Звіт міського голови про свою роботу в 2012 році Шановні пирятинці ! - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Звіт міського голови Рябоконя О. П. про свою роботу в 2011 році Шановні... 1 356.98kb.
Звіт міського голови про свою роботу та роботу виконавчих органів... 2 401.31kb.
Звіт 2012 Валківського міського голови Скрипніченка Валерія Володимировича... 1 258.56kb.
Звітують заступники міського голови 1 342.66kb.
Звіт міського голови про свою роботу, міської ради та її виконавчих... 1 582.75kb.
Звіт про свою діяльність та очолюваних мною виконавчого комітету... 1 147.39kb.
Звіт про роботу міської ради та її виконавчих органів ради за 2012 рік 4 726.86kb.
Звіт голови районної ради про свою діяльність Шановні депутати та... 1 109.53kb.
Звіт міського голови І. Цупрова про виконання програми соціально-... 1 198.37kb.
Звіт міського голови перед громадою міста про виконання програми... 1 316.57kb.
Звіт міського голови про роботу міської ради та виконавчого комітету... 2 376.32kb.
Перелік легалізованих професійних спілок, їх об’єднань Чернігівським... 3 509.5kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Звіт міського голови про свою роботу в 2012 році Шановні пирятинці ! - сторінка №1/3


ЗВІТ

міського голови про свою роботу в 2012 році

Шановні пирятинці !
Швидко завершився календарний та фінансовий 2012 рік, черговий рік нашої спільної, кропіткої, напруженої, продуктивної праці, спрямованої на розвиток нашого міста, конкурентоспроможного та економічно активного.

Минулий рік виявився нелегким, а у фінансово-бюджетній сфері, навіть складнішим від попередніх, проте ми з вами прожили його достойно. Сьогодні, відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування“, я вдруге звітуюся перед Вами – громадою міста – про свою роботу на посаді міського голови. Досвід показує, що звітування міського голови, спілкування в режимі відкритого діалогу – це не тільки обов’язкова умова діяльності місцевого самоврядування, а й можливість об’єктивної оцінки успіхів і прорахунків, знаходження шляхів та засобів для вирішення актуальних питань життєдіяльності нашого міста. Без саме таких підходів ми не змогли б мати ті результати, які маємо за ці роки. Для мене, як для керівника, для посадової особи органу місцевого самоврядування, основними були, є і будуть такі принципи врядування як: відповідальність перед громадою, довіра пирятинців до міської влади, забезпечення законності, відкритості, прозорості в прийнятті рішень та організація конструктивного діалогу з громадськістю.

Увага міської влади і депутатського корпусу, кошти міського бюджету і залучені кошти були направлені на реконструкцію та ремонт міської інфраструктури, благоустрою міста, забезпечення належного функціонування комунальних підприємств, закладів дошкільної та позашкільної освіти. Впродовж 2012 року міська рада заявила про себе в міжнародних, всеукраїнських, обласних проектах і конкурсах різних напрямків.

Хочу зазначити, що саме почуття відповідальності перед виборцями, професійний рівень сприяли виробленню узгоджених позицій в роботі виконавчого комітету, апарату міської ради та постійних депутатських комісій і прийняттю на сесіях виважених рішень.

Протягом звітного року підготовлено та проведено 11 сесій міської ради, на яких розглянуто 282 питання і прийнято 276 рішень.

Робота міської ради здійснювалася відповідно до затвердженого плану роботи та завдань, передбачених 19 міськими цільовими програмами різного спрямування.

Впродовж 2012 року проведено 29 засідань виконкому міської ради, на яких прийнято 374 рішення. В основному це питання будівництва, визнання права власності на майно, житлово-комунальні питання торгівлі та соціального захисту.

За звітний період міським головою видано 227 розпоряджень з питань основної діяльності: організації роботи ради та виконкому, надання тимчасових дозволів на торгівлю, матеріальної допомоги на лікування, діяльності дошкільних та позашкільних навчальних закладів, тощо.

