Звіт про виконання плану роботи реєстраційної служби Головного управління юстиції в Одеській області на 2012 рік № з/п Зміст - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1сторінка 2
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Графік роботи та прийому громадян реєстраційної служби Головного... 1 38.55kb.
Виконання плану роботи реєстраційної служби Головного управління... 3 466.33kb.
Довідка про підсумки діяльності Головного управління юстиції у Київській... 3 855.37kb.
Виконання плану роботи головного управління у чернігівській області... 10 1968.5kb.
Звіт про виконання плану роботи Державної податкової служби в Одеській... 5 1084.01kb.
Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної... 1 63.81kb.
Виступ начальника управління державної виконавчої служби Головного... 4 704.89kb.
Положення про сектор державної реєстрації речових прав на нерухоме... 1 53.69kb.
До відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної... 1 58.62kb.
Звіт щодо роботи в напрямку правової освіти населення Лубенського... 5 773.46kb.
Картка реєстраційної служби Зарічненського районного управління юстиції... 4 664.25kb.
ОБҐрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника... 1 30.2kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Звіт про виконання плану роботи реєстраційної служби Головного управління юстиції - сторінка №1/2


ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник реєстраційної служби Головного управління юстиції в Одеській області
___________________ І.Ю. Лисенко

«____» ___________________ 2013 року

ЗВІТ

про виконання плану роботи реєстраційної служби

Головного управління юстиції в Одеській області на 2012 рік


з/п

Зміст

Термін

виконання

Відповідальні

за виконання

Інформація про виконання

Загальні питання роботи реєстраційної служби

1.1.

Забезпечити:


1.1.1.

Реалізацію державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, інших громадських формувань, статутів, друкованих засобів масової інформації.


протягом року

Сафошин К.Ю.

Міглазова Ю.О.

Спіріна О.А.

Боднар А.М.Виконано.

У 2012 році діяльність реєстраційної служби Головного управління юстиції в Одеській області була направлена на реалізацію державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, інших громадських формувань, статутів, друкованих засобів масової інформації.

Так, протягом року в Одеській області зареєстровано 82 867 актів цивільного стану, з яких: 30 610 актів про народження, 33 648 - про смерть, 15 012- про шлюб, 2 756- про розірвання шлюбу, 841 - про зміну імені.

Окрім цього протягом року зареєстровано 109 громадських організацій, 56 структурних утворень політичних партій та 32 благодійних організації. Крім того, легалізовано шляхом повідомлення про заснування 21 громадську організацію, 33 осередки всеукраїнських та міжнародних громадських організацій, а також зареєстровано 115 друкованих ЗМІ.1.1.2.

Належне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян».

протягом року

Сафошин К.Ю.

Міглазова Ю.О.

Спіріна О.А.

Боднар А.М.Виконано.

Реєстраційною службою Головного управління юстиції в Одеській області забезпечено належне дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян». Протягом 2012 року керівництвом та фахівцями служби було розглянуто 91 звернення громадян. Усі звернення розглянуто з дотриманням встановлених строків.1.1.3.

Належне виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

протягом року

Сафошин К.Ю.

Міглазова Ю.О.

Спіріна О.А.

Боднар А.М.Виконано.

Виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» знаходиться під постійним контролем керівництва. Протягом 2012 року реєстраційною службою було надано відповіді на 43 запити на публічну інформацію. Всі відповіді надані відповідно до вимог чинного законодавства.1.1.4.

Належне виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

протягом року

Сафошин К.Ю.

Міглазова Ю.О.

Спіріна О.А.

Боднар А.М.Виконано.

Протягом року постійно вживались заходи щодо забезпечення належного виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Відповідне питання розглядалось на розширених оперативних нарадах при керівництві реєстраційної служби 07.08.2012 р., 24.12.2012 р.1.1.5.

Проведення прийому громадян.

протягом року (згідно з графіком)

Сафошин К.Ю.

Міглазова Ю.О.

Спіріна О.А.

Боднар А.М.Виконано.

Керівництвом реєстраційної служби та начальниками відділів згідно з затвердженими графіками ведеться прийом громадян.
1.1.6.

Проведення комплексних перевірок роботи реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції Одеської області.

за потребою

заступники начальника реєстраційної служби, керівники структурних підрозділів

Виконано в частині проведення тематичних перевірок реєстраційних служб - з питань легалізації об’єднань громадян та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Комплексні перевірки реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції не проводились.

1.1.7.

Підготовку аналітичної довідки про підсумки роботи реєстраційної служби.

до 15 числа місяця, наступного за звітним роком та півріччям

Чабан С.В.

