Управління освіти і наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації Одеський обласний інститут удосконалення вчителів - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Україна управління освіти І науки одеської обласної державної адміністрації... 3 496.72kb.
Україна управління освіти І науки одеської обласної державної адміністрації... 3 508.32kb.
Україна управління освіти І науки одеської обласної державної адміністрації... 1 31.01kb.
Міністерство освіти І науки україни управління освіти І науки одеської... 1 71.56kb.
Розпорядження 22. 03. 2012 №117/А-2012 Про виділення коштів для участі... 1 29.45kb.
Національна академія державного управління при президентові україни... 1 196.7kb.
Національна академія державного управління при президентові україни... 1 122.14kb.
Національна академія державного управління при президентові україни... 1 181.07kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 56.73kb.
Україна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації... 1 64.93kb.
Одеський обласний інститут удосконалення вчителів Інтелектуальні... 1 25.93kb.
Мережі Ініціатива розмаїття 8-14. 04. 11 Мом, Київ Уряд 1 45.84kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Управління освіти і наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації - сторінка №1/3
Управління освіти і наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації

Одеський обласний інститут удосконалення вчителів

Протокол


результатів перевірки робіт

ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури

2009/2010 н.р.



11 клас

Код

Прізвище, ім’я,по батькові

Навчальний заклад

Район(місто)

Літ-ра

Мова

Всьо-го

Примітка

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

УМЛ11-3

Мартинюк Олександра Валеріївна

ЗОШ №56

м.Одеса

9

4,5

8

8

1,5

2

33

І місце

УМЛ11-8

Попова Наталя Володимирівна

Б-Дністровськийліцей

м.Білгород-Дністровськ.

9

5

8,5

7

0,5

2

32

ІІ місце

УМЛ11-2

Хлюстіна Валерія Юріївна

Гімназія №4

м.Одеса

9

5

6

9

1,5

0

30,5

ІІ місце

УМЛ

Снігоцька Юлія Андріївна

Маріїнська гімназія

м.Одеса

10

3,5

6

8

0,5

1,5

29,5

ІІІ місце

УМЛ11-15

Мутовчийська Марія Олександрівна

Виноградівська ЗОШ

Арцизький

11

4

1

8

1,5

1,5

27

ІІІ місце

УМЛ11-24

Тішанінова Наталія Ігорівна

Авторська школа Гузика

м.Южне

6

7

3

8

1

1,5

26,5

ІІІ місце

УМЛ11-25

Дамаксіна Арсенія Петрівна

Болградський НВК

Болградський

9

6,5

3

7

1

0

26,5

ІІІ місце

УМЛ11-36

Гербалі Ольга Юріївна

ЗОШ №57

м..Одеса

9

4

4

5

1

2

25

ІІІ місце

УМЛ11-4

Чумак Наталія Григорівна

Рішельєвський ліцей

м.Одеса

6

4,5

4

7

1

2

24,5

ІІІ місце

УМЛ11-11

Клименко Анастасія Олексіївна

Українська гімназія №1

м.Іллічівськ

10

3,5

4

5

1

1

24,5

ІІІ місце

УМЛ11-29

Федорова Ірина Володимирівна

Гімназія №1

м.Одеса

8

5,5

5,5

4

0,5

1

24,5

ІІІ місце

УМЛ11-22

Білоус Дарина Павлівна

Заводівська ЗОШ

Березівський

8

2

4

8

0,5

1,5

24

ІІІ місце

УМЛ11-20

Крепич Катерина Андріївна

ЗОШ №9

м.Котовськ

4

4,5

6

7

1

1

23,5

ІІІ місце

УМЛ11-28

Білоус Анастасія Володимирівна

НВК №84

м.Одеса

8

5

2

7

1

0

23

ІІІ місце

УМЛ11-31

Стратюк Катерина Анатоліївна

Татарбунарсь-кий НВК

Татарбунарсь-кий

8

3

6

5

0,5

0,5

23

ІІІ місце

УМЛ11-1

Максимчук Ганна Іванівна

Українська гімназія №1

м.Іллічівськ

7

4

6

4

0

1,5

22,5

 

УМЛ11-26

Бурлака Яна Юріївна

НВК імені В.Чорновола

м.Южне

9

3,5

0

9

0,5

0,5

22,5

 

