Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11. 12. 2000 №426 "Про запровадження заохочувальних відзнак голов - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 03. 10. 1 114.94kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 12. 1 90.98kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 14. 11. 1 113.83kb.
Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11. 1 117.76kb.
Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11. 1 54.17kb.
Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11. 1 92.53kb.
Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11. 1 87.6kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 12. 3 853.61kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 12. 2 740.6kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 26. 12. 3 429.92kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 24. 06. 1 372.1kb.
Резюме тлустий Микола Іванович Контактна інформація 1 11.61kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11. 12. 2000 №426 - сторінка №1/1




СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
23.08.2011 м. Суми № 561
Про нагородження Почес- ною грамотою та відзначення Подякою голови Сумської обласної державної адмініс-трації

На підставі розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11.12.2000 № 426 “Про запровадження заохочувальних відзнак голови Сумської обласної державної адміністрації” (зі змінами):

1. Нагородити Почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації:

за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий осо- бистий внесок у розвиток вітчизняної хімічної промисловості та з нагоди 50-річчя від дня народження





Лазаковича

Ігоря Васильовича




-

голову правління публічного акціонер- ного товариства «Сумихімпром»

за вагомі трудові досягнення, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди 20-ї річниці незалежності України:

Безуглу


Любов Петрівну


-

головного спеціаліста відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів управління Пенсійного фонду України в Глухівському районі


Богач

Валентину Олександрівну




-

спеціаліста І категорії сектору з питань

внутрішньої політики, зв’язків з громад- ськими організаціями та засобами масової інформації апарату Лебединської районної

державної адміністрації


Бондаренка

Юрія Петровича



-

педагога-організатора Ковтунівського на-

вчально-виховного комплексу: загально- освітня школа І -ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради



Бондарєву


Оксану Володимирівну


-

головного спеціаліста відділу організації та впровадження інформаційних систем та мереж управління персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області

Георгієву


Валентину Анатоліївну



-

доярку товариства з обмеженою відповіда- льністю Агрофірма "Козацьке" Конотопсь- кого району

Ігнатенко


Ірину Анатоліївну


-

керівника народного аматорського ансамблю танцю "Полісяночка" Глухів- ського міського палацу культури


Калиту

Василя Григоровича




-

голову Лебединської районної державної адміністрації


Ковальову

Любов Олексіївну




-

директора Будищанського психоневроло- гічного інтернату, Глухівський район

Козира


Олександра Васильовича


-

голову гільдії редакторів-ветеранів області


Кононенко

Наталію Андріївну




-

заступника начальника управління-нача- льника відділу доходів та економічного аналізу управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери Головного фі- нансового управління Сумської обласної державної адміністрації



Косовець

Ірину Олександрівну





-

спеціаліста І категорії-бухгалтера відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Конотопської районної держав- ної адміністрації

Кудрявець


Ніну Іванівну

-

директора Богданівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчаль- ний заклад Шосткинської районної ради



Кулагіна

Віталія Анатолійовича




-

старшого офіцера фельдзв'язку відділу головного управління державної фель- д'єгерської служби України у місті Суми



Матвієнко

Нілу Миколаївну




-

завідувача свинотоварної ферми товарист-

ва з обмеженою відповідальністю Агро- фірма "Лан" Конотопського району




Менькову

Світлану Володимирівну




-

заступника начальника Шосткинського міжрайонного відділу кримінально-вико- навчої інспекції управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Сумській області


Мусіяку

Людмилу Петрівну




-

начальника відділу соціальних виплат та субсидій управління з питань соціальних виплат та соціального обслуговування населення головного управління праці та соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації


Павленко

Ірину Тихонівну




-

старшого наукового співробітника Сумсь- ського художнього музею ім. Н.Онацького


Проценка

Євгенія Олександровича




-

начальника відділу внутрішньої безпеки при державній податковій адміністрації у Сумській області управління внутрішньої безпеки державної податкової адмініст- рації України

Ревенка

Дмитра Вадимовича




-

начальника сектору по контролю за виконанням судових рішень управління Державного департаменту України з пи-

тань виконання покарань у Сумській області




Сидорка

Олександра Олександровича




-

механізатора товариства з обмеженою від- повідальністю "Бочечківське", село Бочеч- ки Конотопського району