Впродовж 2012 року було проведено 48 щотижневих нарад у міського голови, за підсумками яких відповідальним виконавцям були дані відповідні доручення, які стосувалися питань роботи комунальних підприємств та житлово-комунального господарства, обслуговування житлового фонду, освітлення вулиць, водопостачання, земельних питань (укладення договорів оренди, вчасної сплати за оренду земель), розгляду звернень громадян, дотримання виконавської дисципліни.

На сайті міста Пирятина та Пирятинського району систематично висвітлювалася інформація про діяльність ради та міськвиконкому, оприлюднювалися проекти рішень та рішення сесій і виконкомів.

Проведено 2 прямих ефіри міського голови з мешканцями міста в програмі ПП „ТРК „Пирятин“ „Зворотній зв’язок“.

На сторінках газети публікуються інформаційні матеріали з різних питань соціально-економічного розвитку, про заходи, вжиті міською владою, щодо вирішення конкретних проблем міста.Соціально-економічний і культурний розвиток,

планування та облік
Основним документом, який регламентував нашу роботу та визначив основні напрямки моєї роботи у звітному періоді, була Програма економічного та соціального розвитку населених пунктів Пирятинської міської ради на 2012 рік.

Крім того, виконавчим комітетом міської ради разом із ініціаторами були розроблені програми, спрямовані на виконання власних повноважень та житлово-комунального господарства:

міська цільова Програма діяльності Пирятинської міської ради на 2012 рік;

міська цільова Програма покращення благоустрою міста Пирятина на 2012 рік;

міська цільова Програма капітального ремонту житлового фонду;

міська цільова Програма утримання гуртожитку по вул. Борців революції, 2;

міська цільова Програма занятості населення м.Пирятин на 2012 рік;

міська цільова Програма розвитку КП „Пирятинський міський водоканал“;

міська цільова Програма відновлення мереж водопостачання на 2012 -2014 роки;

міська Програма поводження з твердими побутовими відходами у м.Пирятин на 2012-2016 роки;

та низка програм в соціальній, спортивній та культурній сферах:

міська цільова Програма „Всебічний захист законних прав, соціальних економічних інтересів ветеранів, пенсіонерів, інвалідів та інших малозахищених верств населення на 2012 рік“;

міська цільова Програма соціального захисту населення;

міська цільова Програма „Шкільний автобус“;

міська цільова Програма „Оздоровлення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування“ на 2012 рік;

міська цільова Програма відпочинку та оздоровлення дітей в профільному дитячому оздоровчому таборі „Юні умільці“ при БДЮТ;

міська цільова Програма відпочинку та оздоровлення дітей в таборі з денним перебуванням „Сонечко“;

міська цільова Програма організації роботи оздоровчого табору „Сузір’я“ при СЮТ;

міська цільова Програма відпочинку та оздоровлення дітей в спортивному оздоровчому таборі „Старт“ при ДЮСШ;

міська цільова Програма „Спорт для всіх - спільна турбота“ на 2012 рік;

міська цільова Програма розвитку футболу в місті Пирятин на 2012 рік;

міська цільова Програма культурно-мистецьких заходів на 2012 рік.

Про виконання кожної з цих програм проведено звітування на сесії міської ради.

Протягом 2012 року спеціалістами міської ради приділялась увага аналізу фінансово-господарської діяльності міських комунальних підприємств: „Каштан“, „Пирятинський міський водоканал“, Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди та „Готель „Пирятин“.

Неодноразово ці питання розглядались на галузевих та оперативно-розпорядчих нарадах, на засіданнях виконавчого комітету. Це дало нам можливість спільно з керівниками та економістами комунальних підприємств провести ґрунтовний аналіз стану справ та визначити напрями покращення роботи.

Проте, необхідно визнати складність організації цієї роботи та в деякій мірі інертність керівників та економічних служб комунальних підприємств.

