Всесвітніх студій для України - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Всесвітніх студій для України - сторінка №1/1
Стипендії за програмою "Всесвітніх студій для України"
Термін подачі заявки: 15-05-2013

Фонд Віктора Пінчука пропонує стипендії для українських студентів для проходження одно або дворічної Магістратури (Master Degree) на факультеті Robert H. Smith з сільського господарства, харчових продуктів та навколишнього середовища Єврейського Університету в Єрусалимі.

Фонд надає гранти в розмірі до 50.000 USD, що охоплюють до 60% загальної вартості навчання для українців у віці до 35 років, які хочуть отримати ступінь магістра у сфері сільського господарства. 

Бажаючі повинні продемонструвати майстерність, лідерські якості та зобов'язання повернутися в Україну після навчання для роботи, як мінімум на протязі 5 років. Крім того, їхні кандидатури повинні були схвалені Єврейським університетом в Єрусалимі. 

Час подачі онлайн-заявок з грудня до 15 травня кожного року. Більш детальну інформацію про стипендії і як подавати заявку можна знайти на сайті World Wide Studies for Ukraine. 

Кандидати повинні:  бути громадянами України; бути віком до 35 років на момент вступу до університету; мати ступінь бакалавра у відповідній галузі, пов'язаній з предметом обраної магістерської програми; продемонструвати чітке уявлення як будуть застосовуватися в майбутній роботі на Україні отримані знання, дослідницькі навички та досвід.Джерело та додаткова інформація: worldwidestudies.org
Гранти (стипендії) для стажування в Словаччині студентів, аспірантів, викладачів вузів, дослідників
Термін подачі заявок: 01.05.2013

 Словацька національна стипендіальна програма заснована Урядом Республіки Словаччина для підтримки академічної мобільності студентів, аспірантів, викладачів вузів, дослідників и діячів мистецтв в 2005 році. В рамках програми фінансуються стажування іноземних студентів, аспірантів, викладачів, вчених і діячів мистецтв в словацьких університетах.

Термін стажування для: студентів – від 1 до 2 семестрів, аспірантів – від 1 до 12 місяців, викладачів - від 1 до 12 місяців, дослідників – від 1 до 12 місяців.

Стипендія покриває всі витрати на проживання. Щомісячний розмір стипендії складає 280 EUR для студентів, 470 EUR для аспірантів, 670 EUR для молодих викладачів чи вчених без наукового ступеня, які мають менше 4 років стажу, 850 EUR для більш досвідчених викладачів (вчених зі науковим ступенем) чи маючих стаж більше 4 років; 1000 EUR для досвідчених вчених, маючих більше 10 років стажу.

Заявки подаються на сайті www.scholarships.sk

Оригінали документів необхідно відправити за адресою:  SAIA, n. o., │Námestie slobody 23 │ 812 20 Bratislava 1 │ SlovakiaДетальніша інформація про програму:

http://www.scholarships.sk/en/main/programme-terms-and-conditions/foreign-applicants

Веб-сайт:http://www.scholarships.sk/en/main/

Джерело:http://www.rsci.ru/grants/grant_news/
ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК

Стипендійна програма академічних обмінів iмені Фулбрайта, США
Термін подачі заявок: 16.05.2013

Стипендії для студентів старших курсів та випускників ВНЗ

Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі  можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Програма імені Фулбрайта в Україні  

вул. Еспланадна, 20, офіс 904

Київ, 01001

тел.: 044 287 07 77 

факс: 044 230 20 60

 Додаткова інформація: www.fulbright.org.uaДжерело:http://unistudy.org.ua/opportunities/sch...
Бакалаврат в Лондоні: бізнес і адміністрування

Термін подачі заявок: 31.05.2013

Грант для студентів, бажаючих поступити на бакалавра на факультети міжнародного бізнесу і адміністрування міжнародних подій.Програма стипендій, покриваючих від 50 % до 100 % вартості навчання. Кандидати зможуть вибрати тему для проекту, який будуть розробляти в процесі навчання.

Вимоги до кандидатів:

Подати документи на конкурс можуть випускники спеціальностей, пов’язаних з бізнесом і адмініструванням міжнародних подій. Володіння англійською мовою обов’язкове.

Оформлення заявки:

Кандидату необхідно провести дослідження вибраної теми і написати есе. В роботі треба вказати джерела інформації. Об’єм не повинен перевищувати 16 сторінок. Автори кращих робіт будуть запрошені на фінальну співбесіду. Есе приймаються до 31 травня 2013 року.

Веб-сайтhttp://theoryandpractice.ru/grants/505-b...

