До Донецького апеляційного адміністративного суду Через Луганський окружний адміністративний суд - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Положення про відзнаки Вінницького апеляційного адміністративного... 1 91.24kb.
Донецький апеляційний адміністративний суд 1 76.38kb.
Державний герб України вищий адміністративний суд україни 1 34.93kb.
До Вищого адміністративного суду України 1 124.88kb.
До апеляційного адміністративного суду 1 119.47kb.
До Вищого адміністративного суду України через Київський апеляційний... 1 96.39kb.
Вінницький апеляційний адміністративний суд справа №2а/2470/3241/12 1 77.51kb.
Чернігівський окружний адміністративний суд постанова 1 113.5kb.
Вінницький апеляційний адміністративний суд 1 44.69kb.
Мом, Київ Уряд Суд заборонив проводити гей-парад у Києві 1 49.37kb.
Зразок вінницький окружний адміністративний суд 1 195.28kb.
Кодекс україни розділ І. Загальні положення 2 розділ ІІ. Адміністрування... 32 10311.57kb.
Таращанський 1 219.63kb.

До Донецького апеляційного адміністративного суду Через Луганський окружний адміністративний - сторінка №1/1
До Донецького апеляційного адміністративного суду
Через Луганський окружний адміністративний суд

вул. Поштова, 1, м. Луганськ , 91055


позивач ПІБ._____________________________________

індекс.___________, _____________________обл.,

м. __________________ , вул.______________

т. _________________

відповідач 1: ---------------------------- міська рада

у особі державного реєстратора

Єдиного державного реєстру

юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців

вул.__________,________ , м.____________________,

Луганської області, _________, тел._______________

відповідач 2 : Управління Пенсійного фонду України

в м.____________________ Луганської області

індекс.___________, _____________________обл.,

м. __________________ , вул.______________

т. _________________

Апеляційна скарга

на ухвалу від “___”__________2011р. Луганського окружного адміністративного суду по справі №2-а_________________ судді _________________________ Прийняту в результаті розгляду мого адміністративного позову про скасування о скасування державної реєстрації управління ПФУ у м.__________________, Луганської області.

Я звернувся з адміністративним позовом до Луганського окружного адміністративного суду в якому вказував таке.

Управління Пенсійного фонду України в м._____________________ Луганської області та надалі «Відповідач», на підставі п.5.ст106 ЗУ “Про загальнообов'язкове пенсійне страхування “по відношенню до мене ,ПП __________________, склав (вимогу) рішення про застосування штрафних санкцій №__________від _______________р.,

“_____”_______2011 р. вх._____________ я звернувся до Відповідача з запитом надати для ознайомлення свої право-встановлювальні документи, якими підтвердити наступне:

1) Дієздатність та правоздатність « Відповідача » як юридичної особи

приватного права унітарної Республіки України. / див. розділ 2 ст.2 розділ 1 ст.5 Конституції України;

2) Дієздатність та правоздатність відповідного державного органу влади - засновника особи «Відповідача », які б підтверджували доміную-чий правовий стан особи засновника «Відповідача », як юридичної особи публічного права унітарної Республіки України / див. розділ 2 ст.2 розділ 1 ст.5 Конституції України, та його права , як право утворюю-чого суб'єкта особи «Відповідача» на адміністративній території Луганської області з районним по- діленням та інших подібних йому органів державної влади у інших містах з районним по-діленням України;  1. Документальні докази належні особі «Відповідача», встановлені

положеннями розділу 2 п.2 ст.81 «Види юридичних осіб», п.3 ст.90 «Найменування юридичної особи», п.4 ст.91 «Цивільна правоздатність юридичної особи» п.1 ст.92 «Цивільна дієздатність юридичної особи» ЦК України, які б підтверджували державні функції особи «Відповідача» ;

4) Належність таких функцій у особи «Відповідача» до бюджету та державних фондів унітарної Республіки України. / див. розділ 2 ст.2 розділ 1 ст.5 Конституції України;

5) Розширення скорочення терміну Україна, в назві «Відповідача » до

повної назви тільки однієї з трьох вказаних Держав : Українська Радянська Соціалістична Республіка, самостійна незалежна держава - Україна або унітарна Республіка Україна, щоб цим встановити до якої саме з них належить «Позивач» як орган її державної влади;

6) Належність «Відповідача» датою звернення до суду до органів

державної влади саме тієї держави «Україна», яка на державній території УРСР, є правонаступником Української Радянської Соціалістичної Республіки.

