товариство з обмеженою відповідальністю «Юніон-Трейд»

27. Філія «Сумський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

28. Ресторан «Красна площа» підприємства з іноземними інвестиціями «МакДональдз Юкрейн ЛТД»

29. Філія товариства з обмеженою відповідальністю «Псьол» в місті Суми

30. Товариство з обмеженою відповідальністю «Технологія-Клоджерс»

31. Товариство з обмеженою відповідальністю «Газтех»

32. Товариство з обмеженою відповідальністю «АРХ-БУД-ІНВЕСТ»

33. Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Сумський хліб»

34. Товариство з обмеженою відповідальністю «Сумитеплоенерго»

35. Відкрите акціонерне товариство «Центролит»

36. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фавор»

37. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фрунзе-Профіль»

38. Виробничо-комерційна фірма «Корудаліт»

39. Товариство з обмеженою відповідальністю інженерно-технічний центр «Оріон-Д»

40. Відкрите акціонерне товариство «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М.В. Фрунзе»

41. Відкрите акціонерне товариство «Сумський завод «Насосенергомаш»

42. Публічне акціонерне товариство «Науково-виробниче акціонерне товариство «ВНДІкомпресормаш»

43. Концерн «УкрРосметал»

44. Товариство з обмеженою відповідальністю «Група «Айсберг»

45. Товариство з обмеженою відповідальністю «Сумський науковий технічний центр»

46. Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрнафтозапчастина»

47. Відкрите акціонерне товариство «Верстатотехмаш»

48. Товариство з обмеженою відповідальністю «Тріз»

49. Товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство «Техно»

50. Товариство з обмеженою відповідальністю «ДС-Союз»

51. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фрунзе-кисень»

52. Сумські магістральні електричні мережі державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

53. Виробничо-комерційна фірма товариство з обмеженою відповідальністю «Побутсервіс»

54. Закрите акціонерне товариство «Прогрес-Технологія»

55. Товариство з обмеженою відповідальністю «Сумське автотранспортне підприємство 15927»

56. Спільне підприємство «Сумський виробничий комбінат облспоживспілки»

57. Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Сумський кондитер»

58. Товариство з обмеженою відповідальністю «Сумиторг-Партнер»

59. Товариство з обмеженою відповідальністю «Національна продовольча компанія»

60. Акціонерне товариство закритого типу «Сумська фабрика «Спецодяг»

61. Учбово-виробниче підприємство «Стиль»

62. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ланатекс»

63. Товариство з обмеженою відповідальністю «Сумикамволь»

64. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фрунзе-Спецпошиття»

65. Сумський цех газового господарства публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

66. Товариство з обмеженою відповідальністю «Талан-Сумипром»

67. Закрите акціонерне товариство «Сумимостобуд»

68. Філія «Сумський молочний завод» дочірнього підприємства «Аромат»

69. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ремпобуттехніка»

70. Сумське лінійно-виробниче управління магістральних газопроводів дочірньої компанії «Укртрансгаз» національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

71. Товариство з обмеженою відповідальністю «Суминафтосервіс»

72. Комунальне підприємство «Міськводоканал» Сумської міської ради

73. Сумська механізована колона № 5 відкритого акціонерного товариства «Полтаваелектро»

74. Комунальне підприємство «СУМИЖИЛКОМСЕРВІС» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

75. Закрите акціонерне товариство «Фаворіт»

76. Відкрите акціонерне товариство «Сумирибгосп»

77. Колективне торгівельно-виробниче підприємство «Сумириба»

78. Філія № 15 «Сумська» товариства з обмеженою відповідальністю «НК Альфа-Нафта»

79. Товариство з обмеженою відповідальністю «Автотранспортне підприємство «Укрространс»

80. Дочірнє підприємство державної акціонерної компанії «Хліб України» Сумський комбінат хлібопродуктів

81. Відкрите акціонерне товариство «Сумська пересувна механізована колона-57»

82. Відкрите акціонерне товариство «Сумське автотранспортне підприємство 15955»

