Інформація про хід виконання Регіонального плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки - nadoest.com ))
Головна
Пошук за ключовими словами:
Схожі роботи
Назва роботи кіл. стор. розмір
Інформація про хід виконання Регіонального плану дій на 2013 рік... 4 792.46kb.
Інформація про стан виконання у 2012 році Регіонального плану дій... 4 1090.5kb.
Інформація про стан виконання регіональної складової заходів, передбачених... 1 99.19kb.
Інформація про виконання Плану заходів з реалізації Національного... 1 365.64kb.
Інформація про виконання Плану заходів з реалізації Національного... 2 423.6kb.
Інформаціяпро стан виконання регіонального плану дій на 2013 рік... 3 750.35kb.
Наказ №447 Про затвердження Плану заходів щодо виконання Національного... 1 254.22kb.
Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки 3 1031.93kb.
Рішення 18 травня 2013 року №81 Про план дій на 2013 рік щодо впровадження... 1 82.46kb.
Про результати виконання у Київській області Національного плану... 1 222.18kb.
Витяг з національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження програми... 1 214.91kb.
Михайло Старицький. Життя і творчість. Багатогранність діяльності. 1 70.78kb.
Таращанський 1 219.63kb.

Інформація про хід виконання Регіонального плану дій на 2013 рік щодо впровадження - сторінка №1/4
Інформація про хід виконання Регіонального плану дій на 2013 рік

щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки

«Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», у І півріччі 2013 року

(розпорядження облдержадміністрації від 25.02.2013 № 103)

з/п

Мета

Зміст завдання та заходи

Стан виконання
І. РЕФОРМА МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

1) 

Завершення реорганізації первинної медичної допомоги  

Створення центрів первинної медико-санітарної допомоги в районах та містах області як юридичних осіб з самостійним фінансуванням

Планом-заходів з модернізації первинної мережі надання медичної допомоги в області передбачено  утворення 21 центру первинної медико-санітарної допомоги як юридичних осіб з самостійним фінансуванням. Центри ПМСД заплановано відкрити в кожному районному центрі та містах обласного підпорядкування.

З метою правильного розуміння модернізації первинної ланки та шляхів її здійснення для органів виконавчої влади і місцевого самоврядування та колективів медичних працівників підготовлено відповідні методичні рекомендації, які доведені до головних лікарів ЦРЛ, ЦМЛ, райдержадміністрацій, районних рад, міських рад і виконкомів міст обласного підпорядкування, і які розміщені на сайті департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

Станом на 5 липня 2013 року рішення про створення таких Центрів прийнято Верховинською, Городенківською, Коломийською, Косівською, Надвірнянською, Тисменицькою районними радами та міськими радами міст  Яремче і Болехова. На наступних сесіях зазначених райміськрад, що відбудуться в липні-серпні 2013 року, передбачається затвердження установчих документів створюваних Центрів та призначення головних лікарів. 

У ІІ кварталі 2013 року відкрито 4 центри ПМСД в складі центральних районних лікарень: Долинської, Рожнятівської, Снятинської і Тлумацької, на що є відповідні рішення районних рад чи розпорядчі документи райдержадміністрації, розроблені і затверджені необхідні документи.

Сесії районних (міських) рад інших районів (міст) не прийняли позитивних рішень щодо створення Центрів ПМСД, або ж не розглядали зазначені питання, незважаючи на те, що пакети проектів установчих документів від центральних районних і центральних міських лікарень поступили. 

