Звіт про роботу відділу культури райдержадміністрації за квітень 2013 року культурно-масова робота - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Звіт про роботу відділу культури за ІІ квартал 2013 року у відповідності... 2 436.79kb.
Рішення від 24 лютого 2012 року №260 Про звіт відділу культури І... 1 106.33kb.
Рішення від 2012 року № Про звіт відділу фізичної культури І спорту... 1 131.58kb.
Звіт про роботу відділу культури І туризму Гусятинської районної... 1 342.75kb.
Хроніка культурно-мистецького життя області за листопад 2010 року... 1 136.63kb.
Звіт про роботу відділу культури і туризму Перемишлянської райдержадміністрації... 1 125.26kb.
Рішення 2013 року № Про внесення змін до Програми розвитку галузі... 1 28.46kb.
Рішення одинадцятої сесії від 11 квітня 2012 року №16 м. Красилів... 1 14.57kb.
План роботи відділу освіти райдержадміністрації на квітень 2013 року... 1 76.79kb.
Хроніка культурно-мистецького життя чернівецької області за серпень... 1 174.7kb.
Програма культурно дозвіллєвої діяльності населення м. Сніжного на... 1 31.95kb.
Якби знайшлась неопалима книга 6 1463.75kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Звіт про роботу відділу культури райдержадміністрації за квітень 2013 року культурно-масова - сторінка №1/1
ЗВІТ

ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ЗА КВІТЕНЬ 2013 РОКУ

КУЛЬТУРНО-МАСОВА РОБОТА

Відділом культури райдержадміністрації у квітні місяці було забезпечено організацію ряду масових заходів культурно-мистецького та суспільно-політичного спрямування. Зокрема:

3 та 10 квітня у районному історичному музеї проводились тематичні екскурсії «Українське національне вбрання» і «Традиційне житло і побут українців».

4 квітня начальник відділу культури провела нараду з працівниками установ культури району.

5 квітня в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Заболотці працівниками Іваничівської центральної районної бібліотеки спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведена виховна бесіда «Мораль і моральні цінності людини: сенс життя і щастя» для учнів старших класів.     

8 квітня на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Іваничі працівниками РД «Просвіта» проведене засідання любительського об’єднання «Намисто» та година народознавства «Наші обереги».

Працівниками районної бібліотеки для дітей проводились виховні бесіди для читачів «Промінчики ввічливості» (5.04), «Мандруємо стежиною здоров’я» (11.04), «Сторінками Червоної книги України» (18.04).

16 квітня напередодні Дня довкілля у РД «Просвіта» проведена конкурсно-пізнавальна програма «Пізнай природу», до участі у якому залучені учасники дитячого танцювального колективу «Ладоньки».

19 квітня працівниками ЦРБ проводились: в НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія" смт Іваничі для учнів 9-А класу екобесіда «Молодь за чисте довкілля», а у читальному залі ЦРБ – година народознавства «Хресний шлях Ісуса Христа» під час засідання клубу за інтересами «Надвечір’я».
26 квітня у читальному залі ЦРБ для учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС із числа жителів району проведена година пам’яті «Чорнобиль ніколи не заросте травою небуття, надто вже гірка його трава», а також презентація книги "Грані подвигу. Слово про волинських ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС", які присвячені 27-й річниці від дня Чорнобильської трагедії. У зустрічі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Матвіюк та заступник голови районної ради Руслан Голодюк.

В рамках культурно-мистецьких заходів першого етапу обласного фестивалю мистецтв “З Кобзарем у серці», присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка відбулись: 21 квітня у клубі с. Самоволя – літературно-мистецька година «В сім’ї вольній, новій», 29 квітня у районному історичному музеї - презентація виставки «Тарас Шевченко – духовний символ України», на якій представлений творчий доробок місцевих майстрів на Шевченківську тематику, налічується більше 50 робіт, виконаних у різних видах декоративно-ужиткового мистецтва. На відкритті виставки були присутні представники відділів освіти, культури райдержадміністрації.З нагоди Великодніх свят 29 квітня у районному історичному музеї спільно з РД «Просвіта» під час засідання любительського об’єднання «Намисто» проведене театралізовано-мистецьке дійство «Не я б’ю, верба б’є» та майстер-клас «Возродися, писанко, розродися».