Розпорядження від „ 19 вересня 2012 року Козятин №462 Про розроблення проекту Програми економічного І соціального розвитку Козятинсь - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження від 24 жовтня 2011 року №322 Про розроблення проекту... 1 149.82kb.
Розпорядження від жовтня 2013 року № Про розроблення проекту програми... 1 34.37kb.
Розпорядження від 16 вересня 2011 року №349 м. Корюківка Про розроблення... 1 115.53kb.
Розпорядження голови райдержадміністрації від 17 вересня 2012 року... 1 19.33kb.
Розпорядження від 5 вересня 2011 року №363 Про розроблення проекту... 1 107.21kb.
Розпорядження 26. 10. 2011 №386-р Про розроблення проекту Програми... 1 115.4kb.
Про розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку... 4 450.83kb.
Рішення районної ради № програма економічного І соціального розвитку... 7 1119.74kb.
Рішення від 6 січня 2012 року №411/2 м. Стаханов Про виконання Програми... 6 1963.41kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 24. 10. 3 471.73kb.
Доповідь на 3 сесії міської ради 6 скликання про виконання Програми... 1 68.65kb.
Постанова іменем україни 18 грудня 2012 року м. Київ Колегія суддів... 1 48.37kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження від „ 19 вересня 2012 року Козятин №462 Про розроблення проекту Програми - сторінка №1/1
УКРАЇНА


КОЗЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вінницької області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від „ 19 ” вересня 2012 року Козятин № 462

Про розроблення проекту Програми економічного

і соціального розвитку Козятинського району на 2013 рік
Відповідно до статей 6, 17, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програми економічного та соціального розвитку України", на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 7 вересня 2012 року №509 ”Про розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку області на 2013 рік”, з метою своєчасного складання проекту обласного і районного бюджетів та розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2013 рік:
1. Затвердити такі, що додаються:

1.1. Структуру проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2013 рік.

1.2. Рекомендації щодо розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2013 рік .
2. Управлінню економіки райдержадміністрації (Нановська Н.В.) разом з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, районними установами та організаціями, виконкомами сільських та селищних рад розробити проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2013 рік (далі – проект Програми).
3. Запропонувати районному управлінню статистики (Сліпчук К.О.) оперативно забезпечувати структурні підрозділи райдержадміністрації, та виконкоми сільських і селищних рад відповідними інформаційно-статистичними матеріалами, необхідними для розроблення проекту Програми.
4. Управлінням та відділам райдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади України, районним установам та організаціям, виконкомам сільських та селищних рад розробити і подати до 1 жовтня 2012 року управлінню економіки райдержадміністрації відповідні розділи проекту Програми.
5. Управлінню економіки райдержадміністрації (Нановська Н.В.) внести підготовлений проект Програми районній Раді для розгляду і затвердження.
6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 16 листопада 2011 року № 482 „Про розроблення проекту програми економічного і соціального розвитку Козятинського району на 2012 рік”.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника, заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків.
Голова районної

державної адміністрації О.І. Лавренюк

Перший заступник голови

райдержадміністрації
Купчик М.М
(підпис)
(дата)
Заступник голови

райдержадміністрації
Джус І.В.
(підпис)
(дата)
Спеціаліст 1 категорії юридичного відділу апарату райдержадміністрації


Гнатюк Р.О.
(підпис)
(дата)
Начальник управління економіки райдержадміністрації


Нановська Н.В.
(підпис)
(дата)
Завідуюча сектором контролю апарату райдержадміністрації


Любарець Н.В.
(підпис)
(дата)
Завідувач сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації


Галяс Л.В.
(підпис)
(дата)
ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

від 17 вересня 2012 року № 462

Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї


щодо розроблення проекту Програми економічного

і соціального розвитку району на 2013 рік
1. Проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2013 рік (далі – проект Програми) розробляється за її структурою.
Структурні підрозділи райдержадміністрації та інші виконавці, що беруть участь у розробленні проекту Програми, готують матеріали щодо напрямів державної політики, розвитку галузей економіки чи сфер діяльності по колу підприємств усіх форм власності, що входять до відповідної сфери діяльності.