Організаційна робота керівництва департаменту охорони здоров’я, адміністрацій ЦРЛ, ЦМЛ разом з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування з даного питання продовжується.
2) 

Підготовка до модернізації вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги

Розроблення планів перспективного розвитку закладів охорони здоров’я за підсумками аудиту стану надання вторинної медичної допомоги, результатами інвентаризації високовартісного обладнання

За результатами проведеного аудиту стану матеріально-технічного та кадрового забезпечення закладів, що надають третинну медико-санітарну допомогу, розроблено перспективні плани їх розвитку із схемами розміщення госпітальних округів на території області. 
Проведення інвентаризації обладнання в державних і комунальних закладах охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) і третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу (із визначенням якісного стану, інтенсивності використання)

На виконання наказів МОЗ України від 30. 03. 2012 року        № 227 «Про виконання Указу Президента України № 187/2012», від 17. 08. 2012 року № 637 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо виконання підпункту 33.2 наказу МОЗ України від 30. 03. 2013 року № 227», наказу департаменту охорони здоров’я  ОДА від 05. 10. 2012 року № 377 «Про проведення аудиту стану надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги», відповідно до запропонованої МОЗ України схеми усіма лікувальними закладами, що надають вторинну медичну допомогу, був проведений аудит. Інформація про виконання надіслана МОЗ України 28. 12. 2012 року.

За результатами проведеного аудиту стану матеріально-технічного та кадрового забезпечення закладів, що надають вторинну медико-санітарну допомогу, розроблено перспективні плани їх розвитку зі схемами розміщення госпітальних округів на території області. 

Приведення ліжкового фонду закладів охорони здоров’я у відповідність до потреб населення

Всього за І півріччя 2013 року в області оптимізовано            152 ліжка. Станом на  01. 07. 2013 року налічується 11206 ліжок з показником забезпеченості 81,0 на 10 тис. нас. (у 2012 р. -         11497 ліжок,  83,5 на 10 тис.  населення, у І кв. 2013 - 11255 ліжок, 81,4 на 10 тис. нас.).


3) 

Модернізація екстреної медичної допомоги

Затвердження регіонального плану функціонування та розвитку системи екстреної медичної допомоги на 2013 рік з передбаченням, зокрема, створення централізованої оперативно-диспетчерської служби, утворення та оснащення відділень екстреної медичної допомоги у складі багатопрофільних лікарень, формування мережі пунктів постійного і тимчасового базування бригад екстреної меддопомоги

      Регіональний план розвитку системи екстреної медичної допомоги Івано-Франківської області на 2013 рік затверджений головою обласної державної адміністрації та погоджений Міністерством охорони здоров’я України, яким передбачено:

- створення оперативно-диспетчерської служби планується на базі станції швидкої медичної допомоги м. Івано-Франківська;

- створення 6 відділень екстреної медичної допомоги (м. Івано-Франківськ, м. Калуш, м. Коломия, м. Долина, м. Надвірна,            м. Косів);

На цей час розроблено схему розташування постійних та тимчасових пунктів базування бригад екстреної медичної допомоги в Івано-Франківській області.


Затвердження переліку закладів охорони здоров’я, які входять до системи екстреної медичної допомоги регіону

Наказом департаменту охорони здоров’я від 22. 03. 2013 року № 167 затверджено перелік закладів охорони здоров’я, які будуть входити до системи екстреної медичної допомоги Івано-Франківської області.
Концентрація матеріально-технічної бази, необхідної для функціонування системи екстреної медичної допомоги регіону, у власності/користуванні Центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф

Рішенням Івано-Франківської обласної ради від 28.12.2012 року № 799-20/2012 створено комунальний заклад «Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;

Прийнято рішення районних та міських рад щодо передачі кадрових, матеріально-технічних, транспортних і фінансових ресурсів з комунальної власності територіальних громад районів і міст обласного значення у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Модернізація автопарку системи екстреної медичної допомоги

Опрацьовуються можливі варіанти позабюджетного фінансування на закупівлю автомобілів швидкої медичної допомоги та обладнання для системи зв’язку з використанням GPS-технологій. Передбачено на 2013 рік кошти на суму          1000,0 тис. грн. для придбання автотранспорту для системи ЕМД. Модернізація автопарку системи екстреної медичної допомоги буде здійснюватися в міру надходження  коштів. 


4) 

Модернізація системи третинної медичної допомоги, у тому числі формування системи надання перинатальної допомоги

Будівництво сучасного перинатального центру в м.Івано-Франківську

Для завершення у 2012 році будівництва перинатального центру необхідно кошти на суму 82 млн. гривень.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від    08. 04. 2013 року № 268-р для погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної  казначейської служби, з державного фонду регіонального розвитку виділені кошти в сумі 1490,06 тис. гривень.  