УМЛ11-16

Воробйов Роман Миолайович

Кілійський НВК

Кілійський

10

3

2,5

5

0

1

21,5

 

УМЛ11-17

Чупрікова Юлія Андріївна

Ліцей „Приморський”

м.Одеса

9

1

2

8

0,5

0,5

21

 

УМЛ11-23

Баранова Марина Олександрівна

ОНВК „ЗОШ №67-економічний ліцей”

м.Одеса

7

3

5

5

0,5

0,5

21

 

УМЛ11-6

Заврудняк Ірина Павлівна

Ренійський НВК

Ренійський

6

5,5

1

7

1

0

20,5

 

УМЛ11-5

Лушнікова Юлія Ігорівна

Великомихайлів-ський НВК

Великомихайлівський

9

0

6

4

0

1

20

 

УМЛ11-12

Неруца Лілія Вікторівна

Ново -троянівський НВК

Болградський

7

1

1,5

9

0,5

1

20

 

УМЛ11-21

Завгородня Анна Юріївна

Широківська ЗОШ

Білгород-Дністровськ.

7

3,5

4

4

1

0,5

20

 

УМЛ11-9

Заболотна Світлана Вікторівна

Арцизький НВК

Арцизький

9

4,5

2

2

1

1

19,5

 

УМЛ11-19

Будеянська Юлія Сергіївна

Петрівська ЗОШ

Комінтернівсь-кий

6

3,5

2

6

0,5

0,5

18,5

 

УМЛ11-27

Симонова Марія Віталіївна

Лиманська ЗОШ №2

Роздільнянський

6

3,5

3

5

0,5

0,5

18,5

 

УМЛ11-7

Вітюк Вікторія Сергіївна

ЗОШ №6

м.Іллічівськ

8

3

0

4

0

1

16

 

УМЛ11-35

Котелевська Катерина Олександрівна

Плахтіївський НВК „ЗОШ №2 –гімназія”

Саратський

7

2,5

2

2

1,5

0,5

15,5

 

УМЛ11-14

Мітіна Катерина Петрівна

Новоселівський НВК

Великомихайлівський НВК

4

3,5

1

4

0,5

1

14

 

УМЛ11-18

Кужба Оксана Анатоліївна

Чорноморська ЗОШ

Комінтернівсь-кий

7

1

0

4

0,5

1

13,5

 

УМЛ11-30

Погорєлов Владислав Сергійович

Овідіопольська ЗОШ №2

Овідіопольський

5

0

2

4

1

1,5

13,5

 

УМЛ11-10

Хоменко Ірина Ігорівна

ЗОШ №4

м.Білгород-Дністровськ.

6

0

1

4

1

1

13

 

УМЛУМЛ11-34

Небога Тетяна Геннадіївна

Плахтіївська ЗОШ №3

Саратський

5

1,5

2

3

1

0,5

13

 

УМЛ11-13

Попазова Анастасія Григорівна

Кам’янський НВК

Ізмаїльський

5

4,5

0

3

0

0

12,5

 

УМЛ11-33

Свірчевська Тетяна Володимирівна

Затишанський НВК

Фрунзівський

2

0,5

1

4

1

0

8,5

 


Управління освіти і наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації

Одеський обласний інститут удосконалення вчителів

Протокол


результатів перевірки робіт

ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури

2009/2010 н.р.


10 клас

Код

Прізвище, ім’я, о батькові

Навчальний заклад

Район (місто)

Літ-ра

Мова

Всього

Примітка

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

УМЛ10-1

Златєва Ірина Іванівна

Б-Дністровськийліцей

м.Білгород-Дністровськ.

10

9

5

7

2,5

2,5

36

І місце

УМЛ10-6

Янак Ілона Віталіївна

СЗОШ №40

м.Одеса

8

8

6

7

3,5

2,5

35

ІІ місце

УМЛ10-10

Осік Альоша Сергіївна

ЗОШ „Майбуття”

