Звіт про роботу апарату районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Звіт про роботу відділу культури за ІІ квартал 2013 року у відповідності... 2 436.79kb.
Звіт про роботу Харківської районної державної адміністрації за ІІ... 2 648.6kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 28. 03. 1 224.82kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації 20 червня 2013... 1 240.47kb.
Розпорядження від 30 вересня 2011 року №198 Про план роботи районної... 1 188.24kb.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації 29. 12. 1 228.37kb.
Розпорядження кегичівка 04 лютого 2013 року №28 Про затвердження... 1 116.19kb.
Розпорядження голови районної державної адміністрації План роботи... 6 1050.48kb.
Розпорядження голови Виноградівської районної державної адміністрації 05. 1 16.97kb.
Виконання плану роботи районної державної адміністрації за ІІ квартал... 1 449.49kb.
Звіт про роботу Харківської районної державної адміністрації за ІІ... 2 489.66kb.
Рішення 2013 р. № Про програму розвитку культури І духовності в Горностаївському... 1 106.62kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Звіт про роботу апарату районної державної адміністрації за ІІ квартал 2013 року - сторінка №1/1
З В І Т

про роботу апарату районної державної адміністрації

за ІІ квартал 2013 року
Організація роботи апарату райдержадміністрації у ІІ кварталі 2013 року здійснювалась відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Регламенту райдержадміністрації (розпорядження голови райдержадміністрації від 04.03.13р. №55 "Про внесення змін до розпорядження голови від 20 липня 2010 року №5335), положення про апарат та його відділи (розпорядження голови райдержадміністрації від 11.05.11р. №1150", інструкції з питань діловодства (розпорядження голови райдержадміністрації від 29.02.12р. №444 "Про затвердження інструкції з діловодства у Харківській районній державній адміністрації".

Апарат райдержадміністрації здійснював правове, організаційне, матеріально-технічне та інше забезпечення діяльності районної державної адміністрації. Відділи апарату здійснювали свою діяльність на підставі положень про відділи, а працівники згідно своїх посадових обов’язків.


Організаційні питання

Робота районної державної адміністрації протягом ІІ кварталу 2013 року проводилася за річним, квартальним планом, що затверджені розпорядженням голови районної державної адміністрації, оперативними місячними заходами та тижневими планами роботи.

До плану роботи включалися актуальні питання, пов'язані із здійсненням заходів із соціально-економічного розвитку району, функціонуванням галузей господарського комплексу та розв'язання проблем у соціальній сфері, поліпшення діяльності місцевих органів виконавчої влади, їх взаємодію з органами місцевого самоврядування, які потребують розгляду на засіданнях колегії райдержадміністрації, нарадах у голови райдержадміністрації і його заступників і вжиття додаткових заходів для їх вирішення; основні організаційно-масові заходи, проведення яких забезпечувалося райдержадміністрацією або за її участю.

До 20 числа, що передує наступному місяцю, організаційним відділом апарату райдержадміністрації складалися та направлялися до організаційного відділу апарату облдержадміністрації щомісячні переліки заходів райдержадміністрації на наступний місяць та щомісячні звіти щодо виконання запланованих заходів.

Щотижневий план заходів складався щосереди до 12.00 години дня та направлявся до обласної державної адміністрації та щоп’ятниці готувався звіт про виконання тижневого плану роботи районної державної адміністрації.

Відповідно до Регламенту щоквартально узагальнювався звіт про роботу апарату райдержадміністрації та роботу структурних підрозділів райдержадміністрації за відповідні періоди 2013 року.

Організаційним відділом апарату райдержадміністрації здійснювалося організаційне забезпечення апаратних нарад. За І півріччя 2013 року проведено 9 апаратних нарад, на яких розглядалися найважливіші питання життєдіяльності району. Прийняті на нарадах рішення оформлялися протоколами.

З метою більш детального та кваліфікованого розгляду, ефективного та оптимального вирішення питань в адміністрації діє система дорадчих та колегіальних органів райдержадміністрації: колегія райдержадміністрації та 61 комісія, координаційних рад, комітетів, штабів та робочих груп, які щоквартально звітували про свою діяльність за відповідний період 2013 року. Готувалися щоквартальні узагальнені звіти про роботу консультативно-дорадчих органів та надавалися голові райдержадміністрації.

Робота колегії Харківської райдержадміністрації за звітній період здійснювалася згідно затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації плану роботи на рік. Так, протягом І півріччя 2013 року районною державною адміністрацією було заплановано та проведено 4 засідання колегії, де розглянуто 14 питань: 1 - стан дотримання законодавства з питань державної служби, кадрової роботи та виконавської дисципліни; 2 – фінансово – бюджетна і податкова політика; 1 - соціально-економічний розвиток і здійснення економічної реформи; 1 - охорона громадського порядку, робота органів внутрішніх справ; 1 - робота із зверненнями громадян; 2 - стан виконавської дисципліни в підрозділах райдержадміністрації; 1 - реформування агропромислового комплексу; 1 - житлово-комунальне господарство; 1 - охорона здоров’я та санітарно-епідеміологічна робота; 2 - сім’я і молодь; 1 - розгляд інших питань, пов'язаних з реалізацією завдань, покладених на районну державну адміністрацію: "Про стан готовності місць масового відпочинку на водних об’єктах району влітку 2013 року".

Кожне засідання колегії оформлено у вигляді протоколів. За підсумками розгляду видано 14 розпоряджень голови райдержадміністрації.