Розпорядженням Кабінету Міністрів Українивід                      22. 05. 2013 року № 508-р  з фонду регіонального розвитку на будівництво першої черги сучасного обласного перинатального центру в Івано-Франківську передбачено 14,8 млн. гривень.
Створення перинатальних центрів другого рівня згідно із затвердженими регіональними планами регіоналізації перинатальної допомоги


Наказом головного управління охорони здоров’я ОДА від     27. 03. 2012 року № 163 «Про вдосконалення організації надання медичної допомоги матерям та новонародженим у перинатальних центрах» затверджено План заходів щодо удосконалення перинатальної допомоги в області, яким передбачено регіоналізацію перинатальної допомоги зі створенням трьох її рівнів:

І рівень - 13 пологових стаціонарів районних номерних та міських лікарень;

ІІ рівень - пологові будинки мм. Калуша, Коломиї, Надвірни та Івано-Франківська;

ІІІ рівень - обласний перинатальний центр, обласна дитяча клінічна лікарня (в частині надання меддопомоги новонародженим).


5) 

Покращення кадрового забезпечення закладів охорони здоров’я

Забезпечення укомплектування закладів (підрозділів) медико-санітарної допомоги лікарями загальної практики – сімейними лікарями відповідно до Перспективного плану підготовки та перепідготовки лікарів за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина»

До перспективного плану підготовки та перепідготовки у 2013 році заплановано перепідготовку 100 лікарів за спеціальністю загальна практика - сімейна медицина. За І півріччя 2013 року перепідготовлено 71 лікар-терапевт та 29 лікарів-педіатрів.
ІІ. РЕФОРМА ОСВІТИ ТА РОЗВИТОК НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ СФЕРИ

6) 

Модернізація і оптимізація мережі навчальних закладів

Розширення мережі дошкільних навчальних закладів шляхом будівництва нових, відновлення роботи недіючих дошкільних навчальних закладів, реконструкції пристосованих під них приміщень та реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів у навчально-виховні комплекси

Станом на 01. 07. 2013 року в області функціонує                   380 дошкільних навчальних закладів (31,8 тис. дітей), три з   яких – приватні. Крім того, 7 фізичних осіб надають освітні послуги у сфері дошкільної освіти, працює 369 груп для дітей 5-річного віку при школах, 376 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом (це діти, які мають проблеми зі здоров’ям).

Різними формами дошкільної освіти охоплено 100 відс.  дітей дошкільного віку (відповідно до ст. 9 Закону України «Про дошкільну освіту»).

Впродовж І півріччя 2013 року відкрито 4 групи при діючих дошкільних навчальних закладах (с.Княже Снятинського району, с. Гаврилівка Надвірнянського р-ну, с. Корнич Коломийського р-ну та смт. Верховина).

Мережа загальноосвітніх навчальних закладів формується один раз на рік на початок навчального року.


Оптимізація мережі загальноосвітніх навчальних закладів


Питання щодо внесення  змін до мережі загальноосвітніх навчальних закладів буде вирішено у серпні ц.р.


7) 

Забезпечення освітою дітей з особливими потребами

Виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво ІІ черги Черченського навчально-реабілітаційного центру для дітей з порушенням опорно-рухового апарату

Департаментом будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури спільно з департаментом освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації виготовляється проектно-кошторисна документація на будівництво ІІ черги Черченського навчально-реабілітаційного центру для дітей з порушенням опорно-рухового апарату.


8) 

Покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів

Продовження будівництва спортзалу Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату


За звітний період проведено фундаментальні роботи по будівництву спортивного залу Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату.  
Продовження реконструкції гуртожитку обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості

На реконструкцію майстерень під спальний корпус обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей з сільської місцевості у 2013 році в обласному бюджеті передбачено 800,0 тис. грн. Станом на 01. 07. 2013 року фактично виконано робіт на суму майже       200 тис. гривень.


