Чернівецька обласна державна адміністрація головне управління освіти І науки інститут післядипломної педагогічної освіти чернівецько - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Чернівецька обласна державна адміністрація департамент освіти І науки... 1 47.85kb.
Чернівецька обласна державна адміністрація департамент освіти І науки... 1 39.35kb.
Чернівецька обласна державна адміністрація департамент освіти І науки... 1 51.12kb.
Україна полтавська обласна державна адміністрація Головне управління... 4 461.27kb.
Україна полтавська обласна державна адміністрація Головне управління... 1 107.31kb.
Україна донецька обласна державна адміністрація управління освіти... 1 14.25kb.
Кіровоградська обласна державна адміністрація управління освіти І... 1 65.16kb.
Головне управління освіти І науки чернівецької обласної державної... 3 518.51kb.
Україна закарпатська обласна державна адміністрація управління освіти... 1 41.05kb.
Україна донецька обласна державна адміністрація управління освіти... 1 23.43kb.
Черкаська обласна державна адміністрація головне управління освіти... 1 164.36kb.
Наказ №869 Київ Про державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарських... 3 1038.91kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Чернівецька обласна державна адміністрація головне управління освіти І науки інститут - сторінка №1/1


Чернівецька обласна державна адміністрація

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
58000, м. Чернiвцi, вул. I. Франка, 20 ; тел. (0372) 51-14-01, факс: (0372) 52-73-36, Е-mail: ipo@cv.ukrtel.net

Н Нал ику управління освіти і науки Чернівецької ОДА Кучерявому В. С.

ачальнику управління освіти і науки Чернівецької ОДА Кучерявому В. С.

Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради,

Кельменецької райдержадміністрації,

відділів освіти Новодністровської

міської ради, райдержадміністрацій, керівникам ЗНЗ області10.05.2011 2/4-400


Щодо організації та проведення

ІІІ щорічного регіонального конкурсу

«Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

для учнів 4-5 класів
На виконання Державної цільової програми популяризації вітчизняної книговидавничої продукції на 2009-2012 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.05.2008 № 772-р, на виконання спільного наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 21.08.2009 № 770/39/290 «Щодо затвердження Положення про щорічний регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», наказу Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України від 15.03.2011 № 231 «Про підсумки проведення ІІ щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 10.05.2011 № 227 «Про проведення ІІІ щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», з метою популяризації сучасної вітчизняної книги, розвитку читацької культури учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів та заохочення їх до систематичного читання сучасної української літератури, Головне управління освіти і науки облдержадміністрації спільно з управлінням культури і туризму облдержадміністрації, Державним комітетом телебачення та радіомовлення області, а також видавництвом «Грані-Т» проводить конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу».

Конкурс проводиться відповідно до Положення, затвердженого спільними наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, Державного комітету телебачення та радіомовлення України від 21.08.2009 № 770/391/290 (додаток 1) в 3 етапи:

І-й – шкільний (очний, базовий);

ІІ-й – районний, міський (заочний, проміжний);

ІІІ-й – регіональний, обласний (заочний, підсумковий).

У 2010 р. І-й етап проводиться з 1 травня по 31 жовтня, ІІ-й – з 1 по 15 листопада, ІІІ-й – з 20 по 30 листопада. Результати оголошуються та проводиться нагородження з 10 по 19 грудня 2010 р.

На кожному етапі конкурсу обирається лише один переможець серед учнів 4-5 класів.

До організації та проведення конкурсу необхідно залучати шкільні, міські, районні та обласні бібліотеки для дітей та юнацтва. На базі цих установ бажано було б організувати розгорнуті книжкові виставки сучасної української літератури для учнів 4-5 класів «Сучасна дитяча проза», провести зустрічі з сучасними письменниками, тематичні бібліотечні заняття.

Організатори конкурсу пропонують учасникам орієнтовний перелік сучасної літератури, яка пропонується для читання учням 4-5 класів (додаток 2), а також перелік книжкових магазинів, що можуть забезпечити учасників конкурсу зазначеною літературою (додаток 3).

