Угорщина барви угорщини - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Угорщина барви угорщини - сторінка №1/1

_______________________________ ________ _________________


  

Угорщина  


БАРВИ УГОРЩИНИ

Дати заїздів

02.05, 16.05, 30.05/13.06, 27.06/
11.07, 25.07/ 08.08, 22.08/ 05.09,19.09

Вартість 165+300 грн

/виїзди по неділяхЕгер–Будапешт (5 ночей)–Балатон–Вишеград-Сентендре-Відень-Токай

1 ДЕНЬ  Виїзд в Угорщину з залізничного вокзалу Львова о 08:30. Переїзд в Егерський виноробний регіонбатьківщину таких вин, як «Бича Кров» та «Егерська Дівчина». Запрошуємо Вас на дегустацію відомих вин в Долину Красунь. Звісно, яка ж дегустація без угорського гуляшу! Переїзд в Будапешт. Ночівля в готелі. 
2 ДЕНЬ  Сніданок. Оглядова екскурсія: Будапешт. Завдяки своєму неповторному розташуванню, місто вважається одним з найпрекрасніших у світі. Між розташованою на узгір'ях і пагорбах Будою та рівнинним Пештом вільно плине оспіваний Дунай. Численні театри, концертні зали і Національна опера, кав'ярні і пивні бари, джаз-клуби... У Будапешті і сьогодні можна побачити руїни римських міст, військових таборів, купалень і водогону. Створений на основі єдиної концепції проспект Андраші та його оточення… Вільний час. Пропонуємо відвідати: Будапештський Зоопарк (7€) • музей образотворчого мистецтва (6 €) • термальні купальні Сечені (12€ / 4 год.) • угорський Парламент (10 €)
16:00 – Рекомендуємо – Захоплююче шоу в кінному заводі братів Лазарів! (40 €) http://www.lazarteam.hu В угорців є прислів’я: справжній угорець народжується верхи. Вершники-професіонали та їх породисті скакуни доведуть це примхливому глядачу!!! А після шоу, за традиціями степу, зразкова угорська гостинність – шикарна вечеря у супроводі веселої циганської музики. Повернення в Будапешт. Ночівля в готелі.

3 ДЕНЬ Сніданок.  8:30 – Рекомендуємо поїздку на «угорське море» - озеро Балатон (25-30 €). В першу чергу екскурсія в знамените Тиханське абатство, в якому знаходиться перша пам’ятка угорської писемності. Потім – загадування бажань на горі «Ехо», та огляд найкращої панорами на озеро Балатон, яка нагадає Вам Середземномор’я... Вільний час для купання на озері. Повернення в Будапешт. Ночівля в готелі.

4 ДЕНЬ Сніданок. 09:00 Рекомендуємо: поїздку в Закрут Дунаю з екскурсією у Вишеград і Сентендре (30€). Вишеград – одна з колишніх столиць Угорщини, улюблене місце відпочинку справедливого короля Матяша. Відвідання Вишеградської фортеці, звідки відкривається вражаюча панорама на Закрут Дунаю!!! Сентендре – це чудове і затишне містечко, із старовинними вуличками, маленькими церквами, музеями та сувенірними крамничками. Саме тут варто спробувати справжні марципани та придбати справжні угорські сувеніри!!! За бажанням - відвідання ювелірного центру «Caprice» 21:00 – Вечірня програма «Вогні великого міста» - романтична прогулянка по Дунаю із шампанським та незабутніми враженнями... (20€). Вільний час на вулиці Ваци - театри, казино, ресторани і нічні клуби...Ночівля в готелі.

5 ДЕНЬ Сніданок. Рекомендуємо екскурсію «Імперський Відень» (40 €).
Відень водночас і давній і сучасний. Ви побачите готичний собор святого Стефана, імперську велич Хофбурга, блиск модерну в будинку Сецесіона, палац Шенбрунн, Музейний квартал. Вільний час у Відні. Рекомендуємо: - відвідання «скарбниці Габсбургів», де представлені безцінні предмети найвищого рангу, такі як Спис Долі та Священна Чаша Грааля... Вони відображають 1000–літню історію Європи, символізуючи владу правителя...(20 €) Повернення в Будапешт. Ночівля у готелі.

6 ДЕНЬ Сніданок. 09:00 Виселення з готелю. Переїзд на північ Угорщини – місто Егерсалок, яке називають угорським Паммукале!!! І, як подарунок для прекрасного відчуття бадьорості, відвідання Велнес–Комплексу (10€)! До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни…Переїзд на Батьківщину знаменитого вина асу «Короля вин – вина королів!» – місто Токай. Дегустація токайських вин і угорський гуляш – остання насолода в мандрівці!  18:00 – Виїзд в Україну.

7 ДЕНЬ Прибуття у Львів зранку. Для усіх бажаючих оглядова екскурсія по Львову
До вартості входять:

До вартості не входять:

-переїзд автобусом єврокласу, –в дорозі чай, кава,
-проживання в готелі 3*, -харчування згідно програми,
-екскурсійне обслуговування, - страхування;
-супровід керівника групи по всьому маршруту.

- консульський збір – 35 €,

(при відмові у візі консульський збір не повертається),


-  вхідні квитки в музеї
- факультативні екскурсії 

Відповідальні менеджери: Світлана Конюховська 250980588, (032) 23 23 855, e-mail: svetlana@tur.lviv.ua

Марциняк Христина 491255312,  (032) 23 23 857, e-mail: kristina@tur.lviv.uaм. Львів, вул. К.Левицького, 22

032 23 23 850 (багатоканальний)