26 лютого 2013 року прес-анонс шановні представники змі! - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
26 лютого 2013 року прес-анонс шановні представники змі! - сторінка №1/1


26 лютого 2013 року

ПРЕС-АНОНС

Шановні представники ЗМІ!

Запрошуємо вас на прес-брифінг, під час якого компанія ДТЕК, Фонд Східна Європа, Сокальська Агенція регіонального розвитку та Британська Рада в Україні оголосять про старт нового соціального проекту. Основною метою проектує підвищення конкурентоспроможності регіонів присутності компанії шляхом посилення їх економічного потенціалу та розвитку соціального підприємництва. В рамках проекту будуть створені агентства місцевого економічного розвитку, а також виділені кошти на створення та розвиток соціальних підприємств. Все це сприятиме розвитку малого бізнесу та збільшенню кількості нових робочих місць для вразливих категорій населення. Проект буде реалізовано в наступних регіонах присутності компанії ДТЕК: Бурштин (Івано-Франківська область), Добротвір (Львівська область), Ровеньки, Свердловськ (Луганська область), Добропілля, Курахово, Зугрес (Донецька область), Зеленодольськ, Енергодар (Дніпропетровська область).Початок заходу о 10:00 1 березня 2013 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18 кім. 307 (3 поверх).

На питання журналістів відповідатимуть:

Вікторія Гриб – менеджер зі сталого розвитку ДТЕК

Віктор Лях – президент Фонду Східна Європа

Ганна Костюк – директор Центру Розвитку Соціального підприємництва (Сокальська АРР), депутат Львівськоїобласної ради

Людмила Таценко – менеджер проектів Британської Ради в Україні
Після прес-брифінгу запрошуємо журналістів взяти участь у першому заході в рамкахпроекту-майстер-класі«Соціальне підприємництво: введення втему. ДосвідВеликобританії». Йогопроведеодин знайвідоміших експертівтаідейних натхненниківсоціального підприємництвау ВеликобританіїФрієрСпреклі. Майстер-класпроходить за фінансової підтримкикомпаніїДТЕКта Британської Ради вУкраїні.
Програма заходу:

10:00-10:30 – офіційне відкриття, брифінг для журналістів

10:30-13:00 – майстер-клас з основ соціального підприємництва

14:00-16:30 – майстер-клас з основ соціального підприємництва(продовження)

16:30-16:50 – презентація програми тренінгу для тренерів

16:50-17:00 – підведення підсумківДля участі у заході необхідна акредитація. З питань акредитації звертайтесь за тел.: 067 33 58 605.