12 грудня 2012 р відбулася 31 сесія Кремінської міської ради шостого скликання - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення міської ради від 29. 12. 2012 р. №18/10 Про затвердження... 1 121.98kb.
Рішення від 28 листопада 2012 року №4 хуііі сесія шостого скликання... 1 72.95kb.
Рішення №31/18 " 12 " грудня 2012 р м. Кремінна Про виконання Постанови... 1 21.52kb.
Додаток 1 до рішення сесії Кремінської міської ради 6 скликання №... 1 123.01kb.
Рішення №32/ «28» грудня 2012 р м. Кремінна Про безоплатну передачу... 1 147.16kb.
Рішення №31/19 «12» грудня 2012 р м. Кремінна Про безоплатну передачу... 1 259.21kb.
Про затвердження ставок єдиного податку 1 16.7kb.
Рішення №8 18 січня 2013 року ХХVIII сесія шостого скликання Про... 1 59.08kb.
Рішення №17 грудня 2012 року 24 сесія 6 скликання Про скасування... 1 25.34kb.
Рішення №18/6 29 грудня 2011 р м. Кремінна Про прийняття до відома... 1 23.89kb.
Рішення №1159 " 04" квітня 2013 року ­­­­­37 сесія міської ради м. 1 14.5kb.
Виховна година «Відлуння Афганських гір» 1 39.19kb.
Таращанський 1 219.63kb.

12 грудня 2012 р відбулася 31 сесія Кремінської міської ради шостого скликання - сторінка №1/1
12 грудня 2012 р. відбулася 31 сесія Кремінської міської ради шостого скликання
12 грудня 2012 р. відбулася 31 сесія Кремінської міської ради шостого скликання . Головувала на сесії секретар міської ради Колесніченко Л.В.

На порядок денний було винесено 29 питаннь .

Відповідно до плану роботи міської ради депутати заслухали звіт про виконання Комплексної програми профілактики злочинності в м. Кремінна на 2011 - 2015 роки. Як зазначено у доповіді, метою цієї програми є поліпшення оперативної обстановки, подальше посилення боротьби зі злочинністью, підвищення рівня правоохоронної діяльності при взаємодії органів місцевого самоврядування з міліцією та активній підтримці зі сторони громадськості.

Кремінською міською радою разом з Службою у справах дітей Кремінської РДА та працівниками Кремінського РВ УМВС на протязі даного періоду проводять перевірки дотримання рішення Кремінської районної ради від 15.10. 2010р.№48/5 «Про заборону перебування у нічний час після 22.00 у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних та інтерактивних клубах, розважальних закладах, на вулицях та в інших громадських місцях, дітей віком до 16 років», рішення Кремінської районної ради від 15.10.2010 р. № 48/6 «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в магазинах та ларьках розташованих на території Кремінського району у нічний час з 22-00 години до 7-00 години.

При виконкомі міської ради створена та діє адміністративна комісія по розгляду правопорушень в різних сферах діяльності. В состав коміссії входять представники: РЕС, РУГХ, Кремінського РВ УМВС, представники РДА та міської ради. На засіданнях комісії розглядаються протоколи, які були складені за порушення чинного законодавства:

Рішенням виконкому від 30.06. 2011року була створена комісія по обстеженню умов проживання громадян нашого міста та с. Ст.. Краснянка, с.Житлівка, с. Ч. Діброва, які входять до складу територіальної громади нашого міста. По результатам обстеження складаються акти, які направляються до правоохоронних органів, в суди та ін.

У тісній співпраці з правоохоронними органами діють депутатський корпус та представники вуличних комітетів міської громади. На вимогу правоохоронних органів, органів прокуратури та суду депутати складають характеристики на громадян, співпрацюють по іншим питанням пов’язаних з

дотриманням чинного законодавства.

Виконкомом міської ради разом з Кремінським РЦСССДМ, КУ КРТМО, відділом освіти Кремінської РДА, Кремінським РВ УМВС, громадськими організаціями проводиться робота по удосконаленню механізму межвідомчого співробітництва у сфері протидії поширенню наркоманії шляхом обміну інформації та досвідом роботи, проводяться спільні заходи, спрямовані на виявлення масштабів поширення наркоманії та наркозлочинності серед різних верств населення, насамперед, серед дітей та молоді.

Разом з Кремінським РЦСССДМ, Кремінським РВ УМВС, здійснюються профілактичні заходи щодо виявлення та вилучення з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, з транспорту, громадських місць, дітей, які бродяжать та жебракують Вживаються дієві заходи з виявлення неблагополучних сімей та умов проживання в них неповнолітніх.

