Звернення до Лідерів передвиборної компанії 2012 року - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Наказ №85 від 1 лютого 2012 року м. Ужгород Про обласний конкурс... 1 86.75kb.
Розпорядження Харківського міського голови від 2012 року № Місця... 9 1974.22kb.
Рішення 23. 05. 2013 №83 Про дислокацію місць передвиборної 1 38.48kb.
Наказ № Про участь лідерів Федорівського нвк у зборі лідерів учнівського 1 14.45kb.
Узагальнення 1 99.34kb.
Наказ №443 Про участь делегації області у VІІІ всеукраїнському зборі... 1 43.46kb.
Рішення 11. 07. 2012 м. Нікополь №557 Про порядок розміщення інформаційних... 1 43.63kb.
Головуючого Колесника П.І., суддів: Балюка М.І., Берднік І. 1 134.01kb.
Зовнішньоторговельна діяльність компанії тов сп 1 36.69kb.
Звіт про результати проведення процедури запиту цінових пропозицій... 1 46.7kb.
Звіт про результати проведення процедури запиту цінових пропозицій... 1 47.71kb.
Шотландські наймані вояки в Україні XVI xvii ст. 1 151.86kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Звернення до Лідерів передвиборної компанії 2012 року - сторінка №1/1
Звернення до Лідерів передвиборної компанії 2012 року
Настав черговий період вибору Народом України депутатів до Верховної Ради. Уже всім відомо, яка нова опозиція та колишня коаліція бажають черговий раз взяти участь у виборах. Відомо також, скільки коштує кожному кандидату до Верховної Ради його власна виборча кампанія. Новостворена опозиція явно прагне взяти реванш і перейти в коаліцію, набравши більшість голосів від виборців, які приймуть участь у голосуванні. Але ж ніхто мабуть не враховує того, чи приймуть участь у виборах більшість людей, ніж на попередніх виборах. На мою думку, вже перебрані всі варіанти передвиборної агітації, як по кількості учасників виборів, так і по програмах самих Представників Народу, які приймають участь в передвиборних перегонах. Подібна передвиборна ситуація повторюється і в інших Країнах, в цьому не важко переконатись.

Повторюється ситуація і в організаційних заходах ЗМІ, адже активно організуються і продовжуються незрозумілі телевізійні «шоу» Свободи слова, Великої політики, Республіки та інші. Правда, серед цих передач додався канал ТВІ з цілеспрямованими програмами критики діяльності існуючої «більшості» в «парламенті», прикро, що реальних пропозицій учасники програм не пропонують.

Невідомо, з якою метою організуються ці «професійні шоу», бо паралельно в ефірі ідуть «зомбуючі» передачі, в яких показують масу протиріч, існуючих в суспільстві, адже здебільшого надається інформація про аварії, катастрофи, пожари, потопи та інші природні катаклізми. А чому б не показати по телебаченню систему діяльності колишніх Представників авіаційного Народу, тобто найвищий професійний конструктивний досвід Представників Замовника в авіапромисловості. Для цього існує і досвід багатьох інших практичних професіоналів, які використовували в своїй діяльності документацію, створену на основі Міжнародних Стандартів. Представники Замовного Управління не лише здійснювали свою практичну діяльність по виготовленню літальних апаратів, а й реально управляли ситуацією. Можна лише додати, що окрім «професіоналів» існують ще й практичні «універсали», які мають змогу охоплювати та аналізувати всі шість рівнів системної діяльності в своїй галузі та робити конкретні пропозиції на покращання.

Але, коли показують по телебаченню концерти знаменитостей та різні «шоу», то можна зробити лише один висновок: «вони ще й співають… », адже про нинішніх політичних діячів можна сказати лише так, як писав байкар Глібов: «Хоч десять раз пересідайте, немає хисту – от і все..». Взагалі то нічого в політичному житті не змінюється, чи то буде при владі коаліція, чи опозиція, мабуть виборцям це все набридло, тому й вирішують, чи приймати участь в голосуванні, чи ні. Нинішня коаліція депутатів також все робить, щоб залишитися при владі, вважаючи себе професіоналами. Виконавча влада від коаліції, щоб затвердити свій «професіоналізм», комусь підвищує пенсії, комусь повертає заморожені борги (в очікуванні інфляції) та робить спроби стримувати зростання цін, але ж «пани б’ються, а в мужиків чуби тріщать…», бо безробіття не зменшується. Міліонерам добре живеться, їх в Україні стало ще більше і нічого їх не турбує, аби купюри грошей не поміняли, чи то будуть гривні, чи євро, чи долари, можна навіть російські рублі. А про те, як використати ці кошти, з прибутком, вони ще не знають, бо не знають самої системи господарювання.

