Черкаська обласна державна адміністрація головне управління освіти І науки - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Черкаська обласна державна адміністрація головне управління освіти... 3 594.45kb.
Івано-франківська обласна державна адміністрація головне управління... 3 387.92kb.
Черкаська обласна державна адміністрація департамент освіти І науки 1 75.64kb.
Чернівецька обласна державна адміністрація головне управління освіти... 1 196.42kb.
Харківська обласна державна адміністрація головне управління освіти... 1 150.56kb.
Дніпропетровська обласна державна адміністрація головне управління... 1 15.71kb.
Харківська обласна державна адміністрація головне управління освіти... 3 821.12kb.
Полтавська обласна державна адміністрація головне управління освіти... 3 785.3kb.
Харківська обласна державна адміністрація головне управління освіти... 3 486.26kb.
Україна полтавська обласна державна адміністрація Головне управління... 1 107.31kb.
Дніпропетровська обласна державна адміністрація головне управління... 1 143.73kb.
Наказ №213/26 Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад... 5 1529.3kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Черкаська обласна державна адміністрація головне управління освіти І науки - сторінка №1/1





ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Наказ


06.03.2013 № 86

Про участь команд учнів загальноосвітніх

навчальних закладів області у ІV етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад з

навчальних предметів

у 2012/2013 навчальному році


Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, на виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 лютого 2013 року № 183 «Про проведення ІV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінальних етапів турнірів у 2012/2013 навчальному році», Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 7 вересня 2012 року № 495 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2012/2013 навчальному році» та керуючись п.7 Положення про Головне управління освіти і науки облдержадміністрації (далі - Головне управління), затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації 23 вересня 2004 року № 528 (у редакції розпорядження облдержадміністрації 21 жовтня 2011 року № 316),
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити склад команд учнів, учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська), російської мови і літератури, історії, правознавства, математики, фізики, хімії, біології, економіки, географії, астрономії, інформатики, трудового навчання, педагогіки і психології, інформаційних технологій, фізичної культури згідно з додатком.

2. Направити для участі у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів команди учнів області:

2.1. З 23 березня по 29 березня до міста Запоріжжя з української мови і літератури у складі 7 учнів. Керівники команди: Месевря Ольга Іванівна, завідувач лабораторії Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради; Січкар Світлана Іванівна, методист Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

2.2. З 23 березня по 29 березня до міста Хмельницький з історії у складі


4 учнів. Керівник команди Водоп’янова Тетяна Михайлівна, вчитель Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради.

2.3. З 26 березня по 1 квітня до міста Одеса з правознавства у складі


5 учнів. Керівник команди Силенко Валерій Анатолійовий, учитель Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

2.4. З 24 березня по 29 березня до міста Черкаси: з англійської мови у складі 3 осіб, керівник команди Швець Алла Миколаївна, вчитель Уманської міської гімназії Уманської міської ради; з іспанської мови у складі 5 осіб, керівник команди Сандецька Ірина Федорівна, учитель Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.

2.5. З 24 березня по 29 березня до міста Біла Церква: з німецької мови у складі 4 осіб, керівник команди Доманіцька Владислава Валер’янівна, вчитель Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради; з французької мови у складі 6 осіб, керівники команди: Мокрушина Тетяна Григорівна і Єгорова Юлія Сергіївна, учителі Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

2.6. З 23 березня по 29 березня до міста Львів з математики у складі 7 осіб. Керівники команди: Козлова Ольга Миколаївна, методист Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради; Барвінок Роман Леонідович, учитель Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

2.7. З 23 березня по 30 березня до міста Херсон з фізики у складі 7 осіб. Керівники команди: Новосельський Микола Андрійович, методист Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради; Мартиненко Анатолій Павлович, учитель Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 18 Черкаської міської ради.

2.8. З 23 березня по 29 березня до міста Рівне з хімії у складі 4 осіб. Керівник команди Замулко Олена Іванівна, методист Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

2.9. З 23 березня по 30 березня до міста Донецьк з біології у складі 4 осіб. Керівник команди Юрченко Людмила Петрівна, вчитель Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради.

2.10. З 22 березня по 28 березня до міста Ужгород з географії у складі 5 осіб.

Керівник команди Іщенко Олена Олександрівна, вчитель Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради.