Організовуються та проводяться спільні семінари та наради щодо координації сил правоохоронних органів місцевої влади та самоврядування, громадських організацій, з розробки спеціальних заходів направлених на попередження дитячої безпритульності та бродяжництва.

За результатами розгляду депутати прийняли звіт до відома та доручили виконкому міської ради вжити заходів щодо обладнання місць прийому громадян дільничними інспектором міліції в селищах Житлівка , Стара Краснянка , Червона Дірова та вирішити питання щодо забезпечення камерами відеоспостереження місць масового перебування громадян.

Актуальне питання яке розглянула сесія було про хід виконання Правил благоустрою м. Кремінна у 2012 році.

(ДовідковоДо об’єктів міського благоустрою відноситься: вулично-дорожня мережа (проїзна частина вулиці, тротуари, пішохідні доріжки, автомобільні стоянки (паркування біля кінотеатру «Дружба», Тітова і на автостанції).

 • водовідливні і дренажні системи, технічні засоби, організація дорожнього руху, мости, кладки.

 • Побутове та комунальне спорядження території житлової забудови (сміттєзбиральні площадки, контейнери, майданчики для сушки білизни, відпочинку населення, дитячі ігрові майданчики, спортивні площадки;

 • Зелені насадження (парки, сквери, зелені насадження на вулицях міста, понад дорогою, прибудинкових територіях і санітарно-захисних зонах;

 • Малі архітектурні форми (лавки, урни, паркани, огородження, рекламні щити, пам’ятники, обладнання на дитячих і спортивних майданчиках, фонтани і декоративні басейни);

 • Вуличне освітлення і міські електромережі;

 • Гідротехнічні споруди включаючи природні водойми.

 • Споруди санітарної очистки міста (зливні каналізації, полігон ТПВ, громадські туалети);

 • Фасади будинків.

Відповідальність і належний догляд за об’єктами комунальної власності несе виконавчий комітет міської ради:

 • у комунальному житловому секторі КП «Кремінна-комунсервіс»;

 • на території підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності – керівники.

 • У приватному секторі і на прилеглій до садибної ділянки території – власник будинку.

 • На території Кремінської міської громади за рішенням сесії № 9/3 від 4 травня 2011 року прийнято Правила благоустрою, які спрямовані на створення умов спрямованих для життєдіяльності людини і є обов’язковими для виконання на території м. Кремінна, всіма органами державної влади, органами самоорганізації населення і громадянами міста.)

У 2012 році за розпорядженням Кремінського міського голови було проведено 13 суботників, 4 із них загальноміські, які були спрямовані на дотримання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» під час яких були приведені у санітарний та естетичний стан центральні вулиці міста (прибрано від буряну пішохідні доріжки, побілено дерева та бордюри) наведено порядок на прибудинкових та закріплених територіях, дитячих майданчиках, скверах (вул. Інтернаціональна біля магазину «Слобода», клуб «Кремінна», площа Піонерська, парк Петровського, сквер «Слави»). Приведені у порядок братські могили, пам’ятники. Силами підприємств міста та ЖКГ у березні-квітні 2012 року виконані роботи по очищенню прибережної зони річок Красна та Родникова у районі мосту по вул. Тітова виконані роботи по вирубці сухих дерев та кущів на площі 2,5 га, ліквідовані стихійні сміттезвалища у поймі р. Красна та на території міста.

У м. Кремінна санітарна очистка проводиться КП «Кремінна-комунсервіс» згідно графіку, у приватному секторі згідно договору оплати і по заявах. Крім того КП «Кремінна-комунсервіс» приймає активну участь у вивозі ТПВ під час суботників, днів довкілля.

У багатоквартирному секторі міста ТПВ вивозяться щоденно, крім неділі. Не дивлячись на проведену роботу спеціалістами комунальних служб міста, є ще багато проблем – недостатньо ведеться робота по укладенню договорів на вивіз ТПВ з приватним підприємцями та з населенням, через що не прибираються прибудинкові території, утворюються сміттезвалища на місті ліквідованих та нові, особливу увагу потрібно приділити вул. Донецька, Тельмана і прилеглих до них провулків, де майже не має проплати за вивіз ТПВ, все сміття вивозять у ліс та створюються звалища вдовж залізничного полотна вул. Інтернаціональна, район І шахти ні один приватний підприємець не уклав договір на вивіз ТПВ, сміття виносять за клуб «Кремінна», за аптеку, на безхози по пл.. Піонерська.

