Розпорядження від 24 жовтня 2011 року №322 Про розроблення проекту програми економічного І соціального розвитку району на 2012 рік - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження від жовтня 2013 року № Про розроблення проекту програми... 1 34.37kb.
Розпорядження від „ 19 вересня 2012 року Козятин №462 Про розроблення... 1 178.63kb.
Розпорядження від 16 вересня 2011 року №349 м. Корюківка Про розроблення... 1 115.53kb.
Розпорядження 26. 10. 2011 №386-р Про розроблення проекту Програми... 1 115.4kb.
Розпорядження від 5 вересня 2011 року №363 Про розроблення проекту... 1 107.21kb.
Про розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку... 4 450.83kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 24. 10. 3 471.73kb.
Рішення від 6 січня 2012 року №411/2 м. Стаханов Про виконання Програми... 6 1963.41kb.
Розпорядження від 12 жовтня 2006 року №416 Про розроблення проекту... 1 108.12kb.
Розпорядження голови райдержадміністрації від 17 вересня 2012 року... 1 19.33kb.
Рішення районної ради № програма економічного І соціального розвитку... 7 1119.74kb.
Розпорядження 18. 07. 2012 смт Доманівка №322 Про формування проекту... 1 141.49kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Розпорядження від 24 жовтня 2011 року №322 Про розроблення проекту програми економічного - сторінка №1/1

УКРАЇНА

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯРОЗПОРЯДЖЕННЯвід 24 жовтня 2011 року № 322Про розроблення проекту програми економічного

і соціального розвитку району на 2012 рік

Відповідно до статей 6,13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 06.10.2011 року № 546 “Про розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку області на 2012 рік” та з метою своєчасного розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку району та складання проекту районного бюджету на 2012 рік :


1. Затвердити такі, що додаються:
1.1. Структуру проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік.
1.2. Рекомендації щодо розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік.
2.Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, установам та організаціям району подати в управління економіки райдержадміністрації до 8 листопада 2011 року очікувані показники виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2011 рік та пропозиції до проекту Програми економічного і соціального розвитку відповідних галузей району на 2012 рік (далі – Програма).
2.1. Виконкомам селищної та сільських рад підготовити звіти про виконання Програм соціально-економічного розвитку за 2011 рік та подати проекти Програм на 2012 рік в управління економіки райдержадміністрації на погодження до 8 листопада 2011 року.
3. Відділу статистики у Мурованокуриловецькому районі (Дубовий А.В.) оперативно забезпечувати управління, відділи та інші структурні підрозділи райдержадміністрації відповідними інформаційно – статистичними матеріалами, необхідними для розроблення проекту Програми.
4. Управлінню економіки райдержадміністрації (Гончар І.П.):
4.1. Узагальнити подані пропозиції та розробити проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік.
4.2. Надати проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік для розгляду і затвердження на черговій сесії районної ради.
5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 26 жовтня 2010 року № 374 “Про розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2011 рік”.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника, заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків.


Голова районної

державної адміністрації Володимир Анікеєнко

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

райдержадміністрації

від жовтня 2011року №


Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї

щодо розроблення проекту Програми економічного

і соціального розвитку району на 2012 рік
1. Проект районної Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік (далі – Програма) розробляється за її структурою.
Структурні підрозділи райдержадміністрації та інші виконавці, що беруть участь у розробленні проекту Програми, готують матеріали щодо напрямків державної політики, розвитку галузей економіки чи сфер діяльності по колу підприємств усіх форм власності, що входять до відповідної сфери діяльності.
Інформація подається у вигляді максимально конкретного опису тих позитивних змін, на які спрямована діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
2. В першому розділі проекту Програми “Оцінка соціального та економічного розвитку району (стан, проблеми, причини)” поточний стан відповідної галузі економіки чи сфери діяльності у звітному періоді та реалізації політики, що проводилась, аналізується за наступними параметрами:
- завдання, що ставилися перед галуззю (сферою діяльності) у 2011 році;

- загальна характеристика галузі (сфери діяльності) та державної політики, яка проводилась у даній галузі (сфері діяльності), а також стан її реалізації;

