Вісник місцевої влади Міський голова провів зустріч з головами вуличних - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Вісник місцевої влади Міський голова провів зустріч з головами вуличних - сторінка №1/1
Вісник місцевої влади

Міський голова провів зустріч з головами вуличних

комітетів та комітетів самоорганізації населення міста

20 серпня міський голова Юрій Беркут провів зустріч з головами вуличних комітетів та комітетів самоорганізації населення міста, приурочену Дню незалежності України.

Під час зустрічі міський голова проінформував про соціально-економічну ситуацію в місті, зазначивши, що до сьогодні міська влада робила акцент на розвитку освітньої галузі, а саме: ремонті дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів (будувалися шатрові дахи над приміщеннями, ремонтувалися самі приміщення, проводилася й продовжує проводиться заміна старих вікон на сучасні склопакети, ремонтувалися харчоблоки, закуплялося нове обладнання, меблі, облаштовувалися нові комп'ютерні класи тощо). Сьогодні міська влада спрямовує зусилля на капітальний ремонт приміщень центральної міської лікарні, на що, до речі, протягом останніх кількох десятків років кошти взагалі не виділялися. Сьогодні вже побудовано дах над неврологічним відділенням, актовою залою, над переходом між лікарнею та поліклінічним відділенням, відремонтовані дитяча лікарня та стоматологічна поліклініка.

У планах — спочатку зведення шатрового даху над п'ятиповерховим приміщенням центральної лікарні, а вже потім проведення ремонту у відділеннях; також планується капітальний ремонт будівлі поліклініки в центрі міста.

Міський голова проінформував про ситуацію щодо капітального та ямкового ремонту вулиць міста, зазначивши, що з державного бюджету до міського кошти надходять пропорційно, а не вся сума відразу, тому й немає можливості відремонтувати всі заплановані вулиці одночасно.

Юрій Беркут відзначив небайдужість голів вуличних комітетів до санітарного стану міста. Міський голова зазначив, що в місті чисто не тому, що люди не смітять, а тому, що за тими, хто смітить, прибирають комунальні служби. А над тим, щоб мешканці міста не засмічували вулиці рідного міста, ще довго треба працювати, крок за кроком виховуючи свідомість прилучан.

Міський голова наголосив на такому приємному факті як підвищенні рівня народжуваності в місті, адже цьогорічний показник вищий за минулорічний. Окрім того, очільник міста зазначив, що з кожним роком збільшується кількість прилучан, які повертаються в рідне місто.

Насамкінець Юрій Беркут привітав голів вуличних комітетів та комітетів самоорганізації населення міста з 21-ю річницею незалежності України, подякував за добросовісне виконання обов'язків та вручив головам вуличних комітетів матеріальні заохочення.
На засіданні виконавчого комітету слухалося питання про підготовку

комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період

21 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Члени виконкому розглянули 9 питань, серед яких як основне слухалося питання про хід виконання рішення виконкому від 10 квітня поточного року “Про затвердження заходів по роботі підприємств житлово-комунального господарства міста Прилуки у весняно-літній період 2012 року та підготовці до осінньо-зимового періоду 2012-2013 років”.

Як проінформував начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Олег Созінов, на сьогодні із 99 пунктів затверджених заходів у повному обсязі виконано 60.

Зокрема, КП “Прилукитепловодопостачання” виконало заміну 393 м водопровідних та 110 м каналізаційних мереж, 750 метрів теплової мережі; установило 21 лічильник теплової енергії на міні-котельнях; проводяться роботи по ремонту внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, водопостачання та водовідведення; виконується ремонт тепломеханічного обладнання котелень та теплових пунктів, газового обладнання котелень, теплопунктів, артсвердловин тощо.

КП “Прилукижитлобуд” виконало комплексну підготовку до опалювального періоду на 192 будинках, здійснило перевірку 22 тис. 326 димовентканалів.

КП “Послуга” ліквідувало 44 стихійних сміттєзвалища, виконало ремонт мостів по вулицях Котляревського, Незалежності та Київській. Ремонтуються зупинки, урни для сміття, контейнери та контейнерні майданчики. Підприємство виконало роботи по підготовці спецтехніки для виконання робіт у зимовий період.

КП “Міськсвітло” проводить обслуговування та ремонт ліній та щитів зовнішнього освітлення, світлофорних об'єктів, виконує косіння газонів, спилює аварійні дерева та виконує ряд інших робіт.

