Головна Пошук за ключовими словами: |
сторінка 1 |
|
Схожі роботи
|
Урок з природознавства підготувала вчитель кнвк №35 Процевська Л.І. Тема уроку : - сторінка №1/1
ТЕМА УРОКУ: ПІДСУМКОВИЙ УРОК З ТЕМИ: «ВСЕСВІТ. БУДОВА СОНЯЧНОЇ СИСТЕМИ. ЗЕМЛЯ.» МЕТА УРОКУ: перевірити знання учнів з теми, розвиток пізнавальної активності, вмінь порівняльного аналізу, формування вмінь працювати у групах, формувати первинні навички дослідницької роботи, виховання самостійності, інтересу. ОБЛАДНАННЯ: таблиці, дидактичний матеріал, фотографії, карта зоряного неба..
ТИП УРОКУ: систематизація та узагальнення знань, вмінь, навичок Форма проведення: урок - змагання ХІД УРОКУ
Клас ділиться на три групи Учитель. Діти, сьогодні урок проведемо у вигляді уроку-змагання.
Учитель: Ми здійснили подорож Всесвітом, познайомилися з нашою Галактикою, дізналися про її будову, ознайомилися з планетами Сонячної системи та іншими космічними тілами, які входять до складу Сонячної системи, розглянули положення Землі у Всесвіті. Сьогодні на уроці ми узагальнимо та перевіримо ваші знання у вигляді уроку-змагання. 3.СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ТА УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ, УМІНЬ,НАВИЧОК Гра «Хто такий? Що таке?» Сонце (зірка) Стрілець (сузір’я) Астероїд (небесне тіло) Екватор (умовна лінія) Каденюк (космонавт) Комета (небесне тіло) Орбіта ( шлях Землі) Місяць ( супутник)
Гра «Логічний ланцюжок»
Гра «Відгадай сузір’я» На аркушах паперу намальовані сузір’я. Учням пропонується знайти ці сузір’я на карті зоряного неба і назвати їх. ![]() Фізкультхвилинка : Вітер очерет гойдає І додолу нагинає Вліво, вправо нахилив Й знову, знову закрутивсь, Раптом тихо жук підліз, Потягнувся на весь зріст, Свій почистив язичок Й закрутився у вальсок.
Різнорівнева самостійна робота ( 4 варіанта) Т.В. Красильникова. Комплексний заліковий зошит з природознавства 5 клас. Конкурс кросвордів. Учні підготували кросворди з однаковою кількістю слів. Оцінюється оформлення, зміст кросворду. Команди обмінюються кросвордами. Яка команда швидше його розв’яже, та і переможець.
Написати твір-фантазію « Подорож на планету…». У творі обов’язково повинна бути характеристика планети.
Оголошуються результати конкурсів кожної команди та учасників команди. Нагородження найкращих знавців теми. |