- аналіз існуючої динаміки, тенденцій, пропорцій розвитку та чинників, що їх обумовлюють у звітному періоді;

- аналіз проблем та заходів щодо їх подолання;

- аналіз виконання програмних заходів щодо розвитку галузі (сфери діяльності);

- характеристика змін у нормативно-правовій базі, яка відбулась протягом останнього року і набере чинності з 2012 року або вже чинна, та їх наслідки, що будуть впливати на ситуацію в районі протягом 2012 року;

- основні ризики та проблеми, пов’язані із застосуванням Бюджетного кодексу України.
3. У другому розділі проекту Програми “Цілі та завдання на 2012 рік” зазначаються першочергові завдання, які направлені на вирішення соціальних проблем та підвищення рівня життя населення.
4. В третьому розділі проекту Програми “Пріоритетні напрямки економічного і соціального розвитку району на 2012 рік” зазначаються основні пріоритети у сферах : соціально-гуманітарній, економічній, екологічного захисту та техногенної безпеки, розвитку громадянського суспільства. У разі потреби пріоритети можуть бути скореговані відповідно до наданого обґрунтування.
5. У четвертому розділі проекту Програми “Шляхи розв’язання головних проблем та досягнення поставлених цілей” до кожного із запропонованих пріоритетів надаються заходи у вигляді максимально стислого та конкретного опису тих позитивних змін, на які вони спрямовані, та наводиться очікуваний результат (на основі регулятивного показника).
6. В п’ятому розділі проекту Програми “Ризики та можливі перешкоди” викладаються можливі виклики та загрози сталому економічному зростанню у 2012 році, які поділяються на зовнішні перешкоди та ризики і внутрішні чинники, які можуть привести до перешкод у розвитку економіки, а також особливості розвитку економіки району, що можуть породжувати специфічні для району внутрішні ризики і перешкоди.
7. Матеріали до проекту Програми подаються управлінню економіки райдержадміністрації у вигляді повністю підготовлених розділів за структурою, на паперових та електронних носіях (формат текстового файлу Word, шрифт 12 Times New Roman).
8. Виконкоми селищної та сільських рад готують звіти про виконання власних Програм соціального та економічного розвитку за 2011 рік та подають проекти Програм на 2012 рік в управління економіки на погодження на паперових та електронних носіях.
9. При розробленні проекту Програми управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, районним установам та організаціям , виконкомам селищної та сільських рад необхідно співпрацювати із спеціалістами управління економіки райдержадміністрації ( тел. 2-15-00, 2-22-99).

____________________________________

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

райдержадміністрації

від жовтня 2011 року №


Структура проекту Програми економічного

і соціального розвитку району на 2012 рік
з/п

Найменування розділу

Виконавці
Вступ

Управління економіки райдержадміністрації

1.

Оцінка соціального та економічного розвитку району

(стан, проблеми, причини)Управління економіки та структурні підрозділи райдержадміністрації

2.

Цілі та завдання на 2012 рік

Управління економіки та структурні підрозділи райдержадміністрації

3

Пріоритетні напрямки економічного та соціального розвитку на 2012 рік.

Управління економіки райдержадміністрації

4

Шляхи розв’язання головних проблем та досягнення поставлених цілей
4.1.

В соціально-гуманітарній сфері
4.1.1.

Пріоритет 1.

Гарантований соціальний захист та пенсійне забезпечення населення районуУправління праці та соціального захисту населення райдержадмініст-рації, управління економіки райдерж-адміністрації, управління Пенсійного фонду України в Мурованокурило-вецькому районі, районний центр зайнятості, виконкоми селищної та сільських рад

4.1.2.

Пріоритет 2.

Розбудова та модернізація соціальної інфраструктури, в тому числі закладів та установ, що надають соціальні послугиФінансове управління райдержадмі-ністрації, відділи райдержадміністра-ції: розвитку інфраструктури , містобудування та архітектури, культури і туризму, освіти, у справах сім’ї та молоді; центральна районна лікарня, служба у справах дітей, районний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, виконкоми селищної та сільських рад

4.1.3.

