Харківська обласна державна адміністрація головне управління освіти І науки - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Харківська обласна державна адміністрація головне управління освіти... 1 150.56kb.
Харківська обласна державна адміністрація головне управління освіти... 3 821.12kb.
Черкаська обласна державна адміністрація головне управління освіти... 1 164.36kb.
Харківська обласна державна адміністрація головне управління освіти... 3 486.26kb.
Україна харківська обласна державна адміністрація головне управління... 1 94.99kb.
Івано-франківська обласна державна адміністрація головне управління... 3 387.92kb.
Чернівецька обласна державна адміністрація головне управління освіти... 1 196.42kb.
Харківська область Харківська обласна державна адміністрація Департамент... 1 36.54kb.
Україна харківська обласна державна адміністрація департамент науки... 1 14.58kb.
Харківська обласна державна адміністрація головне управління освіти... 3 440.01kb.
Дніпропетровська обласна державна адміністрація головне управління... 1 15.71kb.
М. стельмах «гуси-лебеді летять». Образ чутливого до краси хлоп-чика... 1 152.31kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Харківська обласна державна адміністрація головне управління освіти І науки - сторінка №9/10

9 клас

  1. Коміссарова Ася учениця Харківської гімназії №47 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Липовецький Ян учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Микитянський Максим учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Радчук Павло учень Харківського ліцею №161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області;

  5. Стребко Альона учениця Харківського ліцею №89 Харківської міської ради Харківської області;


11 клас

  1. Буличова Альона учениця Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Васильченкова Анастасія учениця Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Голіцин Володимир учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Дзюба Максим учень Харківського технічного ліцею № 173 Харківської міської ради Харківської області;

  5. Кузнєцов Михайло учень Харківського ліцею №161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області;

  6. Москалець Тетяна учениця Харківського ліцею №161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області;

  7. Пожарський Богдан учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області.

Основи економіки
9 клас

  1. Баранова Анна учениця Первомайської гімназії №3 Первомайської міської ради Харківської області;

  2. Волощенко Сергій учень Первомайської гімназії №3 Первомайської міської ради Харківської області;

  3. Гунько Денис учень Пересічанської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області;

  4. Лапошко Сергій учень Куп'янської гімназії №2 Куп'янської міської ради Харківської області;


11 клас

  1. Брєусова Аліна учениця Первомайської гімназії №3 Первомайської міської ради Харківської області;

  2. Завізіонов Андрій учень Куп'янської гімназії №2 Куп'янської міської ради Харківської області;

  3. Кравченко Ольга учениця Харківського навчально-виховного комплексу №45 "Академічна гімназія" Харківської міської ради Харківської області;

  4. Матвейченко Вероніка учениця Харківської гімназії №65 Харківської міської ради Харківської області.

  5. Ніконович Дар'я учениця Харківської гімназії №46 Харківської міської ради Харківської області;

  6. Перепилиця Ольга учениця Дергачівського ліцею №2 Дергачівської районної ради Харківської області;

  7. Саврига Ольга учениця Харківської гімназії №46 Харківської міської ради Харківської області;

  8. Сіверіна Марина учениця Харківського навчально-виховного комплексу №45 "Академічна гімназія" Харківської міської ради Харківської області;


Географія
9 клас

  1. Покотилов Володимир учень Мереф΄янської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів №6 Харківської районної ради Харківської області;

  2. Рой Сергій учень Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Золочівської районної державної адміністрації Харківської області;

  3. Довгань Владислава учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Малюкова Маргарита учениця Харківсько спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 166 "Вертикаль" Харківської міської ради Харківської області;

  5. Новікова Світлана учениця Дергачівської гімназії №3 Дергачівської районної ради Харківської області;

  6. Карканиця Валентин учень Клугино-Башкирівської гімназії Чугуївської міської ради Харківської області;


11 клас

  1. Лисенко Андрій учень Домаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської міської ради Харківської області;

  2. Шпак Євген учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Бондарев Роман учень Куп'янської гімназії № 1 Куп'янської міської ради Харківської області;

  4. Нечитайло Антон учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області;

  5. Морозов Андрій учень Харківського технічного ліцею № 173 Харківської міської ради Харківської області.


Біологія
9 клас

  1. Біленко Ірина учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 156 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Ніколаєвський Дмитро учень Харківського університетського ліцею Харківської обласної ради Харківської області;

  3. Сєдих Костянтин учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Скакунова Владислава учениця Харківської гімназії №47 Харківської міської ради Харківської області;

  5. Шуліка Марія учениця Пролетарської загальноосвітньої школи
    І-ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області;


11 клас

  1. Спузяк Ганна учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №18 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Гольденберг Михайло - учень Харківської спеціальної школи І-ІІІ ступенів №170 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Олексієнко Анастасія - учениця Харківського навчально-виховного комплексу № 169 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Філатова Юлія учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №70 Харківської міської ради Харківської області;

  5. Острась Данііл учень Харківського ліцею №107 Харківської міської ради Харківської області.


