Звіт Про базове відстеження результативності регуляторного акту рішення Краснодонської міської ради від 27. 04. 2012 №21/1252 «Про з - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Звіт про відстеження результативності регуляторного акту Вид та назва... 1 61.19kb.
Звіт про відстеження результативності регуляторного акту 1 52.08kb.
Звіт про результати базового відстеження результативності 1 29.44kb.
Рішення Сокирянської міської ради «Про конкурсний відбір суб'єктів... 1 46.02kb.
Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта 1 47.95kb.
Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту. 1 55.13kb.
Звіт про базове відстеження регуляторного акту Вид регуляторного... 1 16.82kb.
Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту 1 20.38kb.
Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту рішення Броварської... 1 74.85kb.
Звіт щодо базового відстеження результативності регуляторного акту... 1 39.65kb.
Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта Вид... 1 148.85kb.
Пояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України 1 70.6kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Звіт Про базове відстеження результативності регуляторного акту рішення Краснодонської - сторінка №1/1
Звіт

Про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення Краснодонської міської ради від 27.04.2012 №21/1252 «Про затвердження Порядку використання коштів місцевого бюджету та проведення конкурсного відбору суб*єктів малого і середнього підприємництва міста, яким за рахунок коштів місцевого бюджету буде надано часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими у банках кредитами для реалізації інвестиційних проектів».


1.Вид та назва регуляторного акту:
Рішення Краснодонської міської ради від 27.04.2012 №21/1252 «Про затвердження Порядку використання коштів місцевого бюджету та проведення конкурсного відбору суб*єктів малого і середнього підприємництва міста, яким за рахунок коштів місцевого бюджету буде надано часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими у банках кредитами для реалізації інвестиційних проектів».
2.Назва виконавця заходів відстеження.

Управління економіки та власності Краснодонської міської ради.3. Мета прийняття акту.
Порядок цього регуляторного акту розроблено на виконання Указу Президента України від 12 травня 1998 року № 456/98 “Про державну підтримку малого підприємництва” та керуючись спільним наказом Міністерства економіки України та Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 06 березня 2006 року № 82/20 “Про затвердження Рекомендацій щодо порядку часткового відшкодування з місцевих бюджетів відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів”.

Основною метою прийняття Порядку цього регуляторного акта є здешевлення кредитних ресурсів шляхом запровадження ефективного, на засадах відкритості та прозорості, механізму фінансової підтримки розвитку малого та середнього підприємництва за рахунок коштів міського бюджету, сприяння збільшенню залучення кредитних ресурсів на реалізацію інвестиційних проектів.


4.Строк виконання заходів з відстеження результативності
з 07.05.2012р. по 01.11.2012р.
5.Тип відстеження.
Базове відстеження.
6.Метод одержання результатів відстеження результативності.
Для проведення базового відстеження застосовувався статистичний метод та інформація щодо кількості інвестиційних проектів суб’єктів підприємницької діяльності міста, які на підставі рішення міської ради отримали кошти, спрямовані на відшкодування відсотків згідно діючого у 2012 році Порядку щодо використання коштів місцевого бюджету та проведення конкурсного відбору суб*єктів малого і середнього підприємництва міста, яким за рахунок коштів місцевого бюджету буде надано часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими у банках кредитами для реалізації інвестиційних проектів.

Проведення аналізу ефективності використання коштів міського бюджету, кількості залучених суб’єктів малого та середнього підприємництва до участі в реалізації інвестиційних проектах в місті та їх результатів.


7. Дані, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.
Враховуючи цілі прийняття регуляторного акту для відстеження його результативності були визначені наступні показники:
- аналіз інформації здійснення на підставі кількості звернень суб’єктів господарювання міста для участі у конкурсному відборі суб’єктів малого та середнього підприємництва, які передбачають залучення коштів міського бюджету для відшкодування плати за користування кредитами комерційних банків;

- аналіз інформації щодо кількості реалізованих інвестиційних проектів місцевими суб’єктами малого та середнього підприємництва;

- кількість суб’єктів малого та середнього підприємництва;

- рівень поінформованості суб’єктів малого та середнього підприємництва з основних положень акта;

- дані отримані на офіційному сайті Національного Банку України щодо процентних середньозважених ставок за кредитами протягом 2012 року.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

В зв’язку з тим, що протягом 2012 році кошти з міського бюджету на відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів не виділялись та звернень суб’єктів малого та середнього підприємництва міста до міської ради не надходило і конкурс не проводився, кількісні та якісні значення показників результативності (терміни, протягом яких інвестиційні проекти будуть окупатися, розміри отриманого прибутку, кількість створених додаткових робочих місць, збільшення обсягів виробництва продукції) не визначені.9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Впровадження механізму фінансово-кредитної підтримки малого та середнього підприємництва в місці забезпечить вирішення соціальних та економічних проблем, шляхом створення нових робочих місць, розвитку виробничих потужностей, впровадження нових видів продукції та послуг, підвищення їх якості, модернізації та оновлення основних фондів. З моменту проведення повторного відстеження результативності регуляторного акту зазначеного рішення, звернення суб’єктів малого та середнього підприємництва міста для отримання часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитам не надходили. Таким чином, на протязі 2012 року кошти з міського бюджету на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів, не виділялися.Міський голова Ю.Б. Баклагов