Для оперативного вирішення окремих питань соціально-економічного та культурного розвитку району головою районної державної адміністрації, його заступниками протягом ІІ кварталу 2013 року проводилися галузеві наради за участю осіб, які визначалися керівництвом райдержадміністрації. Організаційне забезпечення нарад здійснювалося організаційним відділом апарату райдержадміністрації.

Відділом протягом звітного періоду готувалися матеріали для нагородження державними нагородами України, відзнаками Кабінету Міністрів України та заохоченнями обласної та районної державної адміністрації кращих працівників району відповідно до Закону України "Про державні нагороди України", актів Президента України і Кабінету Міністрів України з цих питань, відповідних розпоряджень голів обласної та районної державної адміністрації.

Протягом ІІ кварталу 2013 року здійснювалося організаційне забезпечення заходів з нагоди державних та професійних свят.
Організація контролю і перевірки виконання

актів законодавства, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій

Протягом І півріччя 2013 року в відділі контролю апарату райдержадміністрації перебувало на контролі 450 документів що на 46 документа менше (496) у порівнянні аналогічним періодом 2012 року. З них :

- доручень голови облдержадміністрації та його заступників – 41 (на 37 документів менше у порівнянні з 2012 роком );

- розпоряджень голови облдержадміністрації - 79 (на 11 документів менше у порівнянні з 2012 роком );

- листів облдержадміністрації – 259 (на 13 листів більше ніж в 2012 році);

- депутатських звернень – 10 (на 17 звернень менше у порівнянні з 2012 роком);

- доручень голови райдержадміністрації – 29 (на 4 документа більше ніж в 2012 році);

- розпоряджень голови райдержадміністрації – 32 (на 2 документа більше ніж у 2012 році).

За І півріччя 2013 року з 41 доручення голови обласної державної адміністрації та його заступників які перебували на контролі виконано 21 (51%) доручення, з них:

- 12 доручень за минулі роки;

- 9 доручень поточного року виконані вчасно.

20 (49%) доручень голови облдержадміністрації залишилося на контролі так як їх контрольний термін ще не минув, з них 8 (40%) – минулих років, 12 (60%) документів поточного року.

Протягом І півріччя 2013 року з 79 розпоряджень голови облдержадміністрації виконано 21 (27%) розпоряджень, з них:

- 19 розпоряджень голови обласної державної адміністрації минулих років;

- 2 розпорядження голови обласної державної адміністрації поточного року.

Термін виконання 58 (73%) розпоряджень голови облдержадміністрації не вийшов, з них: 42 (72%) розпоряджень минулих років, 16 (28%) розпоряджень поточного року.

За І півріччя з 259 листів від обласної державної адміністрації з встановленими контрольними термінами було виконано 176 (68%) листів, з них: - 34 листа минулих років;- 142 листа поточного року.

83 (32%) листів обласної державної адміністрації залишилося на контролі так як їх контрольний термін ще не минув, з них 53 (64%) – минулих років, 30 (36%) документів поточного року.

Протягом І півріччя до райдержадміністрації надійшло 10 депутатських звернень. Всі вони виконані вчасно.

Протягом І півріччя перебувало на контролі 32 розпорядження голови райдержадміністрації з них: виконано - 11; термін виконання не вийшов – 21.

Також на контролі протягом І півріччя 2013 року перебувало 29 доручень голови районної державної адміністрації. Виконано 18 (62%) доручень голови райдержадміністрації. Термін виконання 11 доручень не настав.

90% доручень складають доручення дані головою райдержадміністрації за підсумками проведення виїзних адміністративно-господарських активів райдержадміністрації на територіях міських, селищних та сільських рад району.

Головам місцевих рад направляються листи – нагадування щодо своєчасного надання ними інформації на виконання доручень. Інформація зібрана з місцевих рад вноситься до комп`ютеру та проводиться аналіз виконання проблемних питань які були підняті на виїзних адміністративно-господарських активах райдержадміністрації.

З метою оперативного контролю за виконанням цих доручень, протягом І півріччя, відділом контролю готувалися листи-нагадування головам місцевих рад, а потім зібрана інформація узагальнювалась по кожній раді.

Проте, незважаючи на неодноразові нагадування інформація щодо окремих пунктів доручень, термін виконання яких минув, надана не в повному обсязі. А саме:

на 6 питань - Комунарська сільська рада (4 нагадування);

на 4 питання - Тернавська сільська рада (4 нагадування).

Відділом здійснюється контроль за виконанням 63 районних програм. З них найбільшу частину складають програми з питань соціальної сфери та охорони здоров’я. З метою посилення контролю за їх виконанням виконавцям надаються нагадування та збирається інформація про виконання програми.

Постійне удосконалення контрольної функції стало важливою умовою підтримання належного рівня виконавської дисципліни.

Щотижнево заступникам голови райдержадміністрації а також начальникам управлінь та відділів райдержадміністрації надаються нагадування про терміни контролю документів.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 09.12.10р. №689 "Про покращання рівня виконавської дисципліни в роботі з документами в Харківській обласній державній адміністрації" в райдержадміністрації було затверджено відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від 19 січня 2011 року та направлено для виконання всім управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації.

Відділом контролю запроваджено практику щоквартально готувати листи-нагадування для структурних підрозділів райдержадміністрації.