Політиків не надто турбує те, чому літакобудування в Україні зупинилося та терплять катастрофи літаки, які виробили всі гарантійні ресурси. Відбуваються постійно і автокатастрофи, по причинам яких та про те, що зроблено владою для ефективного попередження, інформація відсутня, мов би, комісія нехай розбирається та прокурори. Але ж чому ніхто не ставить питання, яка ж Влада повинна попереджувати всі негаразди в суспільстві, ті ж самі катастрофи, хто займається цим питанням?

В колишньому Союзі питанням попередження авіакатастроф ефективно займалися лише Представники Замовника (ПЗ), адже реакція з боку ПЗ на попередження таких подій була негайна, досвід колосальний! Я не вірю в те, що в Україні немає практичних колишніх професіоналів, які мають практику управляти, адже я й сам до них належу. Мені довелося здійснювати свою діяльність в конструктивній системі на посаді Представника «Замовного Управління» в авіапромисловості, на протязі 18 років. Даний рівень відповідальності цілком відповідає управлінцям, які попереджували небажані ситуації. Мені, як фахівцю, не потрібно було чекати коли розшифрують «чорні ящики», причина авіакатастроф завжди проявлялась однозначно, а комісії, схоже, створювались, щоб сховати справжню причину катастроф. У такий спосіб, іноді, формується лікарями і причина смерті людини. Те, що «гинуть» цілі села, школи в селах закриваються, бо скоро не буде учнів, багатьом теж відомо, але ж знову ніхто не попереджує цю ситуацію.

В наш час, здавалося б, немає причин для глобальних збройних конфліктів, адже це може привести до термоядерної війни. Та ніхто ще не займається питаннями попередження локальних збройних конфліктів. Адже ж воюють араби, єгиптяни, та й арсенал зброї постійно поповняється, відбувається постійна поставка зброї тим, хто не вміє її виготовляти, проте безробіття серед «зброярів» не зменшується.

Можна критичну і подібну інформацію продовжувати до нескінченності та мабуть досить. Питання виникає одне, чому в Україні немає керівників, які б попереджували небажані ситуації. Керівництво на себе взяли Президенти, Голови, Міністри та інші державні особи, ну і Господарі - міліонери, звичайно, але ж вони фактично не керують, тому що в них, при організації системної діяльності, повинні бути лише обов’язки Організаторів. Керівники такого рівня не можуть попереджувати негаразди в суспільстві, тому й зрозуміло, чому ніхто з сучасних «керівників» не несе відповідальності за кожну катастрофу. «Керівники» і прагнуть до влади, щоб мати недоторканність, на всякий випадок, а Суди часто судять зовсім невинних, навіть таких, від яких ніхто фізично не постраждав. Двадцять років Незалежності України, це немалий термін для всіх, хто був при владі недоторканними, але ж може настати час нести і відповідальність за недбале керівництво! Мабуть і цю ситуацію потрібно комусь попередити.

Мені, як патріоту України, довелось добровільно приймати участь у багатьох заходах Громадських організацій та висловлювати пропозицію, щоб хтось з патріотів, чи Лідерів, запропонував Народу створити умови в Україні, тобто систему, яка б давала змогу попереджувати будь які негаразди. Більшість патріотів лише констатують, що в Україні існує «Влада Народу», але ж чи створена система для Народу, щоб була можливість керувати? Звичайно, пропонувалось зібрання Національних Зборів, але це залишилось поки що лише пропозицією, адже ще невідомо, кому запропонувати брати участь в цих зборах.

Вважаю, що така реальна влада Народу можлива лише при умові створення в Україні системи, яка б дійсно давала змогу здійснювати керівництво з метою попередження. Уже створена інженерами надійна система управління для пілотів та водіїв машин, але вони іноді перестають керувати, бо жертв такого невмілого керівництва надто багато. Водіїв машин, звичайно, лише потрібно підготувати належним чином для здійснення керівництва, а от хто створить систему управління для сучасних політичних керівників та підготує їх для здійснення надійного керівництва, невідомо.