Ухилення «Відповідача » від задоволення вимог «Позивача» в отриманні вищевказаних доказів, надає «Позивачу» права говорити про незаконність складення (вимоги) рішення про застосування штрафних санкцій №__________від __________, Управлінням Пенсійного фонду України в м. ___________________________ Луганської області та про його неналежність до органів державної виконавчої влади унітарної Республіки України. Ненадання вищевказаних доказів “Відповідачем» є підтвердженням

незаконності складення рішень, а відсутність вищевказаних доказів, створює необхідність витребування у “Відповідача» таких самих доказів вже Луганським окружним адміністративним судом.

Крім того є необхідність законності вищевказаних доказів, особи «Відповідача» та Луганського окружного адміністративного суду підтвердити наступними доказами:

7) Законодавчим актом Верховної Ради УРСР, яким на державній території УРСР була створена саме та держава «Україна», державним органом якої виставив себе «Відповідач», датою складення рішень про застосування штрафних санкцій .

8) Законодавчим актом Верховної Ради УРСР, яким на державній території УРСР, було припинено Українську Радянську Соціалістичну Республіку.

9) Законодавчим актом Верховної Ради УРСР, яким на державній території УРСР було встановлено правонаступність унітарної Республіки України, стосовно внесків Української Радянської Соціалістичної Республіки, до пенсійного фонду СРСР та до пенсійного фонду УРСР ;

10) Законодавчим актом Верховної Ради УРСР, яким на державній території УРСР було встановлено правонаступність органів державної влади унітарної Республіки України, щодо органів державної влади Української Радянської Соціалістичної Республіки, у тому числі на адміністративній території м. ____________________ Луганської області;

12) Законодавчим актом Верховної Ради УРСР яким на державній території УРСР було прийнято Конституцію унітарної Республіки України, та припинено дію Конституції УРСР.

13) Законодавчим актом Верховної Ради УРСР яким на державній території УРСР було прийнято Цивільний Кодекс унітарної Республіки України.

14) Законодавчим актом Верховної Ради УРСР яким було прийнята форма скорочення назви унітарної Республіки України на «Україну» та порядок його застосування на державній території УРСР в офіційних документах органів державної влади та місцевого самоврядування унітарної Республіки України.

15) Законодавчим актом Верховної Ради УРСР яким на державній території УРСР було призначено вибори Президента України ( унітарної Республіки України).

16) Законодавчим актом Верховної Ради УРСР яким Центральній виборчій комісії УРСР було доручено організацію на державній території УРСР виборів Президента унітарної Республіки України ( скорочено України).

17) Розпорядчим АКТом Президента України, встановлений положеннями розділу 3 п.2 ст. 81 «Види юридичних осіб» ЦК України, про створення Центральної виборчої Комісії України, за видом юридичної особи публічного права унітарної Республіки України, та згідно положень п.1 ст.104 «Припинення юридичної особи» ЦК України, передачі останній прав на все майно та права належних Центральній виборчий Комісії УРСР, з підстав її припинення.

18) Розпорядчим АКТом Президента України, встановлений про створення Верховної Ради України, за видом юридичної особи публічного права унітарної Республіки України та передачі останній, згідно положень п.1 ст.104 «Припинення юридичної особи» ЦК України, майна, прав та обов'язків належних Верховній Раді УРСР з підстав її припинення.

19) Розпорядчим АКТ ом Президента України, встановлений положеннями розділу 3 п.2 ст. 81 «Види юридичних осіб» ЦК України, про створення Центральної виборчої Комісії України, за видом юридичної особи публічного права ( унітарної Республіки України) та передачі останній, згідно положень п.1 ст.104 «Припинення юридичної особи» ЦК України, майна, прав та обов'язків належних Центральній виборчій Комісії УРСР, з підстав її припинення.

20) Розпорядчим АКТом Президента України, передбачений п.7 ст.106 Конституції України з призначення позачергових виборів до Верховної Ради України ( унітарної Республіки України).

21) Законодавчим актом Верховної Ради УРСР та розпорядчим актом Президента України, яким на державній території УРСР було припинено дію Верховної Ради УРСР, припинено дію Цивільного кодексу УРСР та припинено дію громадянства УРСР, відповідно до результатів позачергових виборів до Верховної Ради України.

22)Розпорядчим АКТом Президента України, яким на державній території УРСР було введено громадянство унітарної Республіки України.