Контакти: EBSL@regents.ac.uk

Міжнародні Вестмінстерські стипендії, UK

Термін подачі заявок: 31.05.2013

  Стипендія / Фінансова допомога: повне покриття плати за навчання, проживання, витрати на проживання та авіаквитки в та з Лондона.

Відкритий для: студентів із країн, що хочуть навчатися в магістратурі.

Ви можете подати заявку на стипендію в університеті Вестмінстера, якщо вам запропонували умовно або безумовно місце, але врахуйте, що ви повинні подати заяву на отримання стипендії до початку курсу

Вам потрібно подати заявку на стипендію, як тільки ви подали заявку і вам запропонували місце в університеті ви можете почати навчання з нового 2013-2014 академічного року.

Ви можете завантажити наші анкети та дізнатися більше про процес подачі заяви на сайті: http://www.westminster.ac.uk

E-mail: scholarships@westminster.ac.uk

Веб-сайт: http://www.westminster.ac.uk

Джерело: http://unistudy.org.ua/opportunities/
Конкурс спільних українсько-молдавських проектів
Термін подачі заявок до 31 травня 2013 року.

Конкурс проводиться з таких пріоритетних напрямів: інформаційні та комунікаційні технології; нові матеріали; біотехнології; нанотехнології; енергетика та енергоефективність; медицина і фармація; охорона навколишнього середовища. Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

Науковці обох країн, зокрема керівники проектів, повинні вжити всіх необхідних заходів для захисту науково-технічних і промислових цінностей, які їм належать, а також прав інтелектуальної власності. Головна увага буде приділятися тому, щоб у рамках співробітництва, не відбулося незапланованої передачі національних технологій іншим країнам.

Фінансування проекту виділяється на два роки (щороку окремо). Рішення про продовження фінансування на другий рік приймається після розгляду звіту за попередній етап роботи.

Сторона, що направляє вченого, оплачує транспортні витрати, пов'язані з проїздом свого вченого в країну партнера, вартість проживання в готелі, добові, медичну страховку.Контактна установа в Україні: Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України

Відповідальна особа в Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України: Космач Наталія ОлегівнаУправління міжнародного співробітництва та аналітичного забезпечення

01601, м. Київ

бульв.Т.Шевченко, 16

Тел: 287-82-15E-maіl: kosmach@dknii.gov.ua

Додаткова інформація та джерело: www.dknii.gov.ua

Практика у Берліні


Німецько-Російський Обмін запрошує стипендіатів Фонду ім. Маріон Денхофф на шестимісячну практику в Берліні.
Термін подачі заявок: до 10.05. 13

Крім роботи в одній з Берлінських організацій, учасники отримують можливість участі в програмі з політичної освіти, яка ознайомить з різними аспектами Німеччини та її політикою, суспільством і культурою.

Практика відбудеться у період з вересня 2013р. по лютий 2014р.

Учасниками можуть бути представники з України, Росії та Білорусі.Заявникам необхідно надіслати заповнений бланк з фотографією, біографію і лист, в якому вони пояснюють, чому вони хочуть проводити практику в Німеччині і що вони очікують від неї. Все це повинно бути на німецькій мові.

Е-mail: holger.loebell@austausch.org

Додаткова інформація: www.austausch.org

Джерело : Німецько-Російський Обмін

Європейська Комісія оголосила конкурс проектів в рамках Європейського інструменту з питань демократії та прав людини для України


Термін подачі заявки: 13.05.13

28 березня 2013 року Європейська Комісія опублікувала конкурс проектів за програмою "Європейський інструмент з питань демократії та прав людини: Схема підтримки місцевих ініціатив в Україні в рамках Річних програм дій на 2012-2013 роки", номер конкурсу: EuropeAid/132823/L/ACT/UA.Загальна мета конкурсу полягає в посиленні ролі українського громадянського суспільства в дотриманні прав людини, ґендерної рівності та здійсненні демократичних реформ, сприянні мирному узгодженню інтересів різних груп, а також забезпеченні участі та представництва в політичних процесах. Більш конкретно, конкурс проектів спрямований на забезпечення захисту прав та основних свобод людини в Україні та підтримку виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Загальний бюджет конкурсу складає 2 344 000 євро. Розмір індивідуальних грантів має складати від 50 000 євро до 300 000 євро, а тривалість проектів – від 12 до 36 місяців.Вся детальна інформація та правила подання проектних пропозицій вказані в Інструкціях для заявників, які разом з іншими необхідними документами, можна отримати Додаткова інформація та джерело на сайті : Представництва Європейського Союзу в Україні.