Інформація про хід виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Ковельського району на 2011 2014 рок - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
сторінка 1
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Рішення від " " 2011 № проект сесії скликання Про хід виконання Програми... 1 108.68kb.
Інформація про хід виконання в 2011 році Програми реформування та... 1 42.37kb.
Інформація про хід виконання у 2012 році Програми реформування і... 1 139.13kb.
Інформація про хід виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального... 1 91.97kb.
Додаток до рішення обласної ради від 17 травня 2012 року №24-11/2012... 1 72.45kb.
Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства... 3 660.05kb.
Звіт Про виконання програми реформування і розвитку житлово-комунального... 1 64.28kb.
Рішення "28" липня 2011 року №189 Про нову редакцію Програми реформування... 4 1122.38kb.
Рішення від 27. 03. 2013 №6/31-2 м. Дружківка Про хід виконання Програми... 1 20.49kb.
До Програми реформування та розвитку житлово комунального 1 42.41kb.
Рішення районної ради від 20. 04. 2011 року №9 «Про затвердження... 1 101.91kb.
Звіт про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника... 1 36.23kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Інформація про хід виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального - сторінка №1/1


УКРАЇНА
КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО– КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73, тел. 52 453, факс 77 2959

E-mail:post@koveladm.gov.ua

22.08.2012 року № 27 Ковельська районна рада

на № __________ від ______Інформація

про хід виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Ковельського району на 2011 – 2014 роки
Програма реформування і розвитку житлово – комунального господарства Ковельського району на 2011 – 2014 роки розроблена відповідно до Закону України "Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки" і спрямована на реалізацію державної політики реформування житлово-комунального господарства району, здійснення заходів щодо підвищення ефективності та надійності його функціонування, забезпечення сталого розвитку для забезпечення потреб населення і господарського комплексу в житлово-комунальних послугах відповідно до встановлених нормативів і національних стандартів.

Основним принципом Програми є урахування інтересів кожної конкретної людини та створення умов для надійного і безпечного надання житлово-комунальних послуг за доступними цінами.

Гостро стоїть питання реформування житлово-комунального господарства, надання споживачам житлово-комунальних послуг високої якості,  кінцевим результатом чого є підвищення рівня сплати населенням за спожиті житлово-комунальні послуги.

Житлово-комунальні послуги в Ковельському районі надають Голобське комунальне підприємство "Наше селище" та Люблинецьке комунальне підприємство "Екокомунсервіс".

Станом на 01.09.2012 року підприємства житлово – комунального господарства у селищах міського типу району обслуговують та експлуатують:


 • житлових будинків – 54 од.;

 • мереж водопостачання – 9,6 км;

 • мереж водовідведення – 14,4 км;

 • артезіанських свердловин – 3 од.;

 • каналізаційно-насосних станцій – 4 од.;

 • полів фільтрації – 2 од.

Завдання Програми на 2011-2014 роки передбачають наступні заходи: • Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Молодіжна, 33 смт Голоби Ковельського району;

 • Капітальний ремонт покрівлі будинку № 8 по вул. Будівельників в смт Люблинець Ковельського району;

 • Капітальний ремонт покрівлі будинку № 2 по вул. 1-го Травня в смт Люблинець Ковельського району;

 • Реконструкція системи водопостачання в смт Люблинець Ковельського району;

 • Реконструкція системи водопостачання в смт Голоби Ковельського району;

 • Реконструкція системи водовідведення в смт Люблинець Ковельського району – ремонт і реконструкція;

 • Капітальний ремонт комунальних доріг, вулиць в смт Голоби та Люблинець Ковельського району.

Фінансування вказаних заходів передбачається за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на умовах співфінансування. На жаль в поточному році з державного бюджету кошти не виділялись.

Необхідною умовою для фінансування робіт за кошти державного бюджету є наявність проектно-кошторисної документації, яка пройшла експертизу та виготовлені схеми оптимізації систем водопостачання та водовідведення.

Рішеннями сесій Голобської та Люблинецької селищних рад передбачені кошти на розробку схем оптимізації систем водопостачання та водовідведення.

З обласного бюджету у 2011 році виділено Голобському КП "Наше селище" виділено 50 тис. грн. на ремонт системи водовідведення, які були освоєні в повному обсязі.

За кошти бюджету Люблинецької селищної ради, для економії електроенергії та надання якісних житлово – комунальних послуг, придбано два глибинних насосів та прилад обліку питної води на загальну суму – 18,2 тис.

Люблинецькою селищною радою виготовляється проектно – кошторисна документацію на реконструкцію станції знезалізнення води водозабору Люблинецького КП "Екокомунсервіс" (орієнтовна вартість проектних робіт 30 тис. грн.).

Голобською селищною радою у проектному підприємстві "Луцьккомунпроект" замовлена проектно – кошторисна документація на реконструкцію системи централізованого водопостачання смт Голоби (роботи в 2011 році авансовані в розмірі 10 тис. грн.).

Оновлюється матеріально-технічна база підприємств житлово-комунального господарства району.

Люблинецькою селищною радою проведений тендер на придбання для подальшої передачі КП "Екокомунсервіс" трактора ЮМЗ-80.

Голобською селищною радою придбаний та переданий КП "Наше селище" трактор Т-25а та наданий в оренду вантажний автомобіль САЗ-5307.

В сфері реформування системи фінансування житлово-комунального господарства здійснюється поступовий перехід на повне відшкодування населенням витрат на житлово-комунальні послуги.

Тарифи на житлово-комунальні послуги в цілому приведені до рівня економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.


Рівень відшкодування тарифами вартості послуг

Голобське КП "Наше селище"(І півріччя 2012 рік)

Водовідведення – 100,8%;

Утримання будинків і споруд – 119,8%;


Люблинецьке КП "Екококомунсервіс" (І півріччя 2012 рік)

Водопостачання – 95,3%;

Водовідведення – 107,0%;

Утримання будинків і споруд – 110,1%.


В основі реформування галузі - організація ефективного управління у сфері виробництва і надання житлово-комунальних послуг, визначення відповідального та ефективного власника житлового будинку та перехід на договірні взаємовідносини. У зв'язку з цим, в районі впроваджуються заходи з реформування житлово-комунального господарства щодо демонополізації житлового господарства та створення конкурентного середовища на ринку обслуговування житла.

Одним з головних напрямів реформування житлового господарства і альтернативних форм утримання житла є створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі - ОСББ). ОСББ – базовий елемент майбутньої житлової політики України.

Станом на 01.09.2012 року в районі створено 17 об’єднань, зокрема в смт Люблинець – 9 ОСББ (33% від загального житлового фонду комунальної власності), смт Голоби – 5 ОСББ (22% від загального житлового фонду комунальної власності).

Райдержадміністрацією ведеться постійний моніторинг за роботою об’єктів житлово-комунального господарства району. Виконання заходів Програми в повному обсязі дозволять вирішити проблемні питання та поліпшити технічний стан об’єктів житлово-комунального господарства.


Начальник відділу А. ЗІНЧУК

Пашинський 52 453