Графік чергування студентів на 3-му поверсі - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Розпорядження міського голови "21" серпня 2013 р. №140-р Графік виділення... 1 26.57kb.
Розпорядження міського голови № Графік чергувань працівників Яготинської... 1 38.3kb.
План роботи кабінету художньо естетичного циклу на 2011- 2012 навчальний рік 1 110.91kb.
План-графік самостійної роботи студентів для студентів ІV курсу на... 1 47kb.
Наказ №72 Про перенесення робочих днів та організацію чергування... 1 31.69kb.
Урок №72 Тема: Основні правила чергування у-в, і-й на основі народознавства. 1 54.25kb.
Чергування о, е з І Це чергування властиве тільки українській мові. 1 19.19kb.
Методичні вказівки до лабораторного заняття з дисципліни " Бази даних... 1 48.08kb.
Графік консультацій студентів викладачами кафедр кнеу на 2 семестр... 4 305.96kb.
Графік консультацій студентів викладачами кафедр кнеу на 2 семестр... 1 269.53kb.
Графік консультацій студентів викладачами кафедр кнеу на 2 семестр... 1 264.57kb.
Телефонний довідник департаменту соціальної політики Луцької міської... 1 69.06kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Графік чергування студентів на 3-му поверсі - сторінка №1/1
Графік чергування студентів на 3-му поверсі


Прізвище, імя, по батькові



кімнати

Дата

чергування

Години

чергування

Саган Яна Сергіївна

301

01.10.

800-1600

Зубрей Тетяна Анатоліївна

301

01.10.

1600-2300

Катеренюк Оксана Петрівна

302

02.10.

800-1600

Панасюк Людмила Василівна

302

02.10.

1600-2300

Шпоняк Тетяна Юріївна

302

03.10.

800-1600

Мороз Ірина Леонідіївна

303

03.10.

1600-2300

Паламарчук Наталія Петрівна

303

04.10.

800-1600

Смага Вікторія Вікторівна

303

04.10.

1600-2300

Олексюк Мар’яна Михайлівна

304

05.10.

800-1600

Кібиш Катерина Михайлівна

304

05.10.

1600-2300

Максимчук Ірина Юріївна

304

06.10.

800-1600

Семенюк Наталія Сергіївна

305

06.10.

1600-2300

Суслова Марина Генадіївна

305

07.10.

800-1600

Суліма Олена Юріївна

305

07.10.

1600-2300

Кузьмич Оксана Ростиславівна

305

08.10.

800-1600

Довжаниця Оксана Миколаївна

306

08.10.

1600-2300

Мельник Марія Миколаївна

306

09.10.

800-1600

Антонюк Христина Валеріївна

306

09.10.

1600-2300

Куріч Ольга Миколаївна

307

10.10.

800-1600

Федоренко Олеся Романівна

307

10.10

1600-2300

Коваль Зоряна Миколаївна

307

11.10.

800-1600

Матюшенко Ірина Петрівна

309

11.10.

1600-2300

Діанова Ірина Володимирівна

309

12.10.

800-1600

Данилицька Світлана Юріївна

309

12.10.

1600-2300

Дзюмак Наталія Григорівна

310

13.10.

800-1600

Гедзь Тетяна Анатоліївна

310

13.10.

1600-2300

Паляниця Іванна Олександрівна

310

14.10.

800-1600

Новак Олександр Олександрович

311

14.10.

1600-2300

Гізун Олександр Сергійович

311

15.10.

800-1600

Остапчук Дмитро Васильович

311

15.10.

1600-2300

Дацюк Андрій

311

16.10.

800-1600

Ярмошук Тетяна Олексіївна

312

16.10.

1600-2300

Сунь Тао

313

17.10.

800-1600

Чень Хуа

313

17.10.

1600-2300

Радимська Інна Дмитрівна

314

18.10.

800-1600

Садовська Ірина Анатоліївна

314

18.10.

1600-2300

Таргоній Оксана Володимирівна

315

19.10.

800-1600

Довжаниця Олена Петрівна

315

19.10.

1600-2300

Косинська Оксана Володимирівна

315

20.10.