Саме з метою підвищення відповідальності керівників за фінансово-господарську діяльність та організацію управління підприємствами в звітному періоді розроблені і підписані на чітких та зрозумілих умовах контракти з керівниками комунальних підприємств міста.

Вважаю, що перш за все завдяки вжиттю цих заходів нам вдалося забезпечити рентабельність роботи всіх комунальних підприємств у 2012 році.Бюджетно-фінансова діяльність

Міський бюджет на 2012 рік був прийнятий 6 січня 2012 року та становив 11115,5 тис. грн. і за результатами року виконаний на 107,5 % по загальному фонду, на 123,5% – по спеціальному фонду, що дозволило додатково розподілити кошти у 2013 році на потреби міста в сумі 1483,4 тис. грн.

Всього доходи склали 14946,8 тис. грн. (11316,1 тис. грн. – доходи загального фонду, з них: податкових надходжень – 8915,9 тис.грн., трансфертів – 2400,2 тис.грн.; 3630,7 тис. грн. – спеціального фонду, в тому числі власні надходження (батьківська плата) – 470,3 тис.грн.). В порівнянні з 2011 роком доходи збільшилися на 4366,1 тис. грн. (загальний фонд – 3521,7 тис.грн., спеціальний фонд – 844,4 тис. грн.).

Вагомим джерелом наповнення міського бюджету залишався податок на доходи фізичних осіб, який становив 4154,6 тис. грн., що складає 46,6 % від обсягів доходу загального фонду і в порівнянні з 2011 роком збільшився на 312,3 тис. грн. Другим джерелом доходу є плата за землю, надходження від якої становить 4230,8 тис. грн., а це 47,5% від доходів загального фонду, таких коштів надійшло на 1907,5 тис. грн. ніж у 2011 році. Також було отримано дотацію вирівнювання в сумі 1985,1 тис. грн. та субвенцію – 415,1 тис. грн.До спеціального фонду міського бюджету у 2012 році надійшло 3630,7 тис. грн. Відчутну питому вагу в структурі доходів спеціального фонду, як і раніше, становив єдиний податок 67,2 %, у розмірі 2125,1 тис. грн. Протягом 2012 року до спеціального фонду міського бюджету були і інші надходження (збір за першу реєстрацію транспортних засобів – 78,9 тис. грн., збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності (торговий патент, торгівля нафтопродуктами) – 74,4 тис. грн., екологічний податок – 64,8 тис. грн.).

Значний фінансовий ресурс було залучено на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, (так звані цільові фонди створені органами місцевого самоврядування). За минулий рік таких коштів надійшло в сумі 305,0 тис. грн. (ТОВ „Баришівська зернова компанія“ – 142,0 тис. грн., ПРАТ „УкрАгро НПК“ – 82,0 тис. грн., ПП Порада С.М – 32,2 тис. грн., ПП Гусак О.М. – 30,3 тис. грн., ПП Набока Г.О. – 5,0 тис. грн., та інші).

Крім того, додатково було залучено кошти субвенції обласного Фонду охорони природного середовища – 295,0 тис. грн. та за результатами Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування – 160,0 тис. грн. Ці кошти, а також додаткові кошти міського бюджету було спрямовано на придбання нового сміттєвоза МАЗ, євроконтейнерів для збору твердих побутових відходів та облаштування майданчиків під євроконтейнери.