2.11. З 16 березня по 22 березня до міста Луганськ з інформатики у складі 3 осіб. Керівник команди Сізьон Іван Петрович, учитель Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

2.12. З 23 березня по 29 березня до міста Тернопіль з економіки у складі 6 осіб. Керівники команди: Онищенко Надія Степанівна, учитель Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради; Панченко Галина Миколаївна, учитель Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради.

2.13. З 23 березня по 30 березня до міста Севастополь з трудового навчання у складі 4 осіб. Керівник команди Лєснікова Юлія Василівна, методист Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

2.14. З 18 березня по 22 березня до міста Житомир з педагогіки і психології у складі 1 особи. Керівник команди Волошенко Олена Валентинівна,

в.о. професора кафедри педагогіки Черкаського обласного і нституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

2.15. З 23 березня по 28 березня до міста Харків з фізичної культури у складі 2 осіб. Керівник команди Недзельська Валентина Іванівна, вчитель Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

2.16. З 24 березня по 28 березня до міста Київ з астрономії у складі 2 осіб. Керівник команди Шемшур Тамара Петрівна, вчитель Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.

2.17. З 23 березня по 29 березня до міста Ялта з російської мови і літератури у складі 3 осіб. Керівник команди Юрчак Валентина Анатоліївна, методист Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

2.18. З 30 березня по 5 квітня до міста Дніпропетровськ з інформаційних технологій у складі 3 осіб. Керівник команди Іванченко Сергій Валерійович, учитель Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради.

3. Черкаському обласному інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради (Чепурна Н.М.), управлінню освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

(Степко Є.П.), відділам освіти Городищенської, Смілянської, Маньківської, Корсунь-Шевченківської, Монастирищенської райдержадміністрацій (Хронік Т.Є., Підмогильна В.М., Безверхий Ю.М., Полтавець Ю.В., Балла Д.С.), Смілянського, Уманського міськвиконкомів (Руснак Т.Г., Герасименко О.В.) відрядити членів оргкомітетів і журі ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

3.1. Степанову Н.М., методиста Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

3.2. Савицьку Г.І., методиста Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

3.3. Шевченка С.О., вчителя Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради.

3.4. Мойсеєву С.Г., завідувача лабораторії Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

3.5. Логошу Л.І., вчителя Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Уманської міської ради.

3.6. Береславську В.І., вчителя Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

3.7. Бойка В.С., вчителя Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

3.8. Карнаухову Н.К., вчителя Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.

3.9. Цимбалюк Т.В., вчителя Корсунь-Шевченківської гімназії Корсунь-Шевченківської районної ради.

3.10. Жуган Н.Г., вчителя Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради.

3.11. Рябовіл В.І., вчителя Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківського району.

3.12. Коновальчук В.І., завідувач кафедри Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

3.13. Ткаленко Ю.В., вчителя Балаклеївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. Є. Гуглі Смілянської районної ради.

3.14. Лису С.О., вчителя Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Маньківської районної ради.

3.15. Іванова С.В., вчителя Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Смілянської міської ради.

3.16. Кейтлін Коггешел, учителя Монастирищенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Монастирищенської районної ради.

4. Ректору Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради Чепурній Н.М. довести до відома ректорів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Кузьмінського А.І., Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Побірченко Н.С., Черкаського державного технологічного університету Лезі Ю.Г. наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.02.2013 № 183 «Про проведення ІV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінального етапу турнірів у 2012/2013 навчальному році» для відрядження працівників вищих навчальних закладів, членів оргкомітетів і журі ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та фінального етапу турнірів:


    1. Кривошеї І.І, завідувача кафедри Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доцента, кандидата історичних наук.

    2. Атамася В.В., доцента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидата фізико-математичних наук.

    3. Дерія С.І., доцента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидата біологічних наук.

    4. Соколенка В.М. доцента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидата біологічних наук.

    5. Осадченко І.І., доцента Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидата педагогічних наук.

    6. Коломієць О.М., доцента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидата педагогічних наук.

    7. Боднар Т.І., доцента Черкаського державного технологічного університету, кандидата філологічних наук.

    8. Кавун Л.І., професора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, доктора філологічних наук.

    9. Шитик І.М., доцента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, доктора філологічних наук.

    10. Литвин І.М., доцента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидата філологічних наук.

    11. Терещука А.І., докторанта Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини,

5. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу - головному бухгалтеру Головного управління Лавренюк Л.В. профінансувати відповідно до зареєстрованих зобов’язань Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради видатки на участь команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів області в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів за рахунок призначень обласного бюджету, затверджених за КФК 070802 «Методична робота, інші заходи по народній освіті».