керівники структурних підрозділів
Виконано.

13.01.2012 р. підготовлено довідку про підсумки діяльності реєстраційної служби Головного управління юстиції в Одеській області за 2011 рік, яка була розміщена на офіційному веб-сайті реєстраційної служби Головного управління юстиції в Одеській області.1.2.

Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу в засобах масової інформації щодо висвітлення діяльності реєстраційної служби.

протягом року

Чабан С.В.

керівники структурних підрозділівВиконано.

Протягом 2012 року керівництвом та фахівцями реєстраційної служби Головного управління юстиції в Одеській області надано 35 виступів на телебаченні, 10 виступів на радіо, опубліковано 78 статей у друкованих засобах масової інформації, на веб-сайтах інформаційних агентств розміщено більше 50 повідомлень. 31.01.2012 р. проведено прес-конференцію на тему «Про результати діяльності у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за 2011 рік».1.3.

Проводити правороз'яснювальну роботу серед населення з питань державної реєстрації.

протягом року

керівники структурних підрозділів

Виконано.

Фахівцями реєстраційної служби проведено правороз'яснювальну роботу серед населення з питань державної реєстрації прав шляхом надання виступів на телебаченні, радіо, публікації у друкованих засобах масової інформації, діяльності «гарячої» телефонної лінії.1.4.

Забезпечити ведення та інформаційне наповнення веб-сайту реєстраційної служби, надання інформації для оновлення веб-сайту головного управління юстиції.

постійно

Чабан С.В.

керівники структурних підрозділівВиконано.

Реєстраційною службою Головного управління юстиції в Одеській області у січні 2012 року створено власний веб-сайт, протягом року на якому розміщено 123 повідомлення.

Для розміщення на веб-сайті Головного управління юстиції в Одеській області направлено 50 повідомлень.


1.5.

Організувати проведення заходів з питань співпраці з місцевими органами виконавчої влади у сфері державної реєстрації, органами місцевого самоврядування та іншими реєстраційними службами територіальних органів юстиції.

за потребою

керівники структурних підрозділів

Виконано.

Протягом року забезпечено належну співпрацю з обласною державною адміністрацією, Державною податковою службою, районними радами та райдержадміністраціями, установами з питань виконання покарань тощо.

Так, 27.11.2012 р. проведено круглий стіл за участю управління державної виконавчої служби та відділу нотаріату Головного управління юстиції в Одеській області, Державної податкової адміністрації в Одеській області, управління капітального будівництва Одеської міської ради, КП «ОМБТІ та РОН», Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради, інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Одеській області, департаменту комунальної власності Одеської міської ради та районних адміністрацій Одеської міської ради.

30 листопада 2012 року у місті Одесі відбувся другий семінар-тренінг щодо роз’яснення положень Закону України "Про громадські об’єднання" за участю Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Офісу Уповноваженого Верховної Ради України.

Окрім цього всіма реєстраційними службами територіальних управлінь юстиції проведено семінари та круглі столи з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно за участю органів місцевого самоврядування.


1.6.

Проведення розширених оперативних нарад, семінарів за участю керівництва реєстраційної служби та начальників реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції Одеської області.

за потребою

Чабан С.В.

керівники структурних підрозділівВиконано.

Протягом 2012 року за участю керівництва реєстраційної служби та начальників реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції Одеської області проведено 16 розширених оперативних нарад.1.7.

Здійснювати контроль та координацію діяльності реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції Одеської області.

протягом року

Сафошин К.Ю.

Міглазова Ю.О.

Спіріна О.А.

Боднар А.М.Виконано.

У межах повноважень забезпечено здійснення контролю та координацію діяльності реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції Одеської області.
1.8.

Вносити на розгляд Укрдержреєстру пропозиції щодо формування та реалізації державної політики у сфері державної реєстрації.

за потребою

Сафошин К.Ю.

Міглазова Ю.О.

Спіріна О.А.

Боднар А.М.Виконано.

Пропозиції щодо вирішення проблемних питань у сфері державної реєстрації прав та необхідності роз’яснення вимог чинного законодавства направляються Укрдержреєєстру, у тому числі, під час виконання контрольних документів.1.9.

Здійснювати контроль за виконанням законів України, рішень вищих органів виконавчої влади, Міністерства юстиції України, власних рішень.

протягом року

керівники структурних підрозділів

Виконано.

Протягом звітного періоду питання виконавської дисципліни та забезпечення виконання законів України, рішень вищих органів виконавчої влади, Міністерства юстиції України, власних рішень знаходиться під постійним контролем та розглядається на оперативних нарадах.1.10.