На міському цвинтарі під час масових прибирань (на свята) сміття звалюється де завгодно, не встановлені місця збору сміття, відсутні трафарети та забороняючи таблички. До вищезазначеного, з приватного сектору розміщених поруч вулиць ТПВ вивозять і виносять місцеві мешканці на так званий «аеродром», створюючи несанкційні звалища поруч з полігоном ТПВ. Проблемним є район громадських гаражів і інші райони.

За 2012 рік з питань благоустрою проведено 40 сходів, за участю депутатів Кремінської міської громади, СЕС та комунальних служб міста. Вибрано 8 голів вуличних комітетів за згодою мешканців; 4 сходи не відбулося із-за поганої організації (на схід прийшли по 1, 2 чоловіки або відсутні зовсім).

Протягом останніх років по всій Україні проблемою № 1 є накопичення відходів, розрив між прогресуючим накопиченням ТПВ часто у несанкціонованих місцях і заходами спрямованими на запобігання їх утворення та ліквідації загрожує не тільки поглибленню екологічної кризи, а загострення соціально-економічної ситуації в цілому.

Тому необхідно удосконалити розвиток всієї правової, нормативно-методичної та екологічної системи поводження з ТПВ. Проблема відходів має розглядатися як один з визначальних факторів екологічної безпеки, а в плані вибору пріоритетів виходити з оцінки як ресурсного джерела, і як екологічно небезпечного чинника. Практичний досвід поводження з ТПВ у різних країнах світу свідчать, що не існує універсального методу, який би повністю задовольнив сумісні вимоги екології, економіки та ресурсозбереження. Як альтернативний варіант – комплексне збирання та переробки ТПВ, яка забезпечує використання відходів як джерела вторинної сировини. Якщо під час складування на полігоні морфологічний склад ТПВ не впливає на технологію робіт, технічні показники то негативно впливає на стан довкілля так, як збільшилась кількість полімерів, картону і т. п. Враховуючи розклад полімерів 50-200 років і не прогнозованість хімічних реакцій стає відкритим проблема їх накопичення способом на даний час у межах міста Кремінна заходиться 20 несанкціонованих сміттезвалищ. Приблизна кількість відходів на них 250 тис. тон.

З початку 2012 року ліквідовано 48 сміттезвалищ близько 2376 куб. м, по місту та прибрано кармані-сміттєзбиральники у кількості 2 шт по об’їзній дорозі. З питань благоустрою та перевірки проводились рейди, графік проведення рейдів узгоджувався та затверджувався Кремінським міським головою.

Проведено рейдів спільно з працівниками РВ УМВС – 12;


 • з працівниками СЕС – 9;

 • з працівниками КП «Кремінна-комунсервіс» - 18;

 • з працівниками райдержадміністрації – 4;

 • з комісією по благоустрою ї торгівлі – 9;

 • з працівниками ДАЇ – 4;

 • Всього проведено 56 рейдів.

за порушення Правил благоустрою по ст. 152 КУпАП складено 11 протоколів, розглянуто на адміністративній комісії – 11, з них 7 звільнено від відповідальності згідно ст. 18, 22, 33, 34, сплачено штрафів на суму 1360 грн. Виписано приблизно 3000 попереджень надано дозволів на зберігання будівельних матеріалів – 28.

Крім того з населенням проводились бесіди та надавались роз’яснення.

В рамках проведення дня Довкілля та суботників і виконання «Програми охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки» у 2012 році висаджено весною 102 дерева на суспільних заходах (дерева викопувалися на територіях ЛМТ та деяка кількість придбана КП «Кремінна-комунсервіс», приватними підприємцями та мешканцями приватного сектору. Восени висаджено приблизно 109 дерев (дитячий парк – 50; вул. Тітова, 1 – 9; вул. Побєди, 4 – 8; вул. Шевченко, 25 – 10; Дубова Роща, 14 – 3; пр-т Леніна, 15 – 2; вул. Пархоменко, 34 – 3; вул. Горького, 41 – 2; вул. Горького, 86 – 3).

Загальна площа земельних насаджень міста складає 659 га, площа земельних насаджень загального користування 200 га, зелені насадження, які доглядаються – 22,1 га, площа газонів 20,15 га, квітників 2,0 га, парків 2,0 га (+ новий), скверів 2,8 га. Всього по місту посаджено 7000 дерев, з них підлягають видаленню як аварійні 214.

Надано дозволів на зріз 89 дерев, зрізано 61 дерево за період з 01.06.2012 по 01.12.2012.

