Братська районна державна адміністрація - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Братська районна державна адміністрація - сторінка №1/1


БРАТСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

вул. Леніна, 131, смт. Братське, 55401, тел./факс: (05131) 9-14-49, тел.

E-mail: bratskoeRDA@ukr.net www. bratske.mk.gov.ua Код ЄДРПОУ 04056629


___________№ ___________ На № 745/9-28/05 від 24.04.00

Організаційний відділ апарату

Миколаївської облдержадміністрації

Про соціально-економічний

паспорт Братського району

за 2012 рік
Братська райдержадміністрація надсилає соціально - економічний паспорт району за 2012 рік.
Додаток : на 10 аркушах.

Голова райдержадміністрації Т. П.Підборська
Яворська 9 14 32

Соціально-економічний паспорт
Братського району Миколаївської області


за 2012 рік

(звітний період)


Адреса: 55401, смт. Братське, вул. Леніна, 131 __

(повна поштова адреса райдержадміністрації або виконкому міської (міста обласного значення) ради)

Код АМТЗ 05131, тел. 9-14-49, факс 9-11-60, 9-14-70


Голова Братської райдержадміністрації - Підборська Тетяна Петрівна

(ПІБ)
Голова Братської районної ради - Фесько Тамара Миколаївна

(ПІБ)
___________ міський (місто обласного значення) голова - ________________

(ПІБ)
1. Загальні відомості про район:

Географічні дані:

Площа: 1,1 тис. км2

Процент від загальної території області: 4,5 %


Відстань від Братського району до м. Миколаєва: 131 км

Водні ресурси: річки Мертвовід, Кам’яно - Костувата, Комишувата, Мала Корабельна, Мазниця


Кордони: на півночі та сході з Бобринецьким та Новоукраїнським районами Кіровоградської області, на заході з Арбузинським, на півдні з Вознесенським та Єланецьким районами Миколаївської області.
2.Адміністративно-територіальний одиниці:

селищна рада – 1

сільські ради – 15

населені пункти – 59




№ п/п

Повна назва місцевої ради

Назви населених пунктів, які входять до відповідної місцевої ради

1.

Братська селищна рада

смт. Братське, с. Антонове, с. Зелений Яр,

с. Висока Гора, с. Кам’януватка,с. Новоолексіївка, с. Озеринівка



2.

Ганнівська сільська рада

с. Ганнівка,с. Воронине, с. Дарниця,

с. Єлизаветівка, с. Мостове, с. Новофедорівка, с. Цибульки



3.

Григорівська сільська рада

с. Григорівка,с. Михайло - Жукове, с. Тимофіївка, с. Щорса, с. Людмилівка, с. Антонівка, с. Орлове Поле, с. Тимофіївка

4.

Іллічівська сільська рада

с. Іллічівка, с. Микольське

5.

Кам’яно-Костуватська сільська рада

с. Кам’янокостувате, с. Кам’янопіль,

с. Прищепівка, с. П’ятихатки



6.

Костуватська сільська рада

с. Костувате,с. Петрівка Перша, с. Петрівка Друга

7.

Кривопустоська сільська рада

с. Крива Пустош, с. Антонопіль, с. Кудрявське

8.

Миколаївська сільська рада

с. Миколаївка, с. Єгорівка,с. Красноярка,

с. Павлодарівка



9.

Миролюбівська сільська рада

с. Миролюбівка, с. Лісове, с. Юр’ївка

10.

Новокостянтинівська сільська рада

с. Новокостянтинівка, с. Надеждівка,

с. Новопетрівка, с. Трудолюбівка



11.

Новомар’ївська сільська рада

с. Новомар’ївка, с. Обухівка

12.

Новоолександрівська сільська рада

с. Новоолександрівка, с. Мирне

13.

Петропавлівська сільська рада

с. Петропавлівка, с. Українець

14.

Сергіївська сільська рада

с. Сергіївка, с. Михайлівка, с. Сергіївське

15.

Улянівська сільська рада

с. Улянівка, с. Макарове, с. Соколівка

16.