м.Одеса

9

8

5

9

2

2

35

ІІ місце

УМЛ10-2

Кулик Ігор Святославович

СЗОШ №40

М.Одеса

6

7

6

8

2

2,5

31,5

ІІІмісце

УМЛ10-8

Ярема Юлія Леонідівна

СЗОШ №117

м.Одеса

9

8

0

9

0,5

2,5

29

ІІІ місце

УМЛ10-14

Коваль Юлія Анатоліївна

СЗОШ №86

м.Одеса

10

6

1

6

2,5

2

27,5

ІІІ місце

УМЛ10-24

Вандер Інна Сергіївна

Крижанівський НВК

Комінтернівсь-кий

7

7,5

3

4

3

2,5

27

ІІІ місце

УМЛ10-4

Лойтаренко Владислав Сергійович

Балтський НВК

Балтський

10

5

2

6

0

2

25

ІІІ місце

УМЛ10-5

Григор’єва Наталія Юріївна

ЗОШ №1

м.Одеса

8

5

4

4

2

2

25

ІІІ місце

УМЛ10-22

Мінчога Марія Іванівна

Кислицька ЗОШ

Ізмаїльський

10

3

1

7

1,5

2

24,5

ІІІ місце

УМЛ10-20

Костенко Галина Юріївна

Ярославська ЗОШ

Саратський

12

3

3

2

2

2

24

ІІІ місце

УМЛ10-9

Гончаренко Євгенія Олександрівна

ЗОШ №1

м.Ізмаїл

9

3,5

0

7

2

2

23,5

 

УМЛ10-3

Лавренюк Тетяна Олександрівна

Березівська ЗОШ №3

Березівський

9

5

2

4

1,5

1,5

23

 

УМЛ10-27

Власопуло Анастасія Михайлівна

Великодальни-цький НВК

Біляївський

7

7

0

4

2

3

23

 

УМЛ10-23

Шумська Олена Сергіївна

Українська гімназія №1

м.Іллічівськ

5

2,5

0,5

8

2,5

2,5

21

 

УМЛ10-13

Корабльова Жанна Сергіївна

Арцизький НВК

Арцизький

7

5,5

0

4

1,5

2,5

20,5

 

УМЛ10-11

Бензерук Марина Миколаївна

Петрівська ЗОШ

Комінтернівсь-кий

8

3

0

4

2,5

2

19,5

 

УМЛ10-15

Глодаренко Марина Сергіївна

Трапівська ЗОШ

Татарбунарсь-кий

8

2,5

1

4

1,5

2,5

19,5

 

УМЛ10-25

Гріцкан Інна Степанівна

Великоплосків-ський НВК

Великомихайлівський

8

3

0,5

3

3

1,5

19

 

УМЛ10-30

Ніколаєв Михайло Дмитрович

Новотроянівський

Болградський

4

3,5

0

6

2,5

2,5

18,5

 

УМЛ10-12

Григоренко Олександра

Ліцей „Чорноморський”

м.Одеса

6

2,5

0,5

4

2,5

2,5

18

 

УМЛ10-16

Єнгулатова Вікторія Едуардівна

Великодолинсь-кий НВК

Овідіопольсь-кий НВК

7

1,5

1

3

3,5

2

18

 

УМЛ10-28

Харченко Оксана Олегівна

НВК імені В.Чорновола

м.Южне

7

2

2

2

2

2,5

17,5

 

УМЛ10-21

Маркова Ганна Федорівна

Суворовська ЗОШ

Ізмаїльський

5

2,5

0,5

5

2

1,5

16,5

 

УМЛ10-26

Попова Юлія Сергіївна

Болградський НВК

Болградський

6

1

0

5

2

2

16

 

УМЛ10-31

Бабенко Марія Олегівна

Гімназія №1

м.Одеса

0

0,5

0

10

3,5

2

16

 

УМЛ10-7

Іванова Олена Олегівна

Березинська ЗОШ

Тарутинський

5

2

0

4

2,5

2

15,5

 

УМЛ10-18

Шибун Юлія Михайлівна

Затишанський НВК

Фрунзівський

7

1,5

0,5

3

0,5

2

14,5

 

УМЛ10-19

Буцько Катерина Олегівна

ЗОШ №2

м.Іллічівськ

2

3

1

3

2

2,5

13,5

 

УМЛ10-29

Гончарук Марина Вікторівна

ЗОШ №14

м.Одеса

8

0,5

0

2

1,5

1,5

13,5

 

УМЛ10-32

Попова Світлана

Долинська ЗОШ

Ренійський

2

2

0

1

1,5

1

7,5

 

УМЛ10-17

Парсенюк Олена Вікторівна

ЗОШ №32

м. Одеса

2

0

0

2

0,5

1

5,5

 



наступна сторінка >>