9) 

Покращення інфраструктури для здійснення інноваційної та науково-дослідної діяльності - Підготовка аналітичної  інформації про очікувані умови для здійснення досліджень науковцями області


Дослідження потреби вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ у сучасному обладнанні та інфраструктурі для науково-дослідницьких лабораторій (центрів) і визначення кошторисної вартості необхідного обладнання

Налагоджено співпрацю з Національним контактним пунктом сьомої рамкової програми Європейського Союзу «Нанонауки, нанотехнології, матеріали та нові виробничі технології», що працює на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (керівник - Никируй Любомир Іванович).

ІІІ. РЕФОРМА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ
Реформування системи пенсійного забезпечення

10) 

Забезпечення фінансового ресурсу для повного і вчасного фінансування видатків на виплату пенсій

Забезпечення надходження власних коштів до бюджету Пенсійного фонду в області в обсягах, визначених бюджетом Пенсійного фонду України

Впродовж січня-червня 2013 року до бюджету Пенсійного фонду в області забезпечено надходження власних коштів в сумі 1428,1 млн. грн. або 100,8 відс. планового завдання. До відповідного періоду минулого року власні доходи зросли на 65,7 млн. грн. або на 4,8 відсотка.
Залучення до участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування осіб, виявлених при здійсненні заходів із легалізації зайнятості та заробітної плати

Впродовж звітного періоду працівниками органів Пенсійного фонду в області проведено 1048 спільних з контролюючими органами перевірок, спрямованих на легалізацію зарплати та тіньової зайнятості Виявлено 916 не оформлених найманих працівників, з яких залучено до сплати внесків 745 осіб. До Пенсійного фонду сплачено 189,1 тис. грн. внесків від 538,5 тис. грн. з легалізованої заробітної плати. Застосовано фінансових санкцій на 4,1 тис. гривень.

З питань легалізації заробітної плати у I півріччі 2013 року відбулися зустрічі в 184 трудових колективах, 85 виступів на місцевих радіо та телеканалах, опубліковано  28 статей в місцевій пресі.


Пропагування серед жителів області, особливо серед членів особистих селянських господарств, матеріальних вигод добровільної участі у солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, залучення цієї та інших категорій громадян до добровільного соціального страхування

Проводиться робота щодо залучення мешканців області до добровільної участі у солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Станом на 01. 07. 2013 року на обліку перебуває 265 платників внесків на добровільних засадах, від яких в поточному році отримано 660,0 тис. грн. З початку дії Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» до добровільної сплати внесків залучено  1135 осіб, які сплатили до бюджету Пенсійного фонду 3772,2 тис. гривень.
11) 

Забезпечення громадянам вчасної та у повному обсязі реалізації права на пенсійне забезпечення

Забезпечення своєчасного призначення та перерахунку пенсій за зверненнями осіб, які мають право на пенсію


За I півріччя 2013 в області призначено 7243 пенсій, проведено 9865 перерахунків за заявами пенсіонерів. Призначення і перерахунки пенсій здійснено вчасно у терміни, визначені законодавством.
Вчасне здійснення перерахунків пенсій та їх індексації

З 01. 01. 2013 року органами Пенсійного фонду в області проведено 8 масових  перерахунків пенсій  у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, а також у зв’язку з внесенням змін до пенсійного законодавства та прийняттям урядових рішень, спрямованих на підвищення рівня  пенсійного забезпечення громадян, якими охоплено                   352,4 тис. пенсіонерів.


12) 

Підвищення якості обслуговування та рівня поінформованості платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхуваль-ників, пенсіонерів і осіб, які звертаються за призначенням пенсії, про зміни та реформи у системі пенсійного страхування, спрощення процедури сплати коштів і подання звітності до органів Пенсійного фонду

Продовження розвитку і вдосконалення механізмів обслуговування пенсіонерів та платників і страхувальників за принципом «єдиного вікна»

З метою спрощення процедур отримання одержувачами адміністративних послуг, підвищення якості їх надання та поінформованості одержувачів про порядок, способи та умови отримання послуг за принципом «єдиного вікна» працює               14 територіальних управлінь Пенсійного фонду в області, що становить 82,4 відс. їх загальної кількості.