83. Державне підприємство «Сумський лісгосп»

84. ТОВ «Неохім В»

85. Товариство з обмеженою відповідальністю «Альрамі»

86. Відкрите акціонерне товариство «Сумський авторемонтний завод»

87. Товариство з обмеженою відповідальністю «Механіка плюс»

88. Товариство з обмеженою відповідальністю «Техенергокомплект»

89. Товариство з обмеженою відповідальністю «Суми-енергопром»

90. Відкрите акціонерне товариство «Суми-Авто»

91. Центр механізації Сумської дирекції Українського державного підприємства електронного зв’язку «Укртелеком»

92. Відкрите акціонерне товариство «Сумський рафінадний завод»

93. Сумська дистанція сигналізації та зв’язку територіально-галузевого об’єднання «Південна залізниця»

94. Товариство з обмеженою відповідальністю «Залізопром»

95. Філія «Сумська дорожньо-експлуатаційна дільниця» дочірнього підпри-ємства «Сумський облавтодор»

96. Відкрите акціонерне товариство «Демпург»

97. Сумська виправна колонія № 116

98. Відкрите акціонерне товариство «Сумбуд»

99. Товариство з обмеженою відповідальністю «СВ Дизайн»

100. Товариство з обмеженою відповідальністю «Кусумфарм»

101. Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія Федорченко»

102. Акціонерне товариство закритого типу «Номак-Інвест»

103. Відкрите акціонерне товариство «Фрунзе-Електрод»

104. Товариство з обмеженою відповідальністю «Новий млин»

105. Товариство з обмеженою відповідальністю «Сумський машинобудівний

завод»
Сумський район


1. Державне підприємство «Сумиспирт»

2. Відкрите акціонерне товариство «Сумський завод продовольчих товарів»

3. Державне підприємство «Новосуханівський спиртовий завод»

4. Закрите акціонерне товариство «Сумський комбікормовий завод»

5. Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕКО-Продукт»

6. Акціонерне товариство «Агрофірма «Суми-насіння»

7. Північне регіональне управління закритого акціонерного товариства «Райз-Максимко»

8. Підліснівська філія закритого акціонерного товариства науково-виробничого підприємства «Райз-АГРО»

9. Товариство з обмеженою відповідальністю «Хлібодар»

10. Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Аліанс-Мєдіа»


Тростянецький район
1. Закрите акціонерне товариство «Крафт Фудз Україна»

2. Закрите акціонерне товариство «Електропобутприлад»

3. Відкрите акціонерне товариство «Хлібозавод «Залізничник»

4. Відкрите акціонерне товариство «Тростянецький машинобудівний завод»

5. Державне підприємство «Тростянецьке лісове господарство»

6. Локомотивне депо станції Смородино Південної залізниці

7. Комунальне підприємство «Тростянецькомунсервіс» Тростянецької міської ради

8. Дочірнє підприємство «Екобудсервіс» комунального підприємства «Тростянецькомунсервіс» Тростянецької міської ради

9. Відкрите акціонерне товариство «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946»

10. Колійна машинна станція по ремонту земляного полотна Південної залізниці

11. 9-та Смородинська дистанція колії Південної залізниці

12. Філія «Тростянецький райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

13. Тростянецький район електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Сумиобленерго»

14. Приватне підприємство «Торговий дім «Сузір’я»

15. Товариство з обмеженою відповідальністю «Тростянецька цегла»

16. Приватний підприємець Линник О.М.

17. Приватний підприємець Линник В.П.

18. Приватний підприємець Панкін М.О.