Пріоритет 3.

Подолання дитячої безпритуль-ності і бездоглядності, запобіга-ння сирітству, створення умов для всебічного розвитку та виховання дітей, покращення якості життя дітей соціально- вразливих груп.Фінансове управління райдержадмі-ністрації, відділи райдержадмініст-рації: розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури, культури і туризму, освіти, у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту, служба у справах дітей, районний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, центральна районна лікарня, виконкоми селищної та сільських рад

4.1.4.

Пріоритет 4.

Забезпечення високих стандартів навчання, активізація співпраці у сфері освітиВідділ освіти райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад

4.1.5.

Пріоритет 5.

Запровадження сучасних нав-чальних програм та подальше покращення матеріально-техніч-ної бази навчальних закладів, реалізація районних програм “Вчитель”, “Сільська школа”, “Шкільний автобус”, тощоФінансове управління райдержадмі-ністрації, відділи райдержадмініст-рації: розвитку інфраструктури, освіти, у справах сім’ї та молоді, виконкоми селищної та сільських рад

4.1.6.

Пріоритет 6.

Поліпшення матеріально-технічної бази охорони здоров’я та забезпечення виконання заходів відповідно до прийнятих програм щодо покращення стану здоров’я націїФінансове управління райдержадміністрації, відділи: у справах сім’ї та молоді , з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації, центральна районна лікарня, комунальна установа “Мурованокуриловецький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги”, виконкоми селищної та сільських рад

4.1.7.

Пріоритет 7.

Сприяння повній, продуктивній зайнятості населенняУправління райдержадміністрації: праці та соціального захисту населен-ня, агропромислового розвитку, економіки; районний центр зайнятості виконкоми селищної та сільських рад

4.1.8.

Пріоритет 8.

Розвиток туристично-рекреацій-ної сфери, збереження культур-ної спадщини та сприяння розвитку культури і мистецтваФінансове управління райдержадмі-ністрації, відділи райдержадмініст-рації: культури і туризму, архітектури та містобудування, архівний, центральна районна лікарня, виконкоми селищної та сільських рад


4.1.9.

Пріоритет 9.

Реалізація заходів з розвитку фізичної культури та спорту, участь в заходах з підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року.Відділи райдержадміністрації: з питань фізичної культури і спорту, культури і туризму, районне ефірне радіомовлення, виконкоми селищної та сільських рад

4.1.10.

Пріоритет 10.

Реалізація Програми “Власний дім” в частині забезпечення житлом населення району, підвищення якості надання житлово-комунальних послуг, в т. ч. сільською комунальною службоюФінансове управління райдержадміністрації, відділи: розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад

4.2.

В економічній сфері
4.2.1.

Пріоритет 1.

Розвиток промислового комплексу району з метою насичення ринку конкуренто- спроможними промисловими товарами.Управління економіки, агропромислового розвитку райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад

4.2.2.

Пріоритет 2.

Підвищення спроможності агропромислового комплексу, будівництво сучасних великотоварних фермУправління агропромислового розвитку, відділ містобудування та архітектури райдержадміністрації, відділ Держкомзему у Мурованокури-

ловецькому районі4.2.3.

Пріоритет 3.

Розвиток овочівництва і садів-

ництва та будівництво сховищ з

використанням сучасних техно-

логій зберігання продукції


Управління агропромислового роз- витку, економіки, відділ містобуду-

вання та архітектури райдержадмі-ністрації, відділ Держкомзему у Мурованокуриловецькому районі
4.2.4.

Пріоритет 4.

Впровадження ресуррсо-та енер-

гозберігаючих технологій в системі життєзабезпечення населених пунктівФінансове управління райдержадмі-

ністрації, відділи райдержадміністра-

ції: розвитку інфраструктури, освіти, культури і туризму; центральна районна лікарня, комунальна установа “Мурованокуриловецький медичний центр первинної медико-санітарної допомоги”, виконкоми селищної та сільських рад


4.2.5.

Пріоритет 5.