Протягом І півріччя питання виконавської дисципліни в роботі з контрольними документами в Харківській райдержадміністрації було заслухано на колегії районної державної адміністрації 26 лютого, та 28 березня поточного року. За результатами колегій були підготовлені розпорядження голови райдержадміністрації від 01.03.13р. №53, від 01.04.13р. № 103. Розпорядження були роздані для виконання начальникам управлінь, відділів та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації.

Згідно графіку затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.01.13р. №6 –аг в І півріччі 2013 року була надана методична та практична допомога управлінню агропромислового розвитку, управлінню житлово-комунального господарства та будівництва, відділу земельних відносин, відділу містобудування та архітектури, управлінню соціального захисту населення.

За результатами перевірок були підготовлені довідки та надані в структурні підрозділи райдержадміністрації для усунення недоліків в роботі з контрольними документами.

За інформацією управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації відділом контролю апарату райдержадміністрації підготовлено моніторинг стану виконання доручень та розпоряджень голови обласної державної адміністрації за І півріччя 2013 року, також підготовлено аналіз стану виконання завдань, визначених у дорученнях голови обласної державної адміністрації який направлено до облдержадміністрації.


Правове забезпечення райдержадміністрації


Юридичний відділ апарату райдержадміністрації у своїй діяльності керувався Конституцією України, Законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про державну службу" та іншими Законами України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами, розпорядженнями Кабінету Міністрів України, нормативними актами центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій, Регламентом районної державної адміністрації, Положенням про апарат районної державної адміністрації, Положенням про юридичний відділ апарату районної державної адміністрації.

З питань організації та методики ведення правової роботи відділ керувався рекомендаціями Міністерства юстиції України.

Діяльність відділу здійснювалась на основі перспективних, поточних та місячних планів роботи.

За вищевказаний період юридичним відділом апарату райдержадміністрації проведена наступна робота :

опрацьовано та здійснено правову експертизу відповідно до вимог Регламенту райдержадміністрації 202 розпорядження голови райдержадміністрації;

взято участь у 14 засіданнях в господарських судах, 5 в Харківському окружному адміністративному суді, 11 в Харківському апеляційному адміністративному суді, в 89 засіданнях у місцевих судах;

Юридичним відділом відповідно до Регламенту Харківської райдержадміністрації проводилась експертиза проектів рішень Харківської районної ради Харківської області, які були підготовлені структурними підрозділами райдержадміністрації.

Юридичним відділом апарату райдержадміністрації відповідно до вимог чинного законодавства ведеться прийом громадян щодо надання юридичної допомоги.

Відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян" спеціалістами юридичного відділу розглянуто 26 звернень громадян із різних питань.

25 червня 2013 року в приміщенні районної державної адміністрації відбулось засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, основною метою якої є надання методичної допомоги органам виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям, громадським організаціям району у підвищенні правової культури і свідомості та подолання правового нігілізму.

Ведуться протоколи засідання вищезгаданої ради.

Постійно підтримується діловий контакт з юридичним департаментом Харківської обласної державної адміністрації.

Кожного місяця юридичним відділом апарату райдержадміністрації готується та направляється повний перелік розпоряджень голови райдержадміністрації до Харківського районного управління юстиції Харківської області, відповідно до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92р. №731 та порядку проведення органами юстиції перевірок стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 19.01.10р. №93/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.01.01р. за №67/20380.

Надавалась методична та практична допомога працівникам та керівництву апарату, відділів, управлінь ті інших структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів місцевих рад з питань дотримання вимог чинного законодавства при підготовці проектів розпоряджень та рішень.

Свою роботу юридичний відділ райдержадміністрації будує у взаємодії з апаратом та іншими відділами, управліннями та структурними підрозділами райдержадміністрації.
Робота сектору забезпечення доступу до публічної інформації

Протягом ІІ кварталу 2013 року сектором забезпечення доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації було отримано та опрацьовано 15 запитів на інформацію. Від фізичних осіб та об’єднань громадян без статусу юридичної особи надійшло 8 запитів на інформацію, від юридичних осіб – 7.

Тематика питань, які порушувались в запитах на публічну інформацію, що надійшли до Харківської райдержадміністрації протягом ІІ кварталу 2013 року:

- Агропромисловий розвиток (кількість запитів 3), надання інформації щодо: підприємств агропромислових, переробних компаній м'ясного напрямку; підприємств району, які займаються тваринництвом та рослинництвом; щодо підприємств, які займаються виробництвом рослинної олії.;

- Документи нормативно-правового характеру (кількість запитів 4), надання: перспективного плану діяльності ХРДА на 2013 рік; плану проведення консультацій ХРДА з громадськістю на 2013 рік; переліку питань для розгляду на засідання колегії ХРДА у 2013 році; копії розпорядження щодо відповідальної особи (захист персональних даних);

- Земельні відносини (кількість запитів 2), надання інформації щодо: державних актів на земельну ділянку на території Безлюдівської селищної ради; державного акту на право власності на земельну ділянку на території Циркунівської сільської ради;

- Соціальний захист (кількість запитів 1), надання інформації щодо: заходів щодо протидії людьми;

- Фінанси (кількість запитів 2), надання інформації: щодо районного бюджету на 2013 рік; щодо використання коштів обласного бюджету;

- Інші (кількість запитів 2), надання інформації щодо: роз'яснень з питань права власності на земельну ділянку; виконання заходів про вшанування учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті.