6. Черкаському обласному інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради (Чепурна Н.М.):

6.1. Скласти кошторис витрат на участь учнівських команд області у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

6.2. Здійснити оплату видатків на участь у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів згідно з цим наказом та кошторисом витрат, затвердженим Головним управлінням, з дотриманням цільового використанням коштів.

7. Оплату видатків на проїзд (в обидва кінці), відрядження (добові керівникам команд – учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін), харчування учнів у дорозі в сумі 33 гривні на добу здійснити за рахунок коштів обласного бюджету згідно з цим наказом та кошторисом витрат, затвердженим Головним управлінням, з дотриманням цільового використання коштів.

8. Оплату відряджень членам оргкомітетів і журі ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінального етапу турнірів здійснити за рахунок установ, у яких вони працюють.

9. Відповідальність за дотримання техніки безпеки, збереження життя і здоров’я учнів – учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів покласти на керівників команд: Недзельську В.І., Водоп’янову Т.М., Силенка В.А., Онищенко Н.С., Панченко Г.М., Юрчак В.А., Іванченка С.В., Мокрушину Т.Г., Доманіцьку В.В., Мартиненка А.П., Барвінка Р.Л., Козлову О.М., Єгорову Ю.С., Швець А.М., Сандецьку І.Ф., Новосельського М.А., Месеврю О.І., Січкар С.І., Шемшур Т.П., Замулко О.І., Лєсніков Ю.В., Волошенко О.В., Юрченко Л.П., Іщенко О.О., Сізьона І.П..

10. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника начальника Головного управління освіти і науки Славінську О.І..

Начальник Г.М. Гаврилюк

Додаток


до наказу Головного управління

освіти і науки облдержадміністрації

від 06.03.2013 № 86

Склад команд учнів, учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських

олімпіад з навчальних предметів


Українська мова і література

  1. Власенко Анна, учениця 9 класу Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Черкаської районної ради.

  2. Педан Анастасія, учениця 9 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради.

  3. Сухина Оксана, учениця 10 класу Тимченківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради.

  4. Канєвська Яна, учениця 10 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради.

  5. Дяченко Вікторія, учениця 10 класу Конельськопопівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради.

  6. Таран Інна, учениця 11 класу Золотоніської гімназії імені С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради.

  7. Джагінян Гаяне, учениця 11 класу Лисянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Лисянської районної ради.

Англійська мова



  1. Смірнов Іван, учень 9 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради.

  2. Сологор Анна, учениця 11 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

  3. Підвисіцька Влада, учениця 10 класу Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Маньківської районної ради.

Іспанська мова



  1. Ляшенко Карина, учениця 10 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

  2. Пустовійт Анна, учениця 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.

  3. Білан Аліна, учениця 9 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

  4. Савісько Мирослава, учениця 10 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

  5. Ішечкіна Анна, учениця 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.

Німецька мова

  1. Земка Олена, учениця 9 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

  2. Доманіцька Мирослава, учениця 9 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради.

  3. Сіренко Анна, учениця 10 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради.

  4. Коваленко Олександра, учениця 11 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

Французька мова



  1. Смірнова Єлизавета, учениця 9 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

  2. Палій Максим, учень 10 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

  3. Мамайсур Анастасія, учениця 10 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

  4. Волкова Аліна, учениця 10 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

  5. Палагіна Катерина, учениця 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.

  6. Глущенко Наталія, учениця 11 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

Російська мова

  1. Константинівська Дарина, учениця 9 класу Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради.

  2. Медуха Олеся, учениця 10 класу Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради.

  3. Дацюк Таїсія, учениця 11 класу Мліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Городищенської районної ради.

Правознавство



  1. Кравець Валентина, учениця 9 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

  2. Случинська Валерія, учениця 9 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

  3. Ляпота Владислав, учень 10 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

  4. Вегера Анна, учениця 11 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради.

  5. Банадисєва Анжела, учениця 11 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

Історія

  1. Маловічко Яна, учениця 8 класу Лисянського навчально-виховного комлексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 - гімназія» Лисянської районної ради.

  2. Коновалов Євген, учень 9 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради.

  3. Мельник Іван, учень 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради.

