Розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 листопада 2011 р м. Теребовля №713 - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 червня... 1 318.51kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 жовтня... 1 258.28kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 лютого... 1 159.83kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 вересня... 1 235.13kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 30. 1 335.49kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 вересня... 1 27.74kb.
Розпорядження від 02 листопада 2011 року м. Теребовля №659/188 Про... 1 27.12kb.
Розпорядження голови золочівської pайонної державної aдміністрації... 1 150.69kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 вересня... 1 22.17kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 грудня... 1 155.58kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 листопада... 1 31.6kb.
Публічне акціонерне товариство «апекс–банк» Примітка «Окремі показники... 1 53.9kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 листопада 2011 р м. - сторінка №1/1

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


від 29 листопада 2011 р. м. Теребовля № 713


Про стан виконання в загальноосвітніх

навчальних закладах основних положень

районних програм «Освіта Теребовлянщини – 2012

рік» та «Школа майбутнього»
Відділом освіти, педагогічними колективами навчальних закладів району проводиться відповідна робота щодо виконання завдань, визначених районною програмою «Освіта Теребовлянщини – 2012 рік», дирекцією та педагогічним колективом Теребовлянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов щодо виконання завдань районної програми «Школа майбутнього».

В районі забезпечено функціонування 36 дошкільних навчальних закладів та 10 загальноосвітніх навчальних комплексів «школа-дитячий садок», в яких виховується 1435 дітей, що становить 48% від загальної кількості дошкільнят. З 01 вересня 2011 року відкрито додаткову групу в дитячому садку с.Ладичин, ведуться роботи по відкриттю другої групи в Золотниківському дошкільному закладі.

Здійснюється повне охоплення дітей п’ятирічного віку різними формами дошкільної освіти.

У 2011/2012 навчальному році у 61 загальноосвітніх школах навчається 6449 учнів, що на 264 учнів менше, ніж у 2010/2011 навчальному році.

Профільним навчанням охоплено 59,8% учнів старшої школи району з врахуванням профільних класів, які діють у Теребовлянській ЗОШ №2 (технологічний), у Теребовлянській ЗОШ №3 (інформаційно-технологічний), Теребовлянській гімназії (суспільно-гуманітарний) і 24 класи (434 учні) з поглибленим вивченням предметів.

У районі створено систему роботи з талановитою та обдарованою молоддю. Забезпечується проведення учнівських олімпіад з навчальних дисциплін, конкурсів-фестивалів, виставок, учнівських конференцій, діє філіал обласного відділення Малої Академії Наук на базі Теребовлянської гімназії.

Різними видами харчування охоплено 5398 учнів, що становить 87% від загальної кількості дітей шкільного віку.

281 школяр (43%) забезпечується підвезенням до місць навчання і додому.

Приділяється належна увага соціальному захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Для 38 дітей-сиріт, 364 дітей із малозабезпечених сімей, 69 дітей-інвалідів організовано безоплатне гаряче харчування.

У навчальних закладах продовжується робота щодо реалізації Національної програми виховання учнів 1-12 класів. Дитячими та молодіжними організаціями охоплено 3399 школярів (49%).

У позашкільних закладах позашкільною освітою охоплено 2324 школярі (36%).

Проведено ряд заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази та енергозбереження навчальних закладів району. Загальноосвітні школи І-ІІІ та І-ІІ ступенів облаштовані внутрішніми вбиральнями на 100 відсотків, ЗОШ І ступеня та НВК «школа-дитячий садок» - на 72 відсотки, дошкільні навчальні заклади – на 97 відсотків.

Переведено з твердого палива на газ паливні 25 загальноосвітніх, 20 дошкільних, 1 позашкільного навчальних закладів. Встановлено електроопалення у 16 загальноосвітніх, 8 дошкільних, 2 позашкільних навчальних закладах.

В рамках програми «Школа майбутнього» в Теребовлянській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов запроваджена з 8 класу профілізація та спеціалізація навчальної діяльності школярів за інформаційно-технологічним профілем, з 1 класу поглиблено вивчається англійська мова. В навчальному закладі діє 19 гуртків та клубів за інтересами, якими охоплені майже всі учні школи. За 2009-2011 роки для оновлення навчально-матеріальної бази закладу, проведення ремонту опалювальної, водопровідної та каналізаційної систем, капітального ремонту санвузлів та заміну електрообладнання шкільної їдальні використано 120 тисяч гривень бюджетних та понад 80 тисяч гривень позабюджетних коштів.

Враховуючи виконані відділом освіти райдержадміністрації, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування пріоритетні завдання щодо забезпечення якості і доступності освіти, розв’язання комплексу питань з формування мережі навчальних закладів та контингенту учнів, матеріально-технічних проблем, вжиття заходів з належного функціонування інноваційного розвитку, осучаснення змісту та модернізації загальної середньої освіти, утвердження духовних орієнтирів в освіті та її демократизацію:

1. Відділу освіти райдержадміністрації:

1.1Відповідно до встановлених термінів реалізувати заходи для

своєчасного, повного і якісного виконання районних програм: «Освіта Теребовлянщини-2012 рік», «Школа майбутнього».

1.2 Впроваджувати програмно-цільовий підхід до вирішення

освітянських проблем. Консолідувати зусилля місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо створення умов для рівного доступу до якісної освіти.    1. Оптимізувати мережу дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних

навчальних закладів, покращити ефективність роботи навчально-виховних об’єднань «Освітній округ», гарантувати рівний доступ молоді до якісної освіти.

1.4 Продовжити розвиток профільного навчання у старшій школі та апробацію різних форм його організації.

1.5 Посилити рівень національно-патріотичного виховання учнівської молоді, утвердження української національної ідеї з метою формування високої свідомості та гідності, готовності виконання громадського і конституційного обов’язку щодо захисту їх національних інтересів, поваги до державних символів України.

1.6 Вжити заходів щодо завершення будівництва Соколівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та введення її в експлуатацію з 01 вересня 2012 року.

1.7 Завершити у 2012 році комп’ютеризацію загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів та підключення їх до мережі Інтернет.

2. Рекомендувати Буданівському сільському голові спільно з дирекціями Буданівського технічного ліцею та Буданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів подати пропозиції щодо створення навчального комплексу «Буданівський технічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації, відділу освіти

райдержадміністрації:

3.1 Щороку виділяти цільові додаткові кошти на зміцнення

матеріально-технічної бази закладів освіти.

3.2 При плануванні бюджетних витрат на 2012 рік передбачити кошти

для належного фінансування заходів районних програм: «Освіта Теребовлянщини – 2012 рік», «Школа майбутнього».

4. Про хід виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 01.06.2012 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації з політико-правових та гуманітарних питань Шафранського В.Б.


Голова районної державної С.П. БІГУЛЯК

адміністрації