23) Розпорядчим АКТом Президента України, яким було оголошено перетворення первинних суб'єктів місцевого самоврядування УРСР, існуючих на державній території УРСР, у первинні суб'єкти місцевого самоврядування унітарної Республіки України, з правами встановленими положеннями 1-го речення розділу 1 ст.143 Конституції України.

24) Розпорядчим АКТом Президента України, яким було оголошено перетворення адміністративних територій сіл, селищ, міст, районів, та районів у містах з районним по-діленням УРСР, у відповідні адміністративні території унітарної Республіки України, з статусом самостійних адміністративних територіальних одиниць.

25) Розпорядчим АКТом Президента України, яким, відповідно до положень ст.7 Конституції України, було створено державний Реєстр територіальних громад корінного народу унітарної Республіки України, існуючих в межах адміністративних територій сіл, селищ, міст, районів, та районів у містах з районним по-діленням з статусом самостійних адміністративних територіальних одиниць унітарної Республіки.

26) Розпорядчим АКТом Президента України, передбачений розділом 3 п.2 ст. 81 «Види юридичних осіб» ЦК України, яким, згідно даних державного Реєстру територіальних громад корінного народу унітарної Республіки України, було затверджено Статут територіальної громади у місті__________________________Луганської області, за видом юридичної особи публічного права унітарної Республіки України, з правами, встановленими положеннями 1-го та 2-го речення розділу 1 ст.143 Конституції України та з адміністративною територією Луганської області, з статусом самостійної адміністративної територіальної одиниці у місті _______________________.27) Постановою Президента України, про завершення процесу створення системи адміністративно-територіального устрою унітарної Республіки України, встановлена положеннями ст. 133 Конституції України, на яких проживають територіальні громади сіл, селищ, міст, районів та районів у містах з районним по-діленням корінного народу унітарної Республіки України, з правами, встановленими положеннями 1-го та 2-го речення розділу 1 ст.143 Конституції України.

28) Розпорядчим АКТом Президента України, яким відповідно до положень ст.7 та 1-го речення розділу 1 ст.143 Конституції України, на адміністративних територіях сіл, селищ, міст, районів та районів у містах з районним по-діленням унітарної Республіки України, було введено безпосереднє управління їх первинних суб'єктів місцевого самоврядування, внесених до відповідного державного реєстру територіальних громад корінного народу унітарної Республіки України.

29) Розпорядчим АКТом Президента України, про створення державного Реєстру спеціальних доручень територіальних громад сіл, селищ, міст, районів та районів у містах з районним по-діленням корінного народу унітарної Республіки України, встановлених положеннями ст.173 «Представники держави, автономної Республіки Крим, територіальних громад» ЦК України, виданих Президенту України, в забезпечення дії положень розділу 2 ст.5 та ст.7 Конституції України.

30) Розпорядчим АКТом Президента України, яким, відповідно до положень розділу 2 ст.2 та розділу 1 ст.5 Конституції України, та розділу 1 «Самовизначення Української нації» Декларації Верховної Ради УРСР від 16.07.1990р., була створена унітарна Республіка України, з правами правонаступника УРСР.

31) Розпорядчим АКТом Президента України, яким, відповідно до положень ст.6 та п.15) ст.106 та ст.131 Конституції України та з дотриманням положень 2 п.3 ст.81 «Види юридичних осіб», п.3 ст.90 «Найменування юридичної особи», п.4 ст.91 «Цивільна правоздатність юридичної особи» та п.1 ст.92 «Цивільна дієздатність юридичної особи» ЦК України, було створено Вищу раду юстиції, як юридичну особу публічного права унітарної Республіки України, з статусом, органу державної виконавчої влади.

32) Розпорядчим АКТом Президента України, яким, відповідно до положень ст.6 та п.23) ст.106, ст.125 Конституції України, дотриманням положень 2 п.3 ст.81 «Види юридичних осіб», п.3 ст.90 «Найменування юридичної особи», п.4 ст.91 «Цивільна правоздатність юридичної особи» та п.1 ст.92 «Цивільна дієздатність юридичної особи» ЦК України, було створено у місті ________________________ - _______________________ міський суд Луганської області , як юридичну особу приватного права унітарної Республіки України, з статусом державної установи судової влади.

32) Розпорядчим АКТом Президента України, яким, відповідно до положень ст.6 та п.15) ст.106 Конституції України, дотриманням положень 2 п.3 ст.81 «Види юридичних осіб», п.3 ст.90 «Найменування юридичної особи», п.4 ст.91 «Цивільна правоздатність юридичної особи» та п.1 ст.92 «Цивільна дієздатність юридичної особи» ЦК України, було створено Пенсійний фонд України, як юридичну особу публічного права унітарної Республіки України, з статусом державного органу виконавчої влади.

