Звіт про періодичне відстеження результативності розпорядження - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Звіт про результати базового відстеження результативності 1 29.44kb.
Звіт про періодичне відстеження результативності розпорядження голови... 1 43.2kb.
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта 1 35.01kb.
Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету... 1 31.61kb.
Звіт про повторне відстеження результативності розпорядження 1 72.53kb.
Звіт про періодичне відстеження результативності розпорядження голови... 1 39.37kb.
Розпорядження голови львівської обласної державної адміністрації... 1 41.55kb.
Звіт про відстеження результативності дії регуляторного акта розпорядження... 1 77.02kb.
Звіт про відстеження результативності регуляторного акта Вид та назва... 1 31.52kb.
Звіт Запорізької облдержадміністрації про відстеження результативності... 1 29.12kb.
Звіт запорізької обласної державної адміністрації про повторне відстеження... 1 37.07kb.
Аналіз регуляторного впливу до проекту наказу Міністерства регіонального... 1 73.86kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Звіт про періодичне відстеження результативності розпорядження - сторінка №1/1


Звіт про періодичне відстеження результативності розпорядження

голови облдержадміністрації від 1 липня 2009 року № 475 «Про встановлення нормативу рентабельності за надання в оренду торгових приміщень (площ) і устаткування на ринках з продажу товарів (із змінами, внесеними розпорядженням голови облдержадміністрації від 21.04.2010 №223)
Періодичне відстеження результативності розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 липня 2009 року № 475 «Про встановлення нормативу рентабельності за надання в оренду торгових приміщень (площ) і устаткування на ринках з продажу товарів (із змінами, внесеними розпорядженням голови облдержадміністрації від 21.04.2010 №223), прийнятих відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами) здійснено департаментом економічного розвитку облдержадміністрації.

Метою розпорядження є впорядкування розмірів плати за послуги, що надаються ринками з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, можливість доступної вартості послуг ринків для орендарів (величина плати за торгівельне місце в результаті впливає на рівень цін на продукцію, яку реалізують суб’єкти господарської діяльності та населення на ринках), забезпечення контролю за правильністю формування величини плати на зазначені послуги, створення прозорих умов при встановленні цін на економічно обґрунтованому рівні.

Зазначеним розпорядженням встановлено граничний рівень рентабельності за надання в оренду торгових приміщень (площ), торговельно-технологічного та/або холодильного устаткування у торговельних об’єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів в розмірі 20%.

Основними показниками ефективності зазначеного розпорядження є величина вартості послуг, що надаються ринками, рівні рентабельності на зазначені послуги, кількість скарг від споживачів даних послуг щодо застосованої плати ринками тощо.

В області зареєстровано (нараховується) 61 об'єкт, що має статус ринку.

Відстеження результативності розпорядження здійснено відповідно до затвердженого плану відстежень регуляторних актів на 2013 рік, розміщеного на сайті обласної державної адміністрації, з використанням інформації про рівні цін на послуги ринків, результати діяльності ринків тощо.

Текст розпорядження (із змінами) розміщено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Регуляторна політика»/«діючі регуляторні акти».

Запровадження даного регуляторного акта забезпечило соціальний захист реалізаторів продовольчих та непродовольчих товарів від необґрунтованого зростання цін на послуги, що надаються ринками, контроль за правильністю формування та застосування цін та недопущення необґрунтованого зростання вартості даних послуг ринків.

Передбачений рівень рентабельності в повній мірі забезпечує прибутковість діяльності ринків та можливість розвиватись, проводити ремонти приміщень, павільйонів благоустрою території з метою покращення умов праці орендарям.

Проаналізовано діяльність центрального ринку м. Тернополя - ТОВ «Тернопільський міський ринок» ЛТД (ринок змішаного типу). На ринку застосовується диференційована плата залежно від розташування та облаштування торговельних місць. Рівень рентабельності на послуги складає в межах граничного розміру. ТОВ «Тернопільський міський ринок» ЛТД проведено реконструкцію окремих торговельних павільйонів, місць, обсяг послуг з надання торгівельних місць в оренду по даному ринку зріс у 2012 році (у порівнянні з 2011р.) на 7%.

Звернень та скарг від суб’єктів господарювання щодо перешкод в здійсненні господарської діяльності, пов’язаних із запровадженням даного регуляторного акта не надходило, а також суттєво зменшилась кількість скарг від споживачів даних послуг ринків.

Вважаємо, що запроваджений метод державного регулювання цін є ефективним, тому пропонуємо продовжити дію розпорядження голови облдержадміністрації від 1 липня 2009 року № 475 «Про встановлення нормативу рентабельності за надання в оренду торгових приміщень (площ) і устаткування на ринках з продажу товарів» (зі змінами) та здійснювати періодичне відстеження його результативності у визначений законодавством термін.
Директор департаменту Г.М.ВОЛЯНИК