Шевченківська сільська рада

с. Шевченко, с. Веселий Роздол, с. Вікторівка,

с. Ясна Поляна




3.Органи державної виконавчої влади та місцевого самоврядування:
Братська районна державна адміністрація, кількість працівників - штатна - 83, фактична - 70.

Братська районна рада, апарат - 7, депутатів - 32.

Кількість селищних рад – 1, депутатів – 30.

Кількість сільських рад – 15, депутатів – 179.


4. Населення:

(станом на 01.01.2013 р.)

Кількість -

18594 осіб

В т.ч.




- чоловіків -

8683 осіб

- жінок -

9911 осіб







Кількість пенсіонерів -

5132 осіб

відсоток пенсіонерів від загальної кількості населення -

27,6 %

Щільність проживання -

16,4 чол/км2

Смертність на 1000 жителів -

17,3 осіб

Природний приріст/скорочення населення на 1000 жителів -

- 2,4 особи

Національний склад населення: українців – 84,8%, росіян – 8,5%,  інших національностей – 6,7%.
5. Зайнятість населення:

(станом на 01.10.2012 р.)




чол.

Кількість населення зайнята у всіх сферах економічної діяльності (штатні працівники) -

2879

З них :




- у промисловості -

143

- у сільському господарстві -

1036

- у будівництві -

-

- у торгівлі і громадському харчуванні

183

- у транспорті

12

- у фінансовій діяльності

20

- у державному управлінні -

147

- в охороні здоров’я -

263

- в освіті -

672

- колективних, громадські та інші послуги -

73


6. Промислове виробництво:

(станом на 01.12.2012 р.)

Обсяг реалізованої промислової продукції –23273,9 тис. грн.

Спеціалізація: виробництво хліба та хлібобулочних виробів, олії соняшникової, олії соєвої, макаронних виробів, м’яса (свинини),
7. Сільське господарство:

(станом на 01.01.2012 р.)

Обсяги сільськогосподарського виробництва:



зернових, тонн

74,4

пшениці, тонн

17,9

овочів, тонн

-

цукрових буряків, тонн:

-

м'яса, тонн:

543,7

молока, тонн:

1094,9

Кількість сільськогосподарських підприємств - 11

Кількість селянських та фермерських господарств - 173

Площа сільськогосподарських угідь: 106 тис. га.

Структура сільськогосподарського виробництва: рослинництво та тваринництво.

Основні напрямки рослинництва: виробництво зернових (пшениця, ячмінь, кукурудза), технічних культур (соняшник, ріпак, соя), цукрових буряків, овочів.

Основні напрямки тваринництва: виробництво молока, м’яса всіх видів, яєць, вовни.
8. Зовнішньо-економічна діяльність:

(станом на 01.10.2012 р.)

Оборот товарів та послуг:

- імпорт – ___-____ тис.дол.США

- експорт – ___-____ тис.дол.США


9. Інвестиції:

(станом на 01.10.2012 р.)
Обсяг іноземних інвестицій – 4,4- тис. дол. США

10. Будівництво:

(станом на 01.12.2012 р.)

Капіталовкладення ___-_____ тис. грн.

Кількість підрядних будівельних організацій - __1__, виконаний ними обсяг робіт – 269,0 тис. грн.
11. Транспортний комплекс та зв'язок:

(станом на 01.01.2013 р.)

Автомобільні шляхи загальнодержавного і місцевого значення – 4,7 км.

Автомобільні шляхи загального користування – 180,4 км.

Залізничні колії: 18 км.

Забезпечення населення основними домашніми телефонами на 100 чол. - 110.
12. Фінанси:

(станом на 01.01.2013 р.)

Доходи – 78075,692 тис. грн.;

в т.ч. податкові надходження – 14619,717 тис. грн.;

Видатки – 77081,214 тис. грн.


13. Заборгованість:

(станом на 01.01.2013 р.)

Заробітна плата – 77,4 тис. грн.

Державна допомога сім`ям з дітьми - ___-___тис. грн.