А коли обрані Представники Народу знову не будуть мати змогу керувати, то для чого йти до влади, можливо для того, щоб повторити діяльність минулої недбалої влади? Так совість же треба мати! Сучасна Виконавча влада, разом Депутатами коаліції ВР, явно переконує народ України, що вони уже стали «професіоналами» при владі. Факти ж кажуть про те, що вони ніякі не професіонали, а лише прагнуть залишитися при владі, немов би часу не вистачило за чотири роки, щоб показати свій професіоналізм і їм дехто навіть вірить. Нинішні ж Представники Народу, прагнучи до влади, лише дають обіцянки, створюючи Програми майбутньої діяльності.

Але ж в Україні ще існують колишні практичні професіонали, яким зась бути при владі, грошей мало, щоб купити собі місце при владі та й роки не дозволяють. Можливо сучасним псевдо професіоналам потрібно було давно взяти раніш підготовлених професіоналів радниками, чи то «менеджерами», щоб вони хоч підказували, як можна управляли ситуацією, так ні. Тому немає на кого сподіватися, адже навіть «Міжрегіональна Академія Управління персоналом» не готує управлінців на основі Міжнародних Стандартів. Ситуація в Україні дійсно стала «тупікова», тому що зайшла в «п’ятий кут». А як вийти з даного тупіка, схоже, теж ніхто не знає. Але ж існує міжнародний досвід по цим питанням, то чому відсутня інформація в ЗМІ по цьому досвіду?

Щоб була змога управляти, військові Представники в промисловому виробництві використали самі систему для управління, примусивши конструкторські колективи освоїти запозичену Міжнародну систему ЕСКД, та створили інші Організаційні Стандарти. Оборонна промисловість колишнього Союзу, таким чином, почала працювати по чіткій документації, вже використовуючи надійну природну систему. Нажаль, ні в сільському господарстві, ні в громадському промисловому виробництві в Союзі не була освоєна ця система документально.

В часи «перебудови», коли Народ України проголосував за «Незалежність», потрібно було від самого початку лідерам перебудови документально використати природну систему управління. Коли Горбачов вів мову про «конструктивний підхід», то мова мабуть і йшла про конструкторську систему. Але, як в народі кажуть, «не сталося так, як гадалось..» Мабуть лідери новостворених країн і не знали, про існування конструкторської системи, їх цілком задовольняла неудосконалена «соціалістична система», а може й цілком задовольняла неудосконалена «капіталістична система». Обидві системи потрібно було давно удосконалювати за рахунок освоєння природної, конструкторської системи, з надійним керівництвом.

По даному питанню на Інтернет-сайті «Всенародний фронт порятунку України» вже опубліковано багато переконливої інформації про Універсальну природну систему. Дана інформація також побудована на базі практичної діяльності Представників Замовника. Управлінці повинні обов’язково володіти системним аналізом, щоб мати можливість попереджувати всіляку небажану ситуацію, навіть політичну. Мені зрозуміло, що ніхто з сучасних політичних діячів не володіє системним аналізом, з використанням природної, конструктивної, стандартизованої системи, от про що потрібно подумати патріотам, хто прагне бути обраним до Верховної Ради.

По даному питанню я звертався навіть до Інституту Стратегічних досліджень, з побажанням освоїти конструктивну систему. Тепер на сайті ВФПУ опублікована ціла серія статей по ліквідації «системної безграмотності». Мабуть мало хто з політичних діячів ознайомлений з даною інформацією, чи може Голова ВФПУ не проявив, як Лідер, достатньої наполегливості, щоб даний матеріал став доступним масам Народу, особливо тим, хто прагне до влади та створює штучні Програми. Адже повинно бути зрозумілим кожному патріоту, тим більш кожній грамотній людині, що не володіючи даною інформацією, ситуація на Україні ніяким чином не зміниться на покращання. Володіння системним аналізом стосується кожного громадянина, тому що це стосується і здоров’я кожної людини.

Якщо конкретизувати сучасну ситуацію, на основі системного аналізу, то можна зрозуміти наступне.

По–перше, сучасна система влади, внесена в Конституційне Завдання несвідомо, не відповідає системі природи життя. При наявності даної системи Представники Народу, тобто обрані депутати, не можуть керувати ситуацією так, як це здійснювали Представники Замовника в минулій соціалістичній Державній системі.

