Звіт про результати повторного відстеження результативності регуляторного акта Вид та назва регуляторного акта - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Звіт про результати відстеження результативності дії регуляторного... 1 32.62kb.
Звіт про результати періодичного відстеження дії регуляторного акта... 1 42.71kb.
Звіт про результати періодичного відстеження дії регуляторного акта... 1 40.94kb.
Звіт про результати базового відстеження результативності 1 29.44kb.
Звіт про результати відстеження результативності дії регуляторного... 1 22.4kb.
Звіт про відстеження результативності регуляторного акта Вид та назва... 1 34.58kb.
Звіт про відстеження результативності регуляторного акта Вид та назва... 1 31.52kb.
Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта Вид... 1 148.85kb.
Звіт щодо базового відстеження результативності регуляторного акту... 1 39.65kb.
Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта... 1 35.3kb.
Звіт про відстеження результативності регуляторного акта Вид та назва... 1 88.44kb.
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів... 1 17.23kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Звіт про результати повторного відстеження результативності регуляторного акта Вид - сторінка №1/1
ЗВІТ

про результати повторного відстеження результативності регуляторного акта
Вид та назва регуляторного акта: розпорядження голови облдержадміністрації від 18.11.05 №377 „Про граничні тарифи на платні послуги Лугинської центральної районної лікарні”.

Назва виконавця заходів з відстеження: відділ цінової та тарифної політики головного управління економіки облдержадміністрації.

Цілі прийняття акта:

- приведення нормативно-правової бази у відповідність із законодавством України, а саме до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів місцевих рад щодо регулювання цін (тарифів)»;

- встановлення економічно обґрунтованого рівня тарифів на платні послуги, що надають лікувально-профілактичні заклади охорони здоров’я Лугинського району.

Строк виконання заходів з відстеження: відстеження результативності даного розпорядження проведено через рік після набрання ним чинності.

Тип відстеження: Повторне.

Методи одержання результатів відстеження: економічні показники діяльності Лугинської центральної районної лікарні, аналіз діючого законодавства у сфері ціноутворення.

Дані, на основі яких проводилось відстеження результативності: головним управлінням економіки облдержадміністрації проведений аналіз економічних показників результативності діючого регуляторного акту за фактичними даними діяльності Лугинської центральної районної лікарні.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Відповідно до повноважень, наданих постановою Кабінетів Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)” та враховуючи соціальну значимість питання в Лугинському районі запроваджене державне регулювання тарифів на платні послуги, що надають лікувально-профілактичні державні та комунальні заклади охорони здоров’я, шляхом встановлення граничних тарифів, які розраховані на підставі фактичних витрат за І півріччя 2005 року (без ПДВ). Зокрема, розпорядженням від 18.11.05 № 377 передбачений тариф на: проходження медогляду для отримання дозволу на право носіння вогнепальної зброї – 29,61 грн.; проходження попереднього медогляду при прийнятті на роботу – 21,87 грн.; проходження відповідного періодичного профілактичного медогляду – 21,87 грн.; проходження медогляду для отримання посвідчення водія транспортних засобів – 29,13 грн.; проходження наркопрофогляду – 27,33 грн.Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення вищезазначених цілей: даним розпорядженням забезпечується державне регулювання та контроль тарифів на послуги у такій соціально важливій сфері як медицина, що надає закладам охорони здоров’я змогу покращити свій фінансовий стан при недостатньому бюджетному фінансуванні та позитивно впливає на їх функціонування і розвиток.

Начальник головного

управління економіки З.Б. Янченко

при вимогах діючої постанови Кабінетів Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)” на сьогодні є чинним рішення конституційного суду від 29.05.02 №10-рп/2002 (справа про безоплатну медичну допомогу), яким передбачається, що порядок надання медичних послуг, які виходять за межі поняття медичної допомоги на платній основі у державних і комунальних закладах охорони здоров’я та перелік таких послуг мають бути визначені законом.

Проведеним дослідженням регуляторного впливу зазначеного розпорядження встановлено, що з часу прийняття розпорядження відбулось підвищення рівня мінімальної заробітної плати, матеріальних витрат, відрахувань на соціальні заходи та ін.

В результаті затверджені розпорядженням розміри тарифів на послуги не забезпечують в повному обсязі відшкодування фактичної вартості цих послуг.Основними показниками результативності вищевказаного регуляторного акту є наявність або відсутність зауважень з боку споживачів та надавача послуг, на які поширюється державне регулювання цін (тарифів).
Заходи з повторного відстеження почали виконуватись через рік після набрання ним чинності.
Вище зазначене розпорядження голови облдержадміністрації розроблено на підставі розрахунків суб’єкта господарювання, враховує інтереси громадян та держави, та пройшло погодження в Представництві Державного комітету України з питань регуляторної політики у Житомирській області на предмет відповідності проекту регуляторного акту принципам державної регуляторної політики. Реалізація розпорядження голови облдержадміністрації не потребує додаткових матеріальних та інших витрат. Введення в дію положень даного розпорядження надасть можливість упорядкувати граничний рівень цін (тарифів) на послуги та не допустити надмірне зростання цін на них.
Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей буде відображена у звіті про повторне відстеження результативності регуляторного акту.

На виконання Закону України від 03.12.90 №507 – ХІІ “Про ціни і ціноутворення”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» та інших нормативно – правових актів в сфері ціноутворення, та з метою встановлення економічно обґрунтованого рівня тарифів прийнято розпорядження голови облдержадміністрації від 18.11.05 №377 „Про граничні тарифи на платні послуги Лугинської центральної районної лікарні”.