Англійська мова
9 клас

  1. Захарова Олена учениця Харківської гімназії №6 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Клименок Олег учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів
    № 162 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Музалов Ігор учень Харківської гімназії №47 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Тимченко Анастасія - учениця Харківської гімназії №144 Харківської міської ради Харківської області;

  5. Федорова Анна учениця Золочівської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів №2 Золочівської районної державної адміністрації Харківської області;

  6. Швиденко Марія учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області;


11 клас

  1. Безносов Дмитро учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №121 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Блєднов Олег учень Харківської гімназії №116 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Гаєва Поліна учениця Харківської гімназії №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області.

  4. Кобелева Єлизавета - учениця Харківського навчально-виховного комплексу №169 Харківської міської ради Харківської області;

  5. Литвиненко Анна учениця Куп’янської гімназії № 2 Куп'янської міської ради Харківської області;

  6. Омельченко Віта учениця Куп׳янської гімназії №2 Куп׳янської міської ради Харківської області;

  7. Тімошенко Алла учениця Харківської гімназії №6 Харківської міської ради Харківської області;

  8. Трубнікова Марина учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №162 Харківської міської ради Харківської області;

  9. Удовиченко Андрій учень Харківського навчально-виховного комплексу №169 Харківської міської ради Харківської області;


Німецька мова
9 клас

  1. Найденко Валерія учениця Харківської гімназії №23 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Сітало Карина учениця Харківської гімназії № 6 Харківської міської ради Харківської області;


11 клас

  1. Велика Таісія учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №155 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Вірченко Юлія учениця Харківської гімназії №23 Харківської міської ради Харківської області.

  3. Довгаль Владислав учень Харківської гімназії №23 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Сердюкова Яна учениця Харківської гімназії №23 Харківської міської ради Харківської області;


Французька мова
9 клас

  1. Лукашова Марина учениця Солоницівського колегіуму Дергачівської районної ради Харківської області;

  2. Зеленько Наталія учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 109 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Мкртичян Арсен учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів
    № 109 Харківської міської ради Харківської області;


11 клас

  1. Полевич Олеся учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 109 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Волкова Влада учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 109 Харківської міської ради Харківської області;


Іспанська мова
9 клас

1. Горошко Аліна учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів


№17 Харківської міської ради Харківської області.
Хімія
9 клас

  1. Кушниренко Владислав учень Харківського ліцею № 161 „Імпульс” Харківської міської ради Харківської області;

  2. Лаврик Дмитро учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №75 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Микитянський Максим учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Обідейко Віталій учень КЗ "Обласна спеціалізована школа-інтернат
    ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Харківської обласної ради" Харківської області;

  5. Цап Кирило учень Харківського ліцею № 161 „Імпульс” Харківської міської ради Харківської області;

  6. Шморгун Ольга учениця Харківського НВК № 45 “Академічна гімназія” Харківської міської ради Харківської області;


11 клас

  1. Дзюба Максим учень Харківського технічного ліцею № 173 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Лісовський Віталій учень Харківського ліцею № 161 „Імпульс” Харківської міської ради Харківської області.


Основи правознавства
9 клас

  1. Андрієнко Андрій учень Харківської гімназії № 82 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Бабай Назар учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №142 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Ємільянова Аліна учениця Харківської спеціалізованої школи №155 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Зеленкова Любов учениця Куп’янської гімназії №2 Куп’янської міської ради Харківської області;

  5. Коливанова Ганна учениця Волохів’янського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної державної адміністрації Харківської області;

  6. Кондратова Олена учениця Куп’янської гімназії № 2 Куп’янської міської ради Харківської області;

  7. Медведєв Всеволод учень Харківської спеціалізованої школи №11 Харківської міської ради Харківської області;

  8. Орлов Андрій учень Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції» Харківської області;

  9. Пантелей Вікторія учениця Золочівської гімназії № 1 Золочівської районної державної адміністрації Харківської області;

  10. Пушкарьов Олександр учень Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції» Харківської області;

  11. Шаповалова Ірина учениця Валківського ліцею ім. О. Масельського Валківської районної державної адміністрації Харківської області;


11 клас

  1. Баракат Айман учень Харківської спеціалізованої школи №3 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Бондарев Роман учень Куп’янської гімназії №1 Куп’янської міської ради Харківської області;

  3. Лєвашова Альона учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №166 «Вертикаль» Харківської міської ради Харківської області;

  4. Ляшенко Наталія учениця Куп’янської гімназії №2 Куп’янської міської ради Харківської області;

  5. Овдієнко Ганна учениця Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів №130 Харківської міської ради Харківської області;

  6. Орєхов Андрій учень Роганського аграрного ліцею Харківської районної державної адміністрації Харківської області;

  7. Сердюкова Яна учениця Харківської гімназії №23 Харківської міської ради Харківської області.


