Розпорядження м. Миколаїв № Про затвердження коефіцієнтів пофакторного впливу для розрахунку обсягу міжбюджетних трансфертів між рай - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження краснокутськ від " 19 " 1 85.46kb.
Між районним бюджетом та бюджетами сіл, селищ на 2012 рік 1 236.52kb.
Про затвердження кількісних показників, що враховуються в Формулі... 1 84.57kb.
Про затвердження кількісних показників, що враховуються в Формулі... 1 82.79kb.
Про затвердження коефіцієнтів впливу різних факторів по галузях при... 1 265.57kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 18. 12. 1 162.36kb.
Розпорядження кегичівк а від " 23 " грудня 2011 р. №507 Про визначення... 1 26.46kb.
Про затвердження коефіцієнтів до методики розподілу обсягу міжбюджетних... 1 23.6kb.
Розпорядження від 09 червня 2011 р. №238 смт. Срібне Про внесення... 1 36.96kb.
Розпорядження голови Ніжинської райдержадміністрації 24. 12. 1 218.12kb.
Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 14. 1 162.55kb.
Розділ 6 Підтримка концепцій дружнього інтерфейсу в Microsoft Windows 1 88.64kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження м. Миколаїв № Про затвердження коефіцієнтів пофакторного впливу для - сторінка №1/1
ЖОВТНЕВА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Миколаївської області


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

____________________ м. Миколаїв № ________

Про затвердження коефіцієнтів пофакторного впливу для розрахунку обсягу міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом та бюджетами сіл, селищ Жовтневого району на 2012 рік

Відповідно до статей 2, 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Бюджетного кодексу України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2010 року № 1149 «Деякі питання розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів»:


1. Затвердити Порядок розрахунку показників доходної частини бюджету на 2012 рік (додається).
2. Затвердити коефіцієнти пофакторного впливу для проведення розрахунку обсягу міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом та бюджетами сіл, селищ на 2012 рік (додаються).
3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Бергер) розрахунок міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом та бюджетами сіл, селищ на 2012 рік проводити використовуючи затверджені коефіцієнти.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації з фінансово-економічних питань та питань агропромислового розвитку Тарабріна В.Є.

Голова райдержадміністрації А.А. Ракова

Додаток 1
до розпорядження

голови райдержадміністрації

____________________ № ____

ПОРЯДОК РОЗРАХУНКУ

показників доходної частини бюджету на 2012 рік

1. Розрахунок прогнозованого обсягу доходів (І кошику доходів), закріплених за місцевими бюджетами на 2012 рік, проводиться у межах прогнозованого обсягу доходів зведеного бюджету України, визначеного на підставі основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на планований бюджетний період відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2010 року № 1149 «Деякі питання розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів».
__________________________________

Додаток 2


до розпорядження

голови райдержадміністрації

____________________ № ____

Коефіцієнти пофакторного впливу

для проведення розрахунку обсягу міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом та бюджетами сіл, селищ на 2012 рік  1. Для розрахунку обсягу видатків на утримання органів місцевого самоврядування коефіцієнти пофакторного впливу:


Куd – коефіцієнт частки нормативу обсягу видатків на утримання органів місцевого самоврядування у нормативі видатків для зведеного бюджету району, що становить 0,76;
Куnкоефіцієнт впливу чисельності населення (від 0,5 до 1):
Куn = 0,5;

Kysкоефіцієнт впливу кількості населених пунктів, які входять до і тої сільської, селищної ради (від 0 до 0,5):
Kys = 0,2;

Kyl – коефіцієнт впливу нормативної чисельності працівників виконавчого органу відповідної сільської, селищної радиKyl = 1 – Куn – Kys > 0 = 0,3;

Ky2коригуючий коефіцієнт для бюджету Жовтневого району на 2012 рік дорівнює 1,0.
Lyi – нормативна чисельність працівників виконавчого органу сільської, селищної ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України
від 3 грудня 1997 року № 1349 «Про фінансове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування», розрахована з урахуванням окремих показників (додаток 1).  1. Для розрахунку обсягу видатків на дошкільну освіту коефіцієнти пофакторного впливу:

Кod – коефіцієнт застосування впливу фактора кількості дітей віком до 6 років (включно) (від 0,5 до 1):

Кod = 0,5;
Kog – коефіцієнт застосування впливу фактора кількості груп у дитячих садках (від 0 до 0,5):

Kog = 0,3;
Kotкоефіцієнт впливу кількості дітей, що відвідують дошкільний заклад:

Kot = 1 – Кod – Kog > 0 = 0,2.
Kdm – фактичний коефіцієнт охоплення дітей віком до 6 років (включно) у районі дошкільними закладами, розташованими у селищах міського типу.