Конкурс вважається таким, що відбувся, коли на І-ому етапі взяло участь більше ніж 30 % учнів класу при умові, що діти одного класу обговорюють твори не менше як 3 авторів.

При визначенні переможця конкурсу члени журі звертають увагу на:


 • розуміння учнем твору; виявлення свого ставлення до його героїв; свої міркування з приводу подій, що відбуваються; своє враження від твору;

 • обсяг роботи не повинен бути меншим однієї сторінки рукописного тексту формату шкільного зошита;

 • чіткість, розбірливість і охайність роботи.

Оргкомітети конкурсу збирають інформацію про участь учнів 4-5 класів у конкурсі «На кращий відгук на сучасну дитячу прозу», узагальнюють її та передають організаторам наступного етапу (форма узагальненого звіту – додаток 4). На переможця кожного етапу конкурсу готується окрема довідка-подання для участі в наступному етапі конкурсу (додаток 5). Звіт про проведення конкурсу за зазначеною формою та звіт-довідку на переможця підписує голова оргкомітету. Протокол та копію протоколу підсумкового засідання журі підписують всі члени журі.

Відповідальним за проведення ІІ етапу конкурсу зазначені звіти, копії протоколів І і ІІ-го етапів та роботи переможців ІІ-го етапу необхідно направити в Інститут післядипломної педагогічної освіти, вул. І. Франка, 20, кабінет 31 до 19 листопада 2011 року.


Директор Г.І. Білянін
Квітень Є.Д.

Тел. 8(0372) 57-39-79

0953625890

Додаток 1
Затверджено

наказом Міністерства освіти і науки України,

Міністерства культури і туризму України,

Державного комітету телебачення

та радіомовлення України

від 21.08.2009 № 770/39 /290

Положення

про щорічний регіональний конкурс

"Найкращий відгук на

сучасну дитячу прозу"

1. Загальні положення

Щорічний регіональний конкурс "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу" (далі Конкурс) проводиться згідно з Концепцією Державної цільової програми популяризації вітчизняної книговидавничої продукції на 2009-2012 роки, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів від 28 травня 2008 р. № 772 р, яка передбачає розроблення і впровадження різноманітних заходів, спрямованих на підвищення рівня культурної компетентності суспільства, популяризації вітчизняної книги і читання в навчальних закладах усіх типів.


2. Мета Конкурсу

Конкурс проводиться з метою заохочення учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів до систематичного читання сучасної української літератури задля постійного підвищення культурного рівня учнів та покращення якості й ефективності процесу читання.


3. Завдання Конкурсу

Завданнями Конкурсу є:

 • популяризація сучасної вітчизняної книги та розвиток читацької культури учнів загальноосвітніх навчальних закладів;

 • поповнення фондів шкільних бібліотек новими сучасними виданнями;

 • встановлення контактів між активними читачами, бібліотекарями та книгорозповсюджувачами;

 • посилення ролі української книги в розвитку юних громадян України;

 • висвітлення у засобах масової інформації підготовки, проведення та підведення підсумків Конкурсу.


4. Організація та проведення Конкурсу

4.1.Організаторами Конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури і туризму України, державні органи управління освіти і науки, підпорядковані Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським, районним державним адміністраціям.

4.2. Державний комітет телебачення та радіомовлення України сприяє висвітленню Конкурсу у державних засобах масової інформації.

4.3.Співорганізатором Конкурсу є видавництво "Грані-Т".


5. Учасники конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються учні 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.


6. Порядок і терміни проведення

Конкурс проводиться в три етапи:

1-й - шкільний (очний, базовий);

2-й районний, міський (заочний, проміжний);

3-й - регіональний: республіканський для АР Крим, обласний, міський для м. Києва та м. Севастополя (заочний, підсумковий).

У 2009 році 1-й етап проводиться з 1 вересня по 30 жовтня, 2-й - з 1 по 15 листопада, 3-й - з 20 по 30 листопада 2009 р. Результати оголошуються та проводиться нагородження 19 грудня до Дня Святого Миколая.

