Відділу освіти Шевченківської райдержадміністрації Список учнів Шевченківської зош №1 І – ІІІ ступенів, які будуть брати участь у пр - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Список дітей старшого дошкільного віку, які проживають на території... 1 100.3kb.
Пояснювальна записка до робочого навчального плану шевченківської... 3 647.46kb.
Бал олімпійців Хомутецької зош І-ІІІ ступенів 1 43.83kb.
Наказ №127/од про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської... 1 73.8kb.
Про підсумки участі учнів Жовтневого району у Всеукраїнських учнівських... 1 305.12kb.
Березня 2013 року на базі Центру була проведена виставка-конкурс... 1 11.89kb.
Колегії відділу освіти Вільнянської райдержадміністрації 1 131.7kb.
З в І т денного загальноосвітнього навчального закладу на початок... 3 346.3kb.
Наказ №632 м. Вільнянськ Про підсумки проведення II (районного) 1 278.86kb.
Участь учнів Стенятинської зш І-ІІІ ступенів в окружних олімпіадах... 1 48.79kb.
Наказ №534 Про проведення обласного етапу Всеукраїнських учнівських... 1 111.95kb.
Валентин Стецюк По великій воді 4 600.23kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Відділу освіти Шевченківської райдержадміністрації Список учнів Шевченківської зош - сторінка №1/1
Відділу освіти Шевченківської райдержадміністрації
Список

учнів Шевченківської ЗОШ №1 І – ІІІ ступенів , які будуть брати участь у предметних олімпіадах у 2013/2014 навчальному році

Фізика

1.Пономар богдан, 7клас

2.Поліщук Карина, 8 клас

3.Кухар Анастасія, 8 клас

4.Єсіпов Максим, 9 клас

5.Усяка Ліна,9 клас

6. Мамон Орина, 10 клас

7. Шавлак Максим,11 клас

8. Кучеренко Вікторія,11 клас

Хімія

1.Пономар богдан, 7клас

2.Поліщук Карина, 8 клас

3 Віннік Аліна, 8 клас

4.Тесленко Катерина, 9 клас

5.Усяка Ліна,9 клас

6. Мамон Орина, 10 клас

7. Кучеренко Вікторія,11 клас



Біологія

1.Тесленко Катерина, 9 клас

2.Усяка Ліна,9 клас

3. Мамон Орина, 10 клас

4. Кучеренко Вікторія,11 клас

Англійська мова

1.Поліщук Карина,8 клас

2.Кухар Анастасія,8 клас

3.Єсіпов Максим,9 клас

4.Наріжна Анастасія,9 клас

5 Іванова Аліна,9 клас

6. Мамон Орина, 10 клас

7.Адаменко Оксана,,10 клас

8.Пономар Тетяна,11 клас

9. Кучеренко Вікторія,11 клас



Трудове навчання

1.Миргородська Ірина, 8клас

2.Штих Анна, 8 клас

3.Меланко Ольга. 8 клас

4.Наріжна Анастасія,9клас

5.Коптєва Анастасія.9 клас

6.Русіна Єлизавета,9 клас

7.Мамон Орина.10 клас

8.Чирва Анна,10 клас

9. Середа –Левітіна Богдана,11 клас



Фізична культура

1.Макоткіна Яна,11 клас

2.Мамон Олександр,11 клас

Українська мова та література

1.Поліщук Карина.8 клас

2.Єсіпов Максим,9 клас

3.Іванова Аліна, 9 клас

4.Мамон Орина,10 клас

5 Кучеренко Вікторія,11 клас



Російська мова та література

1.Мамон Орина,10 клас



Географія

1.Рищенко Максим,8 клас

2.Поліщук Карина,8 клас

3.Єсіпов Максим,9 клас

4.Труфанов Андрій,9 клас

5.Ісичко Софія,10 клас

6.Миронв Олексій,10 клас

7.Андросович Микола,10 клас

8. Пономар Тетяна,11 клас

Інформатика

1.Нещеретний Олександр,9 клас

2.Одерій Владислав. 9 клас

3.Овчаренко Іван, 10 клас

4.Миронов Олексій,10 клас

5.Шавлак Максим,11 клас

6.Козир Станіслав,11 клас

Інформаційні технології

1.Мацюк Анаїт ,9 клас

2.Саліонович Артем , 9 клас

3.Гончаренко Яна,10 клас

4.Гришина Катерина,10клас

5.Шпаковська Оксана,11 клас

6.Павлюченко Оксана,11 клас
Математика

1.Навроцька Юдія,6 клас,

2.Коваленко Іван,6 клас

3.Пономар Богдан,7 клас

4.Нагорна Вікторія,7 клас

5. Поліщук Карина,8 клас

6.Єсіпов Максим,9клас

7.Іванова Аліна,9 клас

8.Тонконог,Станіслав,10 клас

9.Пономар Тетяна,11 клас

10.Кучеренко Вікторія,11 клас

Історія

1.Гетьман Владислав,9 клас

2.Саліонович Артем, 9 клас

3.Тонконог Стьаніслав,10 клас

4.Мартинюк Анастасія,11 клас

5.Меланко Ольга, 8 клас



Правознавство

1.Саліонович Артем,9 клас

2.Гришина Катерина, 10клас

3.Адаменко Оксана, 10 клас

4.Кучеренко Вікторія , 11 клас

5.Пономар Тетяна,11 клас



Педагогіка та психологія

1.Кучеренко Вікторія,11 клас

2.Середа –Левітіна Богдана,11 клас

Астрономія

1.Мамон Орина, 10клас

2.Кучеренко Вікторія,11 клас

Економіка

1.Усяка Ліна, 9 клас

2.Гришина Катерина.10 клас

3.Мартинюк Анастасія.11 клас

4.Середа- Левітін Богдана.11 клас

5.Понмар Тетяна, 11 клас



Екологія

1.Кучеренко Вікторія,11 клас