33) Розпорядчим АКТом Пенсійного фонду України, яким, відповідно до положень розділу 2 п. 2 ст.81 «Види юридичних осіб», п.3. ст.87 «Створення юридичної особи», п.3 ст.90 «Найменування юридичної особи», п.4 ст.91 «Цивільна правоздатність юридичної особи» та п.1 ст.92 «Цивільна дієздатність юридичної особи» ЦК України, було створено управління Пенсійного фонду України в м.________________________ Луганської області , як юридичну особу приватного права унітарної Республіки України, з статусом державної установи виконавчої влади.

Висновок № 1

Відсутність у особи «Відповідача» доказів відзначених в п.1)- п.6) цього адміністративного позову доводить, що управління Пенсійного фонду України в м.________________________ Луганської області, існує у відсутність ознак юридичної особи приватного права унітарної Республіки України.

Висновок № 2

Висновком №1 та відсутністю у «Відповідача » документів відзначених в п.1) - 6) доводить факти незаконного складення Відповідачем (вимоги) рішення про застосування штрафних санкцій №________від _______________р..

Відповідно до вищезазначеного та п.1 ч.2 ст.38 ЗУ”Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців” державний реєстратор вчинив незаконні дії та вніс до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців запис від “____”______________ р. про створення з моменту реєстрації юридичної особи публічного права управління ПФУ у м.___________________ , Луганської області у порушення закону п.1ч.2 ст. 17 ЗУ ”Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців” та п.1 ч.2 ст.81 ЦК України і це порушення не можна усунути , так як управління ПФУ у м.____________________ , Луганської області весь цей час не мав дієздатності і правоздатність у незаконності . Тому такий запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців про державну реєстрацію “____”_____________ р. юридичної особи публічного права управління ПФУ у м._________________________ , Луганської області за ідентифікаційним кодом ____________ та реєстраційним номером юридичної особи ЄДР ______________ за місце знаходженням _______ ,Луганська обл. Місто _______________ , вул. ___________ , будинок ____ повинен бути визнаний ,як недійсний.

На підставі вищезазначеного і керуючись п.1 ч.2 ст.38 ЗУ”Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців” , п.1 ч.2 ст.81 ЦК України , п.1 ч.2 ст.17, п.1та 2 ч.4 ст.105 КАС України я просив суд :

1. визнати незаконно створеною юридичної особи публічного права управління ПФУ у м.__________________ , Луганської області за ідентифікаційним кодом ______________ та реєстраційним номером юридичної особи ЄДР ________________ за місце знаходженням _______ ,Луганська обл. Місто ____________ , вул. ____________ , будинок ________ ;2.визнання недійсним запису у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців про проведення державної реєстрації “_____ ”_____________р. юридичної особи публічного права управління ПФУ у м.___________________ , Луганської області за ідентифікаційним кодом ________________ та реєстраційним номером юридичної особи ЄДР _________________ - за місце знаходженням __________ , Луганська обл. Місто ________________ , вул. __________, будинок _____ ;

3. винести судове рішення щодо припинення державної реєстрації юридичної особи публічного права управління ПФУ у м._____________ , Луганської області за ідентифікаційним кодом ____________ та реєстраційним номером юридичної особи ЄДР ________________ - за місце знаходженням __________ ,Луганська обл. Місто ___________ , вул._____________ , будинок ___ управління ПФУ у м.________________ , Луганської області що не пов'язано з банкрутством юридичної особи у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців;

4.зобов'язати державного реєстратора вчинити певні дії і внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців запис щодо цього судового рішення про припинення з”______”____________р. дня державної реєстрації юридичної особи публічного права управління ПФУ у м.__________________ , Луганської області за ідентифікаційним кодом ___________ та реєстраційним номером юридичної особи ЄДР ______________ - за місце знаходженням ___________ ,Луганська обл. Місто ____________ , вул. ________ , будинок _________ .

5. Видати наказ суду про внесення до ЄДРПОУ відповідного запису про припинення дії управління ПФУ у м.________________, Луганської області;

6. В забезпечення адміністративного позову зобов'язати відповідача — управління ПФУ у м._________________ , Луганської області надати письмовий відгук, з запереченням або підтвердженням кожної з обставин, зазначених у цьому позові.