В наступні роки: 1-й етап проводиться з 1 травня по 31 жовтня, 2-й -з 1 по 15 листопада, 3-й -з 20 по 30 листопада. Результати оголошуються з 10 по 19 грудня.

Для підготовки і проведення всіх етапів Конкурсу органами управління освіти і науки, підпорядкованими Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським, районним державним адміністраціям та керівниками закладів середньої освіти створюються відповідні оргкомітети, що: • затверджують склад журі;

 • забезпечують висвітлення Конкурсу в місцевих та регіональних засобах масової інформації;

 • залучають до участі в підготовці та проведенні Конкурсу місцеві (районні, міські, обласні, республіканські) установи та громадські організації.

Підсумки конкурсу підводяться на засіданні членів журі, де визначається переможець (1 учень) конкурсу (серед усіх шкіл області, міста, району). На кожному етапі обирається 1 переможець.

Переможцем серед вчителів-організаторів автоматично стає той вчитель, учень якого переміг у конкурсі.

Конкурс вважається таким що відбувся, коли на першому етапі взяло участь більше ніж 30 % учнів класу, при умові, що учні одного класу пишуть відгук на твори не менше як 3 авторів.
7. Умови конкурсу

Брати участь у конкурсі мають право всі учні 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.Вимоги до учнівського відгуку:

Обсяг відгуку не повинен бути менше однієї сторінки рукописного тексту формату шкільного зошита;

Роботи повинні бути написані чітким розбірливим почерком.

В роботі має бути даний аналіз авторського твору, та ставлення дитини до нього.

Кожен учасник Конкурсу обов'язково повинен вказати прізвище, ім'я, клас та навчальний заклад, в якому навчається , а також прізвище, ім'я, по батькові вчителя, який готував учня.

Вимоги до твору, на який надається відгук:


 1. Твір, має бути написаний (створений) українською мовою, а не перекладений з інших мов;

 2. Твір має бути виданий вперше, не раніше 2006 року;

 3. Обсяг твору має становити не менше 50 сторінок.


8. Склад журі

1 особа - представник управління освіти (обласного, міського, районного);

1 особа - представник методичного відділу, добре обізнаний в дитячій літературі;

1 особа - представник обласної бібліотеки для дітей (даного регіону).


9. Фінансування Конкурсу

Фінансові витрати на підготовку і проведення І та II етапів Конкурсу проводяться за рахунок коштів місцевих бюджетів, на організацію III етапу та забезпечення нагородження його переможців цінними подарунками - за рахунок видавництва "Грані-Т" та інших спонсорів.

Конкурсні роботи рецензуються членами журі, результати оцінювання вносяться в протокол підсумкового засідання. Конкурсні роботи не повертаються учням, але зберігаються оргкомітетами Конкурсу на всіх його етапах протягом року.

Додаток 2

Перелік книг, які рекомендовані до читання для участі

у щорічному регіональному конкурсі

Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу” для учнів 4-5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України 2011/2012 н.р.


Серія "Сучасна дитяча проза"
1. Андрусяк Іван "Стефа і її Чакалка. Дівчача повістина" К., 2007, 56 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

2. Андрусяк Іван, Запорожець Валентина, Гриценко Микола "Три дні казки" К., 2008, 96 с., 84*90/16,папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

3. Бусенко Ольга "Паперовий Янгол" К., 2007, 64 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

4. Волосевич Інна "Про хлопчика" К., 2008, 80 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

5. Воронина Леся "Прибулець з Країни нямликів" К., 2007, 128 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

6. Воронина Леся "Нямлик і Балакуча Квіточка" К., 2008, 136 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

7. Герасименко Микола "Політ на черешні" К., 2008, 48 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

8. Гуменюк Надія "Зустріч на Босому мосту" К., 2009, 184с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

9. Денисенко Лариса "Ліза та Цюця П." К., 2007, 112 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

10. Денисенко Лариса "Ліза та Цюця П. зустрічаються" К., 2008, 128 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

11. Дереш Любко "Дивні дні Гані Грак" К., 2007, 112 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