Інформація подається у вигляді максимально конкретного опису тих позитивних змін, на які спрямована діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування.


2. У першому розділі проекту Програми “Оцінка соціального та економічного розвитку району ” ( стан, проблеми, причини) поточний стан відповідної галузі економіки чи сфери діяльності у звітному періоді та реалізації політики, що проводилась, аналізується за наступними параметрами:
- завдання, що ставилися перед галуззю (сферою діяльності) у 2012 році;

- загальна характеристика галузі (сфери діяльності) та державної політики, яка проводилась у даній галузі (сфери діяльності), а також стан її реалізації;

- аналіз існуючої динаміки, тенденцій, пропорцій розвитку та чинників, що їх обумовлюють у звітному періоді;

- аналіз проблем та заходів щодо їх подолання;

- аналіз виконання програмних заходів щодо розвитку галузі (сфери діяльності);

- характеристика змін у нормативно-правовій та законодавчій базі, яка відбулась протягом останнього року і набере чинності з 2013 року або вже чинна та їх наслідки, що будуть впливати на ситуацію в районі протягом 2013 року;

- основні ризики та проблеми, пов’язані із застосуванням Бюджетного кодексу України.( нова редакція).

3. У другому розділі проекту Програми “Цілі та завдання на 2013 рік ” визначаються першочергові завдання, які направлені на вирішення соціальних проблем та підвищення рівня життя населення.


4. У третьому розділі проекту Програми «Пріоритетні напрямки економічного і соціального розвитку району на 2013 рік» зазначаються основні напрямки у таких сферах : соціально-гуманітарній, економічній, природокористування, безпеки виробництва і життєдіяльності людини, розвитку громадянського суспільства.
5. У четвертому розділі проекту Програми “Шляхи розв’язання головних проблем та досягнення поставлених цілей” до кожного із запропонованих пріоритетів надаються заходи у вигляді максимально стислого та конкретного опису тих позитивних змін, на які вони спрямовані, а також необхідно показати очікуваний результат (на основі регулятивного показника).
6. У п’ятому розділі проекту Програми “Ризики та можливі перешкоди” викладаються можливі виклики та загрози сталому економічному зростанню у 2013 році, які поділяються на зовнішні перешкоди та ризики, внутрішні чинники, які можуть привести до перешкод у розвитку економіки, та особливості розвитку економіки району, що можуть породжувати специфічні для району внутрішні ризики і перешкоди.
7. Матеріали до проекту Програми надаються управлінню економіки райдержадміністрації у вигляді повністю підготовлених розділів за структурою, на паперових та електронних носіях (формат текстового файлу Word, шрифт 12 Times New Roman).

8. При розробленні проекту Програми структурні підрозділи райдержадміністрації, територіальні органи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади України, районні установи та організації співпрацюють з районним управлінням статистики та управлінням економіки райдержадміністрації .


____________________________

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови райдержадміністрації

від 17 вересня 2012 року № 462


Структура проекту Програми економічного і соціального розвитку Козятинського району на 2013 рік

з/п

Найменування розділу

ВиконавціВступ


Управління економіки райдержадміністрації


1

Оцінка соціального та економічного розвитку Козятинського району ( стан, проблеми причини)

Управління економіки райдержадміністрації, структурні підрозділи РДА

2

Цілі та завдання на 2012рік

Управління економіки райдержадміністрації


3

Пріоритетні напрямки економічного і соціального розвитку району на 2012 рік

Управління економіки райдержадміністрації

4

Шляхи розв’язання головних проблем та досягнення поставлених цілей

4.1

І. В соціально-гуманітарній сфері: Відповідальні Джус І.В. - заступник голови райдержадміністрації

з соціальних питань4.1.1

Пріоритет 1. Гарантований соціальний захист та пенсійне забезпечення населення району

Управління праці та соціального захисту населення РДА, управління Пенсійного фонду України у Козятинському районі, Козятинський міськрайонний центр зайнятості

4.1.2

Пріоритет 2. Розбудова та модернізація соціальної інфраструктури, в тому числі закладів та установ, що надають соціальні послуги.

