Зош І – ІІІ ступенів Cл Усім доброго дня. Сл 2 - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Конкурсу шкільних друкованих видань 1 92.48kb.
Ведучий: Доброго дня шановні пані та панове! Доброго дня Європа! 1 54.01kb.
Шкільний парламент учнівське самоврядування Смизької зош І-ІІІ ступенів... 1 392.49kb.
Дипломної педагогічної освіти тема творчої роботи: директора старобасанської... 1 167.41kb.
План роботи шахтарської зош І-ІІІ ступенів №2 на 2013 2014 навчальний рік 19 2955.49kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 05. 08. 1 22.99kb.
Ставівська зош І ііі ступенів Вчитель інформатики 1 152.86kb.
Впровадження інформаційних технологій в загальноосвітній школі І-ІІІ... 1 204.28kb.
Звіт про роботу директора Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ... 1 177.43kb.
Відділу освіти Шевченківської райдержадміністрації Список учнів Шевченківської... 1 30.9kb.
Конкурсні торги на закупівлю робіт “Реконструкція Гоголівської зош... 8 2341.3kb.
Підсумки футбольного сезону 2013 року підсумкова таблиця чемпіонату... 1 72.81kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Зош І – ІІІ ступенів Cл Усім доброго дня. Сл 2 - сторінка №1/1
Презентація-Виступ
президента учнівського самоврядування “ТЕМП”
Григорівської
ЗОШ І – ІІІ ступенів


Cл 1. Усім доброго дня.

Сл 2. Мене звати Бондарчук Юлія,я президент шкільної республіки «Темп» Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Мені 13 років і я навчаюся у 8 класі.

Сл 3. Для реалізації основних завдань виховання, у нашій школі уже багато років діє учнівське самоврядування - «Республіка ТЕМП» - республіка талановитого, ерудованого, молодого покоління.

Сл 4. Метою учнівського самоврядування є загалу учнів до управління шкільним життям, отримання підлітками практичного досвіду, з ким вони зможуть краще адаптуватися в дорослому житті, розвиток духовності, соціальної активності учнів, виховання в них почуття власної гідності, надання їм можливості виявити себе у громадській діяльності.Мета і завдання шкільної республіки викладені у її статутові.

Сл 5. Республіка ТЕМП діє за такими законами:

  1. Будь добрим, поважай і люби рідних, близьких людей.

  2. Добре навчання, працюй, займайся спортом.

  3. Розвивай власні здібності і таланти.

  4. Завжди допомагай товаришам.

  5. Поважай національні традиції, вивчай історію України.

Сл 6. Оскільки за формою існуюча модель учнівського самоврядування у школі це президентська республіка, тому одне з найважливіших місць у шкільному самоврядуванні займає посада Президента шкільної республіки «Темп». Ця посада має високий статус, завдяки тому, що Президента обирає вся школа.

У 2013 р., свою роботу учнівське самоврядування розпочало з виборів нового президента. Відповідно до положення про вибори Президента школи, право висунення кандидатів на посаду президента отримали учні 8-11 класів (по одному кандидату з класу), а також право на само висунення. Голосування відбувалося протягом тижня. Воно було таємним.

Процедура виборів Президента шкільної республіки «ТЕМП» відбувалося згідно з встановленими правилами і пройшла на зразок «дорослих» виборів.

За результатами учнівського голосування більшість голосів отримала учениця 8 класу Бондарчук Юлія, яка й очолила органи учнівського самоврядування школи. Підсумки виборів були оголошені на загальношкільній лінійці.У виборох були задієні всі учні середньої та старшої школи. Також був обраний парламент на чолі з 6 міністрами центрів.

Сл 7. У школі існує структура учнівського самоврядування. Це :

  • Шкільна республіка «ТЕМП»

  • Президент школи

  • Та рада міністрів яка складається з Центру дисципліни і порядку – міністр Шевчук Сергій (учень 6 класу), Центру навчання і творчості – міністр Берчук Анна (учениця 7 класу), Центру здорового способу життя – міністр Польнюк Катерина (учениця 8 класу), Центру роботи з молодшими школярами – міністр Денега Олександра (учениця 9 класу), Центру здорового способу життя – міністр Терлецький Олег (учень 10 класу), Центру культури та відпочинку – міністр Василевська Анастасія (учениця 11 класу).