Всі запити було опрацьовано у встановлені законодавством терміни, запитувачам надано ґрунтовні відповіді.

За результатами розгляду в звітному періоді кількість задоволених запитів на інформацію склала 11 запитів (73%), 4 запитів (27%) стосувалися питань, що не є в компетенції Харківської райдержадміністрації та згідно з вимогами частини третьої статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" направлено належним розпорядникам з одночасним повідомленням про це запитувача.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності районної державної адміністрації як розпорядника публічної інформації з боку запитувачів не надходило.

Відповідно до статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" сектором проводилась робота щодо оприлюднення публічної інформації. Постійно проводиться аналіз наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації та оновлюється інформація про діяльність райдержадміністрації.

Протягом ІІ кварталу 2013 року оприлюднено 85 розпоряджень голови райдержадміністрації з них: 83 розпорядження з основної діяльності та 2 - з кадрових питань.

За звітний період на офіційному веб-сайті розміщувались наступні матеріали:

- проекти рішень районної ради, які вносяться на розгляд головою райдержадміністрації;

- вакансії;

- інформація про роботу колегії (порядок денний, рішення);

- плани роботи ( квартальні, місячні, щотижневі);

- звіти за запитами на інформацію (з тематикою запитів);

- система обліку (реєстр) публічної інформації;

- Положення про управління житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації ;

- номенклатури справ управління економіки.

- проект розпоряджень нормативно-правового характеру "Про організацію громадських робіт тимчасового характеру".

Для забезпечення збереження та доступу до публічної інформації, яка знаходиться у володінні Харківської райдержадміністрації, згідно з вимогами статті 18 Закону України "Про доступ до публічної інформації" наповнюється Система обліку (Реєстр) документів, що містять публічну інформацію, розпорядником якої є райдержадміністрація. Станом на 01.07.13р. до Системи обліку реєстру внесено 3729 документів.

Сектором проводились інформаційно-роз'яснювальні та методичні заходи щодо координації діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації щодо забезпечення доступу до публічної інформації.Робота із зверненнями громадян

Робота по розгляду звернень громадян в Харківській райдержадміністрації проводиться у відповідності із Законом України "Про звернення громадян" та Указу Президента України від 07.02.08р. №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування".

Відповідно до вимог вищезазначеного Указу чітко дотримується графік особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації як в райдержадміністрації так і за місцем проживання громадян. За ІІ квартал 2013 року головою райдержадміністрації було проведено 7 особистих прийомів, в т. ч. 4 виїзних прийоми в Роганській селищних радах та Тернівській, Малороганській, Липецькій сільських радах. Заступниками голови райдержадміністрації проведено 26 особистих прийоми, в т.ч. 10 виїзних за місцем проживання громадян. На особистих прийомах голови та його заступників прийнято 110 громадян, від яких надійшло на розгляд 100 звернень.

По матеріалам особистих прийомів щомісячно відбуваються засідання постійно діючої комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян, на яких керівництвом райдержадміністрації разом з керівництвом місцевих органів влади та районними службами розглядаються найбільш актуальні проблеми, якими переймаються мешканці району. За звітний період проведено 3 засідання, в тому числі 2 виїзних засідання, які було проведено в, Роганській селищній раді та Малороганській сільській раді.

Всього за звітний період до райдержадміністрації надійшло 281 звернення (порушено 288 питань), що на 28 звернень менше ніж у 2012 році, з них: 152- роз’яснено, 82 – задоволено, 4- переслані за належністю, 1 звернення , що не підлягає розгляду і 42 - знаходиться на розгляді.

Найбільша кількість звернень надійшла з питань комунального господарства, а саме -119 звернень. В порівнянні з відповідним періодом 2012 року кількість таких звернень зменшилась на 24 . Вирішення піднятих мешканцями питань в даному напрямку потребує значних надходжень коштів, але керівництво райдержадміністрації разом з органами місцевого самоврядування активно працюють над позитивним рішенням проблем комунального господарства.

В цілому, в порівнянні з минулим періодом, зменшилась кількість звернень з питань соціального захисту (79 проти 93 у 2012 році), та ці питання залишаються актуальними. За II квартал 2013 року одноразової матеріальної допомоги мешканцям району призначено на суму 48400 грн.

Більш ніж вдвічі зменшилась кількість звернень з питань сільського господарства та землекористування. Всього таких звернень за звітний період надійшло 14, що в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року на 18 звернень менше.

Але кількість звернень з надання житла та покращання житлових умов проживання в ІІ кварталі 2013 року збільшилась. За звітний період з даного питання до райдержадміністрації надійшло 15 звернень, що на 2 звернення більше.

На всі звернення що надходять до райдержадміністрації надаються вичерпні, обґрунтовані і своєчасні відповіді фахівців.

Для посилення контролю за роботою із зверненнями громадян, персональної відповідальності виконавців та з метою надання практичної і методичної допомоги в роботі із зверненнями громадян згідно затвердженого графіку проводяться перевірки організації роботи із зверненнями громадян в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах райдержадміністрації. В ІІ кварталі 2013 року була проведена перевірка відділу у справах сім`ї, молоді та спорту. Результати перевірки було доведено до відома керівництва райдержадміністрації та відповідного управління.

За ІІ квартал 2013 року показник кількості надходження звернень від мешканців району до органів влади вищого рівня зменшився в порівнянні з минулим роком на 87%, а саме: надійшло 130 звернень із загальної кількості 281. Найбільша кількість звернень надходить з урядової лінії Харківської обласної державної адміністрації.

