Аналіз проведеної роботи щодо розгляду звернень громадян у Трускавецькому міському управлінні юстиції та його структурних підрозділа - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Інформація про наслідки розгляду звернень громадян в Каховському... 1 35.68kb.
Узагальнення за наслідками розгляду звернень громадян у Головному... 1 88.5kb.
Узагальнення про стан роботи головного, районних, міського управлінь... 1 248.85kb.
Узагальнення про стан роботи головного управління юстиції та районних... 1 278.25kb.
Звіт про роботу Полтавського районного управління юстиції щодо розгляду... 1 59.04kb.
Міністерство юстиції україни 1 347.13kb.
Звіт І аналітичну довідку про підсумки роботи із зверненнями громадян... 1 38.12kb.
Довідка за І квартал 2013 рік про підсумки розгляду звернень громадян... 1 119.84kb.
Начальнику Головного управління юстиції у Тернопільській області... 1 322.47kb.
Довідка про стан роботи із зверненнями громадян за 11 місяців 2011... 1 15.55kb.
Міністерство юстиції україни 1 243.98kb.
До (найменування суду) (індекс, адреса суду) Позивач 1 28.69kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Аналіз проведеної роботи щодо розгляду звернень громадян у Трускавецькому міському - сторінка №1/1Аналіз проведеної роботи щодо розгляду звернень громадян

у Трускавецькому міському управлінні юстиції та його

структурних підрозділах за 6 місяців 2013 року

у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року
Прийом громадян начальником управління юстиції та начальниками підпорядкованих відділів управління юстиції здійснюється згідно із затвердженим графіком у вівторок, середу та четвер. Посадова особа під час особистого прийому громадян розглядає питання по суті, надає відповідно до чинного законодавства обґрунтоване розяснення та вживає заходів щодо усунення порушень за їх наявності.

Облік прийому громадян та контроль за дотриманням термінів виконання рішень, прийнятих під час особистого прийому, здійснюється працівником, що відповідає за ведення діловодства в управлінні юстиції.

За 6 місяців 2013 року громадською приймальнею прийнято 53 громадян, за аналогічний період 2012 року – 60 громадян, яким надано кваліфіковані консультації з питань роз’яснення чинного законодавства.

За 6 місяців 2013 року начальником Трускавецького міського управління юстиції прийнято 65 громадян, за аналогічний період 2012 року – 78; начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану - 141 громадянина, за аналогічний період 2012 року – 181 громадянина; начальником відділу ДВС – 115 громадян, за аналогічний період 2012 року - 93. Завідувачем державної нотаріальної контори за 6 місяців 2013 року прийнято 118 громадян, за аналогічний період 2012 року - 218.

За 6 місяців 2013 року надійшло на розгляд 3 звернення громадян з питань роботи державної нотаріальної контори та 1 звернення - з питань роботи державної виконавчої служби. За аналогічний період 2012 року надійшло на розгляд 3 звернення з питань роботи відділу ДВС. Відповіді на всі звернення надано вчасно без порушення термінів та скеровано рекомендованою кореспонденцією.

По всіх зверненнях вжито всі можливі заходи щодо усунення виявлених недоліків, поновлення прав і законних інтересів заявників.

Основним завданням посадових осіб, які здійснюють прийом громадян є реалізація положення ЗУ “Про звернення громадян”, Указу Президента України “Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення”, Указу Президента України «Про невідкладні заходи з удосконалення організації прийому громадян органами державної влади, органами місцевого самоврядування та посадовими особами і службовими особами цих органів».

Робота по дотриманню вимог Закону України “Про звернення громадян” перебуває на постійному контролі в начальника Трускавецького міського управління юстиції. Звернень від Кабінету Міністрів, Адміністрації Президента, Верховної Ради, Міністерства юстиції України та інших органів влади та управлінь не надходило.

Протягом 6 місяців 2013 року до Трускавецького міського управління юстиції надійшов 1 інформаційний запит від фізичної особи з питань надання публічної інформації.
Начальник управління юстиції

Р.Т. КорчинськийМіністерство юстиції україниtryzub


ГОЛОВНЕ управління юстицІЇ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ТРУСКАВЕЦЬКЕ МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


вул. Стебницька,72, м. Трускавець, Львівська обл., 82200, тел.:(03247) 6-89-58,

e-mail:tr_just@ukr.net, код ЄДРПОУ 25563158

08.05.2013 Вих. № 05-08/

Головному редактору місцевого радіомовлення
«Права громадян передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації»
Відповідно до статті 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації» кожна особа має право:

1) знати у період збирання інформації, але до початку її використання, які відомості про неї та з якою метою збираються, як, ким і з якою метою вони використовуються, передаються чи поширюються, крім випадків, встановлених законом;

2) доступу до інформації про неї, яка збирається та зберігається;

3) вимагати виправлення неточної, неповної, застарілої інформації про себе, знищення інформації про себе, збирання, використання чи зберігання якої здійснюється з порушенням вимог закону;

4) на ознайомлення за рішенням суду з інформацією про інших осіб, якщо це необхідно для реалізації та захисту прав та законних інтересів;

5) на відшкодування шкоди у разі розкриття інформації про цю особу з порушенням вимог, визначених законом.

Відповідно до статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Згідно зі статтею 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач має право оскаржити:

1) відмову в задоволенні запиту на інформацію;

2) відстрочку задоволення запиту на інформацію;

3) ненадання відповіді на запит на інформацію;

4) надання недостовірної або неповної інформації;

5) несвоєчасне надання інформації;

6) невиконання розпорядниками обов’язку оприлюднювати інформацію відповідно до статті 15 цього Закону;7) інші рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації, що порушили законні права та інтереси запитувача.
Начальник управління юстиції Р.Т. Корчинський