Сл 8. Також засідання центрів проводиться кожного тижня.

Варто зауважити, що органи учнівського самоврядування повинні функціонувати не час від часу, а постійно і зрозуміло, в межах доступних учням, їхньому віку та знанням. Така діяльність органів шкільного самоврядування сприяє згуртуванню дитячого шкільного колективу, розвитку громадської думки, процесу соціалізації учнів, ефективному входженню в доросле життя. Якщо школа керується інтересами і потребами дітей, вона стає улюбленим місцем, де учні не лише вчаться, а й живуть повноцінним духовним життям.

Учнівське самоврядування в нашій школі здійснюється через залучення учнів до планування, організації, контролю пізнавальної та навчально - виховної діяльності учнів школи. Відповідно до своїх основних завдань і напрямків роботи, кожним з вище перерахованих центрів було складено план роботи на новий навчальний рік. Щомісячно на засіданнях Ради міністрів, міністри центрів звітували про поведену роботу, вказуючи на результати. Крім того кожного тижня, міністри звітують і перед усіма учнями школи на загальношкільних лінійках.

Протягом року :

Сл 9,10. Центр дисципліни і порядку працював над вихованням свідомої дисциплінованості. Слідкував за дотриманням учнями правил поведінки на перервах та в після урочний час, відповідав за організацію чергування класів по школі, на вечорах; проводив роботу з порушниками порядку; планував рейд - перевірки щодо зовнішнього вигляду.

Сл 11, 12. Центр навчання і творчості здійснював контроль за успішністю учнів школи, надав допомогу в організації роботи із здібними учнями, проводив консультація для не встигаючих учнів, допомагав у проведенні інтелектуальних ігор та відповідав за організацію і проведення загально шкільних лінійок.

Сл 13,14. Центр здорового способу життя разом із медсестрою організовував зустрічі з лікарями; разом із центром культури і відпочинку організував дозвілля школярів. На протязі року вів активну пропаганду здорового способу життя; слідкував за дотриманням правил гігієни учнями, контролював санітарно - гігієнічний стан школи та класів. Брав активну участь у підготовці турніру знавців професій «Молодь обирає здоровий спосіб життя».

Сл 15,16. Центр роботи з молодшими школярами організовував дозвілля малят; надав шефську допомогу, допомагав в організації літнього оздоровчого табору. Під час перерв проводять розважальні ігри та естафети з учнями 1 – 4 класів.

Сл 17,18. Центр спорту і туризму створений з метою пропагування здорового способу життя. У минулому навчальному році відповідав за організацію і проведення днів спорту і здорового способу життя, залучаючи учнів до участі у спортивних конкурсах, змаганнях, естафетах; організовував і проводив туристичні походи, разом з учнями молодших класів розучували народні ігри....

Сл 19,20, 21. Центр культури і відпочинку відповідав за проведення свят, дискотек, організації змістовного дозвілля школярів, організацію та проведення екскурсій. Протягом року провели «Новий рік» у старших класах, «День закоханих», «8 Березня». Активно брали участь у проведені свят під час табору. Цього року провели «День вчителя».

Сл 22. Щодо роботи волонтерського осередку учнів 8-11 класів, то його учасниками взято під опіку ветеранів ВВв, самотніх людей, людей похилого віку, які мешкають на території села. Організована також допомога самотнім учителям - пенсіонерам.

Школярі взяли шефство і над історичними пам’ятниками села - стежать за благоустроєм меморіалу воїнам - визволителям.

Сл 23. Отже Учнівське самоврядування це спосіб організації життя учнівського колективу, залучення учнів до планування, організації, контролю та підведення підсумків їх навчальної, трудової, суспільно-громадської діяльності.Сл 24. Дякую за увагу.