Більша частина звернень надходить безпосередньо до райдержадміністрації, в т. ч. на особистих прийомах керівництва райдержадміністрації, що свідчить про правильність обраного напрямку в роботі із зверненнями та зростання довіри мешканців до районних органів влади. У переважній частині звернень йдеться про невдоволення підвищенням тарифів на комунальні послуги та газопостачання, незадовільне водопостачання, надання матеріальної допомоги. В більшості випадків громадяни вже отримували таку допомогу на місцевому рівні, але бажають отримати додаткову допомогу.

Щомісяця, з урахуванням даних з початку року, складаються статистичні звіти по зверненнях, що надійшли на розгляд до райдержадміністрації із застосуванням нового класифікатора звернень, затвердженого постановою КМУ від 24.09.08р. №858.

Робота із зверненнями громадян постійно вдосконалюється, вивчаються і узагальнюються нові форми і методи у практиці роботи із зверненнями та організації особистого прийому громадян, дане питання знаходиться на постійному контролі.
Питання листування та службового діловодства

В січні – червні 2013 року до райдержадміністрації надійшло всього документів – 2301. Із них :

- електронних повідомлень – 745;

- Постанов Кабінету Міністрів України – 1;

- Указів Президента України – 0;

- рішень обласної ради – 13;

- розпоряджень голови облдержадміністрації – 67;

- обласна державна адміністрація, її структурні підрозділи; обласна рада – 248;

- місцеві органи державної влади, районна рада – 85;

- управління, відділи та інші структурні підрозділи райдержадміністрації – 50;

- адміністративно-правові організації – 91;

- підприємства, організації, установи усіх форм власності та інші – 357;

- заяви з питань землекористування – 102;

- заяви з питань надання копій документів – 52;

- інформації – 490.

Вихідні листи – 2457.

Розпорядження районної державної адміністрації – 489. Із них:

- з основної діяльності – 219;

- з господарських питань – 19;

- з питань особового складу – 132;

- з питань надання відпусток – 119.
Робота з кадрами

Відділом кадрової роботи апарату райдержадміністрації в ІІ кварталі 2013 року велась постійна робота щодо здійснення кадрової політики, спрямованої на забезпечення державної служби кваліфікованими кадрами, здатними ефективно вирішувати питання економічного і соціального розвитку району.

З метою забезпечення проходження державної служби за І півріччя 2013 року відділом кадрової роботи апарату райдержадміністрації підготовлено 270 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації.

Щомісячно своєчасно надавалися до облдержадміністрації звіти "Про наявність вакантних посад в апараті, управліннях, відділах та інших структурних підрозділах райдержадміністрації".

У червні місяці проведено засідання Ради по роботі з кадрами райдержадміністрації.

На протязі кварталу велась робота по підвищенню кваліфікації державних службовців райдержадміністрації та осіб місцевого самоврядування.

Постійно надавалась практична допомога по роботі з кадрами в управліннях агропромислового розвитку, фінансовому управлінні, управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управлінні житлово-комунального господарства та будівництва, головам та секретарям сільських, селищних та міських рад.
Взаємодія з органами місцевого самоврядування

Харківська районна державна адміністрація одним з пріоритетних напрямів діяльності по вирішенню завдань соціального та економічного розвитку району вважає налагоджування відносин і зміцнення взаємодії з органами місцевого самоврядування. На території району діють районна рада, 2 міські, 14 селищних та 14 сільських рад, до яких 31.10.10р. обрано 824 депутата.

Відповідно до Конституції України, Законів України "Про місцеві державні адміністрації" та "Про місцеве самоврядування в Україні" Харківській районній державній адміністрації вдалося налагодити тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування.

З метою надання методичної і практичної допомоги працівникам місцевих рад в адміністрації діє Інститут відповідальних працівників райдержадміністрації, закріплених за виконкомами місцевих рад розпорядженням голови райдержадміністрації 21.10.11р. № 2278.

Відповідальні працівники райдержадміністрації регулярно беруть участь у засіданнях виконкомів, сесіях місцевих рад району, зборах територіальних громад, адміністративно-господарських активах, виїзних прийомах громадян, святкових заходах, тощо.

Райдержадміністрація та районна рада проводять спільну роботу по підготовці матеріалів з питань, що розглядаються на сесіях ради та засіданнях постійних комісій ради. Голова районної ради постійно бере участь в апаратних та селекторних нарадах, адміністративно-господарських активах райдержадміністрації, є членом Колегії райдержадміністрації.

Для підвищення ефективності вирішення питань соціально-економічного та культурного розвитку за поданням голови райдержадміністрації затверджені на сесіях районної ради та реалізовуються районні програми:

- Програма зайнятості населення Харківського району на 2012 – 2013 роки;

- Програма управління спільною власністю територіальних громад сіл, селищ та міст Харківського району на 2013 – 2015 роки;

- Програма розвитку місцевого самоврядування в Харківському районі на 2013-2014 роки;

- Комплексна програма модернізації матеріально – технічної бази закладів освіти Харківського району на 2013 – 2017 роки;

- Програма "Дошкільна освіта на 2012– 2015 роки";

- Програма реформування і розвитку житлово – комунального господарства Харківського району на 2010-2014 роки;

- Комплексна програма профілактики злочинності в Харківському районі на

2011 – 2015 роки;

- Програма розвитку особистих селянських господарств в Харківському районі на 2011 – 2015 роки;

- Програма соціального захисту населення Харківського району на 2012 – 2016 роки ;

- Комплексна програма модернізації матеріально – технічної бази закладів освіти Харківського району на 2013 – 2017 роки;

- Програма розвитку засобів масової інформації органів державної влади та місцевого самоврядування Харківського району на 2011 – 2014 роки;

- Програма розвитку сфери побутового обслуговування населення Харківського району на 2011-2015роки;

- Районна цільова Програма надання населенню Харківського району ритуальних послуг на 2008 – 2014 роки;

- Програма розвитку фізичної культури та спорту у Харківському районі на 2013-2015 роки.