Вдосконалення регіональної структури аграрного сектору на основі інтенсифікації вироб-ництвва, кооперації, залучення інвестицій в агропромисловий комплексУправління агропромислового розвитку, економіки райдержадмі- ністрації, управління ветеринарної медицини у Мурованокуриловець-кому районі, відділ Держкомзему у Мурованокуриловецькому районі , виконкоми селищної та сільських рад


4.2.6.

Пріоритет 6.

Подальше формування позитив-ного інвестиційного іміджу районуУправління економіки, управління агропромислового розвитку райдерж-

адміністрації, виконкоми селищної та сільських рад
4.2.7.

Пріоритет 7.

Здійснення структурних перетворень в сфері торгівлі та послуг, направлених на підви-щення якості обслуговуванняУправління економіки райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад

4.2.8.

Пріоритет 8.

Усунення зайвих регуляторних бар’єрів – як мотивація для подальшого розвитку малого та середнього бізнесуУправління економіки райдержадміністрації, сектор кадрового та правового забезпечення апарату райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад

4.2.9.

Пріоритет 9.

Продовження політики стабільності та прозорості на засадах, визначених Бюджетним кодексом України, розширення податкової бази, посилення платіжної дисципліни щодо виконання податкових зобов’язаньУправління райдержадміністрації: фінансове, економіки, агропромислового розвитку, Мурованокуриловецьке відділення Барської МДПІ, виконкоми селищної та сільських рад

4.2.10.

Пріоритет 10.

Розвиток комерційної, соціальної та транспортної інфраструктури в районіФінансове управління райдержадміністрації, відділ розвитку інфраструктури райдержадміністрації, Мурованокуриловецька філія “Райавтодор”, виконкоми селищної та сільських рад

4.2.11.

Пріоритет 11.

Подальший розвиток міжрегіонального, міжнародного та транскордонного співробітництваУправління економіки райдержадмі-ністрації, виконкоми селищної та сільських рад


4.3.

В сфері природокористування та безпеки життєдіяльності людини
4.3.1.

Пріоритет 1.

Забезпечення екологічної безпеки та використання рекреаційного потенціалу районуРегіональна інспекція державного управління екології та природних ресурсів у Вінницькій області, відділ Держкомзему у Мурованокурило-вецькому районі, центральна районна лікарня, відділ культури і туризму райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад

4.3.2.

Пріоритет 2.

Реалізація державної політики у сфері захисту населення і територій району від можливих надзвичайних ситуаційВідділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад

4.4.

В сфері розвитку громадянського суспільства
4.4.1.

Пріоритет 1.

Забезпечення підвищення якості державного управління, прозорості, відкритості в діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, подальший розвиток свободи слова і думкиСектор з питань внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю райдержадміністрації, фінансове управління райдержадміністрації, редакції газети “Наше Придністров’я” та ефірного радіомовлення, виконкоми селищної та сільських рад

4.4.2.

Пріоритет 2.

Реалізація державної молодіжної політики та підтримка сім’ї, як основи суспільстваВідділ у справах сім’ї та молоді, відділ з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації, сектор кадрового і правового забезпечення апарату райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад

4.4.3.

Пріоритет 3.

Зміцнення законності і правопорядку, належне забезпечення конституційних прав та інтересів громадян і державиСектор кадрового та правового забезпечення апарату райдержадмі-ністрації, РВ УМВС України у Вінницькій області, виконкоми селищної та сільських рад

4.4.4.

Пріоритет 4.

Залучення територіальних громад до розробки програм з комплексного розвитку територій, які реалізуються за рахунок обласного і державного бюджетів та міжнародної технічної допомоги.Управління економіки та структурні підрозділи райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад

5.

Ризики та можливі перешкоди

Управління економіки райдержадміністрації

6.

Додатки
6.1.

1.Основні показники економічного і соціального розвитку Мурованокуриловецького району на 2012 рік

Управління економіки та структурні підрозділи райдержадміністрації

6. 2.

2. Перелік районних програм, які будуть реалізовуватись у 2012 році.

Управління економіки та структурні підрозділи райдержадміністрації

_____________________________________