На початку року були труднощі з виконанням дохідної частини бюджету. З метою його наповнення було прийнято рішення про створення комісії з питань наповнення бюджету. Робота цієї комісії принесла позитивний результат: і за підсумками І півріччя отримано перевиконання міського бюджету по загальному фонду 116,5% або 593,5 тис. грн. та по спеціальному фонду – 179,0%, 470,5 тис. грн.Виконання плану видатків за 2012 рік по загальному фонду становить 85%. Із запланованих видатків у розмірі 10742,4 тис. грн. використано 10085,6 тис. грн. По спеціальному фонду виконання видаткової частини значно нижче: 43,7% (з 4026,7 тис. грн. – профінансовано 1759,2 тис. грн.). Це можна пояснити специфікою цього фонду: кошти надходять на окремі рахунки і мають виключно цільове призначення, що суттєво впливає на можливість їх використання. Проте головною причиною низького відсотку виконання видатків у звітному році було штучне обмеження використання наявних на рахунках міської ради коштів органами Держказначейства. Проблема частково виникала у червні та серпні 2012 року, а починаючи з вересня та до кінця року відбувалася постійна затримка платежів незахищених статей видатків. Саме цей факт лімітування на здійснення платіжних операцій за видатками спричинив виникнення кредиторської заборгованості, яка станом на 1 січня 2013 року склала 426,8 тис.грн. Кредиторську заборгованість має міська рада, як головний розпорядник коштів КП „Каштан“, так і одержувач бюджетних коштів. Це підприємство має кредиторську заборгованість на загальну суму 883,7 тис.грн. грн., а саме:

капітальний ремонт житлового фонду – 269,9 тис.грн.; (капітальний ремонт покрівлі вул. Полтавська,10; капітальний ремонт швів, капітальний ремонт системи теплопостачання);

благоустрій міста – 613,8 тис.грн. (євроконтейнери – 22,8 тис.грн., сміттєвоз МАЗ – 445,5 тис.грн., огорожа на кладовищі – 45,0 тис.грн., внутрішньобудинкові проїзди – 45,5 тис.грн.).

У зв’язку з відсутністю підкріплення на здійснення видатків у 2012 році міська рада не змогла використати кошти державної субвенції по програмі Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в повному обсязі, тому що в останній робочий день року невикористані кошти в сумі 55,5 тис.грн. були повернуті до державного бюджету. Проблема несвоєчасного фінансування (затримки платежів) залишається актуальною і на сьогодні, а це в свою чергу негативно впливає на стосунки із підрядниками та ставить під загрозу виконання Програми соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік, особливо в частині капітального ремонту житлового фонду та ремонту доріг.З метою ефективного використання бюджетних коштів, як і в минулому році, систематично досліджувалася кон’юктура ринку, постійно проводився аналіз цінових пропозицій при придбанні продуктів харчування, миючих засобів, м’якого інвентарю, господарчих та будівельних матеріалів. Перевага надавалася постачальникам з кращими умовами поставки, виробникам, які є реалізаторами власної продукції та місцевим виробникам, (хліб – ПП Маслак В.О., овочі – ПП Маслак О.Г., молоко і молочна продукція ПрАТ „Пирятинський сир завод“, м’ясо свіже – ТОВ „Укрторгпродукт“ – „Пирятинський м’ясокомбінат“).

Постійно вживаються заходи щодо оптимізації витрат по енергоносіях: проводиться щомісячний енергомоніторинг споживання закладами міської ради електроенергії, води та газу. Тільки по ДНЗ, завдяки вжитим заходам витрати по енергоносіях в порівнянні з 2011 роком знизилися на 16% – 121,0 тис.грн.

На виконання Закону України „Про здійснення державних закупівель“ у січні – лютому 2012 року було проведено процедури закупівлі в одного учасника на послуги по:

теплопостачанню ДНЗ „Ромашка“ (надавач послуг ПП „Хазар-2007“);

теплопостачання ДНЗ „Сонечко“ (надавач послуг ОВКПТГ „Лубнитеплоенерго“);

газопостачання ДНЗ „Пролісок“, „Червона шапочка“, СЮТ (надавач послуг ПАТ „Лубнигаз“);

постачання активної електроенергії (публічного АТ „Полтаваобленерго“).