Сівова

Юрія Миколайовича




-

старшого інспектора відділу головного управління державної фельд'єгерської служби України у м. Суми


Ткаченко


Віру Володимирівну


-

головного спеціаліста відділу по контроль- но-перевірочній роботі управління Пен- сійного фонду України в Зарічному районі м. Суми


Сухоручкіну

Людмилу Олексіївну




-

начальника відділу з питань торгівлі та підтримки підприємництва Глухівської міської ради


Фащук

Надію Павлівну





-

провідного спеціаліста відділу бухгал- терського обліку управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорно- бильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації

Фролова


Анатолія Михайловича

-

учителя фізичного виховання Коротчен-

ківського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дош- кільний навчальний заклад Шосткинської районної ради




Ходуна

Олександра Ігоровича




-

інженера з автотранспорту відділу голов- ного управління державної фельд'єгер- ської служби України у м. Суми



Шевченко

Альону Сергіївну




-

спеціаліста І категорії групи нарахування утримання особового складу відділу фіна- нсового забезпечення Сумського обласно-го військового комісаріату



за активну громадську діяльність, досягнення успіхів у навчанні та з нагоди 20-ї річниці незалежності України


Данилюка

Андрія Тарасовича




-

студента Сумського Національного аграр- ного університету


за високі спортивні досягнення, професіоналізм та з нагоди 20-ї річниці незалежності України:


Аверкієва

Антона Олександровича




-

учня обласного комунального закладу Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи


за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди

Дня шахтаря




Козлова

Ігоря Владиславовича




-

налагоджувальника ковальсько-пресового

устаткування товариства з обмеженою

відповідальністю НВО «Червоний мета- ліст», місто Конотоп


за вагомий особистий внесок у розбудову мережі автомобільних доріг України, високу професійну майстерність та з нагоди введення в експлуа- тацію ділянки міжнародної автомобільної дороги державного значення Кіпті – Глухів – Бачівськ:


Гончарова

Михайла Григоровича




-

водія ТОВ «Юнікобуд»


Кулініча

Олександра Михайловича




-

дорожнього робітника ТОВ «Юнікобуд»


Кесарчука

Василя Сергійовича




-

машиніста котка ТОВ «Юнікобуд»


Комара

Миколу Миколайовича





-

виконроба ТОВ «Юнікобуд»


Майструка

Максима Сергійовича




-

тракториста філії Ямпільський райавто- дор державного підприємства «Сумський облавтодор» публічного акціонерного товариства «Державна акціонерна компа- нія «Автомобільні дороги України»


Осадчого

Василя Михайловича




-

машиніста котка філії «Сумська дорожньо-експлуатаційна дільниця» дер- жавного підприємства «Сумський облавтодор» публічного акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»


Родітелєва

Олександра Анатолійовича

-


-

машиніста котка ТОВ «Юнікобуд»


Свириденка

Тараса Миколайовича




-

старшого геодезиста ТОВ «Юнікобуд»


Хоменка

Олександра Івановича




-

водія ТОВ «Юнікобуд»


Чумака

Василя Івановича




-

електрика АБЗ ТОВ «Юнікобуд»

2. Відзначити Подякою голови Сумської обласної державної адміністрації:

за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня шахтаря


Мороз

Любов Григорівну




-

пресувальника виробів із пластмас товариства з обмеженою відповідальніс-

тю НВО «Червоний металіст», місто Конотоп




за вагомий особистий внесок у розбудову мережі автомобільних доріг України, високу професійну майстерність та з нагоди введення в експлуа- тацію ділянки міжнародної автомобільної дороги державного значення Кіпті – Глухів – Бачівськ:


Поцелуєва

Миколу Михайловича




-

майстра ТОВ «Юнікобуд»


Беженаря

Сергія Анатолійовича




-

машиніста екскаватора ТОВ «Юнікобуд»


Тимошенка

Володимира Миколайовича




-

механіка по ремонту ТОВ «Юнікобуд»



Міклєва

Володимира Анатолійовича




-

водія ТОВ «Юнікобуд»


Бодрягина

Володимира Ілліча





-

водія філії Середино-Будський райавто- дор державного підприємства «Сумський облавтодор» публічного акціонерного товариства «Державна акціонерна ком- панія «Автомобільні дороги України»



Тимчасово виконуючий

обов’язки голови Сумської

обласної державної адміністрації В.І. Чернявський