В області продовжується робота щодо створення умов для спрощеної процедури обслуговування громадян. Наказом головного управління від 14. 05. 2013 року № 67 зобов’язано начальників управлінь у Верховинському районі, містах Болехові та Яремче до 01. 10. 2013 року запровадити прийом та обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна» з метою здійснення такого обслуговування в усіх територіальних управліннях Фонду.

Пропагування серед страхувальників, платників і  пенсіонерів можливості їх дистанційного обслуговування з використанням для цього електронних інтерактивних засобів (веб-портал та інформаційні кіоски Пенсійного фонду України;  подання звітності в електронній формі з електронним цифровим підписом)

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25. 06. 2012 року № 401 «Про доступ до послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування» з      01. 10. 2012 року запроваджено веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Через веб-портал можна отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати конкретної пенсії; отримати  форми заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії та роз'яснення щодо їх заповнення, отримати дані про взяття на облік в органи Пенсійного фонду; ознайомитись з умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування, з умовами порядку та складання і подання звітності  до Пенсійного фонду;  станом особового рахунку платника внесків тощо. Для отримання доступу до веб - порталу в області зареєструвалося 1547 осіб.

 За заявами застрахованих осіб надаються виписки з облікових карток щодо накопичених в системі персоніфікованого обліку відомостей про заробітну плату, внески до Пенсійного фонду  та страховий стаж.

Станом на 01. 07. 2013 року видано 6900 таких довідок. Таку ж інформацію громадяни отримують через мережу інформаційних кіосків, які функціонують в приміщеннях управлінь Пенсійного фонду області.


Здійснення широкої інформаційно-роз'яснювальної роботи про напрямки і результати реформування пенсійної системи


Продовжується висвітлення в засобах масової інформації  питання пенсійного забезпечення в умовах реформування пенсійної системи. Протягом I півріччя 2013 року  опубліковано  1163 матеріалів, з них у пресі – 219, на радіо – 322, по телебаченню – 415, на веб-сторінках  ОДА, РДА та інтеренет - видань – 207.

Також проведено: 3 зустрічі за місцем проживання (дано роз’яснення 103 особам),  149 виїзних прийомів  (дано роз’яснення 308 особам), 1 прес-конференцію, 18 круглих столів. На «гарячу» телефонну лінію, яка діє в режимі робочого дня, звернулося      1298 громадян.
13) 

Впровадження третього рівня системи пенсійного забезпечення

Поширення досвіду діяльності недержавних пенсійних фондів області

На території Івано-Франківської області здійснюють діяльність три недержавних пенсійних фонди: ВНПФ «Соціальна перспектива» та ВНПФ «Автоальянс», управління активами яких здійснює компанія з управління активами «Західна інвестиційна група» (КУА «Західінвест»), відкритий недержавний пенсійний фонд «Прикарпаття», управління активами здійснює  компанія з управління активами «Прикарпатська інвестиційна компанія «Прінком» (КУА «Прінком»). Вкладниками вказаних фондів є фізичні особи та юридичні особи, які сплачують пенсійні внески за своїх працівників.

З метою збереження динаміки розвитку недержавного пенсійного забезпечення в області, доведення до населення та роботодавців переваг та недоліків системи недержавного пенсійного забезпечення, підвищення фінансової та правової обізнаності громадян у питаннях пенсійного забезпечення, подолання недовіри до недержавного сегмента пенсійної системи готуються відповідні матеріали для висвітлення законодавчих засад та практичних результатів діяльності недержавних пенсійних фондів області в місцевих засобах масової інформації.  Реформування системи соціальної підтримки та послуг

14) 

Інформування населення про реформи системи соціальної підтримки та послуг

Розроблення інформаційних матеріалів щодо видів соціальної підтримки та послуг і порядку їх надання для широкого інформування громадян

У І півріччі п. р. розроблено інформаційні матеріали щодо видів соціальної підтримки і порядку їх надання для широкого інформування громадян. Вирішується питання щодо фінансування витрат, пов’язаних з їх виготовленням.