Відділи РДА: житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, регіонального розвитку, містобудування та архітектури, охорони здоров’я, освіти, культури і туризму, районне фінансове управління

4.1.3

Пріоритет 3. Подолання дитячої безпритульності і бездоглядності, запобігання сирітству, створення умов для всебічного розвитку та виховання дітей, покращення якості життя дітей соціально вразливих груп.

Відділ у справах сім’ї та молоді , відділи РДА: освіти, з питань фізичної культури та спорту, служба у справах дітей, соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді; районне фінансове управління;


4.1.4

Пріоритет 4. Забезпечення високих стандартів навчання, активізація співпраці у сфері освіти і науки.

Районний відділ освіти


4.1.5

Пріоритет 5. Створення сучасних навчальних програм та подальше покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, реалізація районних програм: “Вчитель”, “Сільська школа ”, “Шкільний автобус ”, тощо.

Відділ освіти , районне фінансове управління, відділ у справах сім’ї та молоді


4.1.6

Пріоритет 6. Поліпшення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я та забезпечення виконання заходів відповідно до прийнятих програм щодо покращення стану здоров’я нації. Підвищення якості медичного обслуговування.

Відділ охорони здоров’я, районне фінансове управління, відділ у справах сім’ї та молоді


4.1.7

Пріоритет 7. Сприяння повній, продуктивній зайнятості населення

Управління праці та соціального захисту населення , міськрайонний центр зайнятості, управління агропромислового розвитку

4.1.8

Пріоритет 8. Розвиток туристично-рекреаційної сфери , збереження культурної спадщини та сприяння розвитку культури і мистецтва.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, районне фінансове управління, архівний відділ


4.1.9

Пріоритет 9. Реалізація заходів з розвитку фізичної культури та спорту.

Відділ з питань фізичної культури та спорту, відділ культури і туризму

4.1.10

Пріоритет 11. Реалізація Програми “Власний дім” в частині забезпечення житлом населення району, підвищення якості надання житлово-комунальних послуг, в т.ч. сільською комунальною службою

Відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури, відділ житлово-комунального господарства, відділ розвитку інфраструктури.


4.2

ІІ. В економічній сфері:


Відповідальний: Купчик М.М. – перший заступник голови райдержадміністрації


4.2.1

Пріоритет 1. Розвиток промислового комплексу району з метою насичення ринку конкурентноспроможними промисловими товарами.


Управління економіки РДА


4.2.2

Пріоритет 2. Підвищення конкурентоспроможності агропромислового комплексу, будівництво сучасних великотоварних ферм


Управління агропромислового розвитку РДА


4.2.3

Пріоритет 3. Розвиток овочівництва та будівництво овочесховищ з використанням сучасних технологій зберігання продукції

Управління агропромислового розвитку РДА


4.2.4.

Пріоритет 4. Вдосконалення регіональної структури аграрного сектору на основі інтенсифікації виробництва, кооперації, залучення інвестицій в агропромисловий комплекс.

Управління агропромислового розвитку РДА


4.2.5.

Пріоритет 5. Впровадження ресурсо - та енергозберігаючих технологій в системі життєзабезпечення населених пунктів.

Управління та відділи райдержадміністрації: житлово-комунального господарства, фінансове, охорони здоров’я , освіти , культури і туризму; виконкоми сільських та селищних рад

4.2.6

Пріоритет 6. Подальше формування позитивного інвестиційного іміджу району

Управління економіки, агропромислового розвитку,

відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури4.2.7.

Пріоритет 7. Здійснення структурних перетворень в сфері торгівлі та послуг, направлених на підвищення якості обслуговування

Управління економіки райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищних рад


4.2.8

Пріоритет 8. Усунення зайвих регуляторних бар’єрів - як мотивація для подальшого розвитку малого та середнього бізнесу

Управління економіки райдержадміністрації, Адміністратор „Дозвільного вікна”, виконкоми сільських та селищних рад


4.2.9

Пріоритет 9. Продовження політики стабільності та прозорості на засадах, визначених Бюджетним кодексом України, розширення податкової бази, посилення платіжної дисципліни щодо виконання податкових зобов’язань.