Зарубіжна література
9 клас

  1. Жадан Анастасія учениця Валківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області;

  2. Касьяненко Анастасія учениця Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів №168 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Ліман Катерина учениця Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів №49 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Мельничук Анастасія учениця Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів №35 Харківської міської ради Харківської області;


11 клас

  1. Губар Анна учениця Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради Харківської області;

  2. Гуріна Інна учениця Дергачівської гімназії №3 Дергачівської районної ради Харківської області;


Література (інтегрований курс)
9 клас

  1. Ратнакар Наліні учениця Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

  2. Семенова Катерина учениця Харківського навчально-виховного комплексу №74 Харківської міської ради Харківської області;


11 клас

  1. Алексєєва Ганна учениця Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів №84 Харківської міської ради Харківської області.

  2. Краснухіна Олена учениця Чугуївської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів №6 Чугуївської міської ради Харківської області;

  3. Кузнєцова Дар'я учениця Харківської гімназії №65 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Сідєлєва Олена учениця Харківської гімназії №82 Харківської міської ради Харківської області;

  5. Фартигіна Вероніка учениця Харківської гімназії №172 Харківської міської ради Харківської області.



Список учнів,

які посіли ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Математика
9 клас

  1. Езе Франклін Майкл учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Коміссарова Ася учениця Харківської гімназії №47 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Краснов Антон учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Липовецький Ян учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області;

  5. Маркевич Микита учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області;

  6. Микитянський Максим учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області;


11 клас

  1. Голіцин Володимир учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Нестеренко Євгеній учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Софронов Геннадій учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області.


Трудове навчання
9 клас

  1. Зерюкін Максим учень Покотилівського ліцею «Промінь» Харківської районної ради Харківської області;

  2. Кислицин Артем учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 150 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Кіященко Катерина учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Ляскало Євгеній учень Сидоренківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області;

  5. Мащенко Кристина учениця Лозівського ліцею № 4 Лозівської міської ради Харківської області;

  6. Пащенко Аліна учениця Переможської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області;

  7. Пилипака Руслан учень Русько-Тишківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області;

  8. Фролова Євгенія учениця Харківської гімназії № 39 Харківської міської ради Харківської області;

  9. Ярмак Леонід учень Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області;


11 клас

  1. Завгородня Ганна учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області;

  2. Запорізький Валентин учень Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів № 103 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Скоробагата Кристина - учениця Лозівського ліцею № 4 Лозівської міської ради Харківської області;

  4. Стеценко Юрій учень Червонознаменівської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради Харківської області;

  5. Сьоміна Анастасія учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 69 Харківської міської ради Харківської області.



Історія
9 клас

  1. Гела Оксана учениця Роганського аграрного ліцею Харківської районної ради Харківської області;

  2. Грищенко Олексій учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Іванов Олександр учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №78 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Кондратовець Богдан учень Перемозької загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області;

  5. Орлов Андрій учень Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції» Харківської обласної ради Харківської області;

  6. Пасічник Владислава учениця Харківського технічного ліцею №173 Харківської міської ради Харківської області;

  7. Рой Сергій учень Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Золочівської районної державної адміністрації Харківської області;


11 клас

  1. Андрієвський Тимур - учень Харківської гімназії №6 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Вічканова Ольга учениця Барвінківської гімназії №47 Барвінківської районної ради Харківської області;

  3. Горбачова Валерія учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №80 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Гордієнко Дар’я учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №119 Харківської міської ради Харківської області;

  5. Красножон Анастасія - учениця Харківської гімназії №178 «Освіта» Харківської міської ради Харківської області;

  6. Кучеренко Дмитро учень Катеринівської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області;

  7. Лісовський Віталій учень Харківського ліцею №161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області;

  8. Самойленко Дмитро - учень Барвінківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області;

  9. Чумаков Єгор учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області.