800-1600

Вітовщик Ірина Іванівна

316

20.10.

1600-2300

Мартинюк Віта Петрівна

316

21.10.

800-1600

Рогалінська Катерина Анатоліївна

316

21.10.

1600-2300

Зєнченко Тетяна Василівна

317

22.10.

800-1600

Нездюр Маргарита Олександрівна

317

22.10.

1600-2300

Ярмольчук Інна Миколаївна

318

23.10.

800-1600

Самчук Наталія Олександрівна

318

23.10.

1600-2300

Зезюліна Тетяна Вікторівна

318

24.10.

800-1600

Петрик Тетяна В’ячеславівна

318

24.10.

1600-2300

Гомин Роман Володимирович

320

25.10.

800-1600

Чурилович Олександр Юрійович

320

25.10.

1600-2300

Гороб’юк Сергій Олександрович

320

26.10.

800-1600

Шанько Надія Пилипівна

321

26.10.

1600-2300

Кузьмич Ольга Миколаївна

321

27.10.

800-1600

Шерстюк Олена Вікторівна

321

27.10.

1600-2300

Харечко Світлана Володимирівна

321

28.10.

800-1600

Петрушина Олена Анатоліївна

322

28.10.

1600-2300

Ничипорук Людмила Миколаївна

322

29.10.

800-1600

Михалець Марина Василівна

322

29.10.

1600-2300

Лемещук Марина Миколаївна

323

30.10.

800-1600

Пилипчик Катерина Василівна

323

30.10.

1600-2300

Козловець Людмила Федорівна

323

31.10.

800-1600

Верес Ірина Леонідівна

324

31.10.

1600-2300

Кошмак Вікторія Вікторівна

324

01.11.

800-1600

Косідло Юлія Юріївна

324

01.11.

1600-2300

Швороб Ганна Юріївна

326

02.11.

800-1600

Ткачук Оксана Вікторівна

326

02.11.

1600-2300

Зелінська Тетяна Миколаївна

326

03.11.

800-1600

Соколова Ольга Валеріївна

329

03.11.

1600-2300

Черній Юлія

329

04.11.

800-1600

Дитюк Ангеліна Євгеніївна

329

04.11.

1600-2300

Бурий Сергій Вячеславович

330

05.11.

800-1600

Бутченко Артем Анатолійович

330

05.11.

1600-2300

Герасимчук Михайло Володимирович

330

06.11.

800-1600

Васюк Володимир Олегович

330

06.11.

1600-2300

Бусленко Альоша Миколаївна

327

07.11.

800-1600

Теплякова Ольга Іванівна

327

07.11.

1600-2300

Стеренчук Тетяна Миколаївна

331

08.11.

800-1600

Мелещук Ірина Михайлівна

331

08.11.

1600-2300

Звінчук Тетяна Анатоліївна

331

09.11.

800-1600

Мартинюк Мирослава Анатоліївна

334

09.11.

1600-2300

Шмига Альоша Анатоліївна

334

10.11.

800-1600

Кравчук Наталія Олександрівна

336

10.11

1600-2300

Хилик Юлія Петрівна

336

11.11.

800-1600

Хижук Наталія Іванівна

336

11.11.

1600-2300

Дем’янчук Наталія Сергіївна

338

12.11.

800-1600

Хмарук Дарія Ярославівна

338

12.11.

1600-2300

Миколайчик Юлія Федорівна

338

13.11.

800-1600

Говор Володимир Степанович

340

13.11.

1600-2300

Масюк Олександр Володимирович

340

14.11.

800-1600

Музичка Тарас Петрович

340

14.11.

1600-2300

Ляльчук Наталія Володимирівна

342

15.11.

800-1600

Пляшко Вікторія Вікторівна

342

15.11.

1600-2300

Боярин Тетяна Сергіївна

342

16.11.

800-1600

Корінець Оксана Борисівна

344

16.11.

1600-2300

Сєрко Вікторія Анатоліївна

344

17.11.

800-1600

Кулакевич Ірина Григоріївна

344

17.11.

1600-2300