У травні було проведено запит цінових пропозицій по закупівлі м’яса свіжого, переможцем яких став ТОВ „Укрторгпродукт“ „Пирятинський м’ясокомбінат“.
Щодо напрямків видатків:

Найбільш фінансово ємкою є дошкільна освіта. На ці потреби у минулому році спрямовано 6355,2 тис. грн. Основними статтями є заробітна плата і нарахування – 3920,4 тис. грн., що становить 67,2% від загального обсягу видатків на галузь, тверде паливо -296,7 тис.грн. та енергоносії – 678,1 тис.грн. або 15,3%. Придбано продуктів харчування на загальну суму 859,9 тис.грн. На придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтів використано – 125,8 тис.грн. та проведено оплату за виконані роботи58,8 тис.грн. Придбано обладнання та меблів на 138,9 тис.грн. Інші видатки становлять – 276,5 тис.грн. і були використані на придбання столового посуду, миючих засобів, м’якого інвентарю, посібників для роботи вихователів. За ці кошти частково замінено вікна та двері, виконано роботи по промивці системи опалення ДНЗ „Берізка“, придбано та встановлено огорожу та ворота в ДНЗ „Пролісок“, проведено підписку періодичних видань.Позашкільну освіту було профінансовано на загальну суму 1113,9 тис. грн. Питому вагу у видатках займають заробітна плата 80,1%, а це – 892,6 тис.грн., та, знову ж таки, тверде паливо та енергоносії – 110,5 тис.грн. (9,9%). Поточні видатки на придбання предметів, матеріалів та обладнання склали 105,3 тис. грн. Кошти використовувалися на оплату відряджувальних витрат викладачів та вихованців БДЮТу, СЮТу, які брали участь у конкурсах в інших містах області та на придбання необхідних для роботи гуртків матеріалів та обладнання.

На благоустрій міста через КП „Каштан“ профінансовано 1191,5 тис.грн. За рахунок цих коштів було оплачено роботу працівників комунального підприємства, зайнятих на міському благоустрої, в сумі – 741,8 тис.грн.; придбано пісок, сіль, паливо на загальну суму – 169,0 тис.грн., частково оплачено євроконтейнери -100,0 тис.грн., та 60,0 тис.грн. – сміттєвоз МАЗ. На придбання обладнання, запасних частин та ремонт техніки використано – 39,1 тис.грн. 45,0 тис.грн. використано на оплату послуг вуличного освітлення та поточний ремонт електромережі -36,6 тис.грн.

З метою подальшого розвитку об’єктів комунальної власності у 2012 році були виготовлені проекти: по санації (капітальному ремонту) приміщення ДНЗ „Ромашка“ - 55,1 тис.грн., та капітального ремонту приміщення БДЮТу - 28,9 тис.грн. Частково оплачено топографо – геодезичні роботи та роботи по інвентаризації землі – 235,2 тис.грн., які в подальшому будуть використані для виготовлення Генерального плану міста.

Житлово-комунальним господарством використано 134,8 тис.грн. (утримання гуртожитку УТОСу – 35,1 тис.грн., придбання матеріалів для відновлення мереж водопостачання (водоканал) – 37,0 тис.грн.), проведено авансування робіт по капітальному ремонту житлового фонду - 62,7 тис.грн.)

Частину капітальних видатків у 2012 році було спрямовано на реконструкцію вуличного освітлення на загальну суму 303,8 тис.грн.

Практично в повному обсязі профінансовано міські цільові програми, галузеві програми та програми соціальної підтримки:

Програма діяльності міської ради – 30,6 тис.грн.;

Програма підтримки фізкультури і спорту – 69,6 тис.грн.

культурно – мистецькі заходи – 54,0 тис.грн.;

соціального захисту (оздоровлення дітей в літній період, дітей – сиріт, пільги по інвалідам по зору за користування телефоном, виплати на лікування та поховання) – 69,1 тис.грн;

фінансова підтримка громадських організацій ветеранів та інвалідів – 11,5 тис.грн.;

на загальну суму – 234,8 тис.грн.наступна сторінка >>