Дерева взагалі зрізались за рахунок деревини використаної на власні потреби.

По пров. Інтернаціональному 2 тополі зрізані силами КП «Кремінна-комунсервіс».

На КП «Кремінна-комунсервіс» розглядається питання по вирощуванню посадкового матеріалу дерев та квітів.

У липні-серпні місяці 2012 року за розпорядженням голови районної державної адміністрації та розпорядження міського голови було запроваджено карантинний режим по знищенню амброзії полинолистої.

Для ліквідації вогнищ карантинного буряну керівниками підприємств та установ усіх форм власності було прийнято агротехнічні засоби та встановлено суворий контроль за виконанням даних розпоряджень. Особлива увага у цьому плані приділялась узбіччям доріг тому що транспортні засоби, які рухаються шляхом засміченим бур’янами є основними рознощиками насіння бур’янів на великі відстані.

З посадовими особами та громадянами міста проводились бесіди та роз’яснення про необхідність знищення амброзії – як небезпечної для здоров’я людей рослини.

По м. Кремінна амброзію було виявлено на 28 га. Взагалі по місту постійно обкошувались від бур’янів парки, сквери, прибудинкові території комунальними службами міста , силами підприємств та організацій, мешканцями приватного сектору.

Щодо інженерно-геологічних даних значна частина території Кремінської територіальної громади відноситься до зони підтоплення, що провокує і активізує розвиток таких небезпечних геологічних процесів, як зсуви, обвали, корозія та засолення ґрунту, заболочуваність, суфозія, пливуни, просадку а де набухання, а також просідання ґрунту, що суттєво впливає на умови життєдіяльності людей у цій зоні.

Для прокладання відтоку води, дренажу та відкачування води потрібно необхідні засоби – мотопомпи, водяні рукави та кошти на проведення робіт.

КП «Кремінна-комунсервіс» з метою покращення системи дорожнього руху, постійно проводилась робота по установці дорожніх знаків, дорожньої розмітки, ремонт доріг.

На СТО по вул. Інтернаціональна проводиться робота по регулюванню двигунів, працює пункт контролю по вмісту СО у вихлопних газах авто.

Кремінським КП «Кремінна-комунсервіс» з метою недопущення загоряння полігону ТПВ у весняно-літній період виконувались роботи по плануванню полігону з послідуючою засипкою землею. Що було постійно на контролі.

Районною СЕС проводиться регулярний збір проб води, для цього виділені спеціальні місця. Розроблена і виконувалась по об’єму фінансування програма водозабезпечення м. Кремінна постійно проводиться заміна водогонів, які вийшли з ладу за час довготривалого використання на нові та ремонтуються розвідні колодязі, колектори, ливневі водовідстійники, КП «Кремінна-комунсервіс» ливневі колодязі.

Проводяться роботи по реконструкції центрального та вечірнього ринків, на вечірньому ринку частково замінено освітлення, виконані роботи по ремонту під’їзної дороги до розвантажувального майданчику, пішохідних доріжок.

Питання санітарного стану міста знаходяться на постійному контролі виконкому міської ради і розглядаються на засіданнях виконкому.

Депутатський корпус, голови вуличних комітетів теж проводять постійну роботу з населенням по наведенню і підтриманню чистоти і порядку на території Кремінської громади, приймають посильну участь у проведені свят.

На день міста визначаються та нагороджуються кращі колективи підприємств, організацій, установ, мешканців міста – грамотами та цінними подарунками за зразкове утримання закріплених територій.

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, будівництва, земельних відносин, охорони довкілля Китайгори І.О. про виконання у 2012 році на території м. Кремінна Правил благоустрою, депутати доручили виконавчому комітету спільно з Кремінським РВ УМВС посилити роботу щодо притягнення до відповідальності мешканців громади за порушення Правил благоустрою та підготувати та винести на розгляд сесії Кремінської міської ради проект рішення стосовно обов’язкового укладання мешканцями громади договорів на вивезення твердих побутових відходів.

У відповідності до вимог Закону України “ Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності сесія затвердила Перелік регуляторних актів Кремінської міської ради , які підлягають розгляду та затвердженню у 2013 р.


З метою створення умов для ефективного використання землі, стимулювання підприємницької діяльності, заохочення інвестицій і поповнення надходжень коштів до місцевих бюджетів, у зв’язку зі змінами у діючому законодавстві, на виконання рішення тридцятої сесії шостого скликання від 21.11.2012 року міська рада затвердила порядок визначення ціни продажу земельних ділянок державної та комунальної власності шляхом викупу, які знаходяться у власності Кремінської територіальної громади.