7.В забезпечення адміністративного позову витребувати у відповідача — управління ПФУ у м.________________________ , Луганської області , документальні докази, встановлені законом, якими підтвердити правоздатність та дієздатність відповідача , як юридичної особи публічного права унітарної Республіки України, з назвою відповідача та з встановленою юридичною адресою його місце знаходження, та належності до державних органів виконавчої влади унітарної Республіки України.

8. В забезпечення адміністративного позову витребувати у відповідача – управління ПФУ у м.____________________ , Луганської області , докази спеціального дозволу дозвільної системи УГБ УВС МВС в Луганській області, яким підтвердити законність існування та використання круглої гербової печатки управління ПФУ у м.___________________ , _______________ області та законність її виготовлення, у відсутність доказів, встановлених законом, зі створення на державній території УРСР юридичної особи публічного права унітарної Республіки України, управління ПФУ у м.___________________ , _______________ області .
Розглянувши мій адміністративний позов від “____”_______2011р.Суддя _________________ Луганського окружного адміністративного суду по справі №2-а ________________ виніс Ухвалу про повернення його позивачу у зв'язку з непідсудністю цієї справи Луганському окружному адміністративному суду.

Вважаю, що суддею при винесені ухвали були порушені наступні норми матеріального права:

По-перше, в порушення ч. 2 ст.38 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців”, якою встановлений порядок державної реєстрації припинення юридичної особи на підставі судового рішення, що не пов'язане з банкрутством юридичної особи , та якою встановлено,що “2. Підставами для по- становлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, зокрема є:

визнання судом недійсною державної реєстрації юридичної особи через допущені при її створенні порушення, які не можна усунути, а також в інших випадках, встановлених законом”.

І так ,як я звернувся до суду за нормами п.1 ч.2 ст.38 ЗУ”Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців” відповідно до яких державний реєстратор вчинив незаконні дії та вніс до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запис від “___”__________ р. про створення управління ПФУ у м.__________________, Луганської області їз моменту реєстрації юридичної особи публічного права у порушення закону п.1ч.2 ст. 17 ЗУ ”Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців” та п.1 ч.2 ст.81 ЦК України і це порушення не можна усунути , так як управління ПФУ у м.__________________, Луганської області весь цей час мав дієздатність і правоздатність у незаконний спосіб, ніж вказано у вищезазначених нормах законодавства і склав (вимогу) рішення про застосування штрафних санкцій №__________від _______________р.

Тому такий запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців про державну реєстрацію “____”_______р. юридичної особи публічного права

управління ПФУ у м.__________________, Луганської області за ідентифікаційним кодом ___________ та реєстраційним номером юридичної особи ЄДР ____________ за місце знаходженням _______ ,__________обл. Місто ________ , вул.___________ , будинок _______ повинен бути визнаний ,як недійсний.

То судом у порушення п.1 ч.2 ст.38 ЗУ”Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців” та п.1 ч.2 ст.81 ЦК України відмовлено мені у відкритті провадження по справі.

По-друге, в порушення ст.1 Визначення термінів ЗАКОНУ УКРАЇНИ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” Розділу I ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ встановлено ,що

“ 1. У цьому Законі терміни вживаються в такому значенні:державний реєстратор - посадова особа, яка відповідно до цього Закону від імені держави здійснює державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осібпідприємців.

Відповідно до того ,що я звернувся до Луганського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до суб'єкта владних повноважень , посадової особи — державного реєстратора _______________( вказати прізвище реєстратора) відповідно до пп.7ч.1 ст.3 КАС України для оскарження , відповідно до юрисдикції та предметної підсудності встановлених ч.1 та пп.1 ч.2 ст.17 та пп.1 ч1. ст18 КАСУ країни і таким чином у Луганського окружного адміністративного суду не було підстав відмовляти у відкритті провадження у інший спосіб ніж порушити матеріальні норми ст.1 п.1 ч.2 ст.38 ЗУ”Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців” та п.1 ч.2 ст.81 ЦК України та процесуальні норми КАС України.Тому вважаю, що суддею при винесені ухвали були порушені наступні норми процесуального права:

По-перше: ст .2 КАС України, яка передбачає, що завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, інших субєктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень та до адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією чи законами України встановлено інший порядок судового провадження.

Також порушено норми ст. 6 КАС України, яка передбачає, що кожному гарантується право на захист його прав, свобод та інтересів незалежним і неупередженим судом.