  10. Шарий Сергій учень Харківської гімназії №39 Харківської міської ради Харківської області;

  11. Щербак Микита учень Харківської гімназії №144 Харківської міської ради Харківської області;

  12. Яковенко Михайло учень ліцею №1 м. Змієва Зміївської районної ради Харківської області;


Інформатика
9 клас

  1. Гіблов Артем учень Харківської гімназії № 163 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Гриценко Володимир учень Харківської гімназії № 82 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Довженко Олег учень Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Коміссарова Ася учениця Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області;

  5. Матвєєвський Дмитро учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області;

  6. Піляєв Данил учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

  7. Сичов Владислав учень Мереф'янської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів № 6 Харківської районної ради Харківської області;

  8. Шморгун Ольга учениця Харківського навчально-виховного комплексу
    № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області;


11 клас

  1. Адмін Ярослав учень Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Вамболь Олексій учень Аерокосмічного ліцею на базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» Харківської обласної ради;

  3. Колодєзний Дмитро учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 80 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Красножон Артем учень Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області;

  5. Крот Андрій учень Харківської гімназії № 46 Харківської міської ради Харківської області;

  6. Кузнєцов Михайло учень Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області;

  7. Кутенський Ігор учень Аерокосмічного ліцею на базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» Харківської обласної ради;

  8. Михайлюта Владислав учень Харківської гімназії № 39 Харківської міської ради Харківської області;

  9. Панченко Дмитро учень приватного ліцею "Професіонал" Харківської області;

  10. Роде Кирило учень Харківської гімназії № 82 Харківської міської ради Харківської області;

  11. Сало Андрій учень Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
    № 3 Лозівської міської ради Харківської області;

  12. Сипітий Павло учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області;

  13. Тамм Олександр учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

  14. Чумак Дмитро учень Харківського регіонального ліцею автомобільно-дорожньої галузі Харківської області;

  15. Шкробот Родіон учень Харківського університетського ліцею Харківської області;

  16. Яловега Микола учень Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області.


Українська мова та література
9 клас

  1. Аджиєва Аліна учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Бойченко Ольга учениця Харківської гімназії №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;

  3. Бєльська Юлія учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №104 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Довгань Владислава - учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області;

  5. Келеберда Вероніка учениця Великобурлуцького ліцею Великобурлуцької районної державної адміністрації Харківської області;

  6. Кравцова Тетяна учениця Зміївського ліцею №1 Зміївської районної ради Харківської області;

  7. Красова Анна учениця Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області;

  8. Мажарова Єлизавета - учениця Харківського навчально-виховного комплексу
    № 169 Харківської міської ради Харківської області;

  9. Мальцева Юлія учениця Грушинської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради Харківської області;

  10. Мельничук Анастасія - учениця Харківської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів №35 Харківської міської ради Харківської області;

  11. Прорвіна Євгенія учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 Харківської міської ради Харківської області;

  12. Пруднік Елеонора учениця Харківської гімназії № 6 Харківської міської ради Харківської області;

  13. Руденок Ольга учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №11 Харківської міської ради Харківської області;

11 клас

  1. Баранкова Валерія учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області;

  2. Захар’єва Анастасія учениця Олексіївської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради Харківської області;

  3. Лінова Марія учениця Ізюмської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області;

  4. Новожилова Світлана - учениця Харківської гімназії №6 Харківської міської ради Харківської області;

  5. Носаченко Анна учениця Харківської спеціалізованої школи
    І-ІІІ ступенів № 87 Харківської міської ради Харківської області;

  6. Осика Аліна учениця Новомиколаївської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області;

  7. Ткаченко Світлана учениця Покотилівського ліцею «Промінь» Харківської районної ради Харківської області;

  8. Фрелік Марія учениця Харківської гімназії №6 Харківської міської ради Харківської області;

  9. Шпиталенко Катерина -учениця Нововодолазької гімназії Нововодолазької районної ради Харківської області.


Фізика
9 клас

  1. Доюн Микита учень Харківської гімназії №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;

  2. Жернов Андрій учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Запорожець Ірина учениця Балаклійської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів №1 імені О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області;

  4. Козієв Дмитро учень Харківського навчально-виховного комплексу №169 Харківської міської ради Харківської області;

  5. Кравець Юрій учень Харківської гімназії №47 Харківської міської ради Харківської області;

  6. Лаврик Дмитро учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів
    № 75 Харківської міської ради Харківської області;

  7. Маркевич Микита учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області;

  8. Матвєєвський Дмитро учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області;

  9. Штанько Максим учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

  10. Юхтман Марина учениця Харківського фізико-математичного ліцею №27 Харківської міської ради Харківської області;


11 клас

  1. Гриб Дмитро учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

  2. Григоренко Денис учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області;

  3. Дудкін Олександр учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області;

  4. Дьомін Ярослав учень Харківської гімназії №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;

  5. Єрмаков Олег учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 166 «Вертикаль» Харківської міської ради Харківської області;

  6. Іваненко Олег учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області;

  7. Лавинська Тетяна учениця Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області;

  8. Лісовський Віталій учень Харківського ліцею №161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області;

  9. Лях Євген учень Харківського ліцею №161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області;

  10. Сіньков Володимир учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області.


Основи економіки

<< попередня сторінка   наступна сторінка >>