12. Ільченко Олесь "Загадкові світи старої обсерваторії" К., 2009, 96 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

13. Кононенко Євгенія "Неля, яка ходить по стелі" К., 2008, 80 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

14. Кононенко Євгенія "Неля сходить зі стелі" К., 2009, 80 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

15. Лапіна Лілія "Дуже довга казка" К., 2008, 72 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

16. Лебедєва Катерина "Птаха Корабель" К., 2007, 128 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

17. Лущевська Оксана "Дивні химерики, або Таємниця старовинної скриньки" К., 2009, 80 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.
18. Малик Галина "Вуйко Йой і Лишиня" К., 2007, 112 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

19. Мельниченко Тамара "Чим пахне дитинство" К., 2008, 40 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

20. Мензатюк Зірка "Як до жабок говорити" К., 2007, 64 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

21. Пагутяк Галина "Лялечка і Мацько" К., 2008, 96 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

22. Павлишин Галина "Унікальна картоплина" К., 2008, 72 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

23. Паньо Катерина "Сонечко для мами Лу" К., 2008, 152 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

24. Поваляєва Світлана "Вррум-чарівник" К., 2007, 112 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

25. Роздобудько Ірен " Коли оживають ляльки” К., 2007, 60 с., 84*90/16, папір офсет, обкладинка тверда, кольор.

26. Сняданко Наталка "Країна поламаних іграшок та інші подорожі" К., 2008, 80 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

27. Щербаченко Тетяна "Пуп Землі, або Як Даринка світ рятувала" К., 2007, 56 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

28. "Зросла собі квітка" К., 2008, 120 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

29. Мальчина Ольга «Чудеса повсякденного життя» К., 2010, 72 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

30. Паньо Катерина «Полювання на сліпса» К., 2009 с., 104 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

31. Птіцин Анатолій «Ниточка і Ложкін» К., 2009, 96с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

32. Жолдак Богдан «Капосні капці» К., 2008, 80 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.
Серія "Життя видатних дітей"
33. Андрусяк Іван про Д.Туптала, Г.Квітку-Основ'яненка, Т.Шевченка, Н.Хасевича, Олексу Довбуша К., 2008, 96 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

34. Воскресенська Ніна про О. Македонського, Клеопатру VII, І. Котляревського, Ф. Нансена, Г. Гудіні К., 2007, 120 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

35. Денисенко Лариса про А. Дункан, Максима Рильського, І. Стравінського, А. Лінгрен, Дж. Х. Деппа ІІ К., 2008, 128 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

36. Дереш Любко про М. Гоголя, М. Твена, Н. Телсу, А. Ейнштейна, С. Кінга К., 2007, 72 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.
37. Дерманський Олександр про Авіценну, О. Суворова, О. Довженка, У. Диснея, Пеле К., 2007, 112 с., 84*100/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

38. Дубинянська Яна про Д. Даррела, М. Єрмолову, О. Кобилянську, Р. Бредбері, О. Айвазовського К., 2008, 104 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

39. Ільченко Олесь про Л. да Вінчі, К. Ліннея, Ж. Верна, Д. Рокфеллера, Л. Українку, В. Черчілля К., 2007, 96 с., 84*100/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

40. Кокотюха Андрій про Луї Буссенара, Т. Майна Ріда, М. Миклухо-Маклая, Р.Сабатіні, Р. Луїса Стівенсона К., 2008, 88 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

41. Кононович Леонід про Ж. Д'арк, Д. Бруно, Д. Лондона, Р. Тагора, Б-І. Антонича К., 2008, 96 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

42. Крачковська Анастасія про Е. Галуа, Т. Рузвельта, Е. Воргола, М. Дзиндри, М.Тетчер К., 2009, 88 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

43. Лапікури Валерій та Наталя про Г. Сковороду, Ж. Фабра, П. Котляревського, І. Кожедуба, М. Остроградського К., 2008, 120 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

44. Лебедєва Катерина про Б.Хмельницького, М.Рід, В. Городецького, В.Вулф, Д.Боуї К., 2008, 96 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