Пенсії - ___-___ тис. грн.


14. Торгівля та сфера послуг:

(станом на 01.10.2012 р.)

Роздрібний товарообіг (всього) - 94623,1 тис. грн.

На душу населення – 5114,8 грн.

Кількість об’єктів роздрібної торгівлі – 428

Кількість об’єктів побутового обслуговування – 43

Інші - __-___


15. Освіта:

(станом на 01.01.2013 р.)

Кількість дошкільних закладів - 19 , в них дітей – 645,

в т.ч.: постійно діючих – 19, в них дітей - 645, сезонних – 0 , в них дітей – 0.

Позашкільні заклади освіти - 2 , в них вихованців - 538

Кількість закладів освіти (всього) - 21, в них учнів - 1925

Середні (загальноосвітні) заклади - 21, в них учнів - 1925

Дитячі інтернатні установи - 0, в них дітей - 0.

Професійні заклади освіти - 1, в них учнів - 329. (ПТУ)

Вищі заклади освіти - немає.

16. Соціально-культурна сфера:

(станом на 01.01.2013 р.)

Лікарняні заклади – 27, в них ліжок – 101.

Фельдшерсько-акушерських пунктів – 23.

Кількість лікарів –27, (відсоток від потреби – 48,2 %).

Бази відпочинку – 1.

Клуби - 24, в них клубних працівників – 30.

Бібліотеки та філії – 26.

Школи мистецтв – 1.

Громадські музеї – 0.

ДЮСШ – 1, в них викладачів – 5.



Пам’яток історії та культури – 213.
17. Районні організації політичних партій:

(станом на 01.01.2013 р.)

п/п

Назва районної (міської) організації політичної партії

Прізвище, ім'я, по-батькові керівника

Чисельність, чол.

1.

Партія Зелених України

Висоцький Петро Анатолійович

3

2.

Народний Рух України

Коваленко Людмила Анатоліївна

5

3.

Комуністична партія України

Кавнацький Анатолій Войцехович

181

4.

Ліберальна партія України

Керівник помер

3

5.

Народна партія України

Казарін Олександр Олексійович

1

6.

Соціалістична партія України

Безверхий Володимир Олексійович

79

7.

Партія «Народна влада»

Козерівський Іван Миколайович

5

8.

Партія «Демократичний союз»

Дюженко Володимир Іванович

3

9.

Соціал - Демократична партія /об’єднана/

Плахотнік Олексій Микитович

321

10.

Політична партія Ліберальна Україна

Ковальчук Олександр Григорович

3

11.

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Висоцька Олена Петрівна

659

12.

Партія Регіонів

Підборська Тетяна Петрівна

929

13.

Партія Народного руху України за єдність

Фоміна Вікторія Сергіївна

12

14.

Селянська партія України

Чобану Георгій Гаврилович

650

15.

Партія Всеукраїнського об’єднання лівих «Справедливість»

Гончарова Надія Євтихіївна

11

16.

Народно - демократична партія

Керівник помер

3

17.

Українська селянська Демократична партія

Менчинська Наталія Володимирівна

7

18.

Партія Зелених України

Анохін Сергій Володимирович

29

19.

Прогресивна соціалістична партія України

Радкевич Світлана Абдулаїмівна

10

20.

Партія промисловців та підприємців

Соловйов Сергій Георгійович

92

21.

Політична партія «Жінки за майбутнє»

Кравець Тетяна Михайлівна

78

22.

Українська Народна Партія

Сіньковська Тетяна Йосипівна

25

23.

Політична партія «Держава»

Парфенова Надія Володимирівна

12

24.

Політична партія «Єдиний центр»

Мезнік Олександр Миколайович

25

25.

Партія «Реформи і порядок»

Челнінська Антоніна Петрівна

10

26.

Українська морська партія

Юдов Олександр Миколайович

15

27.

Українська соціал-демократична партія

Шевченко Тетяна Олександрівна

3

28.

Українська республіканська партія «Собор»

Свердленко Світлана Миколаївна

5

29.

