Вісник місцевої влади 14 вересня Посадовці органів місцевого самоврядування м. Прилуки не порушують антикорупційне законодавство - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Нове антикорупційне законодавство України Чернігів – 2011 Нове антикорупційне... 7 985.93kb.
Вісник місцевої влади 1 79.6kb.
Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників... 1 21.89kb.
Дніпропетровська обласна асоціація органів місцевого самоврядування... 1 23.05kb.
Про Дніпропетровську регіональну дорадчу раду з питань взаємодії... 1 34.15kb.
Програма день діалогу представників органів місцевого самоврядування... 1 55.82kb.
Рішення " " 2010 року № Про Програму підтримки районної газети "Надслучанський... 1 40.42kb.
Вісник місцевої влади Міська влада готова допомагати ліквідаторам... 1 75.2kb.
Вісник місцевої влади Відкрито меморіальну дошку Шовкуну С. 1 94.84kb.
Рішення " 22" березня 2013 року №2191 Про ініціювання створення Місцевої... 1 16.8kb.
Розпорядження 28. 07. 2011 м. Кам’янець-Подільський №602/2011-р. 1 64.05kb.
Черкаси 2006 рік Укладачі: Андрющенко Т. К., Гаряча С. А., Добровольська Л. 1 246.54kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Вісник місцевої влади 14 вересня Посадовці органів місцевого самоврядування м. Прилуки - сторінка №1/1
Вісник місцевої влади
14 вересня

Посадовці органів місцевого самоврядування м. Прилуки

не порушують антикорупційне законодавство

Міський голова провів нараду з керівним апаратом виконавчих органів ради, директорами комунальних підприємств міста та головами комітетів самоорганізації населення.

На нараді слухалося питання про стан виконання вимог Закону України «Про боротьбу з корупцією» державними службовцями органів виконавчої влади та посадовими особами місцевого самоврядування області в І півріччі 2009 року, про що проінформувала спеціаліст юридичного відділу міської ради Анжела Андреєва.

У інформації, наданій відділом взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації, зазначено, що питання стосовно стану виконання антикорупційного законодавства розглядалися на засіданнях колегій, на нарадах в облдержадміністрації та її структурних підрозділах, у районних державних адміністраціях.

Упродовж І кварталу поточного року співробітниками правоохоронних органів області складено 94 адміністративних протоколи про корупційні діяння на службових осіб, уповноважених на виконання функцій держави, зокрема 5 – на державних службовців органів виконавчої влади та 54 – на посадових осіб органів місцевого самоврядування.

За порушення статті 1 (вчинення корупційних діянь) Закону України «Про боротьбу з корупцією» у І півріччі до адміністративної відповідальності притягнуто 17 посадових осіб органів місцевого самоврядування, за порушення статті 5 (порушення спеціальних обмежень) притягнуто до відповідальності троє державних службовців районних державних адміністрацій та 24 посадові особи місцевого самоврядування.

Найбільша кількість притягнутих до відповідальності в І півріччі поточного року державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування в Ічнянському, Ніжинському, Бахмацькому та Щорському районах. По місту Прилуки немає фактів порушення антикорупційного законодавства посадовцями органів місцевого самоврядування.
Відділ ведення Державного реєстру виборців

уточнює персональні дані

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Григорій Мисан проінформував про роботу відділу, наголосивши, що такий орган утворено вперше, а це вже крок вперед України як цивілізованої європейської держави.

На сьогодні йде первинне уточнення даних Державного реєстру виборців, яке продовжиться аж до самих виборів, адже попередні списки потребують обов’язкового уточнення персональних даних виборців. У зв’язку з цим начальник відділу ведення Державного реєстру виборців звернувся до всіх прилучан, що мають право голосу, з проханням уважно перевірити в повідомленнях, які надійшли з Центральної виборчої комісії на їх адресу, усі персональні дані. У разі виявлення неточностей або неотримання повідомлення особисто кожному виборцеві з паспортом та повідомленням необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться в приміщенні виконавчого комітету міської ради за адресою вулиця Незалежності, 82. Прийом громадян проводиться щодня, крім вихідних, з 8 до 12 години.