Районне фінансове управління фінансове, Козятинська ОДПІ, виконкоми сільських та селищних рад


4.2.10

Пріоритет 10. Розвиток комерційної, соціальної та транспортної інфраструктури .

Відділ розвитку інфраструктури, фінансове управління,


4.2.11

Пріоритет 11. Подальший розвиток міжрегіонального, міжнародного та транскордонного співробітництва

Управління економіки, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації, відділ розвитку інфраструктури.

4.3

ІІІ. В сфері природокористування, безпеки виробництва і життєдіяльності людини:


Відповідальний: Купчик М.М. – перший заступник голови райдержадміністрації


4.3.1

Пріоритет 1. Забезпечення екологічної і санітарно – епідеміологічної безпеки , використання рекреаційного потенціалу району

Представник Державного управління охорони навколишнього середовища у Вінницькій області, відділ Держкомзему в Козятинському районі, районна санітарно - епідеміологічна станція


4.3.2

Пріоритет 2. Реалізація державної політики у сфері захисту населення і територій району від можливих надзвичайних ситуацій

Відділ РДА з питань надзвичайних ситуацій , районне фінансове управління


4.3.3.

Пріоритет 3. Реалізація державної політики у сфері безпеки виробництва та охорони праці

Управління праці та соціального захисту населення

4.4

ІV. В сфері розвитку громадянського суспільства:


Відповідальні: Купчик М.М. – перший заступник голови райдержадміністрації

4.4.1

Пріоритет 1. Забезпечення підвищення якості державного управління, прозорості, відкритості в діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, подальший розвиток свободи слова і думки

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації

4.4.2.

Пріоритет 2. Реалізація державної молодіжної політики та підтримка сім’ї, як основи суспільства

Управління у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації, соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді;

4.4.3

Пріоритет 3. Зміцнення законності і правопорядку, належне забезпечення конституційних прав та інтересів громадян і держави

Головний спеціаліст з питань діяльності правоохоронних органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації

4.4.4.

Пріоритет 4. Проведення економічного та статистичного аналізу ефективного виконання районних програм

Управління економіки, управління та відділи РДА- координатори виконання програм, районний відділ статистики

4.4.5

Пріоритет 5. Залучення територіальних громад району до розробки програм з комплексного розвитку територій, які реалізуються за рахунок обласного і державного бюджетів та завдяки міжнародній технічній допомозі

Управління економіки, відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури, відділ житлово-комунального господарства, відділ розвитку інфраструктури.


5.

Ризики та можливі перешкоди


Зазначають розробники програми по галузях

6.

Додатки
6.1


Основні показники економічного і соціального розвитку Козятинського району на 2013 рік


Управління економіки РДА

6.2

Перелік районних програм, які планується реалізувати у 2013 році з використанням усіх джерел фінансування (згідно з додатком 1)

Структурні підрозділи райдержадміністрації


6.3

Перелік об’єктів будівництва, які планується фінансувати у 2013 році за рахунок бюджетних коштів (згідно з додатком 2 )

Структурні підрозділи райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищних рад.

Додаток 1Перелік районних програм, які планується реалізовувати у 2013 році з використанням усіх джерел фінансування


з/п

Назва програми

Координатор виконання

програми

Рішення, яким затверджена

програма

Термін дії програми

________________________________________

Додаток 2


Перелік об’єктів будівництва, які планується фінансувати у 2013 році за рахунок бюджетних коштів


№ з/п

Найменування об'єкта, його місцезнаходження, вид робіт

Рік початку і закін-чення робіт

Кошторисна вартість об'єкта, тис.грн

Обсяг фінансування, тис.грн

всього

у тому числі:

всього

залишок на 01.10.2012

державний бюджет

місцевий бюджет

в 2013 р.

всього

державний бюджет

місцевий бюджет

1.2.3.


________________________________________