Здійснювати контроль за виконанням доручень Головного управління юстиції та інших органів влади.

протягом року

керівники структурних підрозділів

Виконано.

Керівництвом структурних підрозділів реєстраційної служби здійснюється контроль за виконанням доручень Головного управління юстиції та інших органів влади. Контроль також здійснюється в рамках розгляду питань щодо виконавської дисципліни.1.11.

Приймати участь у засіданнях колегії, нарадах та інших заходах Головного управління юстиції.

протягом року

керівники структурних підрозділів

Виконано.

Протягом року керівники структурних підрозділів приймали участь у засіданнях колегії Головного управління юстиції в Одеській області, засіданнях круглих столів та нарадах з питань, що входять до їх компетенції.2. Питання державної реєстрації актів цивільного стану

    1. Виконання доручень:


2.1.1.

Підготувати та направити до Державної реєстраційної служби України інформацію стосовно стану реалізації заходів щодо вирішення проблемних питань, що мають місце в діяльності підпорядкованих органів державної реєстрації актів цивільного стану, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.07.2008 № 1044/7.

щопівроку

до 25 числа місяця, наступного за звітним періодомМіглазова Ю.О.

Карась І.М.
Виконано.

До Державної реєстраційної служби надіслано інформацію:

25.01.2012 №08.1-191РС

24.07.2012 №08.1-1779РС
2.1.2.

Підготувати та направити до Державної реєстраційної служби України інформацію стосовно фінансування відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

щопівроку до 25 числа місяця, наступного за звітним періодом

Міглазова Ю.О.

Карась І.М.
Виконано.

До Державної реєстраційної служби надіслано інформацію:

19.01.2012 №08.1-686

24.05.2012 №08.1-12769
2.1.3.

Підготувати та направити до Державної реєстраційної служби України інформацію стосовно найпоширеніших та рідковживаних імен, які надаються дітям при державній реєстрації народження.

щопівроку

до 25 числа місяця, наступного за звітним періодомМіглазова Ю.О.

Карась І.М.
Виконано.

До Державної реєстраційної служби надіслано інформацію:

20.01.2012 №08.1-174РС

17.07.2012 №08.1-1703РС
2.1.4.

Підготувати та направити до Державної реєстраційної служби України інформацію стосовно виконання наказу Міністерства юстиції України від 02.08.2007 № 597/5 «Про запровадження безпосередніх зносин органів юстиції України в Конвенції про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року в частині виконання доручень у цивільних справах».

щоквартально

до 3 числа місяця, наступного за звітним кварталомМіглазова Ю.О.

Давидова К.І.
Виконано.

До Державної реєстраційної служби надіслано інформацію:

03.01.2012 №08.1-02РС

02.04.2012 №08.1-741РС

03.07.2012 №08.1-1568РС

02.10.2012 №08.1-2424РС
2.1.5.

Підготувати та направити до Державної реєстраційної служби України звіт стосовно проведених державних реєстрацій актів цивільного стану громадян протягом кварталу.


щоквартально

до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталомМіглазова Ю.О.

Карась І.М.

Ковальчук В.А.

Яковенко Г.В.Виконано.

До Державної реєстраційної служби надіслано інформацію:

06.01.2012 №08.1-17РС

09.04.2012 №08.1-790РС

10.07.2012 №08.1-1702РС

10.10.2012 №08.1-2513РС
2.1.6.

Підготувати та направити до Державної реєстраційної служби України інформацію стосовно виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців», постанов Центральної виборчої комісії з питання подання відомостей про виборців органам ведення Державного реєстру виборців, пунктів 3, 4 Плану основних заходів щодо виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців», затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 15.07.2009 № 1261/5.

щомісячно до 30 числа, наступного за звітним місяцем

Міглазова Ю.О.

Відінєєва Л.В.
Виконано.

До Державної реєстраційної служби надіслано інформацію:

26.01.2012 №08.1-215РС

17.02.102 №08.1-390РС

29.03.2012 №08.1-709РС

10.04.2012 №08.1-803РС

23.05.2012 №08.1-1191РС

27.06.2012 №08.1-1482РС

30.07.2012 №08.1-1833РС

30.08.2012№08.1-2106РС

20.09.2012 №08.1-2304РС

22.10.2012 №08.1-2595РС

22.11.2012 № 08.1-3009РС

12.12.2012 №08.1-3474РС
2.1.7.

Підготувати та направити до Державної реєстраційної служби України інформацію стосовно кількості внесених до Державного реєстру актів цивільного стану громадян книг про державну реєстрацію актів цивільного стану протягом місяця.