45. Лис Володимир Про Сократа, Д. Галицького, Ф. Магеллана, І. Ньютона, Ш.,Е., Е.Бронте К., 2008, 136 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

46. Процюк Степан про В.Стефаника, К.-Г.Юнга, В.Винниченка, А.Тесленка, Н.Турбіну К., 2008, 96 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

47. Птіцин Анатолій про Шолом-Алейхема, Я. Корчака, Ф. Крейслера, М. Лукаша, М. Терезу К., 2009, 120 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

48. Роздобудько Ірен про Б. Паскаля, В. Моцарта, Г. Андерсена, К. Білокур, Ч. Чапліна К., 2008, 144 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

49. Хомин Ірина про К. Гаусса, А. Ліндґрен, Н. Паганіні, К. Клодель, Ван Гога, С. Крушельницьку К., 2008, 136 с., 84*108/32, папір офсет, обкладинка тверда, кольор.

50. Шевченки Наталка та Олександр про О. Хайама, Г. Чубая, Ф. Мерк'юрі, Дж. П. Маккартні, С. Спілберга К., 2008, 120 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.
51. Жолдак Богдан про К. Соленика, Й. Тимченка, І. Піддубного, Ю. Кондратюка, М. Лукаша К., 2009, 128 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

52. Павленко Марина про П. Тичину, Н. Суровцову, В. Симоненка, В. Стуса, І. Жиленко К., 2009, 120с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

53. Таранюк Владислав про І. Пулюя, В. Єрошенка, В. Каразіна, А. Кримського, Л. Заменґофа К., 2009, 88с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

54. Анна Багряна про М. Заньковецьку, О.Телігу, Вангу, М. Приймаченко, С. Стецько К., 2010, 96 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

55. Богдан Логвиненко про Н. Махна, Шарля де Голля, О.Бердника, Д.Дудаєва, Р.Шухевича, К., 2009, 76 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

56. НКО про баскетбол та А.Поливоду, С.Коваленка, О.Сальникова, О.Білостінного, О.Волкова, К., 2010, 80 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

57. НОК про легку атлетику та В. Куца,Ю. Сєдих, В. Борзова, С. Бубку та Н. Добринську, К., 2010, 96 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

58. НОК про художню гімнастику та І. Дерюгіну, О. Тимошенко, О. Вітриченко, К. Серебрянську, А. Безсонову, К., 2010, 88 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.
Серія "Золотий Лелека"
59. Воскресенська Ніна "Руда ворона" К., 2008, 136 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

60. Даренська Лариса "Бабусин букет, або Квіткові казки для Ганнусі" К., 2008, 56 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

61. Павленко Марина "Миколчині історії" К., 2008, 104 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

62. Проць Тереза "П'ять дарів" К., 2008, 152 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

63. Андрусяк Іван «Хто боїться зайчиків» К., 2010, 72с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

64. Лущевська Оксана, Вздульська Валентина, Шапіро Гаврієла, Живка Зоряна «Різдвяні повісті» К., 2009, 144с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

65. Малетич Наталка «Про Зайчика-Забудька та інші історії» К., 2009, 56с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

66. Гуменюк Надія «Таємниця княжої гори» К., 2009, 192с., 70*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, ч/б
Позасерійні книги для дітей
67. Воронина Леся "Сни Ганса Християна" К., 2009, 104 с., 70*108/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор., вибірковий лак, лясе.

68. Воронина Леся "Хлюсь та інші" К., 2008, 56 с., 84*100/12, папір крейд., обкладинка тверда, кольор.

69. Воскресенська Ніна "Дивовижні пригоди Наталки в країні часу" К., 2007, 112 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

70. Воскресенська Ніна "Легенда про Бовдура Великого" К., 2007, 240 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

71. Ільченко Олесь "КОЗАК, КОРОЛЬ, КРУК. Іронічні казки." К., 2007, 96 с., 84*90/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

72. Ільченко Олесь "Наші птахи" К., 2008, 80 с., 70*100/12, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

73. Макаров Олександр "Курс юного антиквара " К., 2009, 72 с., 70*100/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

74. Процюк Степан "Марійка і Костик" Кн. 1 К., 2008, 64 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

75. Процюк Степан "Залюблені в сонце" Кн. 2 К., 2008, 64 с.,84*108/32, папір офсет.,обкладинка тверда, кольор.