  4. Танчин Тетяна, учениця 11 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

Математика

  1. Заболотній Дмитро, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

  2. Іваненко Павло, учень 9 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.

  3. Луньов Антон, учень 9 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

  4. Частоколенко Дар’я, учениця 9 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

  5. Коваленко Юрій, учень 8 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.

  6. Дегтярьов Олексій, учень 8 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

  7. Москаленко Світлана, учениця 8 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради.

Хімія


  1. Литвинюк Ілля, учень 8 класу Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів № 17 Черкаської міської ради.

  2. Солод Богдан, учень 9 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

  3. Нестеренко Сергій, учень 10 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської міської ради.

  4. Шатило Софія, учениця 11 класу Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Канівської міської ради.

Фізика


  1. Бровченко Анастасія, учениця 8 класу Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 28 Черкаської міської ради.

  2. Борзяк Андрій, учень 8 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

  3. Огородніков Владислав, учень 9 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

  4. Лисенко Костянтин, учень 9 класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Смілянської міської ради.

  5. Полосухін Володимир, учень 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

  6. Реньгач Андрій, учень 10 класу Смілянського природничо-математичного ліцею Смілянської міської ради.

Географія



  1. Дубина Андрій, учень 8 класу Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради.

  2. Іщенко Світлана, учениця 9 класу Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради.

  3. Ємець Денис, учень 10 класу Кам'янського еколого-економічного ліцею Кам'янської районної ради.

  4. Бузовська Дарина, учениця 11 Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

  5. Школьний Станіслав, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

Економіка

  1. Баранова Олена, учениця 10 класу Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради.

  2. Загоруйко Олександра, учениця 8 класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради.

  3. Лисенко Юлія, учениця 9 класу Кам'янського еколого-економічного ліцею Кам'янської районної ради.

  4. Клочко Ростислав, учень 10 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 18 Черкаської міської ради.

  5. Розум Марія, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради.

  6. Риба Владислав, учень 11 класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради.

Астрономія

  1. Максименюк Михайло, учень 10 класу Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради.

  2. Дорошенко Ілля, учень 11 класу Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів № 17 Черкаської міської ради.

Біологія

  1. Гриців Ірина, учениця 8 класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради.

  2. Лозінський Віталій, учень 9 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради.

  3. Расулова Оксана, учениця 10 класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради.

  4. Момро Михайло, учень 11 класу Степанецької спеціалізованої школи I-III ступенів Канівської районної ради.

Інформатика



  1. Логвін Михайло, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

  2. Полосухін Володимир, учень 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

  3. Луньов Антон, учень 9 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради.

Інформаційні технології

  1. Сидорчук Михайло, учень 10 класу Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради.

  2. Погасій Ігор, учень 10 класу Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради.

  3. Сагун Олексій, учень 11 класу Сагунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради.

Педагогіка і психологія



  1. Кісільов Єгор, учень 11 класу Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Т.Сенатора» Смілянської міської ради.

Трудове навчання



  1. Двірний Дмитро, учень 9 класу Васютинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради.

  2. Кікоть Станіслав, учень 11 класу Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради.

  3. Брик Сергій, учень 9 класу Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради.

  4. Кугаєва Катерина, учениця 9 класу Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т.Сенатора» Смілянської міської ради

Фізична культура



  1. Овчаренко Сергій, учень 11 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора» Смілянської міської ради.

  2. Прудиус Дана, учениця 11 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

Погоджено

Перший заступник начальника

Головного управління О.І. Славінська


Ректор Черкаського ОІПОПП Н.М. Чепурна
Начальник відділу бухгалтерського

обліку та економічного аналізу Л.В. Лавренюк


Начальник відділу дошкільної і

загальної середньої освіти Л.В. Гордуновська


Завідувач сектору юридично-кадрової

роботи І.М. Зажирко


Секретар керівника А.М. Хомяк
Проект наказу підготувала проректор з Р.М. Дзюбак

навчально-методичної роботи ЧОІПОПП

Покажчик розсилки:
ЧОІПОПП – 1

Відділи освіти – 26

Уманський державний педагогічний

університет імені Павла Тичини – 1

Черкаський національний університет

імені Богдана Хмельницького – 1

Черкаський державний

технологічний університет – 1

Копії зроблені ____" ____________2013 ___________

" (підпис)


Копії розіслані згідно з покажчиком ___" ____________2013 ___________

" (підпис)