Святіший Отець Бенедикт XVI - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Святіший Отець Бенедикт XVI - сторінка №1/1
Святіший Отець

Бенедикт XVIЗахист папства

Святіший Отче,

в цьому духовному бою ми власне перебрали на себе частину Вашої відповідальності, яка випливає з апостольської і пророцької служби в Церкві, але цими днями Вам необхідно захистити суть папства, яка полягає в обороні віри і моралі!

Наша Східна Церква в Україні була зліквідована Сталіном. Щойно через 44 роки була відновлена. Тим, хто приготував для Сталіна ліквідацію УГКЦ, був прелат проф. ThDr. Костельник. Він виступив проти примату як такого, посилаючись, насамперед, на „Питання Гонорія”, яким не лише він, але й Православна Церква аргументує проти самої суті папства.

В 680-681 роках Вселенський Собор у Константинополі проголосив Папу Римського Гонорія І єретиком. Папа Лев ІІ (682-683) підтвердив Собор, а цим самим і його висновки, що стосуються Гонорія. Він також додав пояснюючу клаузулу, що засуджує Гонорія не через єресі, але за те, що „дозволив, щоб єретики осквернили неосквернену віру”.

Святіший Отче, єресі монотелітизму в порівнянні з сучасними єресями є дрібницею. А все ж недбалість папи Гонорія принесла велику шкоду Церкві і поставила під сумнів ціле папство. Сучасні єресі неомодернізму, які є продовженням модернізму, вже в 1907р. ясно засудив св. Пій Х, Ваш попередник. На жаль, у Вашій книзі „Ісус з Назарету”, Ви не поділяєте позиції і духа св. Пія Х. Якщо занедбаєте обов’язок виступити ясно і в дусі цілої християнської Традиції проти безбожного ІКТ і фальшивої інтерпретації Nostra aetate, то боїмося, що можете скінчити як папа Гонорій!

Молимося за Вас і просимо Вашого благословення,

Ваші в Христі вірні єпископи

+ Ілля, ЧСВВ

+ Методій, ЧСВВ

+ Маркіян, ЧСВВ

+ Самуїл, ЧСВВ


Підгірці, 23.7. 2009
Копії:

  • Кардиналам і єпископам Католицької Церкви

  • Патріархам і єпископам Православних Церков

Адреса: Підгірці 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660, Українаwww.community.org.ua, e-mail адреса: pidhirci.community@gmail.com