76. Процюк Степан "Аргонавти" Кн. 3 К., 2008, 64 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

77. Павленко Марина "Домовичок з палітрою" К., 2007, 112 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

78. Павленко Марина «Півтора бажання» К., 2007, 128 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

79. Павленко Марина "Домовичок повертається" К., 2007, 176 с., 84*108/32, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

80. Ільченко Олесь «Дерева» К., 2010, 72 с., 70*100/12, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

81. Ільченко Олесь «Риби річок та озер» К., 2009, 88 с., 70*100/12, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.

82. Макаров Олександр «Монети з дідусевої скриньки» К., 2010, 80 с., 70*100/16, папір офсет., обкладинка тверда, кольор.


Додаток 3
Перелік магазинів, де можна придбати книги для участі у

щорічному регіональному конкурсі

«Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України 2011/2012 н.р.
Назва магазину

Адреса

ТелефонЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬм. ЧернівціМагазин «Художня книга»

вул. Кобилянської, 37

8 (0372) 526-00-5Магазин «Букініст»

вул. Головна, 31

8 (0372) 526-46-3Магазин «Здоров’я»

вул. О. Кобилянської, 25

8 (0372) 52-24-44КМЦ «Українська книга»

Центральна площа, 10

8 (0372) 58-54-78Чернівецький обласний бібколектор

вул. Шептицького, 23

8 (0372) 52-62-10
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ

Букля

www.booklya.com.ua

(096) 197-42-15

Буга

www.buga.com.ua

(050) 441-92-40

Лавка Бабуїн

www.lavkababuin.com.ua

(044) 537-22-43

Нафотелі

www.nafoteli.com

(067) 670-12-75

Yakaboo

www.yakaboo.ua

(044) 537-72-37

Петровка.UA

www.petrovka.ua

(044) 351-10-51

Бамбук

www.shop.bambook.com

(044) 391-53-85

Книга поштою

www.bookpost.net.ua

(044) 228-56-34

Інтернет-магазин книгарні «Є»

www.book-ye.com

(044) 228-05-66

Читайка

www.chytayka.com.ua

(044) 351-14-36

АудіоБукс

www.audiobooks.com.ua

(044) 587-94-45

Лексика

www.lexika-online.com.ua

(050) 401-06-05

Артловер

www.artlover.com.ua

(067) 915-12-81

Артвертеп

www.artvertep.dp.ua

(0562) 33-55-82


Додаток 4

Звіт про проведення І етапу (шкільного)


№ з/п

Школа

Кільк. класів

Кільк. учнів

у класі


Кільк. учнів, які взяли участь у конкурсі

Кільк. назв книг на які надано відгук

Прізвище, ім’я переможця школи

Яке місце посів

Автор та назва книги

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував переможця
І


ІІ


ІІІ


Голова оргкомітету ­­­­­­­­­-_______________________ / __________________ /Звіт про проведення ІІ етапу (районного, міського)


№ з/п

Район

Кільк. шкіл

Кільк.

4-5 класівКільк. учнів

в

4-5 класахКільк. учнів, які взяли участь у конкурсі

Кільк. назв книг на які надано відгук

Прізвище, ім’я переможця району

Яке місце посів

Автор та назва книги

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував переможцяІ


ІІ


ІІІ


Голова оргкомітету ­­­­­­­­­-_______________________ / __________________ /
Додаток 5

Звіт-довідка на переможця І етапу (шкільного)


№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Яке місце посів

Клас

Навчальний заклад

Автор та назва книги

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував переможця

1.Голова оргкомітету ­­­­­­­­­­_______________________ / __________________Звіт-довідка на переможця ІІ етапу (районного, міського)


№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Яке місце посів

Клас

Навчальний заклад

Автор та назва книги

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував переможця

1.

Голова оргкомітету ­­­­­­­­­­_______________________ /__________________