Прикладом узгоджених дій райдержадміністрації та районної ради є прийняття спільних розпоряджень головами райдержадміністрації та райради, практикується нагородження кращих працівників району відзнаками райдержадміністрації та районної ради.

Відповідно до п. 8 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації"", постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.99р. №339 "Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади" та з метою сприяння діяльності виконавчих органів місцевих рад розпорядженням голови райдержадміністрації від 10.01.13р. №4 було оновлено склад робочої групи з питань надання методичної і практичної допомоги, а також здійснення державного контролю за делегованими державою повноваженнями виконкомам місцевих рад та затверджено графік перевірок виконкомів місцевих рад на 2013 рік.

З метою реалізації районною державною адміністрацією передбачених Конституцією України, Законами України "Про місцеві державні адміністрації" та "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.99р. №339 "Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади" органи місцевого самоврядування району надають один раз на півріччя інформації про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та копії актів - рішень виконкомів місцевих рад з питань делегованих їм повноважень органів виконавчої влади.

Зазначені документи аналізуються організаційним та юридичним відділами апарату райдержадміністрації на предмет їх відповідності Конституції України, Законам України, указам і розпорядженням Президента України, іншим актам законодавчої і виконавчої влади. За результатами аналізу готуються матеріали з висновками і пропозиціями голові районної державної адміністрації щодо прийнятих з порушенням законодавства актів та доводяться до відома виконкомів сільських, селищних та міських рад для відповідного реагування.

Протягом ІІ кварталів 2013 року робочою групою з питань надання методичної та практичної допомоги, а також здійснення державного контролю за делегованими державою повноваженнями виконкомам місцевих рад перевірено виконання делегованих державою повноважень 4 виконкомів місцевих рад району з виїздом на місце.

За результатами перевірок складалися акти, направлялися до виконкомів місцевих рад району для розгляду на засіданні виконкомів та розробки заходів щодо усунення виявлених недоліків. Заходи по усуненню виявлених недоліків направлялися органами місцевого самоврядування до райдержадміністрації через організаційний відділ апарату райдержадміністрації у встановлені строки та ставилися на контроль.

Питання підсумків економічного та соціального розвитку Харківського району за 2012 рік та завдання на 2013 розглянуто на колегії у лютому 2013 року.

Взаємодія органів виконавчої влади і місцевого самоврядування знаходить відображення і в роботі постійних комісій районної ради. На їх засіданнях поруч з питаннями, ініційованими депутатами, громадськими організаціями, значне місце займають питання, винесені на розгляд райдержадміністрацією та її підрозділами, органами місцевого самоврядування.

Райдержадміністрація та органи місцевого самоврядування району тісно співпрацюють з політичними партіями, громадськими організаціями та іншими органами самоорганізації населення, сприяють діяльності районної організації ветеранів України, розглядають питання, пов'язані з необхідністю надання відповідних пільг ветеранам, надають допомогу в облаштуванні місць поховання воїнів, братських могил, пам'ятних знаків і обелісків. Представники районної організації ветеранів та її голова Мироновський М.Д. беруть активну участь у всіх заходах, нарадах та святах, які проводяться в районі.

Районна державна адміністрація працює в режимі відкритості і тісної взаємодії з населенням.

Живий зв'язок з масами, знання життя, вивчення сучасного стану кожної людини дозволяють райдержадміністрації виробити вірну стратегічну лінію на покращання суспільно-політичного та соціально-економічного становища населення району.

Для скорішого вирішення проблем, що виникають у громадян району в райдержадміністрації впроваджена "гаряча лінія", діє "телефон довіри", безкоштовно надаються юридичні консультації.

Інформування населення про діяльність райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, проведення районних заходів, виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку, важливі події в суспільно-політичному житті району здійснюється також через засоби масової інформації: районну газету "Трибуна трудящих" газетах місцевого значення: "Мереф`янські вісті" (м. Мерефа), "Гласність"(сел. Хорошево), "Знання" (ХНАУ їм. В.В. Докучаєва), канали обласного телебачення, програми обласного радіо "Радіо Слобожанщини".

На сторінках районної газети "Трибуна трудящих" друкуються інтерв’ю, виступи голови райдержадміністрації та його заступників, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб з найбільш гострих питань, які турбують населення району: соціально-економічного розвитку району, питань освіти, бюджетно-фінансового забезпечення району, питань реформування сільського господарства.


Державний реєстр виборців

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Харківської районної державної адміністрації з метою виконання закону України "Про Державний реєстр виборців" у II кварталі 2013 року вживалися заходи щодо своєчасного виконання Постанов Центральної виборчої комісії та Кабінету Міністрів, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій.