По–друге, бувшим професіоналам стає зрозуміло, що сучасна система влади явно запозичена з недосконалої «капіталістичної» системи, також і недосконалої «соціалістичної системи», тому що вони не відповідають системі перспективного розвитку, закладеній в природі. Система ж перспективного розвитку, тобто конструктивна система, в деяких напрямках діяльності вже практично освоєна. Без використання даної системи не могло бути ще раніш розвитку господарської діяльності, якого досягли в створенні засобів збройного захисту розвинені Країни. Тому вважаю, що практичну і перспективну систему необхідно «політикам» все таки освоювати усвідомивши.

По–третє, політичні діячі, приходячи до влади з програмними «обіцянками», просто забувають, що потрібно виконувати, перш за все, вимоги Конституційного Завдання. Коли ж ведеться мова про «політичну діяльність», то мабуть мало хто розуміє, що це та ж сама діяльність без сформованого комплекту документації. Практично ж політична діяльність здійснюється в КБ постійно. В Україні дійсно відсутня надійна документація, починаючи з Законів, тому й потрібно політикам здійснювати постійно дійову політичну діяльність по виконанню Конституційного Завдання, формуючи одночасно і комплект документації, а не лише Законів.

В засобах масової інформації відсутня і реальна інформація про стан виконання вимог Конституції. А хто ж надає Звіти про стан виконання Конституції, адже сучасні політичні «професіонали» явно не надають такі звіти Народу, який їм довірив владу. На своїй посаді мені доводилося оформляти щорічні та щоквартальні Звіти про стан виконання Технічних Завдань та Постанов Уряду. Депутати також, як Представники Народу, зобов’язані слідкувати за виконанням посадовими особами Виконавчої влади кожного пункту Конституції, не беручи до уваги самої системи недосконалої влади, та теж оформляти Звіти перед Народом, який їх підбирає та Вибирає.

Якщо вести мову про природну систему «троєвладдя», тобто «християнську» систему, то таку систему потрібно було й створювати документально на базі наступних трьох форм влади: Організаційна форма, Господарська (Виконавча) Форма влади та Форма об’єднаного захисту, тобто Державна. Але ж для того, щоб сформувати перспективну, надійну владу, для цього й надається час політичної діяльності, як це здійснювалось в КБ. Під час політичної діяльності, при фаховому підході, Організатори зобов’язані постійно оформляти локальні Постанови Уряду на виконання кожного пункту Конституційного Завдання, навіть коли Конституція створена без врахування вимог Міжнародних Стандартів по створенню текстового документу. А як їх виконувати, коли сам текст Конституції сформований декларативно, як то в Україні все, що написано в Конституції, уже забезпечено. Політичні діячі явно не мають переконливої інформації про реальну організацію політичної діяльності, хоча б в Конструкторських бюро. Патріоти - професіонали повинні були і в цьому розібратися, щоб давно поправити текст стихійно створеної Конституції України.

Щоб постійно виконувались посадовими особами Виконавчої влади (тобто, як виробництво в КБ) вимоги Конституції, то окрім оформлення Постанов, вони повинні бути системно узгоджені з відповідальними організаторами виконавчої діяльності. Такі Постанови обов’язково повинні узгоджуватися і з Представниками Народу, тобто з Депутатами. На базі таких Постанов, під контролем Депутатів, повинен формуватися і комплект Господарських Законів України, причому, по всім напрямках діяльності. Не перевірені в діяльності Закони, як текстові документи, та не затверджені Державною Комісією, не повинні мати юридичної сили. Юридичну силу в політичній Господарській діяльності повинні мати лише узгоджені та затверджені Постанови Виконавчої влади.

Юридичну силу мають також ті Державні Закони, які створені в інтересах захисту Громадян, на основі міжнародних Стандартів. Комплект таких Державних Законів також потрібно було узгодити з Депутатами, мабуть все таки «опозиції». Для затвердження Державних Законів мабуть і вибирають Президента, як «гаранта», але не Конституції, а гаранта виконання Міжнародних Стандартів. Нехай і опублікує гарант комплект Стандартів, яких він дотримується у власній організаційній діяльності, щоб і Народ про це знав!

