Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на... 1 84.33kb.
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно... 1 20.64kb.
Рішення №145 10 січня 2012 р м. Перемишляни Про районний бюджет Перемишлянського 1 64.43kb.
Рішення від 05 січня 2012 р. №313 смт Ставище Про бюджет Ставищенської... 1 43.14kb.
Рішення XX сесії VІ скликання 20. 12. 2012 №650 Про обласний бюджет... 1 66.74kb.
Рішення тринадцятої сесії шостого скликання від " 27 " грудня 2012 р. 1 78.89kb.
Рішення «27» грудня 2012 року №334 Про районний бюджет Буського району... 1 84.68kb.
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України... 1 27kb.
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України... 1 24.04kb.
Рішення про міський бюджет м. Яготин на 2013 рік Відповідно до частини... 1 36.89kb.
Кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на... 1 19.88kb.
Рішення n 2012 року Про внесення змін до показників районного бюджету... 1 17.05kb.
Додаток 1 основні показники економічного І соціального розвитку миколаївської... 1 315.38kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України - сторінка №1/1УКРАЇНА

КРАСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


ШОСТЕ СКЛИКАННЯРІШЕННЯ

дев’ятої позачергової сесії

від 30 грудня 2011 року № 1

м. Красилів


Про районний бюджет

на 2012 рік

Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» та Бюджетного кодексу України, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2012 рік у сумі 175378,7 тис. гривень, у тому числі відповідно до статті 1 Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» обсяг дотації вирівнювання у сумі 90615,9 тис. гривень, додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 644,4 тис. гривень, субвенцій з державного бюджету України – 59653,1 тис. гривень, субвенцій з обласного бюджету – 162,2 тис. гривень.

Обсяг доходів загального фонду районного бюджету затвердити в сумі 172682,9 тис. гривень, спеціального фонду бюджету 2695,8 тис. гривень.

(додаток 1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2012 рік у сумі – 175378,7 тис. гривень, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 172498,2 тис. гривень та видатків спеціального фонду бюджету – 2880,5 тис. гривень за функціональною структурою бюджету (додаток 2) та головними розпорядниками коштів (додаток 3).

3. Установити профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 184,7 тис. гривень, напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

4. Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету в сумі 184,7 тис. гривень, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 5).

5. Установити, що перерахування дотацій вирівнювання місцевим бюджетам здійснюється органами Державного казначейства України шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від надходжень дотації вирівнювання, що одержується з державного бюджету згідно з додатком 4 цього рішення.

6. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів районного бюджету у сумі 250,0 тис. гривень.

7. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів з державного бюджету України місцевим бюджетам району на 2012 рік. (додаток 6)

8. Затвердити обсяг трансфертів з обласного бюджету місцевим бюджетам району на 2012 рік (додаток 7).

9. Визначити, що фінансове управління райдержадміністрації може здійснювати протягом 2012 року перерозподіл обсягу субвенцій з державного бюджету на надання пільг, субсидій, виплат та допомог населенню між функціями, виходячи з фактично нарахованих обсягів та очікуваного використання відповідних пільг, субсидій, виплат та допомог населенню. Перерозподіл бюджетних призначень між функціями у межах загального обсягу головного розпорядника коштів районного бюджету здійснюється фінансовим управлінням райдержадміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету.

Визначити, що фінансове управління райдержадміністрації проводить перерахування коштів субвенцій державного бюджету на соціальний захист населення пропорційно фактичним зобов’язанням та в межах доведених обсягів субвенцій.

Врахувати, що протягом 2012 року може здійснюватись перерозподіл загального фонду субвенцій з обласного бюджету місцевим бюджетам між їх видами, виходячи з фактично нарахованих відповідних пільг, допомог та компенсаційних виплат населенню.

10. Дозволити фінансовому управлінню райдержадміністрації при надходженні в міжсесійний період трансфертів (дотацій, субвенцій) з державного та обласного бюджетів понад обсяги, враховані в районному бюджеті на 2012 рік, збільшувати обсяг доходів та видатків районного бюджету на суму трансфертів, одержаних з державного та обласного бюджетів та проводити розподіл зазначених трансфертів між головними розпорядниками коштів районного бюджету, бюджетами місцевого самоврядування за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету.

Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до районного бюджету на 2012 рік.

11. У разі розподілу (перерозподілу) Кабінетом Міністрів України та іншими центральними органами виконавчої влади обсягів дотацій, субвенцій дозволити фінансовому управлінню райдержадміністрації в міжсесійний період вносити зміни у міжбюджетні трансферти та проводити розподіл, перерозподіл зазначених трансфертів між головними розпорядниками коштів районного бюджету, бюджетами місцевого самоврядування за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету з наступним інформуванням районної ради при затвердженні звіту про виконання районного бюджету за 2012 рік.

Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до районного бюджету на 2012 рік.

12. Затвердити перелік об’єктів (додаток 8), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

13. Установити обсяг резервного фонду районного бюджету на 2012 рік у сумі – 100,0 тис. гривень.

14. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2012 рік за економічною структурою видатків відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України:

- оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);

- нарахування на заробітну плату(код 1120);

- придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів (код 1132);

- забезпечення продуктами харчування (код 1133);

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 1160);

- поточні трансферти населенню (код 1340);

- поточні трансферти місцевим бюджетам (1320).

15. Затвердити у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію районних програм на загальну суму 150,7 тис. гривень (додаток 9).

16. У процесі виконання районного бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету фінансове управління райдержадміністрації у межах загального обсягу бюджетних призначень за функціональною класифікацією здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

У межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків за функціональною класифікацією, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків здійснюється фінансовим управлінням райдержадміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету.

17. Якщо після прийняття районною радою рішення про районний бюджет на 2012 рік повноваження на виконання функцій передається відповідно до законодавства від одного головного розпорядника бюджетних коштів до іншого головного розпорядника бюджетних коштів, дія бюджетного призначення не припиняється і застосовується для виконання тих самих функцій чи послуг іншим головним розпорядником бюджетних коштів, якому це доручено.

Передача бюджетних призначень здійснюється фінансовим управлінням райдержадміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету.

18. Надати право фінансовому управлінню райдержадміністрації отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, які відповідно до статті 43 Бюджетного кодексу України в обов’язковому порядку покриваються Головним управлінням Державного казначейства України в області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

19. Відповідно до статті 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому управлінню райдержадміністрації отримувати в Головному управлінні Державного казначейства України в області середньострокові позики на суми невиконання у відповідному звітному періоді розрахункових обсягів доходів районного бюджету на 2012 рік, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів та передбачені у додатку 6 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку без нарахування відсотків за користування цими коштами, з наступним інформуванням районної ради.

20. Розпорядникам коштів районного бюджету:

- забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами;

- затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

21. Рекомендувати міській, селищній, сільським радам при затвердженні відповідних бюджетів забезпечити в повному обсязі потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами; установити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках по кожній бюджетній установі виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

22. Додатки 1-9 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

23. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Якушеву Л.С. та постійну комісію районної ради з питань бюджету (голова комісії – Ковальчук Н.В.).Голова ради В. Ходак