“Стаття 6. Право на судовий захист

1. Кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або інтереси.

Суддя Луганського окружного адміністративного суду знехтував процесуальними нормами, порушивши їх при цьому та безпідставно відмовив мені у захисті мого права порушеного .

По-друге, статті 3. Визначення понять КАСУ країни , якою визначено ,що

“1. У цьому Кодексі наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:

справа адміністративної юрисдикції (далі - адміністративна справа) - переданий на вирішення адміністративного суду публічно-правовий спір, у якому хоча б однією зі сторін є орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа або інший суб'єкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень;

2) адміністративний суд - суд загальної юрисдикції, до компетенції якого цим Кодексом віднесено розгляд і вирішення адміністративних справ;7) суб'єкт владних повноважень - орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень;

9) відповідач - суб'єкт владних повноважень, а у випадках, передбачених законом, й інші особи, до яких звернена вимога позивача”.

В додержання всіх цих норм , мною було подано адміністративний позов , до суб'єкта владних повноважень , але судом взагалі без жодної законної підстави відмовлено у відкритті провадження по справі.

В третє, в порушення ч.1 та пп.1 ч.2 ст.17 Юрисдикція адміністративних судів щодо вирішення адміністративних справ КАС України Глави 1 АДМІНІСТРАТИВНА ЮРИСДИКЦІЯ І ПІДСУДНІСТЬ АДМІНІСТРАТИВНИХ СПРАВ

Юрисдикція адміністративних судів поширюється на правовідносини, що виникають у зв'язку з здійсненням суб'єктом владних повноважень владних управлінських функцій, а також у зв'язку з публічним формуванням суб'єкта владних повноважень шляхом виборів або референдуму.

2. Юрисдикція адміністративних судів поширюється на публічно-правові спори, зокрема:1) спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.

І таким чином мій позов підпадає під юрисдикцію Луганського окружного адміністративного суду , але судом в порушення ст.17 КАС України відмовлено.

В четверте, статті ч. 3 ст. 18 КАС України, якою встановлено , що справи щодо оскарження дій або бездіяльності посадових чи службових осіб місцевих органів виконавчої влади розглядаються і вирішуються місцевими судами загальної юрисдикції як адміністративними судами або окружним адміністративним судом за вибором позивача .

В п'яте, в порушення пп.6 ч.1 ст.109 КАС України ,якою встановлено ,що “6. У разі відмови у відкритті провадження в адміністративній справі з підстави, встановленої пунктом 1 частини першої цієї статті, суд повинен роз'яснити позивачеві, до юрисдикції якого суду віднесено розгляд такої справи” суддею винесено ухвалу керуючись п.1 ч.1 ст.109КАС України, але не вказано до юрисдикції якого суду віднесено розгляд цієї справи.\і таким чином порушено моє права доступу до суду.


На підставі вищенаведеного, керуючись ч. 1 ст. 2, п. 1 ст. 6, п. 3 ст. 18, п. 2 ст. 107, п. 3 ст. 108, ст.159, 161,198, 199, 202, 254, 255 КАС України

ПРОШУ СУД:

1.Прийняти скаргу до розгляду;

2.Скасувати Ухвалу Луганського окружного адміністративного суду від “___”__________2011р. по справі №2-а________________;

3.Постановити нове рішення у справі з направленням справи до Луганського окружного адміністративного суду для відкриття провадження у справі.

4.Розглянути скаргу за мою відсутність.

5.Надати у порядку ч.3 ст.167 КАС України копію повного рішення суду за наслідками розгляду цієї апеляційної скарги на мою адресу: ___________, ______________обл., м. ___________, вул . ____________ , буд.__, кв.______.

Додатки:


1.Копія адміністративного позову від “___”_________2011р. про скасування державної

реєстрації управління ПФУ у м.__________________, Луганської області, з додатками - ____ аркушів;

2. Копія Ухвали Луганського окружного адміністративного суду від “___”_______2011р. по справі №2-а ______________ - 1 аркуш.

3.Копія конверту про направлення (простим або рекомендованим ) поштовим відправленням Ухвали від “___”______ 2011р. Луганського окружного адміністративного суду - 1 аркуш;

4.Копія апеляційної скарги для відповідача по справі - _____ аркушів;

5. Оригінал квитанції № ________ від “__”________2011р. про сплату судового збору урозмірі 15 грн. за подачу апеляційної скарги1 аркуш.

“___”________ 201_ р. ________ ________________________(підпис) (ПІБ)