Комунальне підприємство «Прилукитепловодопостачання»

отримало державну субвенцію

Депутати в екстреному порядку зібралися на пленарне засідання 66 (позачергової) сесії міської ради з метою вирішення питання внесення змін у видаткову частину спеціального фонду міського бюджету за рахунок державної субвенції на погашення заборгованості минулих років з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, що постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися органами державної влади чи органами місцевого самоврядування.

Сума державної субвенції становить понад 2 млн. 200 тис. грн., що значно поліпшить фінансовий стан комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання» в напрямку проплати за спожитий газ.

На ярмарок завітайте –

приємних вражень удосталь майте!

З метою пропаганди товарів місцевих товаровиробників, розвитку торгівлі, покращення культурного та торговельного обслуговування населення регіону, продовження роботи по відродженню народних традицій та обрядів виконком міської ради рішенням від 15 вересня затвердив план заходів по організації та проведенню Воздвиженського ярмарку, який відбудеться 26 вересня поточного року.

Відповідно до запланованих заходів на розі вулиць Київської та Вокзальної з 7 години працюватиме Інформаційний центр, де можна буде отримати необхідні консультації. Урочисте відкриття Воздвиженського ярмарку відбудеться 26 вересня о 10.00 на Театральній площі.

Цього ж дня з 9 години ранку на вулиці Переяславській буде працювати виставка-продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів з різних регіонів України та виставка-продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва загальноосвітніх та вищих навчальних закладів міста «Дивосвіт мистецтва навколо нас», також буде проведено майстер-клас «Золоті руки».

Управління освіти міської ради відкриє о 9 годині на вулиці Переяславській «Галявину казок». На Театральній площі працюватиме книжковий ярмарок.

Якщо відвідувачів ярмарку цікавитиме туристична інфраструктура міста, то за довідками можна буде звернутися до інформаційно-туристичного центру «Прилуки туристичні запрошують», який буде розташований по вулиці Київській. На цій же вулиці працюватимуть заклади громадського харчування, а на вулицях Київській та Миколаївській відбудуться виставки-продажі продуктів харчування й сільгосппродукції під гаслами «На Прилуцькій землі добрі є господарі» та «Сад, город», також реалізовуватимуться товари щоденного вжитку.

Прилуцький клуб спортивно-поштового голубівництва та клуб голубоводів «Дружба» відкриють на вулиці Миколаївській виставку голубів.

З 10 до 15 години на Театральній площі відбудеться ряд святкових заходів, концерт аматорів художньої самодіяльності та майстрів мистецтв України «Творчість єднає серця», виступить Черкаський народний хор, глядачі матимуть можливість спостерігати за обрядом українського весілля по-прилуцьки та взяти участь у конкурсі «Довга коса – жіноча краса!».

З 18 до 21 години на Театральній площі відбудеться виступ творчої молоді міста та виступ майстрів мистецтва України.

З 11 години на вул. Переяславській працюватиме дитячий розважальний майданчик, на якому пройдуть ярмаркові забави, розважальна програма «Ми роду козацького діти» та караоке на майдані за участю волонтерів Чернігівського обласного відділення Міжнародного благодійного фонду «Допомога сім’ям».

О 12 годині в глядацькій залі Школи мистецтв пройде аукціон «Світ прекрасного тримаємо в руках!» з продажу картин, написаних керівниками підприємств, установ та організацій міста.

На розі вулиць Київської та Незалежності о 12.00 відбудеться четвертий регіональний фестиваль «Грай, гармонь!».

З 12 години на розі вулиць Київської і Незалежності та по вулиці Миколаївській працюватимуть фольклорні майданчики «Хто на ярмарок в Прилуки завітає – той приємних вражень вдосталь має!»

О 15.00 на спортивному майданчику гімназії № 5 відбудуться четверті регіональні «Богатирські ігри».

О 21 годині на танцювальному майданчику міського Будинку культури пройде молодіжна дискотека.

О 21.00 на Театральній площі гримітиме святковий феєрверк «Осінній салют прилучанам!».