Потрібно розібратися кандидатам в депутати і з існуючими Партіями та Громадськими організаціями. Якщо брати досвід з розвинутих Країн, зі США, наприклад, то там існують лише дві партії, Республіканська і Демократична. Суть Виборів у них зрозуміла: коли приходить до влади Республіканська партія – іде підготовка війни, підсилюється захист Держави, якщо Демократична - настало тимчасово перемир’я. В Україні, похоже, немає загального розуміння, для чого створюється в Верховній Раді коаліція та опозиція. В Україні ще не завершений і перерозподіл Державних коштів, тому що коштами розпоряджається лише «коаліція», створюючи Державний бюджет. Фактично ж більшість коштів ідуть Приватникам, а на захист народу ідуть мізерні кошти. Тому й «війна» йде між депутатами, чи то захищати людину та Країну, чи захищати Приватників.

Політичні діячі, щоб переконати людей, що вони професіонали, повинні враховувати і те, що в соціалістичній Україні система господарювання була лише Державна. Після «перебудови», уже в незалежній Україні, приватне господарювання не було організоване належним чином, тому й залишилося умовно Державним, але й без фізичного держаного захисту Приватників. Приватники, хто має змогу, самі організують власний захист, а чим займаються обрані Народні захисники та Судді? Господарі, що придбали приватну власність, повинні були створити також і надійну систему господарювання, причому таку, як на власному огороді, щоб була у них змога отримувати прибутки та платити податки. Лише при таких умовах Депутати, як Представники Народу від Приватних господарств, повинні були давати дозвіл на приватизацію. До речі, селяни до сих пір використовують природну християнську систему в обробітку землі, причому політично, тобто без документації.

Сучасна ж, Законодавча Державна влада Депутатів в Україні передала рішення на приватизацію Судовій владі! Це сталося лише тому, що не було створено в Верховній Раді другої палати Депутатів. Це була не помилка, а гірше, тому що ніхто в Україні не може понести відповідальності за розорення бувших організованих Господарств сільського призначення, тим більш за розорення промислових Господарств, які працювали в інтересах захисту. Тому й села та промислові підприємства були буквально, розорені. Невже могло таке статися в бувших розвинутих державних господарствах, після того, як система господарювання в інтересах захисту вже була освоєна?! В час «перебудови» Господарям залишалося лише втілити в життя конструкторську систему діяльності, тобто документально освоїти систему християн по обробітку землі. Але ж конструктивну, християнську систему діяльності, до сих пір не освоїли сучасні приватники, тому і виживають лише при підтримці Державного бюджету.

Господарі, які приватизували бувше державне майно повинні використовувати Державний бюджет як позичку, вони могли б використовувати навіть зарубіжні позички в борг, щоб потім отримувати прибутки, платити податки Державі з прибутків та розраховуватися поступово з позичками.

Без використання природної системи не може бути організована приватна діяльності, тому у приватників немає ніякої перспективи, як не сумно це констатувати. Але ж вихід є, для цього потрібно підготувати лише надійного Організатора державної діяльності та Організатора приватної господарської діяльності.

Депутати Верховної Ради, при любих виборах, не зможуть виконувати своїх обов’язків, як Представники Народу чи парламентарії, до тих пір, поки не буде удосконалена сама система влади.

Рекомендації представникам Народу, які прагнуть до влади та озвучують власні Програми під час підготовки до чергових Виборів.

Необхідно, на кінець, усвідомити, що владу Представників Народу, тобто Депутатів, потрібно вважати і керівниками від Народу. Але ці Представники повинні організувати для здійснення власної діяльності і сучасну, конструктивну систему діяльності в трьох формах влади, як це створено в природі, навіть в Сонячній системі:

1. Організаційна форма влади, на чолі з Президентом та Президією

2. Державна влада, зі своєю Палатою опозиційної Верховної Ради.

3. Господарська Приватна влада, з Палатою коаліційної Верховної Ради.

Помітка. Двопалатна Верховна Рада уже створена в багатьох розвинутих Країнах. У них ситуація стабілізувалась лише тому, що у них уже сформований комплект Законів і решта документації. Не зрозуміло лише одне, яким чином була організована діяльність в цих Палатах, коли формувались Закони. Мабуть немає сучасним Парламентарям України навіть з кого брати приклад, окрім з конструкторів. Тому «капіталісти» і підказували Горбачову про «конструктивний підхід», бо як створювати нові Закони при наявності нового Конституційного Завдання?

