Додаток до рішення Чернігівської районної ради від 19 червня 2013 року «Про хід виконання районної цільової Програми розвитку сімейн - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження голови районної державної адміністрації 25. 04. 1 83.6kb.
М. Миколаїв 12 квітня 2012 року Миколаївський міський Палац творчості... 1 22.58kb.
Влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування... 1 75.49kb.
Наказ №329 Про забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського... 1 172.7kb.
Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального... 1 106.96kb.
Довідка про стан виконання доручення Президента України від 15 березня 1 60.2kb.
Рішення від 20. 06. 2013 №397-19/2013 м. Долина Про Програму забезпечення... 1 74.29kb.
Рішення ХІ сесія шостого скликання Про затвердження районної Програми... 3 610.95kb.
Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 6 Закону... 1 52.52kb.
Програма реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей,... 1 23.67kb.
Розпорядження " 15 " 05 2013 р. №273-р Про влаштування на навчання... 5 973.65kb.
23 жовтня 2013 року на базі кафедри менеджменту освіти, економіки... 1 47.63kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Додаток до рішення Чернігівської районної ради від 19 червня 2013 року «Про хід виконання - сторінка №1/1
Додаток

до рішення Чернігівської районної ради

від 19 червня 2013 року

«Про хід виконання районної цільової

Програми розвитку сімейних форм

виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених

батьківського піклування, подолання

дитячої безпритульності та

бездоглядності на 2011-2016 роки»
Про хід виконання районної цільової Програми розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2011-2016 роки
На виконання Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів, розпоряджень та доручень голів облдержадміністрації та райдержадміністрації здійснюються заходи щодо запобігання бездоглядності та безпритульності дітей, розвитку сімейних форм виховання, поліпшення становища дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Райдержадміністрацією дотримуються вимоги ст.6 Закону України “ Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” при вирішенні питання влаштування дитини, яка втратила сімейне оточення.

Протягом 2012 року на первинний облік дітей-сиріт та позбавлених піклування батьків поставлено 10 дітей, з яких 7 влаштовано в сім’ї опікунів і піклувальників, 1 - в центр соціально-психологічної реабілітації дітей м.Чернігова, 1 - заклад інтернатного типу, 1 дитину усиновлено. 52 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебувають на обліку з усиновлення та 3 сім’ї - кандидати в усиновлювачі.

Від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Чернігівського району, 75,7 % дітей влаштовано до сімейних форм виховання.

Згідно первинного обліку, який постійно ведеться та поновлюється у службі у справах дітей, налічується 148 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких:

- проживають в сім’ях опікунів та піклувальників - 92;

- перебувають в закладах інтернатного типу - 36;

- у прийомних сім’ях – 16;

- у ДБСТ – 4;

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводиться просвітницька робота серед населення щодо створення прийомних сімей, розповсюджено соціальну рекламу з питань соціального сирітства в населених пунктах району (40 буклетів, 40 плакатів). Протягом року з питань створення прийомної сім’ї звернулися чотири родини (смт. Олишівка, смт. Гончарівське, смт. М.-Коцюбинське та с. Брусилів), яким надано консультації. У районі функціонує 8 прийомних сімей, в яких виховуються 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, всі охоплені соціальним супроводом.

Розпорядженнями голови райдержадміністрації від 21 вересня 2012 року № 630 у с. Павлівка створено прийомну сім’ю, куди влаштовано 3-х дітей, та від 25 жовтня 2012 року № 715 1 дитину-сироту влаштовано до вже існуючої прийомної сім’ї у смт. М.-Коцюбинське.

З метою забезпечення реалізації житлових прав осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сільські та селищні ради щоквартально подають до служби у справах дітей інформацію про створення фонду соціального житла.

18 вересня 2012 року на Колегії райдержадміністрації, заслухано доповідь начальника служби у справах дітей «Про виконання державної політики з підтримки сім'ї, дітей та молоді в районі та профілактику дитячої бездоглядності і правопорушень».

8 жовтня 2012 року службою у справах дітей взято участь у навчанні сільських, селищних голів щодо роботи органів опіки та піклування сільських та селищних рад у сфері захисту прав дітей.

На засіданні координаційної ради у справах дітей 31 жовтня 2012 року розглядались питання про стан підліткової злочинності у районі за підсумками 9 місяців 2012 року та про роботу з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах. За результатами розгляду прийнято відповідне доручення, яким виконкомам сільських, селищних рад, службі у справах дітей, Чернігівському РВ УМВС України в Чернігівській області, відділу освіти, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту доручено перевіряти умови проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та надавати акти обстеження до служби у справах дітей райдержадміністрації.

Службою у справах дітей здійснюється підготовка щорічних висновків про стан виховання, утримання і розвитку дітей у прийомних сім’ях, сім’ях опікунів, піклувальників та щорічних звітів про умови проживання і виховання усиновлених дітей, приділяючи особливу увагу новоствореним сім’ям.

У 2012 році на проведення спільних рейдів, заходів для дітей-сиріт та позбавлених піклування батьків Програмою передбачено фінансування в сумі 20000 грн. Кошти використані у повному обсязі. На 2013 рік заплановано 27000 грн.

Служба у справах дітей проводить щоденну роботу щодо виконання районної цільової Програми розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2011-2016 роки.


Начальник служби у справах дітей

райдержадміністрації А.С.Усик