Розпорядження голови районної державної адміністрації 05. 08. 2013 №255 склад робочих груп щодо перевірки готовності освітніх устано - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови районної державної адміністрації 05. 08. 1 22.99kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 24. 1 53.91kb.
Розпорядження голови Хустської районної державної адміністрації 10. 1 38.61kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 11 лютого 2013... 1 10.82kb.
План основних заходів Ріпкинської районної державної адміністрації... 1 108.27kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 29. 12. 1 287.47kb.
Наказ №135 Про підготовку та забезпечення організованого початку... 1 83.69kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 серпня... 1 78.23kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 січня... 1 35.78kb.
Про підготовку до 2013/2014 навчального року з метою забезпечення... 1 38.27kb.
Про підготовку до 2013/2014 навчального року з метою забезпечення... 1 34.42kb.
Оголошення про проведення відкритих торгів Замовник: Найменування... 1 39.43kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження голови районної державної адміністрації 05. 08. 2013 №255 склад робочих - сторінка №1/1
Додаток

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

05.08. 2013 № 255



СКЛАД


робочих груп щодо перевірки готовності

освітніх установ до початку 2013-2014 навчального року
І група:

  1. МАНЮК – заступник голови райдержадміністрації

Олександра Володимирівна (керівник групи)

  1. СТЕЦИШИН – заступник завідувача комунальної

Марія Іванівна установи«Борщівський районний

методичний кабінет»

3. СЕНКОВИЧ – санітарний фельдшер відділу санітарно-

Світлана Петрівна гігієнічного моніторингу Борщівського

відділу ДУ «ТОЛЦ ДСЕС України»

(погоджено)

4. ОКУЛЯНКО – керівник групи по централізованому

Юрій Григорович господарському обслуговуванню відділу

освіти райдержадміністрації
ІІ група:


  1. ГЕРЧАК – начальник відділу освіти

Степан Петрович райдержадміністрації (керівник групи)

2. СУХА – методист з виховної та позашкільної

Людмила Іванівна роботи комунальної установи

«Борщівський районний методичний

кабінет»

3. НИКОРЧУК – начальник Борщівського міжрайонного

Катерина Павлівна управління головного управління ДСЕС

у Тернопільській області (погоджено)

4. ОНИШКЕВИЧ – провідний інспектор Борщівського РВ

Руслан Тарасович Управління ДСНС України у

Тернопільській області, капітан служби

цивільного захисту (погоджено)



Ш група:

1. РОМАШЕНКО - заступник голови районної ради

Валерій Степанович (погоджено)

2. МАМЧУР – начальник відділу охорони здоров’я

Ігор Віталійович райдержадміністрації (керівник групи)

3. СВИНАРЧУК – санітарний фельдшер відділу санітарно-

Галина Миколаївна гігієнічного моніторингу Борщівського

відділу ДУ «ТОЛЦ ДСЕС України»

(погоджено)

4. КАЧУРА – методист суспільних дисциплін

Іван Романович комунальної установи «Борщівський

районний методичний кабінет» 5. ТОМКЕВИЧ – головний інспектор Борщівського РВ

Сергій Григорович Управління ДСНС України у

Тернопільській області, старший лейтенант

служби цивільного захисту (погоджено)
ІV група:


  1. САМБОРСЬКИЙ – перший заступник голови районної Василь Іванович державної адміністрації (керівник групи)

2. ВАХУЛА – лікар-епідеміолог Борщівського

Уляна Романівна міжрайонного управління головного

управління ДСЕС у Тернопільській

області (погоджено)

3. КРОХМАЛЮК – методист дошкільної освіти комунальної

Ольга Семенівна установи «Борщівський районний

методичний кабінет»

4. ПАГУТ – провідний інспектор Борщівського РВ

Павло Степанович Управління ДСНС України у

Тернопільській області, старший лейтенант служби цивільного захисту (погоджено)



V група:

1. ВЕРХОЛА – голова районної державної адміністрації

Ярослав Іванович (керівник групи)

2. ВОРОБЕЦЬ – методист початкової освіти комунальної

Віра Іванівна установи «Борщівський районний

методичний кабінет»

3. КОЗІЙ – санітарний фельдшер Борщівського

Сергій Степанович міжрайонного управління головного

управління ДСЕС у Тернопільській

області (погоджено)

4. БУГАЙ – інженер – енергетик

Євген Богданович відділу освіти

райдержадміністрації


Заступник керівника апарату –

начальник відділу організаційно-кадрової

роботи апарату райдержадміністрації В.В.ЯРМОЛИК

________ О.Є.Король



____._______.2013
________ С.П.Герчак

____._______.2013