Робота відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Харківської районної державної адміністрації організована відповідно до регламенту райдержадміністрації (розпорядження голови райдержадміністрації від 10.05.11р. №1103), Інструкції з питань діловодства (розпорядження голови райдержадміністрації від 19.02.12р. №444 та положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Харківської районної державної адміністрації (розпорядження голови райдержадміністрації від 28.02.12р. №434).

Згідно плану роботи у II кварталі постійно здійснювався візуальний та автоматизований контроль повноти і коректності персональних даних Реєстру, виконувалось поновлення бази даних Реєстру на підставі відомостей, отриманих від суб’єктів подання, опрацьовано 65 відомостей.

За результатами опрацювання проведено 227 наказів начальника відділу щодо внесення змін до Реєстру , всього оброблено 7877 записів, а саме:

- включено до Реєстру 523 особи;

- внесено змін до бази даних Реєстру 3983;

- внесено змін до виборчої адреси виборців 2308;

- знищено 777 записів по виборцям відповідно до ч.5 ст 17 ЗУ "Про Державний реєстр виборців" у зв’язку із закінченням строку зберігання;

- проведено пошукових запитів 1085;

- підготовлено та направлено 8 запитів до суб’єктів подання відомостей щодо уточнення ідентифікаційних даних виборців;

- сформовано та надіслано до ЦВК подання стосовно зміни меж виборчих дільниць на постійній основі.

На виконання доручення Центральної виборчої комісії проведено контроль достовірності даних по 1560 виборцям, здійснювалася робота по усуненню розбіжностей даних Реєстру та відомостей, виявлених як під час проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру працівниками відділу, так і виявлених Розпорядником реєстру. Для виявлення виборців, інформація про яких в базі "Державний реєстр виборців" відсутня, застаріла або некоректна, забезпечувалась взаємодія відділу ведення з суб‘єктами, на яких покладено функції паспортного контролю в вуличних комітетах, КП "Жилкомсервіс", ОСББ.

Згідно даних міських, селищних та сільських рад проведена обробка інформації щодо найменування нових вулиць, присвоєння номерів будинкам і зміну нумерації існуючих будинків в населених пунктах, що підпорядковані Харківському району.

З відповідальними працівниками закладів та установ що подають відомості періодичного поновлення проведено 2 робочих наради з питань надання коректних відомостей щодо поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. Разом з відповідальними працівниками Державної міграційної служби України в Харківському районі забезпечено проведення додаткових перевірок щодо виявлення помилок в відомостях періодичного поновлення.

На виконання вимог ЦВК щодо уточнення персональних даних стосовно громадян, що були кратно включені до бази даних Реєстру, громадян без виборчої адреси (вибули), кожним працівником відділу проводиться опрацювання даних згідно закріплення за місцевими радами.

Згідно з календарним планом робіт із захисту інформації в автоматизованій інформаційно-аналітичній системі "Державний реєстр виборців" на рівні органу ведення реєстру виконані організаційні заходи :

- контроль за цілісністю саморуйнівних контрольно-захистних наклейок;

- контроль ведення документації КСЗІ ІТС ОВР

- контроль використання ПАЗІ

Виконані інженерні заходи згідно з календарним планом робіт із захисту інформації в автоматизованій інформаційно-аналітичній системі "Державний реєстр виборців" на рівні органу ведення реєстру:

- інсталяція програмно-апаратних засобів захисту;

- налаштування програмних та технічних засобів;

- контроль відповідності записів у паспортах автоматизованих робочих місць;

- контроль працездатності телекомунікаційного обладнання та КСЗІ;

- контроль працездатності системи охоронної сигналізації;

- контроль працездатності та оновлення антивірусних баз і антивірусного програмного забезпечення на АРМ ІТС ОВР.

Робота відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Харківської районної державної адміністрації постійно вдосконалюється і знаходиться на постійному контролі Служби Розпорядника Реєстру та відділу адміністрування обласної державної адміністрації.


Взаємодія з політичними партіями


та громадськими організаціями

Протягом ІІ кварталу 2013 року сектором з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями апарату райдержадміністрації проведена наступна робота.

24 квітня відбулося засідання Громадської ради при Харківській райдержадміністрації з порядком денним: 1. Обрання секретаря зборів. 2. Обрання лічильної комісії. 3. Затвердження Положення про Громадську раду. 4. Затвердження Регламенту Громадської ради при ХРДА. 5. Обрання заступників голови Громадської ради. 6. Обрання секретаріату Громадської ради. 7. Створення постійних комісій Громадської ради. 8. Обрання голів постійних комісій. 9. Призначення дати наступного засідання Громадської ради.

25 квітня біля Пам'ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської АЕС сел. Рогань був проведений мітинг пам’яті, присвячений 27-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Перед початком мітингу відбулася поминальна панахида з покладанням квітів. Мітинг пам’яті відкрився державним гімном України. Присутні вшанували світлу пам’ять героїв-чорнобильців, які пішли з життя з моменту аварії і по сьогодення, хвилиною мовчання. По закінченню мітингу в приміщенні Роганського будинку культури пройшов концерт присвячений 27-й річниці Чорнобильської катастрофи.

07 травня у сел. Пісочин на меморіальному комплексі "Алея Слави" відбувся мітинг, присвячений 68-й річниці Дня Перемоги. З привітальними словами до присутніх звернувся голова Харківської районної державної адміністрації В.П. Збукар, голова Харківської районної організації ветеранів України Мироновський М.Д., Пісочинський селищний голова Чернобай О.В. Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання і салютним залпом. Також, за традицією, пам'ять про загиблих вшанували покладанням квітів. По закінченню мітингу для ветеранів за участі артистів району пройшов концерт-вистава.