19. Приватне акціонерне товариство «Баранюк»

20. Комунальне підприємство Тростянецької районної ради «Райкомунгосп»

21. Публічне акціонерне товариство «Боромлянська лозомеблева фабрика»
місто Шостка
1. Казенне підприємство «Шосткинський казенний завод «Імпульс»

2. Казенне підприємство «Шосткинський казенний завод «Зірка»

3. Відкрите акціонерне товариство «Шосткинський завод хімічних реактивів»

4. Публічне акціонерне товариство «Бель Шостка Україна»

5. Регіональне виробниче управління «Київавтогаз» автомобільна газонаповнювальна компресорна станція № 1 місто Шостка

6. Шосткинське управління по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

7. Шосткинська дільниця дочірнього підприємства «Газовик» публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

8. Шосткинський район електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Сумиобленерго»

9. Цех телекомунікаційних послуг № 16 м. Шостка Сумської філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»

10. Товариство з обмеженою відповідальністю «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт»

11. Комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства»

12. Товариство з обмеженою відповідальністю «Переробка технічних відходів»

13. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармхім»

14. Товариство з обмеженою відповідальністю «Плюс ЛТД»

15. Шосткинський науково-дослідний інститут хімічних продуктів

16. Товариство з обмеженою відповідальністю «Стандарт-2002»

17. Відкрите акціонерне товариство «Шосткинський хлібокомбінат»

18. Комунальне підприємство «Шостка-Зеленбуд»

19. Мале приватне підприємство «Катунь»

20. Товариство з обмеженою відповідальністю «Нафта»

21. Мале виробничо-комерційне підприємство «Зірка ЛТД»

22. Торгово-виробниче підприємство «Зодіак»

23. Товариство з обмеженою відповідальністю «Шостка-тепло»

24. Нафтобаза № 10 м. Шостка філії № 15 «Сумська» товариства з обмеженою відповідальністю «НК Альфа-Нафта»

25. Товариство з обмеженою відповідальністю «Пенталак»

26. Товариство з обмеженою відповідальністю «ФірмаКатана»

27. Товариство з обмеженою відповідальністю «ТСХ-Хімреактив»
Шосткинський район
1. Державне підприємство «Шосткинський лісгосп»

2. Приватне сільськогосподарське підприємство «Придеснянське»

3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Контакт плюс»

4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Елга»

5. Дочірнє підприємство «Шосткинський агролісгосп»

6. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фірма «Катана»

7. Виробничий кооператив «Старт»

8. Товариство з обмеженою відповідальністю «Амарант»

9. Шосткинська виправна колонія № 66

10. Мале приватне підприємство «Прайд»

11. Філія «Шосткинський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»
Ямпільський район
1. Державне підприємство «Свеське підприємство лісового господарства»

2. Дочірнє підприємство «Ямпільський агролісгосп»

3. Публічне акціонерне товариство «Свеський насосний завод»

4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ямпільський механічний завод»

5. Філія «Ямпільський райавтодор» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

6. Ямпільський цех Шосткинського управління по експлуатації газового господарства публічного акціонерного товариства «Сумигаз»

7. Товариство з обмеженою відповідальністю «Водолій БС»

8. Ямпільська дільниця Шосткинського району електричних мереж відкритого акціонерного товариства «Сумиобленерго»

9. Мале приватне підприємство «Нектар»

10. Приватний підприємець Сизоненко А.Д.

11. Приватний підприємець Тарануха Є.В.

12. Приватний підприємець Буюн О.М.

13. Приватний підприємець Бондар О.Є.

14. Приватний підприємець Жаданов В.І.

15. Приватний підприємець Гаркуша Н.М.

16. Приватний підприємець Карпенко В.І.

17. Приватний підприємець Латиш А.О.

18. Комунальне підприємство «Дружба»

19. Приватний підприємець Синьогуб В.Г.

20. Приватний підприємець Кривошап О.П.

21. Приватний підприємець Зибін О.О.

22. Приватний підприємець Заболотний П.І.

23. Приватний підприємець Денисенко Г.В.

24. Приватний підприємець Єрьома І.М.

25. Приватний підприємець Кривич М.П.

26. Приватний підприємець Палагина Л.Л.

27. Приватний підприємець Кузюра В.Д.

28. Приватний підприємець Сизоненко О.Д.

29. Приватний підприємець Каланчук В.П.

30. Приватний підприємець Бузинний О.І.



Заступник голови - керівник

апарату Сумської обласної

державної адміністрації О.М. Цупро




наступна сторінка >>