Політична партія «Єдина Україна»

Бунько Микола Володимирович

19

30.

Політична партія «Трудова Україна»

керівник помер

3

31.

Партія «Солідарність»

Кикоть Надія Олександрівна

3

32.

Конгрес Українських Націоналістів

Грушевський Олександр Миколайович

5

33.

Партія реабілітації тяжкохворих України

Керівник помер

5

34.

Партія «Нова сила»

Керівник помер

3

35.

Сильна Україна

Гулак Сергій Кімович

41

36.

Республіканська партія України

Мамедов Гамід Мізамедінович

15

37.

Політична партія «Третя сила»

Грязєв Віктор Савелійович

9

38.

Комуністична партія України (оновлена)

Дула Людмила Зіновіївна

3

39.

Політична партія «Відродження»

Ольховська Інна Валеріївна

3

40.

Українська партія «Зелена планета»

Плескач Олександр Леонідович

9

41.

Політична партія «Народний Союз Наша Україна»

Опанасенко Валентина Михайлівна

422

42.

Політична партія «Нова демократія»

Межник Ганна Петрівна

7

43.

Всеукраїнська партія трудящих

Парфенов Артем Григорович

3

44.

Партія «Союз. Чорнобиль. Україна»

Кузьмін Валерій Костянтинович

3

45.

Українська партія «Єдність»

Шалигіна Альона Вікторівна

15

46.

Партія вільних селян і підприємців України

Фоміна Ольга Анатоліївна,

18

47.

Партія захисників Вітчизни

Решетілов Анатолій Володимирович

13

48.

Громадянська партія «Пора»

Тимофєєва Яна Володимирівна

3

49.

Партія патріотичних сил України

Левченко Олександра Іванівна

7

50.

Аграрна партія України

Кузнець Тамара Олексіївна

23

51.

Політична партія «Совість України»

Гордієнко Олена Михайлівна

5

52.

Політична партія «Вперед, Україно!»

Закусілова Ольга Іванівна

13

53.

Демократична партія України

Бондаренко Діна Анісімівна

5

54.

Політична партія «Українські соціал-демократи»

Бондаренко Анатолій Петрович

5

55.

Політична партія «Фронт змін»

Боровська Валентина Олександрівна

60

56.

Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна»

Соловйов Сергій Григорович

3

57.

Партія «Християнсько-Демократичний Союз»

Волонтирець М.Л.

3

ВСЬОГО: 57


18. Районні громадські організації:

(станом на 01.01.2013 р.)

п/п

Назва районної організації

Прізвище, ім'я, по-батькові керівника

Чисельність, чол.

1.

Асоціація фермерів (селянських господарств) Братського району

Висоцький Петро Анатолійович

12

2.

Союз організацій інвалідів України

Литвиненко Надія Миколаївна

1060

3.

Районна організація Української спілки колишніх малолітніх в’язнів фашизму

Шевчук Віктор Іванович

23

4.

Районна організація Всеукраїнського об’єднання демократичних сил «Злагода»

Андрейченко Валентина Григорівна

108

5.

Районна організація спілки землевпорядників України

Меріков Олександр Петрович

37

6.

Районна організація Українського товариства мисливців та рибалок

Полінкевич Микола Андрійович

301

7.

Районне відділення Миколаївської обласної екологічної асоціації «Зелений світ»

Білодід Василь Іванович

15

8.

Районна організація Товариства сприяння оборони України

Спінчевська Наталя Олександрівна

2020

9.

Районна організація ветеранів України

Мамедов Гамід Мізамедінович

5517

10.

Районна лікарняна каса

Беньковська Наталя Олексіївна

1754

11.

Районна спілка автомобілістів України

Самотюк Галина Анатоліївна

119

12.

Районна рада коперативно -профспілкового товариства «Колос»

Ушкалов Геннадій Георгійович

36

13.

Районне об’єднання громадян «Путь православ’я»

Гарбовський Олег Миколайович

322

14.

Спілка підприємців Братського району

Новак Петро Васильович

195

15.