12 червня Громадська рада при Харківській райдержадміністрації проводила семінар для землевпорядників місцевих рад району та всіх зацікавлених осіб на тему: "Нові вимоги законодавства в сфері земельних відносин".

18 червня відбулося засідання Громадської ради при Харківській райдержадміністрації з порядком денним: 1. Розгляд звернень до ГР ПАТ "Куряжського ДБК" та мешканців мікрорайону " Мобіль" смт Пісочин. 2. Інформація про графік прийому громадян та звернень до ГР у приміщенні ХРДА. 3. Закріплення уповноважених ГР за міськими та селищними радами Харківського району. 4. Надання головами комісій ГР протоколів зборів  до серетаріату ГР. 5. Формування складу комісій ГР. 6. Різне (плани комісій, плани ГР, посвідчення).

21 червня біля Братської могили загиблим воїнам в сел. Безлюдівка відбувся мітинг-реквієм, присвячений дню Скорботи та вшануванню пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни. Громадянську панахиду по загиблих воїнах провів ієрей Свято-Покровського храму Андрій Іванчук. Тих хто не повернувся з боїв, вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Райдержадміністрація постійно приділяє увагу людям похилого віку, надаючи їм як моральну, так і матеріальну допомогу. Також райдержадміністрація тісно співпрацює з ветеранськими організаціями Харківського району місцевих рад.

Голова райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації, заступники голови райдержадміністрації, працівники сектору з питань внутрішньої політики та управління праці та соціального захисту населення приймають участь у пленумах, засіданнях ветеранських організацій Харківського району, на яких розглядаються важливі життєві проблеми ветеранів.

Протягом ІІ кварталу 2013 року сектором постійно аналізувалася суспільно-політична ситуація в районі. Інформація щотижнево надавалася до управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації. Сектор брав участь в організації та проведенні засідань рад: ветеранів, інвалідів ВВВ. Проводився аналіз матеріалів щодо суспільно-політичного життя в районі, опублікованих на сторінках районної газети "Трибуна трудящих", аналізувався фінансово-технічний стан газети "Трибуна трудящих", засновником якої є районна державна адміністрація та районна рада.

На сторінках районної газети "Трибуна трудящих" друкуються інтерв’ю, виступи голови райдержадміністрації та його заступників, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб з найбільш гострих питань, які турбують населення району: соціально-економічного розвитку району, питань освіти, бюджетно-фінансового забезпечення району, питань реформування сільського господарства.


Взаємодія з правоохоронними органами, оборонної і

мобілізаційної роботи та з питань режимно-секретної роботи

Згідно з планом роботи сектора у другому кварталі 2013 року проведена така робота:

1. Керівництво райдержадміністрації було проінформовано по наступним питанням:

- про стан виконання заходів щодо реалізації в Харківському районі Комплексної програми профілактики злочинності на 2011-2015 роки;

- про стан виконання заходів щодо посилення боротьби з організованою злочинністю;

- про стан виконання заходів щодо взаємодії місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів Харківського району;

- про стан правопорядку в районі, стан дотримання громадського порядку і криміногенну обстановку щодня;

- про шефську допомогу підрозділам Прикордонних військ України, Військово-Морських Сил України;

- про хід виконання Плану облаштування підрозділів кордону Харківського прикордонного загону на 2013 рік.

2. Підготовлено і відправлено звіти за ІІ кв. 2013 р.:

до Управління з питань взаємодії з митними органами, прикордонною службою, оборонної та мобілізаційної роботи Харківської облдержадміністрації:

- про шефську допомогу підрозділам Прикордонних військ України, Військово-Морських Сил України;

- щодо плану розбудови та утримання місцевих пунктів пропуску через українсько-російський кордон на дільниці відділу прикордонної служби "Веселе" Харківського прикордонного загону у 2013 році;

за І пв. 2013р. до Управління забезпечення законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян Харківської облдержадміністрації:

- про стан виконання заходів щодо реалізації в Харківському районі Комплексної програми профілактики злочинності на 2011-2015 роки;

- про стан виконання заходів щодо взаємодії місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів Харківського району.

3. На виконання розпорядження голови райдержадміністрації "Про організацію та проведення в Харківському районі призову на строкову військову службу громадян України 1988 – 1995 років народження в 2013 році" в квітні-травні 2013 року Харківським об’єднаним районним військовим комісаріатом та медпрацівниками проведено весняний призов на строкову військову службу громадян України 1988 – 1995 років.

4. В травні 2013 р. проведено спільні заходи за участю представників Харківської районної державної адміністрації, голів місцевих рад, суміжних служб району та особового складу Харківського прикордонного загону "Веселе" Східно-регіонального управління прикордонної служби України щодо перевірки стану інженерного облаштування державного кордону на ділянці відділу прикордонної служби "Веселе".

5. Вжиті відповідні заходи щодо забезпечення громадського порядку та громадської безпеки при проведенні в районі масових заходів і свят.

6. Взято участь в організації підготовки та святкуванні Дня митної служби, Дня Прикордонних військ України та Дня Дільничного інспектора міліції.Керівник апарату

районної державної адміністрації О. П. Гацько

Лазня 777 25 46