15) 

Комплексний підхід до надання соціальної підтримки та соціального супроводу вразливих категорій сімей

Розроблення механізму ефективної взаємодії суб’єктів, які мають повноваження з реалізації соціальних програм (територіальні управління соціального захисту населення, центри соціального обслуговування, соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тощо)

З метою комплексного підходу до надання соціальної підтримки та соціального супроводу вразливих категорій сімей затверджено спільний наказ департаменту соціальної політики, служби у справах дітей облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 04. 06. 2013 року  № 77/30/11 про взаємодію при здійсненні перевірок належних умов для повноцінного утримання і виховання дітей у сім’ях, які отримують державну допомогу.

В результаті реалізації зазначеного наказу буде підвищено ефективність взаємодії соціальних служб, посилено контроль за цільовим використанням державної допомоги сім’ям з дітьми і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей.
16) 

Здійснення підготовчих заходів для забезпечення включення Єдиного державного автоматизо-ваного реєстру осіб, які мають право на пільги, в Інформаційно-аналітичну систему соціального захисту населення

Проведення інвентаризації пільг окремим категоріям громадян.

Посилення контролю за якістю наповнення, достовірністю та актуальністю інформації, що вноситься до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги
Проведено інвентаризацію та аудит пільг, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Щомісячно проводиться моніторинг баз даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо повноти та якості занесених даних.

29 травня 2013 року проведено колегію департаменту соціальної політики, на якій розглянуто результати проведеної інвентаризації.

Працівниками департаменту здійснюється постійний контроль за нарахуванням пільг шляхом проведення автоматизованого звіряння розрахунків витрат на відшкодування збитків, пов’язаних з наданням послуг пільговикам, які подають підприємства-надавачі послуг.


17) 

Надання населенню соціальних послуг на платній основі

Вивчення потреби населення у наданні платних соціальних послуг. Розроблення та затвердження тарифів на платні соціальні послуги у будинках-інтернатах (пансіонатах) відповідно до чинного законодавства


Станом на 01. 01. 2013 року внесено зміни до положень про територіальні центри соціально обслуговування (надання соціальних послуг) відповідно до постанов КМУ від                      07. 11. 2013 року  № 1024 і від 19. 12. 2012 року № 1184 та затверджено тарифи на платні соціальні послуги.

З метою реалізації в області державної політики щодо реформування системи надання соціальних послуг у І півріччі  2013 року організовано роботу щодо вивчення потреби громади в соціальних послугах на рівні адміністративно-територіальних одиниць, за результатами якого проводиться моніторинг щодо кількості громадян, які потребують постійного догляду, в тому числі осіб, які мають право на такий догляд на платній основі.
18) 

Впровадження Інформаційно-аналітичної системи соціального захисту населення

Забезпечення функціонування Інформаційно-аналітичної системи соціального захисту населення і наповнення її всіма необхідними даними із застарілих систем та паперових носіїв


Станом на 15. 04. 2013 року успішно пройшли випробовування та налаштування конфігурацій прикладного програмного забезпечення ІАССЗН в 10 управліннях праці та соціального захисту населення (Болехівської міської ради, Верховинської, Городенківської, Косівської, Надвірнянської, Рогатинської, Снятинської, Тлумацької райдержадміністрацій та в департаментах соціально політики Івано-Франківської міськради та облдержадміністрації).

Сім управлінь готові до налаштування серверів та тестування системи передачі даних, яку проводить Мінсоцполітики України.

13 березня ц. р. Богородчанською районною радою  прийнято рішення про виділення управлінню праці та соціального захисту населення Богородчанської райдержадміністрації коштів для забезпечення роботи апаратної частини ІАССЗН (обладнання несправне).

19 березня 3013 року Рожнятівською районною радою  прийнято Програму «Впровадження інформаційно-аналітичної системи соціально захисту населення (ІАССЗН) на                    2013-2014 роки» без бюджетного наповнення (обладнання потребує ремонту).

наступна сторінка >>