Районна організація Всеукраїнського об’єднання «Держава»

Парфенова Надія Володимирівна

4

16.

Районна громадська організація «Українська соціал-демократична молодь»

Диренко Олександр Володимирович

87

17.

Районна громадська організація сприяння виборцям блоку «Наша Україна»

Висоцький Петро Анатолійович

115

18.

Шевченківська дитячо-юнацька організація «Краю мій лелечий»

Суровцева Людмила Миколаївна

10

19.

Районна організація товариства «Знання»

Фоміна Надія Іванівна

80

20.

Дитяча організація «Козацька община» Петропавлівської ЗОШ І - ІІ ст.

Копоть Світлана Миколаївна

30

21.

Братський спортивний клуб «Досконалість»

Зінченко Олександр В’ячеславович

3

22.

Асоціація фермерів та приватних землевласників «Хлібороб Миколаївщини»

Слюсаренко Світлана Олексіївна

16

23.

Братський курінь Буго -Чорноморського кошу Українського козацтва Миколаївської області

Соколов Олександр Васильович

64

24.

Районний осередок асоціації спеціалістів ветеринарної медицини України

Триколіч Дмитро Семенович

31

25.

Братська районна організація Товариства Червоного Хреста України

Плескач Людмила Володимирівна

3446

26.

Братська районна громадська організація волонтерів

Паращенко Валентина Анатоліївна

20

27.

Братська районна організація Всеукраїнської Громадської Організації «Антикримінальний вибір»

Закусілова Ольга Іванівна

12

28.

Братська районна федерація футболу

Бачин Олександр Васильович

40

29.

Братська районна асоціація фермерів та приватних землевласників «Відродження»

Висоцький Петро Анатолійович

4

30.

Братська районна організація «Фронт змін»

Беньковська Наталя Олексіївна

45

ВООГО: 30


19. Релігійні конфесії:

(станом на 01.01.2013 р.)

з/п

Назва

Місце розташування

1.

Релігійна громада Української православної церкви

смт. Братське, вул. Комсомольська, 17 а

2.

Релігійна громада Української православної церкви

с. Новокостянтинівка, Братського району

3.

Релігійна громада Української православної церкви

с. Миролюбівка, Братського району

4.

Релігійна громада Української православної церкви

с. Ганнівка, Братського району

5.

Релігійна громада Української православної церкви

с. Новомар’ївка, Братського району

6.

Релігійна громада Української православної церкви

с. Сергіївка, Братського району

7.

Релігійна громада Української православної церкви

с. Іллічівка, Братського району

8.

Релігійна громада Української православної церкви

с. Миколаївка, Братського району

9.

Українська православна церква Київського патріархату

с. Озеринівка, Братського району

10.

Українська православна церква Київського патріархату

смт. Братське, вул. Некрасова, 6 кв.5

11.

Українська православна церква Київського патріархату

с. Шевченко, Братського району

12.

Релігійна громада церкви християн-адвентистів сьомого дня

смт. Братське, вул. Шкільна, 11

13.

Релігійна громада Християнської церкви «Хліб життя»

смт. Братське, вул. Тобілевича, 56

14.

Релігійна громада Євангельських християн - баптистів

с. Соколівка, Братського району


20. Засоби масової інформації:

(станом на 01.01.2013 р.)

Назва районної (міської) газети: «Перемога»

підпорядкування: районна державна адміністрація, районна рада, трудовий колектив редакції газети «Перемога»

Прізвище, ім'я, по-батькові редактора в.о. Бакуменко Ольга Володимирівна, тел. 9-13-53.


21. Представництво району (міста) в обласні раді:

(станом на 01.01.2013 р.)



п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата обласної ради

Назва політичної партії (блоку) від якої обрано депутата

Телефони

(робочі, мобільні)

1.

Казарін Олександр Олексійович


Народна Партія блок Литвина

9-34-43

0502587863



2.

Мезнік Олександр Миколайович

Партія Регіонів

9-32-43

0503180575