щомісячно

до 10 числа, наступного за звітним місяцемМіглазова Ю.О.

Семікова Г.О.
Виконано.

До Державної реєстраційної служби надіслано інформацію:

06.01.2012 №08.1-18РС

09.02.2012 №08.1-353РС

07.03.2012 №08.1-559РС

10.04.2012№08.1-807РС

07.05.2012 №08.1-1058РС

07.06.2012 №08.1-1333РС

06.07.2012№08.1-1573РС

06.08.2012 №08.1-1882РС

07.09.2012 №08.1-2196РС

08.10.2012 №08.1-2486РС

З жовтня місяця завершили внесення архівних книг за 1995-1950 роки.


2.1.8.

Підготувати та направити до Державної реєстраційної служби України інформацію стосовно функціонування Державного реєстру актів цивільного стану громадян (кількість та тривалість, причини випадків відсутності доступу до Державного реєстру актів цивільного стану громадян, виконання наказу Міністерства юстиції України від 12.02.2009 № 257/5).

щомісячно

до 10 числа, наступного за звітним місяцем
Міглазова Ю.О.

Карась І.М.
Виконано.

До Державної реєстраційної служби надіслано інформацію:

06.01.2012№08.1-15РС

08.02.2012 №08.1-330РС

07.03.2012№08.1-547РС

10.04.2012№08.1-802РС

08.05.2012№08.1-1059РС

06.06.2012№08.1-1318РС

09.07.2012 №08.1-1586РС

09.08.2012 №08.1-1914РС

05.09.2012№08.1-2166РС

10.10.2012 №08.12514РС

10.11.2012 №08.1-2755РС

06.12.2012 №08.13359РС    1. Питання організаційної роботи:

2.2.1.

Прийняти звіти відділів державної реєстрації актів цивільного стану територіальних управлінь юстиції за 2011 рік.


10 січня

Міглазова Ю.О.

Відінєєва Л.В.

Карась І.М.

Ковальчук В.А.

Семікова Г.О.

Терлецька К.І.Виконано.

Звіти прийнято з 03.01.2012 по 06.01.2012 р.
2.2.2.

Складання звіту про державну реєстрацію актів цивільного стану за формою №97, перевірка звітів відділів державної реєстрації актів цивільного стану територіальних управлінь юстиції за формою №97 для подальшої передачі до органів статистики.


щомісячно

до 10 числа, наступного за звітним місяцемМіглазова Ю.О.

Відінєєва Л.В.

Карась І.М.

Ковальчук В.А.

Семікова Г.О.

Терлецька К.І.Виконано.

Звіти територіальних відділів ДРАЦС перевірено та надіслано до Головного управління статистики в Одеській області:

10.01.2012 № 6/08.1-29

09.02.12 №75/08.1-29

07.03.2012 №120/08.1-29

10.04.2012 №139/08.1-29

10.05.2012№157/08.1-29

11.06.2012№177/08.1-29

10.07.2012№192/08.1-29

09.08.2012 №215/08.1-29

07.09.2012 №224/08.1-29

10.10.2012 №230/08.1-29

09.11.2012 №244/08.1-29

07.12.2012 №259/08.1-29
2.2.3.

Складання звіту про реєстрацію актів цивільного стану за формою №98.

щопівріччя

Міглазова Ю.О.

Відінєєва Л.В.

Карась І.М.

Ковальчук В.А.

Семікова Г.О.

Терлецька К.І.Виконано.

До Державної реєстраційної служби надіслано інформацію:

20.01.2012 №08.1-181РС

17.07.2012 №08.1-1702РС
    1. Навчання кадрів та робота по підвищенню ділової кваліфікації:
2.3.1.

Організація та проведення нарад, оперативних нарад, нарад-семінарів, навчання працівників органів державної реєстрації актів цивільного стану.

за потребою

та відповідно до заходів Головного управління юстиції

в Одеській області


Міглазова Ю.О.

працівники відділуВиконано

Проведено наради та семінари з керівниками відділів ДРАЦС територіальних управлінь юстиції Одеської області

протокол №1 від 05.03.2012

протокол №2 від 07.05.2012

протокол №3 від 10.09.2012


2.3.2.

Організувати та провести кущові семінарські заняття із спеціалістами відділів державної реєстрації актів цивільного стану територіальних управлінь юстиції Одеської області, а також посадовими особами виконкомів сільських, селищних та міської рад з питань державної реєстрації актів цивільного стану на базі:
- відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції Одеської області;

- відділу державної реєстрації актів цивільного стану Котовського міськрайонного управління юстиції Одеської області;

- відділу державної реєстрації актів цивільного стану Татарбунарського районного управління юстиції Одеської області;

- відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції в Одеській області.