На 2012 рік Kdm має окреме значення для кожної адміністративно-територіальної одиниці (з урахуванням фактичного коефіцієнту охоплення дітей для міської місцевості бюджету Жовтневого району):


Kdmgi = Tim/Dim,

де Tim кількість дітей, що відвідують дошкільний заклад в і-му селищі міського типу;


Dimкількість дітей віком до 6 років у селищі міського типу.

Для Воскресенської селищної ради:


Kdmg-Воскрес = 126/404 = 0,31188.
Для Первомайської селищної ради:
Kdmg-Первом = 99/234 = 0,424.
Кількість дітей віком до 6 років визначається згідно даних місцевих бюджетів станом на 01.01.2011 року. Враховуючи, що Міністерством фінансів України при визначенні розрахункового обсягу видатків на дошкільну освіту враховується кількість дітей віком до 6 років за середньостатистичними даними, у разі розбіжності загальної кількості дітей за даними розрахункових показників та даними місцевих бюджетів, визначити кількість дітей в розрізі населених пунктів в сторону збільшення або зменшення рівними долями по кожному місцевому бюджету (додаток 2).

Кількість груп в дошкільних закладах та кількість організованих дітей визначається згідно даних відділу освіти райдержадміністрації станом на 01.01.2011 року (додаток 3).


Прийняти для розрахунку, що Dis(nv) — кількість дітей віком до 6 років (включно) у селах, селищах (крім селищ міського типу), в яких діти не відвідують дошкільні навчальні заклади (крім дітей у населених пунктах, яким надано статус гірських), станом на 1 січня року, що передує планованому, за статистичними даними, з урахуванням дітей, прикріплених до дошкільних навчальних закладів складає по Партизанській сільській раді 60 дітей.  1. Для розрахунку обсягу видатків на культуру коефіцієнти пофакторного впливу:

Kkk – коефіцієнт частки обсягу видатків бюджетів місцевого самоврядування на культурно-освітні послуги, що надаються клубними закладами, які фінансуються з бюджетів місцевого самоврядування, у фінансовому нормативі бюджетної забезпеченості на культуру в зведеному бюджеті району:

Kkk = 0,34.
4. Чисельність населення визначається згідно статистичних даних станом на 1 січня 2011 року. Враховуючи, що Міністерством фінансів України при визначенні розрахункового обсягу видатків по органах місцевого самоврядування враховується чисельність населення за середньостатистичними даними, у разі розбіжності загальної кількості населення за даними сільських та селищних рад та статистичними даними, чисельність населення визначається в розрізі сільських та селищних рад в сторону збільшення або зменшення рівними долями по кожній раді пропорційно даних перепису населення 2001 року
(додаток 4).
5. Кількість населених пунктів визначається згідно з даними обласного управління статистики (додаток 5).
6. Нерозподілені видатки розподіляються між районним бюджетом, бюджетами сіл, селищ району пропорційно обсягу видатків, що враховуються при визначені міжбюджетних трансфертів, розрахованих згідно Формули розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів (дотацій вирівнювання та коштів, що передаються до місцевого бюджету) між районним або міським (м. Севастополя, міста республіканського Автономної Республіки Крим чи обласного значення) бюджетом та бюджетами територіальних громад сіл, їх об'єднань, селищ, міст, адміністративно підпорядкованих відповідному району або місту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2010 року № 1149.
7. Установити, що коефіцієнт вирівнювання i, який застосовується для бюджетів, з яких передбачається передача коштів до районного бюджету, для відповідного бюджету місцевого самоврядування у 2012 році дорівнює 1.

_________________________________________