Виконавчий комітет затвердив перелік

міських автобусних маршрутів, що вносяться на конкурс

З метою забезпечення в повній мірі потреб мешканців міста в послузі з пасажирських перевезень виконком міської ради відповідним рішенням дозволив конкурсному комітету Прилуцької міської ради по визначенню пасажирських перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування розпочати процедуру проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування по м. Прилуки та затвердив перелік міських маршрутів, що вносяться на конкурс.
п/п


Номер та найменування маршруту

Кількість одиниць

1

№1

«Манжосівка - Дослідна»6 одиниць

2

№2 Б

«Дослідна - Ладанський шлях»1 одиниця

3

№3

«АТП-17461» - с.Сухополова»1 одиниця

4

№4

«Школа №12 – с.Замістя»1 одиниця

5

№4 А

«с.Замістя – Школа №12»1 одиниця

6

№5

«Дослідна - МРЕВ ДАІ»1 одиниця

7

№5 А

«МРЕВ ДАІ – Дослідна»1 одиниця

8

№6

«Залізничний вокзал – с.Валки»1 одиниця

9

№7

«Залізничний вокзал – с.Заїзд»1 одиниця

10

№8А

«Гімназія №1 – с.Даньківка»1 одиниця

11

№9

«селище Будмаш – з-д «Тваринмаш»1 одиниця

12

№13

«АТП-17461 – Дослідна»1 одиниця

13

№15

«вул.Берегова – Дослідна»1 одиниця

14

№16

«з-д «Тваринмаш – в/м №12»1 одиниця

15

№16 А

«в/м №12 – з-д «Тваринмаш»1 одиниця

16

№19

«Селище Будмаш – Дослідна»1 одиниця

17

№21

«273 квартал – Дослідна»

Необхідно зазначити, що 21 маршрут розбито на 2 лоти.


4 одиниці

18


№22

«Залізничний вокзал – в/м №12»1 одиниця

19

№25

«Дослідна – профілакторій «Нафтовик»1 одиниця

З Умовами проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування по м. Прилуки можна ознайомитися за адресою: вул. Незалежності, 82, виконавчий комітет міської ради, кабінети № 9 та № 30.

Документи для участі в конкурсі приймаються з 23 вересня до 12 жовтня 2009 р.

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування по м. Прилуки буде проведений 26 жовтня поточного року о 13.00 в кабінеті № 25 виконавчого комітету Прилуцької міської ради.

Для довідок необхідно звертатися за телефоном 7-10-01.

Міський голова провів виїзний прийом

в Заудаївському мікрорайоні

У приміщенні комітету самоорганізації населення № 2 Заудаївського мікрорайону проводив виїзний особистий прийом громадян міський голова Юрій Беркут. На прийомі були присутні секретар міської ради Володимир Папазов, начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Микола Пряма та інші посадові особи, до повноважень яких відноситься розгляд питань, порушених у зверненнях.

Прийом проводився в порядку черги з 14 до 16 години. На прийомі побувало 12 мешканців Заудаївського мікрорайону, які зверталися до міського голови з питаннями щодо ремонту доріг по вул. Тургенєва та Фабричній, передачі на баланс та обслуговування КП «Прилукитепловодопостачання» зовнішніх мереж водовідведення, зрізання аварійних дерев біля будинків по вул. Тургенєва, 44 та Фабричній, 68, систематичного відключення електроенергії у літній період по третьому пров. Замістянському та щодо незадовільної роботи телефону.

Усі звернення зареєстровані та поставлені на контроль у громадській приймальні міської ради.


16 вересня

Діти перебувають під соціальним захистом

Відбулося засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто питання стосовно соціального захисту дітей та прийнято відповідні рішення, зокрема надано дозвіл на укладання договору міни квартири, право на користування якою мають малолітні діти, вирішено питання щодо надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, також розглянуто й інші питання.18 вересня

Офіційний прийом міського голови

У сесійній залі міської ради відбувся офіційний прийом міським головою ветеранів війни та праці з нагоди 66-ї річниці визволення Прилук від фашистських загарбників та Дня міста.Юрій Беркут звернувся з вітальним словом до ветеранів та вручив їм грошову допомогу.

Відділ інформаційно-аналітичного

забезпечення міської ради»