квітень

червень

серпень

жовтеньМіглазова Ю.О.

працівники відділу
Виконано

протокол №1 від 27.04.2012Виконано

протокол №2 від 11.06.2012Виконано

протокол №3 від 08.08.2012Виконано

протокол №4 від 15.10.2012

2.3.3.

Проводити навчання посадових осіб виконкомів сільських, селищних та міської рад з питань державної реєстрації актів цивільного стану.

згідно з планом Центру підвищення ділової кваліфікації кадрів при Національній академії державного управління

Міглазова Ю.О.

працівники відділуВиконано.

Відповідно до плану центру підвищення ділової кваліфікації кадрів при Національній академії державного управління
    1. Перевірки роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану територіальних управлінь юстиції Одеської області та посадових осіб виконкомів сільських (селищних) рад:

2.4.1.

Провести комплексні перевірки роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану Березівського, Болградського, Овідіопольського, Роздільнянського, Ширяївського районних управлінь юстиції, відділів державної реєстрації актів цивільного стану Білгород-Дністровського, Ізмаїльського міськрайонних управлінь юстиції Одеської області.

протягом року


Міглазова Ю.О.

працівники відділуВиконано не у повному обсязі.

Довідки за результатами надіслані до відділів ДРАЦС для вживання відповідних заходів.


Перенесено на 13-17 травня 2013 року перевірку роботи відділу ДРАЦС РС по Роздільнянському району Роздільнянського МУЮ.

Перенесено на 22-26 квітня 2013 року перевірку роботи відділу ДРАЦС РС Білгород-Дністровського МУЮ.

Перенесено на 23-27 вересня 2013 року перевірку роботи відділу ДРАЦС РС Ширяївського РУЮ.


2.4.2.

Надавати практичну та методичну допомогу начальникам відділів державної реєстрації актів цивільного стану у місті Одесі, а також у Київському, Малиновському, Приморському, Суворовському районах Одеського міського управління юстиції, начальникам відділів державної реєстрації актів цивільного стану Красноокнянського, Великомихайлівського, Тарутинського районних управлінь юстиції Одеської області.

протягом року

Міглазова Ю.О.

працівники відділуВиконано не у повному обсязі.

Довідки за результатами надіслані до відділів ДРАЦС для вживання відповідних заходів.

Перенесено на 11-14 лютого 2013 року перевірку роботи відділу ДРАЦС РС по Великомихайлівському району Великомихайлівського МУЮ.

Перенесено на 11-15 березня 2013 року перевірку роботи відділу ДРАЦС РС Тарутинського РУЮ.2.4.3.

Провести цільові перевірки роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану територіальних управлінь юстиції Одеської області щодо виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців».

щомісячно

Міглазова Ю.О.

Відінєєва Л.В.Виконано.

Щомісячно довідки за результатами перевірок надсилаються до відділів ДРАЦС територіальних управлінь юстиції:

12.01.2012 №18/08.1-14

17.02.2012 №79/08.1-14

30.03.2012 №136/08.1-14

06.04.2012 №138/08.1-14

25.05.2012 №161/08.1-14

26.06.2012 №189/08.1-14

31.07.2012 №209/08.1-14

30.08.2012 №221/08.1-14

20.09.2012 №226/08.1-14

30.10.2012 №238/08.1-14

30.11.2012 №252/08.1-14

27.12.2012 №268/08.1-142.4.4.

Провести цільові перевірки роботи:

- відділу державної реєстрації актів цивільного стану Фрунзівського районного управління юстиції Одеської області щодо порядку організації роботи відділу для забезпечення належного обслуговування громадян; обліку, зберігання та витрачання бланків свідоцтв, що видаються органами державної реєстрації актів цивільного стану на підтвердження юридичних фактів; дотримання вимог законодавства при державній реєстрації смерті;

- відділу державної реєстрації актів цивільного стану Кілійського районного управління юстиції Одеської області щодо порядку організації роботи відділу для забезпечення належного обслуговування громадян; обліку, зберігання та витрачання бланків свідоцтв, що видаються органами державної реєстрації актів цивільного стану на підтвердження юридичних фактів.


березень


червень

Міглазова Ю.О.

працівники відділу

Виконано 29.03.2012 року. Довідку за результатами перевірки надіслано листом №147/08.1-14 від 13.04.2012

Виконано 25-26.06.2012 р. Довідку за результатами перевірки надіслано листом №191/08.1-14 від 06.07.2012наступна сторінка >>