Заслухавши інформацію секретаря міської ради Колесніченко Л.В. щодо утримання архівних фондів територіальних громад Кремінського району, у відповідності до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», ураховуючи лист Кремінської районної ради від 03.12.2012 року № 01.01-39/262 та рішення: Красноріченської селищної ради від 06.12.2012 року №24/6; Єпіфанівської сільської ради від 06.12.2012 року №21/1; Михайлівської сільської ради від 23.11.2012 року №2; Макіївської сільської ради від 04.12.2012 року №2; Невської сільської ради від 05.12.2012 року № 02; Новомикільської сільської ради від 06.12.2012 року №16; Голубівської сільської ради від 06.12.2012 року №1; Варварівської сільської ради від 06.12.2012 року №27/1; Боровенської сільської ради від 06.12.2012 року №1; Булгаківської сільської ради від 05.12. 2012 року №2; Новоастраханської сільської ради від 06.12.2012 року №27/1; Новоолександрівської сільської ради від 05.12.2012року №1; Нововодянської сільської ради від 06.12.2012 року №1; Бараниківської сільської ради від 06.12.2012 року №28/1; Новокраснянської сільської ради від 06.12.2012 року №1; Кудряшівської сільської ради від06.12.2012 року №30/1; Червонопопівської сільської ради від 11.12.2012 року № 23/1 , Кремінська міська рада надала попередню згоду щодо входження засновником до комунальної установи «Трудовий архів Кремінського району» та прийняла повноваження з утримання та зберігання архівних фондів територіальних громад Кремінського району. Також , було доручено міському голові Гриценку В.І. укласти Договори з селищним та сільськими головами на утримання та зберігання архівних фондів відповідних територіальних громад Кремінського району.

Розглянувши листи комунальної установи «Луганський обласний центр «Спорт для всіх» депутати надали згоду на прийняття в комунальну власність Кремінської міської територіальної громади двох дитячих майданчиків, а саме:

- майданчик дитячо-спортивний, розташований за адресою: пров.Октябрьський, 4 м.Кремінна;

- майданчик дитячо-спортивний, розташований за адресою: вул.Комсомольська, 20, селище Стара Краснянка Кремінського району.

Також , рішенням сесії прийнято безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області в комунальну власність Кремінської міської територіальної громади майданчик дитячо-спортивний, розташований за адресою: м.Кремінна, вул. Перемоги, 2, первісною вартістю 25000,00 грн. та майданчик дитячо-спортивний, розташований за адресою: м.Кремінна, вул. Тітова, 7, первісною вартістю 25000,00 грн.

Балансоутримувачем майна, визначено комунальне підприємство «Креміннакомунсервіс».

На виконання Постанови Кремінського районного суду від 27.11.2012 року № 1212/2884/2012 за адміністративним позовом прокурора Кремінського району в інтересах держави в особі державної інспекції сільського господарства у Луганській області до Кремінської міської ради про визнання протиправними та скасування рішення Кремінської міської ради від 10.05.2012 р. № 25/1 депутати скасували в рішенні 30 сесії шостого скликання Кремінської міської ради від 21 листопада 2012 року № 30/8 «Про внесення змін та доповнень до рішення 25 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 10.05.2012 р. № 25/1» в п.1.6. «Порядку продажу земельних ділянок державної та комунальної власності шляхом викупу» слова « але не повинна бути нижчою від нормативної грошової оцінки земельної ділянки».

В інших частинах рішення 30 сесії шостого скликання Кремінської міської ради від 21 листопада 2012 року «Про внесення змін та доповнень до рішення 25 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 10.05.2012 р. № 25/1» № 30/8, залишили без змін.

На другому пленарному засіданні 31 сесії , яке відбулося 13.12.2012 р. о 14.00 ,

Розглянувши рішення Кремінської районної ради від 13.12.2012 року № 22/1 «Про вихід зі складу засновника комунальної установи «Трудовий архів Кремінського району», на виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» міська рада вирішила увійти засновником комунальної установи «Трудовий архів Кремінського району» змінивши назву комунальної установи «Трудовий архів Кремінського району» на комунальну установу Кремінської міської ради « Трудовий архів територіальних громад району » та затвердила Положення комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району » , виклавши його у новій редакції.Сесією, також, затверджена технічна документація щодо нормативної грошової оцінки земель населених пунктів селищ Житлівка, Стара Краснянка, Червона Діброва та Кузьмине Кремінської міської ради Кремінського району Луганської області.