КП КШХ “Шкільний” у повному обсязі виконало заходи по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період.

Наступна інформація про підготовку комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період буде заслухана в листопаді поточного року.

21серпня відбулося чергове засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва. На засіданні розглядалося питання про виконання заходів Програми розвитку малого підприємництва за 2011 рік, ішла мова про виконання заходів Місячника підтримки підприємництва та роботу Центрів підтримки підприємництва і надання адміністративних послуг.

Окрім того, члени координаційної ради підняли проблемні питання стихійної торгівлі в центральній частині міста, закцентували увагу на дотриманні правил благоустрою та погодженні суб'єктами господарської діяльності режиму роботи.

Також обговорювалося питання підготовки Програми розвитку малого підприємництва на 2013-2014 роки.


Місто Прилуки буде працюватив українсько-польському

проекті “Прозора Україна” у громадському діалозі

Місто Прилуки є одним із п'яти невеликих міст Центральноукраїнського регіону, у якому протягом кількох місяців буде реалізовуватися проект “Прозора Україна” у громадському діалозі. Проект упроваджується Щецинським регіональним центром Фундації Розвитку Місцевої Демократії (Польща) та Центральноукраїнським регіональним навчальним центром Міжнародної громадської організації “Інститут демократії імені Пилипа Орлика”. Метою проекту є подальший розвиток Програми “Прозора Україна” шляхом подолання бар'єрів громадської участі та залучення громадськості до розв'язання місцевих проблем. У рамках проекту передбачається апробація інноваційної форми громадських консультацій.

22 серпня посадовці міської ради, представники громадських організацій та місцевих засобів масової інформації мали зустріч з експертами українсько-польського проекту “Прозора Україна” у громадському діалозі. У ході зустрічі були обговорені питання діяльності та тематики, за якою місто Прилуки буде працювати в українсько-польському проекті “Прозора Україна” у громадському діалозі.

Депутати навчалися та готувалися до сесії

22 серпня т.в.о. начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сергій Чміль провів навчання для депутатів міської ради на тему “Про забезпечення виконання вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців” та постанов Центральної виборчої комісії, прийнятих на виконання Закону України “Про вибори народних депутатів України”.

На спільному засіданні постійних депутатських комісій, що відбулося після навчання, депутати опрацьовували матеріали, подані на розгляд 35 сесії міської ради, яка відбудеться 30 серпня о 9.00 в сесійній залі міської ради. На розгляд сесії вносяться наступні питання:

Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності міськвідділу міліції на території міста. Про хід виконання міської Комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2013 роки.
Про роботу виконавчого комітету міської ради за ІІ квартал 2012 року.
Про затвердження міської цільової Програми «Проведення енергетичного аудиту котелень м.Прилуки Чернігівської області».
Про затвердження міської цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки.
Про затвердження Положення про Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Про затвердження Статуту Прилуцької гімназії №1 ім.Георгія Вороного.
Про затвердження списку присяжних Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області.
Про виконання доручень виборців,зауважень та пропозицій, висловлених депутатами Прилуцької міської ради на 31 сесії міської ради від 31 травня та на 32 сесії міської ради від 26 червня поточного року.

Окрім того, на розгляд сесії буде внесено ряд бюджетних та земельних питань. Також будуть розглянуті зауваження та пропозиції депутатів міської ради.


Про заходи з нагоди Дня Державного Прапора

та 21-ї річниці незалежності України

У місті відбулося ряд заходів з нагоди Дня Державного Прапора та 21-ї річниці незалежності України.21 серпня міський голова Юрій Беркут провів урочистий прийом з нагоди Дня незалежності України, на якому вручив Почесні грамоти міської ради та Подяки міського голови працівникам підприємств, установ, організацій та посадовцям місцевого самоврядування.

23 серпня відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку.

Цього ж дня в сесійній залі міської ради юним прилучанам було вручено паспорти громадян України.

24 серпня о 9 годині ранку в Спасо-Преображенському соборі міста відбулося богослужіння “Молитва за Україну”.

О 18 год. на Центральній площі міста відбувся святковий концерт “Україно моя, Україно, я для тебе у світі живу” за участю майстрів мистецтв України та колективів художньої самодіяльності міста.

Завершилося святкування о 22 годині святковим феєрверком.

Усі заходи були проведені за фінансової підтримки благодійного фонду Миколи Рудьковського “Сила добра”.

Відділ інформаційно-аналітичного

забезпечення міської ради