Якщо в Україні уже проголошена Демократія, то потрібно озвучувати кандидатам від опозиції те, що в Україні, після Виборів, необхідно дійсно організувати проведення Всенародних Зборів (ВЗ), причому представників професійного Народу. Представниками ВЗ повинні бути вибрані бувші професіонали, які ніколи не були задіяні ні в одну владну структуру і не мають стартового капіталу для підприємницької діяльності. Такі Представники повинні мати лише професійний досвід працювати на посадах на конструктивних рівнях системної діяльності.

Завдання Представникам Всенародних зборів повинно виходити з того, що потрібно сформувати тимчасово, від імені Народу, саму відповідальну перед Народом Організаційну владу Представників, Владу Старійшин. Лише такі Представники - професіонали зможуть виконувати функціональні обов’язки Представників Народу, навіть по відношенню до відповідальних осіб Президентської форми діяльності, в тому числі і по відношенню до діяльності Президента. Система діяльності Представників Всенародних Зборів повинна бути також природною, тобто конструктивною, але з дорадчим Голосом.

Президія ВЗ обирає на своєму засіданні і Голову ВЗ, який затверджується на Зборах відкритим Голосуванням. Можливо такого Голову ВЗ потрібно затверджувати навіть під час проведення Всенародних виборів Депутатів обох Палат.

Таким чином, в Організаційній формі діяльності, Президент України, обраний згідно вимог сучасної Конституції України, буде мати також власних Радників, тобто Раду Старійшин, з дорадчим голосом. Такі Представники Народу повинні коректувати не лише діяльність Президента, а й посадових осіб Організаційної форми діяльності. Всі посадові особи існуючої Влади зобов’язані виконувати всі рекомендації Посадових осіб Ради Старійшин. Такий порядок буде діяти лише до тих пір, поки не буде сформовано і укомплектовано документації, створеної згідно вимог Конституційного Завдання і на основі Міжнародних Стандартів.

Рішення по удосконаленню діяльності двох форм влади приймається лише на засіданні Ради Старійшин. По всім питанням, професіонально, шляхом узгодження, повинна формуватися і тимчасова юридична, Законна документація. На базі тимчасової документації, після перевірки її в практичній діяльності, повинна бути сформована і базова документація. Базова документація, в основному Закони України, повинна мати змогу постійно уточнюватися, в процесі діяльності, а після завершення виноситься на всенародне обговорення та затверджується на чергових Всенародних З’їздах.

Якщо українці бажають використати досвід зарубіжних Країн по створенню Партій, то й в Україні повинні бути сформовані також дві об’єднані Партії, з партійними осередками. Але ж ці Партії та й осередки партій повинні здійснювати своє діяльність, знову ж, з використанням природної системи, щоб була можливість навіть об’єднуватися для виконання поставлених задач, та не повторювати досвід неудосконаленої Партії КПРС.

При наявності такої конструктивної діяльності в Державних структурах влади України проблем не буде, тому що такий порядок діяльності уже був освоєний в Радянському Союзі. В зв’язку з тим, що у посадових осіб сучасної Державної влади України не має відповідної підготовки, Президії ВЗ діяльність їх, все таки, прийдеться коректувати. Тому, без коректування діяльності посадових осіб нинішніх Державних владних структур, обираючи несвідомо, не має на що надіятися виборцям, які будуть брати участь в чергових Виборах.

Проблематичною буде для Президії ВЗ і організація діяльності в Господарських приватних структурах, які бажають бути самостійними та незалежними і разом з тим, безвідповідальними. Удосконалити діяльність приватників, за рахунок оформлення документації, навіть Цар Росії не зміг, тому Радянська влада, щоб менш було клопоту, зробила все «державним», а Дворяни, Пани та самостійні досвідчені Господарі, тобто «кулаки», були просто знищені. Радянська влада також не змогла сформувати документацію для господарів з конструктивним підходом, тому цю документацію повинна сформувати нинішня влада, під контролем і управлінням Представників Народу.

Якщо не будуть організовані свідомо приватні структури, причому, з «конструктивним підходом», вірніше, з використанням системи «ТРИЗУБА», то задача по перспективному розвитку України, для сучасних політиків, стане надто важкою. В непередбачених умовах ситуація на Україні може скластися така, як і в бувшій царській Росії. Потрібно дану, небажану ситуацію, попередити. Виручити сучасних псевдо політиків може лише «кінець світу», про який уже повідомляють ЗМІ, але його не буде. Настав час самостійного удосконалення, з використанням древньої символіки.«АВІАТОР»